Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - military - 10-03-2015

Co to jest kapela sladżowa? Coś jak cukierki ślazowe?


RE: Gry - Dżabba - 10-03-2015

Sludge metal. W polskim skrócie sladż.





"- Chcemy stworzyć coś, co stoi w sprzeczności względem panujących standardów - zapowiada Jarosław Zieliński, dyrektor wykonawczy Destructive Creations, które pracuje nad Hatred. - Gry zmusza się do bycia bardziej ugrzecznionymi i miłymi niż są one w rzeczywistości, niż powinny być - ocenia."

Racja.


RE: Gry - Proteus - 25-03-2015

Zacny blog o oldschoolowych (i nie tylko) fps'ach. Wrzucam bo tematyka i wykonanie zasługują na więcej niż 22 lajki na fejsie.

http://laseryipotwory.blogspot.com/


RE: Gry - Wawrzyniec - 25-03-2015

Bardzo spoko blog, ale czy tylko ja mam problem z otwarciem działu, o ile wcześnie pięć razy nie kliknę "odśwież"?


RE: Gry - Gambit - 25-03-2015

Jutro premiera Pillars of Eternity, mam nadzieje, że gra spełni wielkie oczekiwania.


RE: Gry - Wawrzyniec - 25-03-2015

Heh, ja pierwszy raz od niepamiętnych czasów kupiłem gierę prawie w ciemno (oglądałem tylko kilka minut gameplaya) właśnie przez Pillars of Eternity. Już same fragmenty rozgrywki zachęciły mnie do nostalgicznej "podróży po emocjach" (słuchania ścieżek dźwiękowych i oglądania filmików z gier na silniku Infinity). Dzisiaj PoE już pobrany i czeka do jutra na oficjalną aktywację.


RE: Gry - Lawrence - 26-03-2015

Grał ktoś:

[Obrazek: 1426111904_cover.jpg]

Piękny świat i jeden stwór wyglądający jak pluszowy Kaonashi. :)
Zresztą widać, że gra ma mieć wiele nawiązań do Miyazakiego.





Ostatnio słucham od paru dni muzyki i jest cudowna. Ale niestety to chyba tylko gra na konsolę.


RE: Gry - Arahan - 26-03-2015

Call of Duty: Black Ops - o jacież pierdzieleż. Jakie to jest dobre i dopieszczone. Początkowo nie mogłem się wciągnąć, bo odrzucała mnie nieco archaiczna grafika, ale jak już zassało to o matko i córeczko!
Fabuła jest naprawdę dobra, a jeżeli bierzemy pod uwagę współczesne FPSy to rzekłbym świetna. Retrospekcje w których rozgrywa się 90% akcji także kapitalne, zwiedzamy Kubę, Syberię, Wietnam, Indie, Hong Kong.
Gra nie ogranicza się tylko i wyłącznie do prucia do wszystkiego co się rusza, oprócz tego pływamy, skradamy się, czołgamy w tunelach w Wietnamie, strzelamy z czołgu, pilotujemy helikopter i łódź bojową i wiele, wiele innych. Nie ma co narzekać na nudę nawet przez chwilę, akcja pędzi na łeb na szyję, ale nie jest bezmyślna. Naprawdę wysoki poziom i jedna z moich ulubionych strzelanek na PS3.

9/10

[Obrazek: BOTunnels.png]

[Obrazek: 240656-call-of-duty-black-ops-piloting-helicopter.jpg]

[Obrazek: call-of-duty-black-ops-6.jpg]


RE: Gry - military - 26-03-2015

Plus Ed Harris. Dobra gra, choć trochę zbyt głośna, zbyt "hurrraaa!!!", zbyt liniowa. I w końcówce trochę zbyt brzydka, jakby im nie starczyło sił, ochoty albo kasy.


RE: Gry - Grievous - 27-03-2015

Serio? Ten celowniczek? Jeżeli wojenne shootery to tylko Bad Company 1 i 2, lub GTFO ;)


RE: Gry - Gal Anonim - 27-03-2015

Co jest? Jeszcze żadnych opinii o Pillars of Eternity? ;)

Ja powiem, ze poki co tylko sprawdzilem gre. Poki co wyglada dobrze, podoba mi sie wlaczenie do gry interaktywnych opowiadań - pobudza wyobraznie, daje mozliwosci, a nie zjada ogromu budżetu jak cutscenki. Troche nie jest to mój świat, bo fantasy, ale jest ciekawie. Dla Obsidianu pogram. Tylko napisy momentami są bardzo male (przy tworzeniu postaci), taki sam problemem mam w Wasteland 2, do ktorego nie chce wracac, do poki nie bede gral na innym monitorze.


