Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co w TV... - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


- piXi - 28-09-2007

Dzisiaj na jedynce o północy film "The Company of Wolves". Czerwony kapturek w wersji dla dorosłych. Polecam :-)

PS. W wakacje zakupiłem w Anglii wypaśne wydanie w metal box tego filmu, za całe 1,99 funta... :D


- MOLQ - 03-10-2007

Piatek - TVN 7

Mortal Kombat 20.00 :D uwielbiam

Animatrix 22.40


- Mierzwiak - 04-10-2007

Według programu tv cały.


- Mierzwiak - 05-10-2007

Dzisiaj coś dla hardcore'owych miłośników gniotów. Potrójna dawka kiły!!!

20:00, TVN - Świadek koronny
21:20, TVP1 - Ballistic
23:00, TVP2 - Czas surferów


- Hitch - 05-10-2007

Ej, Czas Surferów jest fajny :)


- Mefisto - 06-10-2007

a teraz leci Ambulans - ońgiś film kultowy :D


- wujekhaker - 08-10-2007

Dzisiaj tj. 08/10 na TVP1 "Pianistka" tego pana od funny games


- Snuffer - 08-10-2007

A on ma nazwisko :D I to fajne :D Haneke :D


- wujekhaker - 08-10-2007

Nazwisko jak u zwykłego banana. Jak by miał Zięba to by był gość :)


- MOLQ - 19-10-2007

ZABÓJCZE KARALUCHY na TVP1 o 00.50 !! :lol:


- Karol - 19-10-2007

OMG :shock: . Muszę. To. Zobaczyć. Dzięki ;)


- Mierzwiak - 19-10-2007

Ja też. W ogóle mamy jakąś inwazję gniotów potworzasto-zwierzęcych ostatnio w tv. Boa, pyton, krwiożercze małpy, jakieś niedźwiedzie, potwory z wnętrza ziemi, a teraz to. Co jeszcze nam pokażą? Strach się bać :wink:


- Mefisto - 20-10-2007

eee tam, jakiś wybitny gniot to nie jest póki co :D Do tego widzę Rourke gra i jakaś niezgorza laska. Ot, zwykły przeciętniak - coś a la Rój czy Mimic


- BisHoP - 20-10-2007

Zaczynam zalowac, ze wyrzucilem TV :)


- Karol - 20-10-2007

Ja sobie odpuściłem po pierwszej scenie - kierowca autobusu zostaje zaatakowany przez karalucha (widocznie dostał się mu pod skórę, bo nigdzie go nie pokazują), ale zamiast nacisnąć hamulec (do czego naprawdę nie trzeba tyle wysiłku) i coś ze sobą zrobić, facet jedzie przed siebie, macha kierownicą, rozwala samochody, fontanny i inne rzeczy przez dobre kilka minut... Nie tym razem - takie filmy wolę oglądać w towarzystwie (vide "Atak zabójczych owadów" w tow. Beo i Artemis).


- Mierzwiak - 20-10-2007

Zmieniłem kanał. Ciągle tylko gadali. Może zabrakło kasy na pokazanie karaluchów?


- Karol - 20-10-2007

Widocznie większość budżetu poszła na początkową i zupełnie niepotrzebną scenę z autobusem tratującym samochody :D.


- Mierzwiak - 26-10-2007

Na TVN lecą właśnie Dwie Wieże. Nie ma to jak jedne z najbardziej widowiskowych filmów w historii oglądane w 4:3 :?


- LPC - 26-10-2007

i do tego fefnascie przerw reklamowych miodzio :lol:


- Mierzwiak - 28-10-2007

TV nie zna litości... Ostatnio ciągle trafiam na jakieś ścierwa z bliźniaczkami Olsen. Na przykład teraz kolejna kiła z nimi leci na TVN7. Groza.