Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 11-06-2011

[Obrazek: sunrisekopiamala.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - jarod - 12-06-2011

Stary, jesteś niesamowity :-)


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 12-06-2011

fakt, ale klimatycznie z filmem ma to niewiele wspolnego - predzej z M:I jakims :P
(11-06-2011, 23:09)Mierzwiak napisał(a): Jeden z komentujących napisał, że mój plakat robił szóstoklasista :D

No i wydało się kto robi Mierzwiakowi plakaty :P


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 12-06-2011

[Obrazek: treekopiamala.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 12-06-2011

(12-06-2011, 01:04)Mefisto napisał(a): No i wydało się kto robi Mierzwiakowi plakaty :P
Miałem nadzieję że ta tajemnica nigdy nie wyjdzie na jaw, no ale cóż... ;]

(12-06-2011, 08:31)patyczak napisał(a): [Obrazek: treekopiamala.jpg]
Bardzo fajne, z jednym ALE: to drzewo to czysty Tim Burton :)




RE: NASZE PLAKATY - desjudi - 12-06-2011

doskonały plakat Before Sunrise!


RE: NASZE PLAKATY - Donia Agata - 13-06-2011

Mnie też ten plakat bardzo się podoba, patyczak. Weszłam tu całkiem przypadkowo i proszę, jakie cuda widzę. :)
Nie wiem, czy kombinowałeś coś z "Różyczką"? Tak mi się przy okazji przypomniało, bo ostatnio sporo było w mediach o "Róży" (z Mazur) Jeśli nie, byłabym ciekawa pomysłu, bo oficjalny plakat jest powtórką (z równie bezpłciowego z "Elegii").


RE: NASZE PLAKATY - B2Ka - 14-06-2011

FUCK IT! Tym razem plakat-post-widmo.

Patyczak - jak widziałeś Vanilla Sky to walnij do tego plakat ;).


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 14-06-2011

Jak można składać zamówienia, to ja chcę np. plakat do "Dziewczyny z tatułażem" Finchera, o.


RE: NASZE PLAKATY - Motoduf - 14-06-2011

Podbijam prośbę Albertino :). Właśnie obejrzałem zwiastun kolejne dziesięć razy i jestem cholernie ciekawy, co Patyczak wymyśli :).


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 14-06-2011

Chciałem właśnie zrobić coś do "Dziewczyny z tatuażem".


RE: NASZE PLAKATY - Jakuzzi - 14-06-2011

Moze zatem w koncu przypadnie temu filmowi jakis dobry plakat. ;)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 14-06-2011

Tylko dla dorosłych:P

Nie miałem pomysłu na nic metaforycznego, więc zrobiłem coś takiego.


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 14-06-2011

no no, ładny

tylko te napisy są tak sobie wkomponowane


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 14-06-2011

Wrzucaj na devianta. Ale to już!


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 14-06-2011

ale wcześniej nazwiska dałbym u góry, a tytuł wcisnął trochę niżej i zmienił może czcionkę na jakąś mniej oczywistą. Wtedy będzie idealnie, bo rysunek jest 11/10 :)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 14-06-2011

Później się pobawię jeszcze czcionkami:)
[Obrazek: tattookopia3.jpg]

Znacie jakieś fajne stronki z filmowymi czcionkami?


RE: NASZE PLAKATY - Craven - 14-06-2011

Lajk.


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 14-06-2011

teraz jest gitara :)


RE: NASZE PLAKATY - Motoduf - 14-06-2011

Tak, teraz jest świetnie :)