RE: Gry - simek - 27-03-2015

Mało gram ostatnimi laty, ale Bad Company bardzo miło wspominam, nawet polskiego dubbingu słuchałem z przyjemnością. Black Ops przeszedłem single'a na zmianę z kumplami i to chyba jedno z lepszych CoD, mogą z nim konkurować tylko staruchne jedynka i dwójka z IIWŚ.


RE: Gry - military - 27-03-2015

Bad Company było dla mnie męczące. Duże połacie niczego, strzelanie do małych punkcików na horyzoncie, monotonne widoczki, wkurzający bohaterowie i nijaka fabuła. Wolę bliskie starcia, a zróżnicowanie scenerii w Black Ops też było dla mnie zaletą.


RE: Gry - simek - 27-03-2015

No, tylko, że prawdziwa wojna jest przecież dużo bardziej podobna do Bad Company niż do CoD. Mi bardziej pasowało takie podejście, poza tym rozwałka budynków i terenu była przednia.


RE: Gry - military - 27-03-2015

Ale ja nie chcę prawdziwej wojny, tylko zabawną grę wideo.:) Równie dobrze możesz powiedzieć, że Uncharted nie ma nic wspólnego z prawdziwym szukaniem skarbów więc jest złą grą. A jeśli szukasz prawdziwej wojny, to powinieneś zainteresować się raczej Armą, gdzie najlepszym wyjściem jest posiadanie czterech klawiatur i osiemnastu rąk do obsługi wszystkich opcji.


RE: Gry - Turus - 27-03-2015

Gra ktoś oprócz mnie w Bloodborne? Póki co dla mnie gra wręcz genialna, ten klimat, ten gameplay, ten poziom trudności, ten level design, te pojedynki z bossami. Do tego zero prowadzenia gracza za rączkę no i ta boska muzyka.






RE: Gry - Snappik - 27-03-2015

(25-03-2015, 23:04)Wawrzyniec napisał(a): Heh, ja pierwszy raz od niepamiętnych czasów kupiłem gierę prawie w ciemno (oglądałem tylko kilka minut gameplaya) właśnie przez Pillars of Eternity. Już same fragmenty rozgrywki zachęciły mnie do nostalgicznej "podróży po emocjach" (słuchania ścieżek dźwiękowych i oglądania filmików z gier na silniku Infinity). Dzisiaj PoE już pobrany i czeka do jutra na oficjalną aktywację.

Pierwsze 3 godziny i czuję się zajebiście. Prawdziwy oldschool, ale ze świetną, rysowaną grafiką i złożonym (acz nieprzekombinowanym) rozwojem postaci. Dużo czytania! No i to nie jest coś w stylu "ide skosić 1000 potworów na expa". Tutaj expy dostaje się za wypełnienie questów oraz pierwsze 4-5 sztuk z danego bestiariusza. Jest moc.




RE: Gry - Wawrzyniec - 28-03-2015

Za mną na razie siedem godzin. Przy odpalaniu nowej gry stwierdziłem, że jestem kozakiem i od razu zacząłem od poziomu hard. Gra od tamtego czasu nieprzerwanie kopie mi dupę, co wcale nie jest czymś złym. Zmusza to do prawdziwego główkowania i przyjrzenia się dostępnym opcjom. No i każde zwiedzanie co niebezpieczniejszych lokacji gwarantuje zastrzyk adrenaliny: "Czy następne pomieszczenie mnie wkoorvi, czy nie?". Nie wgryzłem się jeszcze wystarczająco, żeby wypowiedzieć się o fabule, ale jestem w miarę zainteresowany tym, jak potoczy się historia, a i dialogi potrafią być soczyste i wciągające. Dodatkowo nie polegają na ślepym klikaniu w opcję zasugerowaną przez staty, bo może się okazać, że "zwykła" odpowiedź była trafniejsza.


RE: Gry - Gal Anonim - 28-03-2015

Ja przysiedzialem poki co moze z dwie-trzy godziny maks. Podoba mi sie zaskakujaco mocno poki co, choc, jak mowilem, fantasy to nie moj klimat. Gra bardzo ladnie wyglada, przyjemnie sie gra, dialogi dobre. Gram magiem i nakurviam magicznymi pociskami, ale niestety czary szybko sie wyczerpuja.

Jak ktos ogarniety to moze powie mi - jak mi sie czary wyczerpaly to musze sie przespac, zeby sie odnowily, nie? To troche do dupy, bo jestem obecnie sam i niektorych przeciwnikow naprawde ciezko rozwalic tylko jakas tam magiczna iskierka zamiast normalnego zaklecia.


RE: Gry - Snappik - 28-03-2015

Zaklęcia się regenerują ileś tam czasu. Czemu grasz sam? To samobójstwo :)