![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Hitch - 30-04-2015 Cytat:W GTA tez. I to bylby dobry argument, gdyby nie fakt, ze to gra akcji. IMO to podwaza te strzelaniny jako kary, bo nie psuje Ci rozgrywki, wrecz przeciwnie, jest jej sednem. Ale w GTA oskryptowane strzelaniny masz tylko z gangsterami i policją, która jest zła. Zabijanie przechodniów jest całkowicie opcjonalne i zależy jedynie od woli gracza. RE: Gry - simek - 30-04-2015 Ale chodzi o to, że w takim Hitmanie za zabijanie przechodniów masz gorszą ocenę misji+gra jest trudniejsza, bo po otwarciu ognia robi się burdel. W GTA za zabijanie przechodniów jedyna "kara" to gwiazdka, albo dwie policji, poza tym wypadają z nich pieniądze, no i istnieją misje (opcjonalne) polegające na zabiciu jak największej liczby osób. RE: Gry - Hitch - 30-04-2015 W starszych częściach. Teraz bohaterowie GTA są wyjątkowo koszerni. Nawet Trevor w swoich rampejdżach zabija tylko tych, co go najpierw obrazili, a potem jeszcze wyciągnęli przed nos spluwy. RE: Gry - SonnyCrockett - 30-04-2015 Nie ma akcji "Kill Frenzy!" i "Gouranga!" w tych nowych gejowskich GTA? Kiedyś wszystko było lepsze. :) Opis Gourangi! z neta i punkt z ciekawostek. Istnieje możliwość otrzymania bonusu dwa razy. Należy podpalić całą grupę za pomocą miotacza płomieni, a następnie rozstrzelać ją za pomocą karabinu maszynowego. Rozbawiło mnie to. :D RE: Gry - Gal Anonim - 30-04-2015 (30-04-2015, 10:05)Hitch napisał(a):No wlasnie. A chodzi o to czy jest jakąś karą. Za zabicie przechodnia dostajesz hajs. (Policja tez nie zawsze przeciez jest zla.)Cytat:W GTA tez. I to bylby dobry argument, gdyby nie fakt, ze to gra akcji. IMO to podwaza te strzelaniny jako kary, bo nie psuje Ci rozgrywki, wrecz przeciwnie, jest jej sednem. Ja nie demonizuje GTA, tylko mowie, ze jednak Hitman w oczach ludzi widzących gry jako zrodlo amoralnosci i seksizmu powinien być lepszy. (30-04-2015, 10:44)Hitch napisał(a): W starszych częściach. Teraz bohaterowie GTA są wyjątkowo koszerni. Nawet Trevor w swoich rampejdżach zabija tylko tych, co go najpierw obrazili, a potem jeszcze wyciągnęli przed nos spluwy.Czyli w GTA karze się za open carry? :) Mental, zajmij się tym. :) I Trevor - jako gracz - w rampage'ach zabija jak leci. Rzeczywiscie to po tym jak go ktoś obraził, ale... obserwujemy grę rozszalałym Trevorem, który zamordował dwoch typów za to, ze powiedzieli, ze jest "stary". Nic dziwnego, ze rzuca sie na niego cale miasto. :) A Trevor jako postac jest jeszcze bardziej kontrowersyjny. Szczerze? Chyba pierwszy w grze mam problem z lubieniem postaci, ktora steruje. Tj. lubiłem Trevora, ale to, co wyprawia ostatnio w fabule sprawia, ze jest mi przykro, ze juz go nie moge lubic. :) RE: Gry - Hitch - 30-04-2015 Nie tylko mówią mu, że jest stary, ale też obrażają go i grożą mu bronią. Rampejdże są podzielone tematycznie. Trevor nie strzela w nich do losowych ludzi z tłumu tylko do atakujących go gangsterów, żołnierzy czy hipsterów, w zależności który to rampejdż. Poza tym, wypadającą z martwych przechodniów kasę trudno jest nazwać nagradzaniem. W tej grze moniaki z rabunku na ulicy przy milionach dolarów, które dopiero wpływają w jakikolwiek sposób na rozgrywkę są kompletnie nic nie znaczące. A nawet, gdyby Rockstar namawiał do zabijania przechodniów - co z tego? To jest gra. Liczy się fun płynący z rozgrywki. Moralne rozterki zostawmy na rzeczywiste problemy, nie ciągi zer jedynek strzelające ciągami zer i jedynek do innych ciągów zer i jedynek. WTF. RE: Gry - Gal Anonim - 30-04-2015 (30-04-2015, 13:40)Hitch napisał(a): Poza tym podciąganie wypadającej z martwych przechodniów kasy trudno jest nazwać nagradzaniem. W tej grze moniaki z rabunku na ulicy przy milionach dolarów, które dopiero wpływają w jakikolwiek sposób na rozgrywkę są kompletnie nic nie znaczące.No nie znaczące, ale masz z tego zysk. Ergo: jestes nagrodzony. RE: Gry - Hitch - 30-04-2015 Po misji z szukaniem części łodzi podwodnej (a zajmuje to dwie-trzy godziny) się dostaje 10 dolarów. Dla mnie to żadna nagroda. Szczerze to wolałbym wydać milion dolarów GTA waluty, żeby się pojawiła opcja zrobienia tego za mnie :) Podobnie mam z kasą wypadająca z przechodniów. To nie komunikat podprogowy Rockstara, żeby mordować ludzi tylko drobne, które NPC miał przy sobie. W GTA przechodniów morduje się dla fajnej fizyki i animacji. Dla krwi na wgiętej masce samochodu (naprawa tego wgięcia w warsztacie też będzie kosztowała więcej niż zawartość portfela jakiejś