![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
- Craven - 03-05-2011 OO tyrion Joker to zajebisty pomysł :) Całą talię by się dało, tylko po co. Nuda. - Huntersky - 07-05-2011 To teraz ja :)
- patyczak - 07-05-2011 A tu Craig wygląda jak House:P Nie pasuje mi, że każdy element (Craig, samochód i tło) jest w innym stylu i powstała taka wycinanka. Ale samo tło i typografia mi się podoba:) - Craven - 07-05-2011 Ano kole w oczy niestety ten plakat. - Mefisto - 07-05-2011 Mnie bardziej kole w oczy pomysł :P - Corn - 07-05-2011 I jeszcze ten nowy pseudo mustang. RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 06-06-2011 Zamiast bawić się w obrzydliwe fotomontaże doklejające głowę Anne Hathaway do catwomanowych ciał poszedłem w innym kierunku:
RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 06-06-2011 Fajna typografia Ci wyszła:) Ciekawi mnie, jak to robiłeś. Po chwilowym zastanowieniu, wydaje mi się, że lepiej by było, gdyby literki "I" i "E" były pod kątem - bardziej wyglądałyby jak skrzydła, no i czuć większy power z tego netoperka. Teraz tworzy się taki sztuczny podział, gdy linie są całkowicie proste. No i zastanowiłbym się czy niektórych zaokrąglonych linii nie zamienić na złamane. Albo i nie. Sam nie wiem:P ![]() RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 06-06-2011 Róbótka ręczna z małą pomocą obwódki (stroke) : ) Zaokrąglone linie są bardziej eleganckie (wniosek z testu zaproponowanych przez ciebie złamań), ale sugestia co to I i E słuszna, nadałem im lekki skos i jest lepiej. Dziękóweczka :* RE: NASZE PLAKATY - B2Ka - 06-06-2011 Wchodzę sobie na pierwszą losową stronę jaką mi wyświetliły Google po wpisaniu frazy "boardwalk empire season 2" i co się moim oczom ukazuje? Przekonajcie się sami - tutaj. Gratuluję! RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 06-06-2011 No proszę, w końcu patyczak robi zasłużoną karierę :) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 07-06-2011 Ale jajca:) Dzięki za info. RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 11-06-2011 Prosty koncept pod wpływem lektury opowiadania:
RE: NASZE PLAKATY - Craven - 11-06-2011 Niepotrzebna kursywa. Źle wygląda przy takim rozstrzeleniu tekstu. Poza tym OK. RE: NASZE PLAKATY - military - 11-06-2011 Na okładkę książki - dobre. Dla filmu - jednak zbyt uproszczone. RE: NASZE PLAKATY - Szaman - 11-06-2011 Plakat Mierzwiaka dostał się na comicbookmovie.com http://comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=39239 RE: NASZE PLAKATY - picek - 11-06-2011 Zdecydowanie najlepszy z tych tam umieszczony. Kurde, ale nowa polska szkoła plakatu filmowego na naszym forum: patyczak i Mierzwiak :) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 11-06-2011 (11-06-2011, 22:02)Szaman napisał(a): Plakat Mierzwiaka dostał się na comicbookmovie.comJeden z komentujących napisał, że mój plakat robił szóstoklasista :D RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 11-06-2011 A ja ostatnio weny nie mam:( Zarzućcie mi jakimś tytułem filmu:) RE: NASZE PLAKATY - jarod - 11-06-2011 Before Sunrise! |