Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



- Craven - 03-05-2011

OO tyrion Joker to zajebisty pomysł :)

Całą talię by się dało, tylko po co. Nuda.


- Huntersky - 07-05-2011

To teraz ja :)
[Obrazek: bullitt_by_huntersky-d3frylu.jpg]


- patyczak - 07-05-2011

A tu Craig wygląda jak House:P

Nie pasuje mi, że każdy element (Craig, samochód i tło) jest w innym stylu i powstała taka wycinanka. Ale samo tło i typografia mi się podoba:)


- Craven - 07-05-2011

Ano kole w oczy niestety ten plakat.


- Mefisto - 07-05-2011

Mnie bardziej kole w oczy pomysł :P


- Corn - 07-05-2011

I jeszcze ten nowy pseudo mustang.


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 06-06-2011

Zamiast bawić się w obrzydliwe fotomontaże doklejające głowę Anne Hathaway do catwomanowych ciał poszedłem w innym kierunku:

[Obrazek: thedarkknightrisesposte.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 06-06-2011

Fajna typografia Ci wyszła:)

Ciekawi mnie, jak to robiłeś.

Po chwilowym zastanowieniu, wydaje mi się, że lepiej by było, gdyby literki "I" i "E" były pod kątem - bardziej wyglądałyby jak skrzydła, no i czuć większy power z tego netoperka. Teraz tworzy się taki sztuczny podział, gdy linie są całkowicie proste.

No i zastanowiłbym się czy niektórych zaokrąglonych linii nie zamienić na złamane. Albo i nie. Sam nie wiem:P

[Obrazek: aqrmxduy.jpg]




RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 06-06-2011

Róbótka ręczna z małą pomocą obwódki (stroke) : )

Zaokrąglone linie są bardziej eleganckie (wniosek z testu zaproponowanych przez ciebie złamań), ale sugestia co to I i E słuszna, nadałem im lekki skos i jest lepiej. Dziękóweczka :*


RE: NASZE PLAKATY - B2Ka - 06-06-2011

Wchodzę sobie na pierwszą losową stronę jaką mi wyświetliły Google po wpisaniu frazy "boardwalk empire season 2" i co się moim oczom ukazuje? Przekonajcie się sami - tutaj.

Gratuluję!


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 06-06-2011

No proszę, w końcu patyczak robi zasłużoną karierę :)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 07-06-2011

Ale jajca:)

Dzięki za info.


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 11-06-2011

Prosty koncept pod wpływem lektury opowiadania:

[Obrazek: themistposterbydrmierzw.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Craven - 11-06-2011

Niepotrzebna kursywa. Źle wygląda przy takim rozstrzeleniu tekstu. Poza tym OK.


RE: NASZE PLAKATY - military - 11-06-2011

Na okładkę książki - dobre. Dla filmu - jednak zbyt uproszczone.


RE: NASZE PLAKATY - Szaman - 11-06-2011

Plakat Mierzwiaka dostał się na comicbookmovie.com

http://comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=39239


RE: NASZE PLAKATY - picek - 11-06-2011

Zdecydowanie najlepszy z tych tam umieszczony.
Kurde, ale nowa polska szkoła plakatu filmowego na naszym forum: patyczak i Mierzwiak :)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 11-06-2011

(11-06-2011, 22:02)Szaman napisał(a): Plakat Mierzwiaka dostał się na comicbookmovie.com

http://comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=39239
Jeden z komentujących napisał, że mój plakat robił szóstoklasista :D


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 11-06-2011

A ja ostatnio weny nie mam:(

Zarzućcie mi jakimś tytułem filmu:)


RE: NASZE PLAKATY - jarod - 11-06-2011

Before Sunrise!