Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Westworld (HBO, 2016-) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Westworld (HBO, 2016-) (/Thread-Westworld-HBO-2016--4072)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - harlequinade - 04-06-2018

Tylko gdzie są fani - wczoraj wyciek spoilerow - nikt tego nie podlapal, na reddicie też mniej ludzi, na reddit television to totalny zgon i nikt o tym nie gada. Jest to żenujące bo HBO chciało tutaj zrobić drugą Grę o Tron a sezon 2 kuleje na potege, najlepszego aktora przez większość sezonu nie było a główna bohaterka jest tak irytująca że większość tych fanów co zostali woli sceny bez niej


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - Gal Anonim - 04-06-2018

No ale dużo do spoilerowania nie było. IMO bardzo fajny odcinek, ale nikt chyba nie wierzy w "zgon"? Motyw z Bernardem (razy kilka) z kolei jest pokazany w zapowiedzi. Największym chyba spoilerem może być fakt, że od teraz Ford kieruje Bernardem.


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - Albertino - 04-06-2018

Zgon to przesada, ale ten sezon jest wyraźnie gorszy od poprzedniego. Jak już pisałem - są tu super momenty, ale jako całość jest to rozwleczone i niestety coraz mniej obchodzi mnie co się stanie.

Było to w zupełnie innych czasach, ale Carnivale anulowali chociaż serial był dużo popularniejszy. Leftovers też skrócili choć oglądalność nie była aż tak znacząco gorsza od W2, a budżetowo to pewnie nawet nie 1/3 serialu Nolana. Jeśli ta tendencja będzie się utrzymywać (z odcinka na odcinka, regularnie ilość widzów spada), to 3 sezon będzie ostatnim. I jak pisałem - po tym co się w s2 wyprawia, to wyjdzie tylko na dobre.


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - Gal Anonim - 04-06-2018

Chodziło mi o "zgon" jednej z głównych postaci, który wygląda jak zgon, ale raczej mała szansa, że nim jest. Nie zgon samego serialu :)

Jak Westworld zamkną sensownie na trzech sezonach to będę kontent.


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - harlequinade - 04-06-2018

Własnie oglądam - Kuba, kiedy okulista? ;d


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - Albertino - 04-06-2018

(04-06-2018, 20:14)Crov napisał(a): Chodziło mi o "zgon" jednej z głównych postaci, który wygląda jak zgon, ale raczej mała szansa, że nim jest. Nie zgon samego serialu :)

Jak Westworld zamkną sensownie na trzech sezonach to będę kontent.

Nie odnosiłem się do twojego posta, tylko tego wyżej, sry.


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - harlequinade - 04-06-2018

Ja mówiłam o ciszy na reddicie nt serialu, dzisiaj rano byłam na /television i 2 posty na krzyż, w zeszłym było z 15. Jak mieli temat o oglądalności to większośc mówiła, że nie ogląda albo nie ogląda na bieżąco


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - Kuba - 04-06-2018

Dobra no, ale nadal nie wygląda tam jak Harris :P

Żeby nie było niedomówień, dla mnie znakomity odcinek, kompletnie nie przeszkadza mi rozwleczenie całości ani to, że wszystko jest przewidywalne (bo jednocześnie jest świetnie ułożne i spójne). Hopkins wymiata i znakomicie go przywrócili. Wątki zmierzają w ciekawym kierunku choć rozczarowało mnie spotkanie Man in Black i Meave, teraz jednak ewidentnie nacisk zostanie położony na jego relacje z córką. Fajnie, że wreszcie śmierci hostów będą miały znaczenie. Ja się bawię cholernie dobrze i oby HBO w ciemno szło za Nolanem. Nawet ERW WYJĄTKOWO irytowała mnie nieco mniej.

Faktycznie coraz bardziej wierze w to, że 3 i 4 (?) sezonie czekają nas takie duety jakie zapowiadała Joy.
Mam nadzieje, że decyzje HBO odnośnie 4 i 5 serii podejmie po emisji finału aby Nolan i Lisa mieli sporo czasu na skrócenie wszystkiego do jednej serii. Pamiętajcie, że ciągle mamy aż 4 światy do eksploracji więc materiał tutaj na 30 odcinków jeszcze by się znalazł.










