![]() |
|
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
|
- Gal Anonim - 16-02-2008 Sayid to badass, powinien własny film dostać. :) Czyżby eliminował ludzi z Hanso, Dharmy, Oceanic czy czegoś tam; jakichś powiązanych z fałszywym wrakiem? - Mierzwiak - 16-02-2008 http://darkufo.blogspot.com/2008/02/things-i-noticed-economist-by-vozzek69.html Świetna analiza odcinka. - koronex1989 - 16-02-2008 Elsa,ta Niemka z futuro nosi taką samą bransoletkę co Naomi więc Saiyd z polecenia Bena zabija prawdopodobnie ludzi od tego Murzyna chroniąc w ten sposób tych którzy pozostali na wyspie. - Mierzwiak - 16-02-2008 Tylko że Murzyn mówił po angielsku. Skoro tak, po co miałby rozmawiać z Elsą po niemiecku? Bardziej skłaniałbym się ku teorii, że to ktoś kogo jeszcze nie poznaliśmy. - koronex1989 - 16-02-2008 No i Ben nie wyjawił kto jest jego szpiegiem.Raczej nie jest to Michael,jakoś po ostatnich odcinkach drugiego sezonu nic z tego nie wynikało szczególnie podczas ostatniej rozmowy Bena z Michaelem gdzie ten drugi miał go dość i chciał jak najszybciej odpłynąć.Być może jest na tym frachtowcu ale moim zdaniem szpiegiem jest ktoś inny. - Khet - 16-02-2008 Mnie jeszcze interesuje, co takie Ben załatwia poza wyspą. A robi to na pewno, jak widać po zawartości biurka :) - Ronaldinho - 16-02-2008 No właśnie, kompletnie zapomniałem o Michaelu, a przecież gdy Desmond i Sayid przylecą na ten statek, jest to idealny moment, aby wprowadzić Michaela w czwarty sezon, bo jak nie teraz to kiedy? Szpiegiem może być jakaś nowa postać, z którą Ben miał kontakt gdy opuszczał wyspę, ale dla zdezorientowania widza równie dobrze może być to postać, która już się przewinęła przez serial. Ciekawe zjawisko z tym 31 minutowym opóźnieniem, czyli jednak coś jest nie tak gdy się wchodzi na teren wyspy, jakiś mini tunel czasowy musi być. Może Daniel to wytłumaczy przed kamerą komuś :D - MOLQ - 16-02-2008 Ja obstawialem ,ze szpiegiem moze byc Regina ,ktora jest ta dziewczynka z ktora Ben ,kiedy byl mlody mial najlepszy kontakt na wyspie. Sayid zabija dla Bena ,bo razem chronia wyspe przed tym czarnym kolesiem i jego korporacja . Sayid jest czlowiekiem w trumnie ? Cala ekipa ,ktora przyleciala zginie. Hugo nowym wybrancem Jacoba ? Mam takie wrazenie ,ze Jacob znalazl sobie inna osobe ;] (chocby podazajaca chatka za Hugo ?) . Takie moje speuklacje :D - Scavenger - 20-02-2008 MOLQ napisał(a):Hugo nowym wybrancem Jacoba ? Mam takie wrazenie ,ze Jacob znalazl sobie inna osobe ;] (chocby podazajaca chatka za Hugo ?)Moim zdaniem Locke i jego gromadka nie mogli znaleźć chatki Jacoba, bo Jacob tego sobie nie życzył. Inaczej z Hurleyem. Ale czy to oznacza że jest jego nowym wybrańcem? Nie sądzę, według mnie Jacob przyjąłby do siebie każdego kto jest "dobry" i pomógłby mu w obronie wyspy. Poza tym mam podejrzenie że w ciągu tego sezonu Locke zginie (mam takie przeczucie, i już...) i być może faktycznie Jacobowi będzie potrzebny nowy wybraniec. To może być miejsce dla Hurleya - czego dowodem mogą być jego "wizje" z flashforwardów. - Khet - 22-02-2008 4x04 Dobra, z każdym kolejnym odcinkiem coraz mniej się w tym łapie :P Zakończenie bdb, ale w pewnym momencie spodziewałem się tego. I niech ktoś zaprzeczy, że rozbitkowie (mam na myśli tych w barakach) sami nie stali się "Innymi"... - Gal Anonim - 22-02-2008 