![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Gal Anonim - 02-04-2015 OK, dzieki za info. Czekam generalnie na jakies RPG osadzone w moralnej zgniliźnie, gdzie bedzie wiecej szarości, zla i ponurego swiata. :) PoE 2 Obsidian juz zapowiedzial, ale ponoc beda robic tez drugie IP - oby cos blizej moich klimatów niż fantasy. RE: Gry - Gambit - 02-04-2015 Może nowy Torment taki będzie. RE: Gry - Jakuzzi - 03-04-2015 Pytanie: grał ktoś już w AC Unity? Trzyma się to kupy na czwartym patchu? RE: Gry - military - 06-04-2015 Splinter Cell: Conviction - ale dobre. Tak dobre. Choć dopiero przy którymś podejściu doceniłem tę grę - wcześniej jej nie czułem, wydawało mi się że coś robię źle bo niby skradanka, a jednak sporą część przechodzę głośno. Nie wiedziałem, czego gra ode mnie oczekuje. Okazało się, że ona ma świetne podejście do skradania: żadne tam czajenie się pięć minut w kącie, tylko pierwszego zza rogu za gardło i dwóch pozostałych w głowę z pistoletu z tłumikiem. Tutaj "ciche granie" oznacza załatwianie gości w szybkiej akcji, zanim zdążą się zorientować, co ich zabiło. I to jest REWELACJA. Do tego fajowy bohater z motywacją, nawet spoko fabuła, świetna grafika, pamiętne takie sekwencje jak spacer ulicami Waszyngtonu jebniętego EMP, fajne i długie misje dodatkowe - i tylko muzyka mocno "generyczna" i nijaka. Aż chyba zaraz biorę się za drugie podejście, tym razem na hardzie. 9+/10. Czemu nie dziesięć? Kurna, sam nie wiem. 10/10.
RE: Gry - Proteus - 10-04-2015 RE: Gry - military - 11-04-2015 Pogrywam w Splinter Cell 1 HD, i choć gra jest bardzo spoko, powolna, nie prowadzi za rękę ale i nie jest szczególnie rozbudowana, a do tego wygląda wciąż nawet nawet, to droga, jaką przeszedł voice acting w grach robi niesamowite wrażenie. Oprócz świetnego Ironside'a i jeszcze jednego gościa, który wie co robi, aktorstwo w SC jest absolutnie koszmarne - na poziomie fanowskiego dubbingu Street Fightera który robili ludzie z tego forum.:) Szkoda, bo przez to gra traci na klimacie. No i nazwisko prezydenta Gruzji. KOMBAJN Nikoladze? Serio? KOMBAJN? RE: Gry - Grievous - 11-04-2015 Czy do zrozumienia fabuły Conviction muszę ogarniać poprzednie części? Mam tę grę na oku już od kilku lat, ale poza jedynką, nie mogłem się za bardzo zmotywować do przejścia innych części. RE: Gry - Hitch - 11-04-2015 Ah, pierwszy Splinter. Good times :) RE: Gry - military - 12-04-2015 Widmo Nie potrzebujesz, aczkolwiek na początku będziesz trochę zdezorientowany. Ja przynajmniej byłem. Wszystko jednak zacznie się ładnie układać po paru levelach. Mniej więcej po misji z retrospekcją (czwarta z ok. 12-15?) wszystko było już jasne. RE: Gry - military - 12-04-2015 Ależ jedynka SC bywa frustrująca przez to, że trzeba dokładnie ustawić się za gościem żeby go złapać albo znokautować. Dodajmy fakt, że nokaut z innej pozycji wymaga dwóch ciosów, że headshot nie zawsze "wchodzi", oraz że jeden zaalarmowany wróg oznacza wszystkich zaalarmowanych wrogów w pomieszczeniu, i wyjdzie momentami festiwal quicksave/quickload. Mam nadzieję, że już w dwójce to wszystko poprawili. RE: Gry - Snappik - 12-04-2015 Lepiej od razu przejdź do Chaos Theory bo Pandora Tomorrow to delikatnie podrasowane elementy pierwszej części w lepszej grafice. RE: Gry - military - 12-04-2015 Czyli źle nie jest.:) Bo jedynka to naprawdę fajna, klimatyczna gra, ale widać, że wiele rzeczy dopiero próbowano i nie do końca wiedzieli, jak to rozegrać. RE: Gry - Snappik - 12-04-2015 Inaczej - wtedy na tyle ich było stać. Postęp;) Mam duży sentyment do tej części i uważam, że film (z Hardym) powinien być dokładnie taki. Delikatnie toporny, nie do końca efekciarski. RE: Gry - Gal Anonim - 12-04-2015 Film z Hardym pewnie bedzie jak Hitmany. ;) Niestety. Bo tez licze, ze moze bedzie dobry. Ale i tak czekam na pierwsze info, ze film bedzie o tym, jak Sam Fisher jest scigany przez swoj wlasny rząd czy coś i musi sie strzelac i wysadzac w powietrze caly swiat. RE: Gry - military - 12-04-2015 Ten film to się kręci, czy z nim jest jak z Kanem i Lynchem z Willisem i Foxxem albo z Assassin's Creed z Fassbenderem? RE: Gry - Snuffer - 12-04-2015 Assasin się kręci od lutego. RE: Gry - Mental - 12-04-2015 Proto wrzucił trailer z Wiedźmina 3. Kompletnie nie moje klimaty (bo fantazy), ale wygląda to bosko: RE: Gry - Gal Anonim - 13-04-2015 Super, jeszcze troche a bedzie odpowiedni test na pozwolenie na granie w gry: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,17740349,Brutalne_gry_kupimy_tylko_z_dowodem_tozsamosci_.html RE: Gry - Proteus - 13-04-2015 Mi kiedyś laska nie chciała sprzedać God of War w Empiku, bo dowodu nie miałem. Jak mnie poprosiła o plastik, to aż mnie zatkało. No ale cóż, oto cena którą muszę płacić za aparycję jurnego młodzieńca ;) RE: Gry - Mental - 13-04-2015 Cytat:Super, jeszcze troche a bedzie odpowiedni test na pozwolenie na granie w gry: Komenda Główna będzie wydawać zezwolenia. A chłopek-roztropek rzecznik Mariusz Sokołowki będzie racjonalizował przed kamerami konieczność istnienia nowego systemu w kontekście bezpieczeństwa publicznego. |