![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - military - 10-03-2015 Co to jest kapela sladżowa? Coś jak cukierki ślazowe? RE: Gry - Dżabba - 10-03-2015 Sludge metal. W polskim skrócie sladż. "- Chcemy stworzyć coś, co stoi w sprzeczności względem panujących standardów - zapowiada Jarosław Zieliński, dyrektor wykonawczy Destructive Creations, które pracuje nad Hatred. - Gry zmusza się do bycia bardziej ugrzecznionymi i miłymi niż są one w rzeczywistości, niż powinny być - ocenia." Racja. RE: Gry - Proteus - 25-03-2015 Zacny blog o oldschoolowych (i nie tylko) fps'ach. Wrzucam bo tematyka i wykonanie zasługują na więcej niż 22 lajki na fejsie. http://laseryipotwory.blogspot.com/ RE: Gry - Wawrzyniec - 25-03-2015 Bardzo spoko blog, ale czy tylko ja mam problem z otwarciem działu, o ile wcześnie pięć razy nie kliknę "odśwież"? RE: Gry - Gambit - 25-03-2015 Jutro premiera Pillars of Eternity, mam nadzieje, że gra spełni wielkie oczekiwania. RE: Gry - Wawrzyniec - 25-03-2015 Heh, ja pierwszy raz od niepamiętnych czasów kupiłem gierę prawie w ciemno (oglądałem tylko kilka minut gameplaya) właśnie przez Pillars of Eternity. Już same fragmenty rozgrywki zachęciły mnie do nostalgicznej "podróży po emocjach" (słuchania ścieżek dźwiękowych i oglądania filmików z gier na silniku Infinity). Dzisiaj PoE już pobrany i czeka do jutra na oficjalną aktywację. RE: Gry - Lawrence - 26-03-2015 Grał ktoś: ![]() Piękny świat i jeden stwór wyglądający jak pluszowy Kaonashi. :) Zresztą widać, że gra ma mieć wiele nawiązań do Miyazakiego. Ostatnio słucham od paru dni muzyki i jest cudowna. Ale niestety to chyba tylko gra na konsolę. RE: Gry - Arahan - 26-03-2015 Call of Duty: Black Ops - o jacież pierdzieleż. Jakie to jest dobre i dopieszczone. Początkowo nie mogłem się wciągnąć, bo odrzucała mnie nieco archaiczna grafika, ale jak już zassało to o matko i córeczko! Fabuła jest naprawdę dobra, a jeżeli bierzemy pod uwagę współczesne FPSy to rzekłbym świetna. Retrospekcje w których rozgrywa się 90% akcji także kapitalne, zwiedzamy Kubę, Syberię, Wietnam, Indie, Hong Kong. Gra nie ogranicza się tylko i wyłącznie do prucia do wszystkiego co się rusza, oprócz tego pływamy, skradamy się, czołgamy w tunelach w Wietnamie, strzelamy z czołgu, pilotujemy helikopter i łódź bojową i wiele, wiele innych. Nie ma co narzekać na nudę nawet przez chwilę, akcja pędzi na łeb na szyję, ale nie jest bezmyślna. Naprawdę wysoki poziom i jedna z moich ulubionych strzelanek na PS3. 9/10 ![]() ![]()
RE: Gry - military - 26-03-2015 Plus Ed Harris. Dobra gra, choć trochę zbyt głośna, zbyt "hurrraaa!!!", zbyt liniowa. I w końcówce trochę zbyt brzydka, jakby im nie starczyło sił, ochoty albo kasy. RE: Gry - Grievous - 27-03-2015 Serio? Ten celowniczek? Jeżeli wojenne shootery to tylko Bad Company 1 i 2, lub GTFO ;) RE: Gry - Gal Anonim - 27-03-2015 Co jest? Jeszcze żadnych opinii o Pillars of Eternity? ;) Ja powiem, ze poki co tylko sprawdzilem gre. Poki co wyglada dobrze, podoba mi sie wlaczenie do gry interaktywnych opowiadań - pobudza wyobraznie, daje mozliwosci, a nie zjada ogromu budżetu jak cutscenki. Troche nie jest to mój świat, bo fantasy, ale jest ciekawie. Dla Obsidianu pogram. Tylko napisy momentami są bardzo male (przy tworzeniu postaci), taki sam problemem mam w Wasteland 2, do ktorego nie chce wracac, do poki nie bede gral na innym monitorze. RE: Gry - simek - 27-03-2015 Mało gram ostatnimi laty, ale Bad Company bardzo miło wspominam, nawet polskiego dubbingu słuchałem z przyjemnością. Black Ops