randomowej murzynki w getcie). Podczas jednej masakry na środku ulicy w GTA w przeliczeniu wyda się więcej kasy na amunicję niż zbierze z trupów. Żadna to nagroda :) Ale dla dobra dyskursu przyjmijmy, że GTA nagradza za zabijanie niewinnych. Co z tego? Dla mnie pojebane jest zbieranie punktów za układanie klocków, albo oglądanie jak wirtualne pampry srają, jedzą, dymają się, a potem idą do roboty, żeby mieć hajs na nowy telewizor. Ale nie wciskam nikomu tego jako czegoś niemoralnego tylko dlatego, że mi się nie podoba. Szczególnie, kiedy NIKT przy tym nie cierpi. Dlatego lewactwo to ścierwo tego świata :) RE: Gry - Mental - 30-04-2015 Crov, ale kiedyś GTA bardziej nagradzało za zabijanie przechodniów. Teraz są trochę bardziej mainstream i musza się kontrolować :) RE: Gry - Mierzwiak - 30-04-2015 Ale możesz ich zabijać :) Nie pamiętam już w jakiej grze to było, jakieś popłuczyny po GTA, ale ni chooya nie mogłem nikogo przejechać, bo przechodnie ZAWSZE uciekali mi sprzed maski, a ja oczami wyobraźni widziałem twórców i ich palec "E, e, e, nie w naszej grze!'. RE: Gry - Gal Anonim - 30-04-2015 (30-04-2015, 13:50)Hitch napisał(a): Po misji z szukaniem części łodzi podwodnej (a zajmuje to dwie-trzy godziny) się dostaje 10 dolarów. Dla mnie to żadna nagroda. Szczerze to wolałbym wydać milion dolarów GTA waluty, żeby się pojawiła opcja zrobienia tego za mnie :)A jakby Ci za to zabierało 10 dolarów to też żadna kara i spoko? Jesteś za podatkami? :) Mozemy sie bawic semantyka itp., ale nagroda to nagroda. Pieniadze w serii GTA nabrały znaczenia, wiec juz nie wypada z przechodniów 100 dolarów (jak jeszcze w GTA III było, i pewnie pozniejszych przynajmniej dwoch tez), ale wciaz terroryzowanie miasta jest w GTA nagradzane nei tylko w misjach. ;) NIEUDOLNE terroryzowanie jest karane, bo Cie zlapia albo zabija. Ale to dla frajerów ;) (30-04-2015, 14:10)Mierzwiak napisał(a): Ale możesz ich zabijać :) Nie pamiętam już w jakiej grze to było, jakieś popłuczyny po GTA, ale ni chooya nie mogłem nikogo przejechać, bo przechodnie ZAWSZE uciekali mi sprzed maski, a ja oczami wyobraźni widziałem twórców i ich palec "E, e, e, nie w naszej grze!'.W Driverze 3 chyba tak jest. Ale czasem da sie kogos potracic (ale nie przejechac). Mimo to trzeba sie bardzo starac. U wybitnego polskiego growego recenzenta analizujacego gry jak Anita Sarkeesian widac: RE: Gry - Mental - 30-04-2015 Nie wiem, czy próbowaliście. Zróbcie małą rozróbę na skrzyżowaniu w pobliżu chaty Franklina (max dwie gwiazdki) i potem uciekajcie do domu i tam wyczekujcie przyjazdu glin. Niezły rozpierdol może z tego wyjść :) RE: Gry - Gal Anonim - 30-04-2015 Mental, jedz zachodnią autostradą ku górze wyspy (paleto bay, etc. Na północ po prostu :)). Po drodze trafisz na No Country for Old Men. :) RE: Gry - Huntersky - 30-04-2015 A jadąc obok jeziorka nad tamą spotka cię krzywda ze strony wkurwionych prawaków na crossach. :) RE: Gry - Mental - 30-04-2015 A zaczepiają wszystkich czy tylko tych co bez cienia wątpliwości lewaczą? ;) RE: Gry - Huntersky - 30-04-2015 Cholera wie, w każdym razie byłem wtedy Michaelem i o mały włos straciłem to:
RE: Gry - Gal Anonim - 30-04-2015 Do tematu o GTA wypad, patałachy. RE: Gry - Snappik - 30-04-2015 Po kilku miesiącach postanowiłem wrócić do Watch_Dogs. To mogłaby być świetna gra gdyby twórcy przestali się bawić w upychanie świata zbędnymi minigierkami a zamiast tego stworzyć fabularyzowane misje poboczne. Miasto jest tak nasycone różnymi atrakcjami, że wejście na mapę kończy się wypaleniem gałek ocznych. Cierpi na tym również historia - po 2-3 misjach mija chęć na drążenie tego uniwersum, na poznanie bohatera. Jedyne co mi przypasowało, to credo Aidena - im więcej technologii tym lepiej, w oldskulu średnio bym się sprawdził :) Pomijam już legendarny kant graficzny Ubisfotu. Nawet na maksymalnych detalach oprawa jest daleka od ideału, brakuje jej plastyki i stylu. Nie można odmówić lokacji różnorodności - jest fajna, szczegółowa. Ale względem GTA V to totalna bieda. ![]() ![]() 6+/10 RE: Gry - Gal Anonim - 28-05-2015 Gra, którą stworzył Adolf Hitler i którą wydał sam Szatał już jest lada dzień. Mozna jezdzic autami i mozna nimi nawet wjezdzac w budynki! RE: Gry - Proteus - 09-06-2015 Napływ opinii o nowym MGS. Wygląda, że to jedyna gra, z którą Wiesiek zawalczy o tytuł roku. http://www.pcgamer.com/metal-gear-solid-5-delivers-spectacular-open-world-stealth/ http://www.polygon.com/2015/6/9/8750385/metal-gear-solid-5-the-phantom-pain-preview |