To nowy park czy ciągle Westworld?
I czyżby odcinek w stylu Lyncha i skupienie się w 100% na nowej postaci? Jak dla mnie bomba bo Indianiec od dawna jest najbardziej tajemniczym członkiem imprezy. 




Jeszcze co do oglądalności i anulowania. Znowu przypomnę, że HBO CHCIAŁO kontynuować Leftovers. A taki Young Pope? Nie wiem jaki był budżet, ale patrząc na odcinki to na pewno nie mały, a drugi sezon zamówiono. A oglądalność była jeszcze mniejsza w teorii + kontrowersje + to był jeszcze mniej serial dla mas niż Westworld, który nie jest serialem dla wszystkich jak GoT + brak znaczących nagród.


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - harlequinade - 11-06-2018

Ładny odcinek ale po scenie z Grace



RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - Kuba - 11-06-2018

Akecheta to oficjalnie najlepszy host :) Nawet jak aktor nie jest jakiś super tak jego głos i mina idealnie pasują do tej tragicznej postaci. Chyba pierwszy bohater któremu tak mocno kibicuje i którego los mnie faktycznie poruszył w 2 serii (wyjąwszy Meave).


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - nawrocki - 11-06-2018

Cytat:Nawet jak aktor nie jest jakiś super
Ale Zacha McClarnona to ty szanuj.


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - Kuba - 11-06-2018

No w sensie w tej roli, swietnie gra głosem, ale póki co jeszcze wiele do pokazania nie miał i jedzie na jednej (ale dobrze dobranej) minie, ale wierze, że rozwinie sie jak Harris.


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - Gal Anonim - 18-06-2018

Oj, gruby, gruby odcinek. Naprawdę dobry.

A Dolores wcale nie przysparza sobie nim fanów.


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - Kuba - 18-06-2018

I najważniejsze pytanie...kim jest MiB :)
No i świetny odcinek, Harris gra tu chyba swoje najlepsze momenty w tym serialu a każda sekunda z Hopkinsem to cudo. Teddy też ma u mnie dużego plusa za ostatnią scenę.


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - Albertino - 18-06-2018

(18-06-2018, 18:41)Kuba napisał(a): Teddy też ma u mnie dużego plusa za ostatnią scenę.

W końcu, jeszcze przydałoby się żeby Dolores poszła jego śladem. Niestety mało prawdopodobne :P


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - harlequinade - 18-06-2018

ERW w końcu coś zagrała w tej ostatniej scenie :) Jutro finał leci w UK w jakimś kinie czy coś więc uwaga na spoilery


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - Kuba - 18-06-2018

Oglądałbym.

Nie polecam proma :P Nawet go wam nie zalinkuje i nie szukajcie, serio. Ale te kinowe paski to wyglądaja kozacko, szczególik, ale znacząco wpływa na obraz :D

Dolores wydaje mi sie, że padnie w finale. Ktoś na pewno. Tylko, że tu każdego mozna w ten czy inny sposób wskrzesić.


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - Gal Anonim - 18-06-2018

(18-06-2018, 21:09)Kuba napisał(a): Nie polecam proma :P Nawet go wam nie zalinkuje i nie szukajcie, serio. Ale te kinowe paski to wyglądaja kozacko, szczególik, ale znacząco wpływa na obraz :D
No to nie są same kinowe paski tylko te sceny są ewidentnie kręcone obiektywami anamorficznymi - stąd wizualna różnica. "Westworld" wygląda ładnie, ale szczególnie ładnie wyglądają właśnie te retrospekcje. Anamorfy to jest jednak to. :)


RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - Kuba - 18-06-2018

To raczej nie są retrospekcje a Glory która jest jakąś



RE: Westworld - 2016 - HBO [SPOILERY] - harlequinade - 20-06-2018

To napewno nie są retrospekcje :)
BTW mam nadzieję że to co wyczytałam to fake spoilery :/ byłoby fajnie gdyby udało się im czymś zaskoczyć w finale