przeszedłem single'a na zmianę z kumplami i to chyba jedno z lepszych CoD, mogą z nim konkurować tylko staruchne jedynka i dwójka z IIWŚ. RE: Gry - military - 27-03-2015 Bad Company było dla mnie męczące. Duże połacie niczego, strzelanie do małych punkcików na horyzoncie, monotonne widoczki, wkurzający bohaterowie i nijaka fabuła. Wolę bliskie starcia, a zróżnicowanie scenerii w Black Ops też było dla mnie zaletą. RE: Gry - simek - 27-03-2015 No, tylko, że prawdziwa wojna jest przecież dużo bardziej podobna do Bad Company niż do CoD. Mi bardziej pasowało takie podejście, poza tym rozwałka budynków i terenu była przednia. RE: Gry - military - 27-03-2015 Ale ja nie chcę prawdziwej wojny, tylko zabawną grę wideo.:) Równie dobrze możesz powiedzieć, że Uncharted nie ma nic wspólnego z prawdziwym szukaniem skarbów więc jest złą grą. A jeśli szukasz prawdziwej wojny, to powinieneś zainteresować się raczej Armą, gdzie najlepszym wyjściem jest posiadanie czterech klawiatur i osiemnastu rąk do obsługi wszystkich opcji. RE: Gry - Turus - 27-03-2015 Gra ktoś oprócz mnie w Bloodborne? Póki co dla mnie gra wręcz genialna, ten klimat, ten gameplay, ten poziom trudności, ten level design, te pojedynki z bossami. Do tego zero prowadzenia gracza za rączkę no i ta boska muzyka. RE: Gry - Snappik - 27-03-2015 (25-03-2015, 23:04)Wawrzyniec napisał(a): Heh, ja pierwszy raz od niepamiętnych czasów kupiłem gierę prawie w ciemno (oglądałem tylko kilka minut gameplaya) właśnie przez Pillars of Eternity. Już same fragmenty rozgrywki zachęciły mnie do nostalgicznej "podróży po emocjach" (słuchania ścieżek dźwiękowych i oglądania filmików z gier na silniku Infinity). Dzisiaj PoE już pobrany i czeka do jutra na oficjalną aktywację. Pierwsze 3 godziny i czuję się zajebiście. Prawdziwy oldschool, ale ze świetną, rysowaną grafiką i złożonym (acz nieprzekombinowanym) rozwojem postaci. Dużo czytania! No i to nie jest coś w stylu "ide skosić 1000 potworów na expa". Tutaj expy dostaje się za wypełnienie questów oraz pierwsze 4-5 sztuk z danego bestiariusza. Jest moc. RE: Gry - Wawrzyniec - 28-03-2015 Za mną na razie siedem godzin. Przy odpalaniu nowej gry stwierdziłem, że jestem kozakiem i od razu zacząłem od poziomu hard. Gra od tamtego czasu nieprzerwanie kopie mi dupę, co wcale nie jest czymś złym. Zmusza to do prawdziwego główkowania i przyjrzenia się dostępnym opcjom. No i każde zwiedzanie co niebezpieczniejszych lokacji gwarantuje zastrzyk adrenaliny: "Czy następne pomieszczenie mnie wkoorvi, czy nie?". Nie wgryzłem się jeszcze wystarczająco, żeby wypowiedzieć się o fabule, ale jestem w miarę zainteresowany tym, jak potoczy się historia, a i dialogi potrafią być soczyste i wciągające. Dodatkowo nie polegają na ślepym klikaniu w opcję zasugerowaną przez staty, bo może się okazać, że "zwykła" odpowiedź była trafniejsza. RE: Gry - Gal Anonim - 28-03-2015 Ja przysiedzialem poki co moze z dwie-trzy godziny maks. Podoba mi sie zaskakujaco mocno poki co, choc, jak mowilem, fantasy to nie moj klimat. Gra bardzo ladnie wyglada, przyjemnie sie gra, dialogi dobre. Gram magiem i nakurviam magicznymi pociskami, ale niestety czary szybko sie wyczerpuja. Jak ktos ogarniety to moze powie mi - jak mi sie czary wyczerpaly to musze sie przespac, zeby sie odnowily, nie? To troche do dupy, bo jestem obecnie sam i niektorych przeciwnikow naprawde ciezko rozwalic tylko jakas tam magiczna iskierka zamiast normalnego zaklecia. RE: Gry - Snappik - 28-03-2015 Zaklęcia się regenerują ileś tam czasu. Czemu grasz sam? To samobójstwo :) |