SPOILERY Podstawowe pytanie: czy Aaron liczy się jako jeden z Oceanic 6 czy nie? Na lostopedii w teoriach do tego odcinka toczą się na ten temat zacięte dyskusję. Wydaje mi się, że powinno chodzić o tylko tych, którzy byli w samolocie (tj. byli poza czyimś brzuchem). Oprócz tego flash-forward Kate raczej taki "meh", liczyłem, że może Sawyer będzie okaże się jednym z Oceanic 6, ale pewno zostanie na Wyspie albo zginie. Smutno by mi było. Aha, to co Locke robi z Milesem... Rewelacja. - Mierzwiak - 22-02-2008 Bardzo fajny odcinek, ale wolałbym żeby akcja ruszyła do przodu bo ten odcinek to jeden wielki postój. SPOILERY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -- Świetne flashforwardy Kate, a zatem teoria jakoby wróciła ona nieoficjalnie i nie była jedną z Oceanic 6 została obalona. -- Aaron - czemu on taki duży? Rany boskie, to ile to się dzieje po wydarzeniach na wyspie? I dlaczego jest z Kate? Claire zginie? :cry: -- Szantaż Milesa - idiotyczny. WTF? -- o co chodziło z Danielem odgadującym karty? Kolejna zagadka która zostanie porzucona na 20 odcinków. - Gal Anonim - 22-02-2008 SPOILERY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mierzwiak napisał(a):-- Aaron - czemu on taki duży? Rany boskie, to ile to się dzieje po wydarzeniach na wyspie? I dlaczego jest z Kate? Claire zginie? :cry:Patrz: Walt. Twórcy zapewniają, że Walt w zamierzeniach miał wyglądać tak jak wyglądał, czyli na starszego. Wiadomo już, że czas na wyspie i na świecie płynie inaczej, może Claire wydostanie się wcześniej? To nie może dziać się długo po tym co się dzieje na wyspie, proces Kate raczej nie trwałby tak długo. Cytat:-- Szantaż Milesa - idiotyczny. WTF?Są teorie, że to Miles jest człowiekiem Bena z łodzi, a to co mu powiedział to szyfr. Stąd te konkretne "3.2 miliony". Cytat:-- o co chodziło z Danielem odgadującym karty? Kolejna zagadka która zostanie porzucona na 20 odcinków.Znowu czytając teorię natknąlem się na pomysł, że Daniel jest lekko autystyczny albo ma problemy z pamięcią (w tym odcinku gdzie widzimy jego flashback ta kobieta, która z nim była to jego opiekunka). Możliwe, że wyspa pomaga mu. Ewentualnie mogli testować jakieś nadprzyrodzone zdolności w stylu jasnowidzenia albo czytania myśli. - Predator895 - 22-02-2008 Mierzwiak właśnie o to chodzi w tym serialu. Tu jest więcej niewiadomych niż odpowiedzi. To właśnie przyciąga tyle widzów i każdy nowy odc 4 serii coraz bardziej nami mota. I tak ma właśnie być, a sam 04x04 miazga. Locki z granatem rulez :D SPOILER P.S. Dziecko może jest takie duże ponieważ transport z wyspy może trwać o wiele dłuzej niż się tego można spodziewać. Udowadnia nam to fakt iż helikopter jeszcze nie doleciał na statek ratunkowy. Fale radiowe może są odporne na te anomalie i dochodzą w czasie teraźniejszym. A na pewno coś jest nie tak, udowodnił nam to ten chemik z ta całą sądom. - Mierzwiak - 22-02-2008 Crov napisał(a):To nie może dziać się długo po tym co się dzieje na wyspie, proces Kate raczej nie trwałby tak długo.Matka Kate powiedziała że przez ostatnie 4 lata lekarze dają jej pół roku życia. Ostatnio widziała się z Kate jakoś niedługo przed jej złapaniem. Załóżmy że już od roku była chora, więc proces działby się 3 lata po wydarzeniach na wyspie??? Cytat:Znowu czytając teorię natknąlem się na pomysł, że Daniel jest