Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Gal Anonim - 02-04-2015

OK, dzieki za info.

Czekam generalnie na jakies RPG osadzone w moralnej zgniliźnie, gdzie bedzie wiecej szarości, zla i ponurego swiata. :) PoE 2 Obsidian juz zapowiedzial, ale ponoc beda robic tez drugie IP - oby cos blizej moich klimatów niż fantasy.


RE: Gry - Gambit - 02-04-2015

Może nowy Torment taki będzie.


RE: Gry - Jakuzzi - 03-04-2015

Pytanie: grał ktoś już w AC Unity? Trzyma się to kupy na czwartym patchu?


RE: Gry - military - 06-04-2015

Splinter Cell: Conviction - ale dobre. Tak dobre. Choć dopiero przy którymś podejściu doceniłem tę grę - wcześniej jej nie czułem, wydawało mi się że coś robię źle bo niby skradanka, a jednak sporą część przechodzę głośno. Nie wiedziałem, czego gra ode mnie oczekuje. Okazało się, że ona ma świetne podejście do skradania: żadne tam czajenie się pięć minut w kącie, tylko pierwszego zza rogu za gardło i dwóch pozostałych w głowę z pistoletu z tłumikiem. Tutaj "ciche granie" oznacza załatwianie gości w szybkiej akcji, zanim zdążą się zorientować, co ich zabiło. I to jest REWELACJA.

Do tego fajowy bohater z motywacją, nawet spoko fabuła, świetna grafika, pamiętne takie sekwencje jak spacer ulicami Waszyngtonu jebniętego EMP, fajne i długie misje dodatkowe - i tylko muzyka mocno "generyczna" i nijaka. Aż chyba zaraz biorę się za drugie podejście, tym razem na hardzie.

9+/10. Czemu nie dziesięć? Kurna, sam nie wiem. 10/10.

[Obrazek: SCC_REVIEW_SCREEN_06.jpg]


RE: Gry - Proteus - 10-04-2015




RE: Gry - military - 11-04-2015

Pogrywam w Splinter Cell 1 HD, i choć gra jest bardzo spoko, powolna, nie prowadzi za rękę ale i nie jest szczególnie rozbudowana, a do tego wygląda wciąż nawet nawet, to droga, jaką przeszedł voice acting w grach robi niesamowite wrażenie. Oprócz świetnego Ironside'a i jeszcze jednego gościa, który wie co robi, aktorstwo w SC jest absolutnie koszmarne - na poziomie fanowskiego dubbingu Street Fightera który robili ludzie z tego forum.:) Szkoda, bo przez to gra traci na klimacie.

No i nazwisko prezydenta Gruzji. KOMBAJN Nikoladze? Serio? KOMBAJN?


RE: Gry - Grievous - 11-04-2015

Czy do zrozumienia fabuły Conviction muszę ogarniać poprzednie części? Mam tę grę na oku już od kilku lat, ale poza jedynką, nie mogłem się za bardzo zmotywować do przejścia innych części.


RE: Gry - Hitch - 11-04-2015

Ah, pierwszy Splinter. Good times :)


RE: Gry - military - 12-04-2015

Widmo
Nie potrzebujesz, aczkolwiek na początku będziesz trochę zdezorientowany. Ja przynajmniej byłem. Wszystko jednak zacznie się ładnie układać po paru levelach. Mniej więcej po misji z retrospekcją (czwarta z ok. 12-15?) wszystko było już jasne.


RE: Gry - military - 12-04-2015

Ależ jedynka SC bywa frustrująca przez to, że trzeba dokładnie ustawić się za gościem żeby go złapać albo znokautować. Dodajmy fakt, że nokaut z innej pozycji wymaga dwóch ciosów, że headshot nie zawsze "wchodzi", oraz że jeden zaalarmowany wróg oznacza wszystkich zaalarmowanych wrogów w pomieszczeniu, i wyjdzie momentami festiwal quicksave/quickload. Mam nadzieję, że już w dwójce to wszystko poprawili.





RE: Gry - Snappik - 12-04-2015

Lepiej od razu przejdź do Chaos Theory bo Pandora Tomorrow to delikatnie podrasowane elementy pierwszej części w lepszej grafice.


RE: Gry - military - 12-04-2015

Czyli źle nie jest.:) Bo jedynka to naprawdę fajna, klimatyczna gra, ale widać, że wiele rzeczy dopiero próbowano i nie do końca wiedzieli, jak to rozegrać.


RE: Gry - Snappik - 12-04-2015

Inaczej - wtedy na tyle ich było stać. Postęp;) Mam duży sentyment do tej części i uważam, że film (z Hardym) powinien być dokładnie taki. Delikatnie toporny, nie do końca efekciarski.


RE: Gry - Gal Anonim - 12-04-2015

Film z Hardym pewnie bedzie jak Hitmany. ;) Niestety. Bo tez licze, ze moze bedzie dobry. Ale i tak czekam na pierwsze info, ze film bedzie o tym, jak Sam Fisher jest scigany przez swoj wlasny rząd czy coś i musi sie strzelac i wysadzac w powietrze caly swiat.


RE: Gry - military - 12-04-2015

Ten film to się kręci, czy z nim jest jak z Kanem i Lynchem z Willisem i Foxxem albo z Assassin's Creed z Fassbenderem?


RE: Gry - Snuffer - 12-04-2015

Assasin się kręci od lutego.


RE: Gry - Mental - 12-04-2015

Proto wrzucił trailer z Wiedźmina 3. Kompletnie nie moje klimaty (bo fantazy), ale wygląda to bosko:






RE: Gry - Gal Anonim - 13-04-2015

Super, jeszcze troche a bedzie odpowiedni test na pozwolenie na granie w gry:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,17740349,Brutalne_gry_kupimy_tylko_z_dowodem_tozsamosci_.html


RE: Gry - Proteus - 13-04-2015

Mi kiedyś laska nie chciała sprzedać God of War w Empiku, bo dowodu nie miałem. Jak mnie poprosiła o plastik, to aż mnie zatkało. No ale cóż, oto cena którą muszę płacić za aparycję jurnego młodzieńca ;)


RE: Gry - Mental - 13-04-2015

Cytat:Super, jeszcze troche a bedzie odpowiedni test na pozwolenie na granie w gry:

Komenda Główna będzie wydawać zezwolenia. A chłopek-roztropek rzecznik Mariusz Sokołowki będzie racjonalizował przed kamerami konieczność istnienia nowego systemu w kontekście bezpieczeństwa publicznego.