![]() |
|
Batman (temat ogólny) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +--- Wątek: Batman (temat ogólny) (/Thread-Batman-temat-og%C3%B3lny--375) |
RE: Batmany - wujo444 - 27-03-2014 A FOX strzeli serial "Gotham" o młodym Gordonie, w roli głównej Ben McKenzie z Southland. Tam był dobry, tutaj, hmm... Ogólnie dziwne, że nie na CW, więc może nie będzie strasznej kaszany. http://hatak.pl/artykuly/zobacz-jamesa-gordona-z-serialu-gotham RE: Batmany - Mefisto - 28-03-2014 No tak, ale chodzi mi o czystą popularność, nie o merchandising RE: Batmany - Juby - 28-03-2014 Superman jest najstarszym superbohaterem komiksowym ale od zawsze to Batman był asem DC. Napisałem o tym "najpopularniejszym" jak o fakcie ale to tylko moja opinia. Faktem jest, że jest jednym z trzech najpopularniejszych superbohaterów na świecie obok Supermana i Spider-Mana. RE: Batmany - OGPUEE - 03-04-2014 http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/42810-what-you-never-knew-about-batman RE: Batmany - Grievous - 03-04-2014 Jak to jest z tą sceną z banknotami? Zawsze byłem przekonany że podczas parady, Knox podnosi banknot na którym widnieje podobizna Jokera, ale podczas powtórki na Blu, ku mojemu zaskoczeniu takowej sceny nie było. RE: Batmany - Mierzwiak - 03-04-2014 W komiksie tak jest i nie wiem czy nie w powieści, a co za tym idzie pewnie w pierwszej wersji scenariusza. RE: Batmany - Grievous - 03-04-2014 Tyle że ja komiksowej adaptacji, ani tym bardziej powieści nigdy nie czytałem, a scenę mam wrytą w głowę. Cholera wie, jak się to tam znalazło. RE: Batmany - Phlogiston2 - 03-04-2014 (03-04-2014, 13:18)OGPUEE napisał(a): http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/42810-what-you-never-knew-about-batmanAdnotacja do ciekawostki numer jeden; ten koleś: ![]() zabił rodziców Bruce'a Wayne'a, ale dał nam w ramach pokuty The Shadow Line RE: Batmany - Juby - 05-04-2014 Dlaczego Batman rozwaliłby każdego:
RE: Batmany - Huntersky - 05-04-2014 Iron Man jest uodporniony na takie trywialne zjawiska jak impuls elektromagnetyczny. :) RE: Batmany - Kadaver - 05-04-2014 Wygląda na to, że z Punisherem byłyby równe szanse. RE: Batmany - OGPUEE - 05-04-2014 Oh really :)? RE: Batmany - Huntersky - 05-04-2014 Skoro już się bawimy w takie porównania... Cap powinien sobie poradzić z Batem bez problemu. :) RE: Batmany - Proteus - 05-04-2014 NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERDS! ;) RE: Batmany - Proteus - 11-04-2014 Nowy short Burce'a Timma z okazji 75 lecia. http://www.youtube.com/watch?v=IFwOS2R9o_8&feature=youtu.be Niby Bruce Timm, niby fajny retro klimat, ale jak dla mnie meh'. Nie powaliło mnie. RE: Batmany - Hitch - 11-04-2014 Ale żal z tym gazem łzawiącym. No, ale przynajmniej jest Conroy. RE: Batmany - Proteus - 11-04-2014 Przez pół sekundy :) RE: Batmany - Mierzwiak - 11-04-2014 Meh, z tymi uszami Batman wygląda jak kretyn, a animacja odrzuca cyfrowością. RE: Batmany - Juby - 20-04-2014 Kolejny short z okazji 75-lecia, dużo lepszy od poprzedniego (choć animacja równie cienka). http://www.batcave.com.pl/2014/04/mozna-juz-obejrzec-krotkometrazowke-batman-beyond/#more-10392 RE: Batmany - Hitch - 21-04-2014 Fajnie, że pamiętali o Keatonie. I tyle. Zdecydowanie za krótkie i maksymalnie odtwórcze (przecież był cały odcinek TASu z Batmanem walczącym ze swoim terminatorowym sobowtórem). Mega słabe te shorty. Tylko Conroyowi dupę zawracają. |