![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Mental - 29-04-2015 Wkleiłem pierwszy link z brzegu. Przecież w momencie gdy wychodził premierowy trailer, było głośno o tym, jak obie korpo się oburzyły i zawetowały pomysł wypuszczenia na swoich maszynach tej giery. Czy naprawdę nikt tego nie pamięta? Ocena Adults Only wiąże się też z zablokowaniem jakichkolwiek prób wydania Hatred na konsole Nintendo, Sony i Microsoft. http://www.redbull.com/pl/pl/games/stories/1331704026988/kontrowersyjny-hatred RE: Gry - Hitch - 29-04-2015 Cytat:Media kłamio? :) Oczywiście, że kłamio. Sony ani Microsoft nigdy nie wystosowały żadnego oświadczenia. Autor sobie tutaj spekuluje, że mogą nie chcieć tego tytułu na swoich platformach. Wiesz, pieniądze nie śmierdzą. Jak gra się sprzeda na PC, z pewnością pojawią się przebąkiwania o konwersjach na konsole. Z ich perspektywy to póki co indyk od jakichś Polaczków, który może nie zwrócić zainwestowanej w przeniesienie na konsole kasy. Sony to nie Nintendo, które się odżegnuje od jakichkolwiek kontrowersji w ramach swojej pro-rodzinnej polityki. Dlatego na GameCube'a czy Wii nie wyszło żadne GTA. RE: Gry - Mental - 29-04-2015 A co z kwestią ratingu? Czy to prawda, że Ao przekreśla szanse wydania tej gry na konsole? RE: Gry - military - 29-04-2015 Skoro na PS Store można kupić Manhunt... Mistrzowie z Rockstara.:) RE: Gry - Hitch - 29-04-2015 Cytat:Czy to prawda, że Ao przekreśla szanse wydania tej gry na konsole? Bzdura. "GTA: San Andreas" po sraczce związanej z modem "Hot Coffee" została wycofana ze sklepów i wróciła na półki z ratingiem AO. Efekt? Najlepiej sprzedająca się gra na PS2 :) RE: Gry - Mental - 29-04-2015 Ale Rockstar to gigant. Oni dyktują warunki. RE: Gry - Hitch - 29-04-2015 Gigant, a grę musieli wycofać ze wszystkich sklepów i przedrukować okładki. Jasne, niezależne studio z Polski ma mniej do gadania, ale ostatnie słowo - jak zawsze - będzie miał hajs. Ja stawiam, że po pół roku i rekordzie Guinessa na najlepiej sprzedającego się indyka na PC pojawią się newsy o konwersji "Hatred" na konsole. RE: Gry - Mental - 29-04-2015 Ja też mam nadzieję, że to pieniądze zadecydują, a nie jakieś pierdololo reformatorów społecznych. RE: Gry - Hitch - 29-04-2015 Jakby tak było, Rockstar nie wydałby na produkcję GTA V 265 milionów dolarów i nie zarobiłby miliarda w ciągu dwóch dni od premiery :) Reformatorzy oczywiście dalej jęczą i będą jęczeć. W tym wypadku to tylko darmowa reklama. RE: Gry - Mental - 29-04-2015 Nie mogli dorzucić do tej puli ze 30 mln i zrobić trochę więcej otwartych budynków, do których można wejść i eksplorować? ;) RE: Gry - Hitch - 29-04-2015 To akurat nie kwestia kasy, tylko pamięci sprzętów. Nawet na super gamingowych kompach, co mają 24 GB RAMu i kilka 8 GBowych grafik byłaby sieczka, nie framerate. To albo po prostu jeszcze się nie urodził programista, który by to odpowiednio zoptymalizował :) RE: Gry - Grievous - 29-04-2015 Kategoria AO oznacza brak wydania takowej gry na konsolach Nintendo, Sony oraz Microsoftu. Manhunt miał kategorię M, a Manhunt 2 w wersji nieocenzurowanej (AO) wyszedł tylko na PC. Z San Andreas to był jednorazowy wyskok: Cytat:20 lipca 2005 ESRB oświadczyło, że zmienia ocenę GTA:SA z Mature na Adults Only 18+. Rockstar oświadczył, że produkcja gry, zawierająca sceny erotyczne, zostanie wstrzymana i zostanie wznowiona dopiero po stworzeniu nie zawierającej scen odblokowywanych przez modyfikację Hot Coffee. Rockstar powiedział też, że „czysta” wersja zostanie wydana w czwartym kwartale 2005, ze znaczkiem Mature 17+. 