![]() |
|
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
|
- Mierzwiak - 06-10-2007 Ale to było na podstawie powieści. Kręcimy kolejny film o Lecterze, zróbmy nową wersję Red Dragona. a nie Znajdźcie jakichś debili co napiszą kolejne gówno żeby Ratner miał co reżyserować. - Hitch - 06-10-2007 Goń się. Red Dragon to swietny film i basta. - Mierzwiak - 06-10-2007 A gdzie napisałem coś złego o tej wersji?! Uspokój się, zaczynasz zdradzać objawy paranoi. - Mierzwiak - 06-10-2007 OMGWTFLOL: Trzecia i czwarta część Anakondy w drodze LINK - Great Gonzo - 06-10-2007 Sam fakt nakręcenia sequeli to betka ale w związku tym Cytat:W roli głównej zobaczymy Davida Hasselhoffafilm bez względu na jakość trafia na listę lektur obowiązkowych :) - Gal Anonim - 06-10-2007 Obejrzę to pod warunkiem, że film będzie przynajmniej w części musicalem, a Hoff zajmie się utworami. :) - Karol - 06-10-2007 http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=40739 Samozapalający się Konrad wpadł na kolejny genialny pomysł... - Mierzwiak - 06-10-2007 Dlaczego jeszcze nikt nie uświadomił tego pana że jest idiotą... - Gal Anonim - 06-10-2007 W naszym więzieniu WIELKI BRAT byłby frajerem - kwituje z uśmiechem Konrad Niewolski. :)) - Glut - 06-10-2007 Czy tylko mnie śmieszy tytuł? - Gal Anonim - 06-10-2007 Jeżeli śmieszy w sposób "jestem zażenowany" to nie tylko Ciebie. :) - Azgaroth - 07-10-2007 Karol napisał(a):http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=40739 Widziałem film z eksperymentu więziennego w jednym z amerykańskich uniwersytetów i nie skończyło to się szczęśliwie, tu może być podobnie. - Karol - 07-10-2007 Dokładnie, tez mi przyszedł do głowy ten eksperyment z uniwerytetu w Standford (na jego podstawie jest zresztą przecież "Eksperyment"). Czyżby Niewolski chciał powtórzyć tamtą historię, tyle że na żywo i przed tysiącami ludzi? Gdyby skończyło się podobnie program zostałby z miejsca przebojem, wzbudziłby nie lada kontrowersje, rozgłos na cały świat... a Niewolski cieszyłby się sukcesem i sławą... nieciekawa to wizja :/. - Mefisto - 07-10-2007 zamknąć to by się Niewolskiego przydało :D Faktycznie żenujące. A z dużego czerwonego przycisku to by się na Rakowieckiej ucieszyli chłopcy :D - military - 07-10-2007 "Prison Rulez"? Jakby było Prison Rules - Więzienne zasady - poprawnie napisane, bym zrozumiał. Ale "Więzienie rulez"? Może od razu "Prizyn Rulzzz!!!!!!!111oneone"? - Glut - 07-10-2007 Sapek Rulz. - Gal Anonim - 07-10-2007 A Niewolski nie miał czasem robić sitcomu osadzonego w więzieniu? Ech, chyba skończyły mu się pomysły to przenosi wszystko na realia więzienne. - military - 07-10-2007 Zdaje się że zrobił, ale nikt nie chce tego sitcomu kupić. - Oconnel - 07-10-2007 Ciekawy artykuł na temat najnowszego Indiany Jones-a. Są też dwa dobre klipy zawierające krótki wywiad z Lucasem. http://www.mtv.com/movies/news/articles/1571280/20071005/story.jhtml - Sana - 07-10-2007 najnowsze dziecko Scotta |