lekko autystyczny albo ma problemy z pamięcią (w tym odcinku gdzie widzimy jego flashback ta kobieta, która z nim była to jego opiekunka). Możliwe, że wyspa pomaga mu. Ewentualnie mogli testować jakieś nadprzyrodzone zdolności w stylu jasnowidzenia albo czytania myśli.Wolę interesującą teorię z DarkUFO: http://darkufo.blogspot.com/2008/02/things-i-noticed-eggtown-by-vozzek69.html Ależ wiem Pred, napisałem to niejako żartobliwie, cały czas delektuję się tymi małymi, dawkowanymi ostrożnie informacjami 8) - Gal Anonim - 22-02-2008 Mierzwiak napisał(a):Teoretycznie taki proces mógłby trwać długo, ale nie pasuje mi to ze względu na to, że matkę Kate powołanoby na świadka strasznie późno. Możliwe, że Claire uciekła z wyspy wcześniej albo Aarona zabiorą przy okazji zabijając Claire. W końcu jest pierwszym dzieckiem, któremu udało się urodzić na wyspie. Może Abaddon go zabierze?Crov napisał(a):To nie może dziać się długo po tym co się dzieje na wyspie, proces Kate raczej nie trwałby tak długo.Matka Kate powiedziała że przez ostatnie 4 lata lekarze dają jej pół roku życia. Ostatnio widziała się z Kate jakoś niedługo przed jej złapaniem. Załóżmy że już od roku była chora, więc proces działby się 3 lata po wydarzeniach na wyspie??? Cytat:Fakt, interesujące, aczkolwiek tak naprawdę w tej scenie chyba nic na to nie wskazuje. Z kolei Dan faktycznie przypomina lekko opóźnionego. No i ta jego opiekunka.Cytat:Znowu czytając teorię natknąlem się na pomysł, że Daniel jest lekko autystyczny albo ma problemy z pamięcią (w tym odcinku gdzie widzimy jego flashback ta kobieta, która z nim była to jego opiekunka). Możliwe, że wyspa pomaga mu. Ewentualnie mogli testować jakieś nadprzyrodzone zdolności w stylu jasnowidzenia albo czytania myśli.Wolę interesującą teorię z DarkUFO: http://darkufo.blogspot.com/2008/02/things-i-noticed-eggtown-by-vozzek69.html Cytat:Ależ wiem Pred, napisałem to niejako żartobliwie, cały czas delektuję się tymi małymi, dawkowanymi ostrożnie informacjami 8)Wszyscy tak mamy. :) Ja tam przestałem właściwie czytać spoilery i oglądać spoty. - koronex1989 - 23-02-2008 Ciesze się że 4 sezon ma taki wysoki poziom,kolejny 4 odcinek jest może słabszy od poprzednich ale mimo wszystko dobry;ale czy tylko mi rzucił się w oczy brak konsekwencji w prowadzeniu postaci??Dajmy na to sceny z Claire.I powiedzcie mi czy wygląda ona na osobę która jakieś 2 dni wcześniej dowiedziała się o śmierci swojego chłopaka?Nie chodzi o to że ma co chwilę ryczeć ale ta jej wesołość i beztroska jakoś mi tu nie pasuje. - Predator895 - 23-02-2008 koronex1989 napisał(a):Dajmy na to sceny z Claire.I powiedzcie mi czy wygląda ona na osobę która jakieś 2 dni wcześniej dowiedziała się o śmierci swojego chłopaka?Nie chodzi o to że ma co chwilę ryczeć ale ta jej wesołość i beztroska jakoś mi tu nie pasuje. Dokładnie tez to zauważyłem, dziwne i nienaturalne zachowanie rzeczywiście. ;/ - MOLQ - 23-02-2008 koronex1989 napisał(a):I powiedzcie mi czy wygląda ona na osobę która jakieś 2 dni wcześniej dowiedziała się o śmierci swojego chłopaka? On byl jej chlopakiem ? Moze go nie kochala ,w sumie oni jako "para" to strasznie dretwi byli .Claire mogliby usunac ,nie podobala mi sie nigdy . - Predator895 - 23-02-2008 Możliwe też że reżyser celowo chciał nam tym potwierdzić słynna teorię "Baby to ch..." |