9 sierpnia firma wydała poprawkę dla wersji PC, usuwającą kontrowersyjny materiał. A więc, o ile twórcy "Hatred" swojej gry nie ocenzurują, to nie trafi ona na konsole. Sama gra akurat mi zwisa i powiewa, ale muszę przyznać że udało im się świetnie zrobić szum w okół swojej produkcji. Polak potrafi :P RE: Gry - Mental - 29-04-2015 Ja pierdykam, organizacja wystawiająca ratingi grom to widzę ta sama liga ciężkich zjebów co MPAA. Skąd się to bierze? Ostatnio oglądałem dokument o Half-Life. W Niemczech sprzedawali tylko ocenzurowaną wersję gry: brak krwi, a zamiast żołnierzy jakieś bliżej niezidentyfikowane stwory. edit Macie: RE: Gry - Proteus - 29-04-2015 Przygnębiające :( RE: Gry - Albertino - 29-04-2015 to całe Hatred totalnie nie różni się niczym od GTA, jedynie trochę inne opakowanie (zamiast satyry mhrook z kijem w dupie). Nie mówiąc już o Hitmanie czy Manhuncie, ale ocywiście wszędzie czytam sobie jakoby jakaś mityczna granica przemocy w grach została przekroczona :P RE: Gry - Gal Anonim - 29-04-2015 "Nie mowiac juz nawet" nie pasuje do Hitmana, bo Hitman to gra, która karze za zabijanie niewinnych. W GTA wiaze sie to np. z zyskiem pieniężnym. W Hitmanie sie za to traci hajs. RE: Gry - Albertino - 29-04-2015 myślę, że w tym przypadku dla opinii publicznej nie ma (nie powinno mieć) większego znaczenia czy gra nas karze/nagradza i czy robimy to winnym/niewinnym. Ważne, że na tym gra polega. RE: Gry - military - 29-04-2015 A w Hatred za to do ciebie strzelają, więc gra też karze za zabijanie niewinnych. RE: Gry - Gal Anonim - 29-04-2015 Albertino napisał(a):myślę, że w tym przypadku dla opinii publicznej nie ma (nie powinno mieć) większego znaczenia czy gra nas karze/nagradza i czy robimy to winnym/niewinnym. Ważne, że na tym gra polega.No wlasnie nie. Gra polega na zabijaniu celów, którzy w większości (jezeli nie zawsze) są zlymi ludźmi. Calą reszte nalezy ignorowac przy rozdawaniu śmierci. No chyba, ze masz na mysli, ze gra polega na zabijaniu - no to wtedy tytulow znalazloby sie znacznie, znacznie wiecej. ;) (29-04-2015, 23:17)military napisał(a): A w Hatred za to do ciebie strzelają, więc gra też karze za zabijanie niewinnych.W GTA tez. I to bylby dobry argument, gdyby nie fakt, ze to gra akcji. IMO to podwaza te strzelaniny jako kary, bo nie psuje Ci rozgrywki, wrecz przeciwnie, jest jej sednem. W Hitmanie na przyklad jak sie wywiazuje strzelanina no to juz nie jest dobrze, tylko mozesz na tym tracić, a sedno gry jest w skradaniu. RE: Gry - military - 30-04-2015 Dla mnie Hatred ma moralną przewagę nad GTA, bo w Hatred WIESZ, że jesteś tym złym, kiedy w GTA jesteś w sumie fajnym gościem, któremu wszyscy kibicują. |