![]() |
|
Co w TV... - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26) |
- piXi - 28-09-2007 Dzisiaj na jedynce o północy film "The Company of Wolves". Czerwony kapturek w wersji dla dorosłych. Polecam :-) PS. W wakacje zakupiłem w Anglii wypaśne wydanie w metal box tego filmu, za całe 1,99 funta... :D - MOLQ - 03-10-2007 Piatek - TVN 7 Mortal Kombat 20.00 :D uwielbiam Animatrix 22.40 - Mierzwiak - 04-10-2007 Według programu tv cały. - Mierzwiak - 05-10-2007 Dzisiaj coś dla hardcore'owych miłośników gniotów. Potrójna dawka kiły!!! 20:00, TVN - Świadek koronny 21:20, TVP1 - Ballistic 23:00, TVP2 - Czas surferów - Hitch - 05-10-2007 Ej, Czas Surferów jest fajny :) - Mefisto - 06-10-2007 a teraz leci Ambulans - ońgiś film kultowy :D - wujekhaker - 08-10-2007 Dzisiaj tj. 08/10 na TVP1 "Pianistka" tego pana od funny games - Snuffer - 08-10-2007 A on ma nazwisko :D I to fajne :D Haneke :D - wujekhaker - 08-10-2007 Nazwisko jak u zwykłego banana. Jak by miał Zięba to by był gość :) - MOLQ - 19-10-2007 ZABÓJCZE KARALUCHY na TVP1 o 00.50 !! :lol: - Karol - 19-10-2007 OMG :shock: . Muszę. To. Zobaczyć. Dzięki ;) - Mierzwiak - 19-10-2007 Ja też. W ogóle mamy jakąś inwazję gniotów potworzasto-zwierzęcych ostatnio w tv. Boa, pyton, krwiożercze małpy, jakieś niedźwiedzie, potwory z wnętrza ziemi, a teraz to. Co jeszcze nam pokażą? Strach się bać :wink: - Mefisto - 20-10-2007 eee tam, jakiś wybitny gniot to nie jest póki co :D Do tego widzę Rourke gra i jakaś niezgorza laska. Ot, zwykły przeciętniak - coś a la Rój czy Mimic - BisHoP - 20-10-2007 Zaczynam zalowac, ze wyrzucilem TV :) - Karol - 20-10-2007 Ja sobie odpuściłem po pierwszej scenie - kierowca autobusu zostaje zaatakowany przez karalucha (widocznie dostał się mu pod skórę, bo nigdzie go nie pokazują), ale zamiast nacisnąć hamulec (do czego naprawdę nie trzeba tyle wysiłku) i coś ze sobą zrobić, facet jedzie przed siebie, macha kierownicą, rozwala samochody, fontanny i inne rzeczy przez dobre kilka minut... Nie tym razem - takie filmy wolę oglądać w towarzystwie (vide "Atak zabójczych owadów" w tow. Beo i Artemis). - Mierzwiak - 20-10-2007 Zmieniłem kanał. Ciągle tylko gadali. Może zabrakło kasy na pokazanie karaluchów? - Karol - 20-10-2007 Widocznie większość budżetu poszła na początkową i zupełnie niepotrzebną scenę z autobusem tratującym samochody :D. - Mierzwiak - 26-10-2007 Na TVN lecą właśnie Dwie Wieże. Nie ma to jak jedne z najbardziej widowiskowych filmów w historii oglądane w 4:3 :? - LPC - 26-10-2007 i do tego fefnascie przerw reklamowych miodzio :lol: - Mierzwiak - 28-10-2007 TV nie zna litości... Ostatnio ciągle trafiam na jakieś ścierwa z bliźniaczkami Olsen. Na przykład teraz kolejna kiła z nimi leci na TVN7. Groza. |