![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 11-06-2011
RE: NASZE PLAKATY - jarod - 12-06-2011 Stary, jesteś niesamowity :-) RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 12-06-2011 fakt, ale klimatycznie z filmem ma to niewiele wspolnego - predzej z M:I jakims :P (11-06-2011, 23:09)Mierzwiak napisał(a): Jeden z komentujących napisał, że mój plakat robił szóstoklasista :D No i wydało się kto robi Mierzwiakowi plakaty :P RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 12-06-2011
RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 12-06-2011 (12-06-2011, 01:04)Mefisto napisał(a): No i wydało się kto robi Mierzwiakowi plakaty :PMiałem nadzieję że ta tajemnica nigdy nie wyjdzie na jaw, no ale cóż... ;] (12-06-2011, 08:31)patyczak napisał(a):Bardzo fajne, z jednym ALE: to drzewo to czysty Tim Burton :) RE: NASZE PLAKATY - desjudi - 12-06-2011 doskonały plakat Before Sunrise! RE: NASZE PLAKATY - Donia Agata - 13-06-2011 Mnie też ten plakat bardzo się podoba, patyczak. Weszłam tu całkiem przypadkowo i proszę, jakie cuda widzę. :) Nie wiem, czy kombinowałeś coś z "Różyczką"? Tak mi się przy okazji przypomniało, bo ostatnio sporo było w mediach o "Róży" (z Mazur) Jeśli nie, byłabym ciekawa pomysłu, bo oficjalny plakat jest powtórką (z równie bezpłciowego z "Elegii"). RE: NASZE PLAKATY - B2Ka - 14-06-2011 FUCK IT! Tym razem plakat-post-widmo. Patyczak - jak widziałeś Vanilla Sky to walnij do tego plakat ;). RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 14-06-2011 Jak można składać zamówienia, to ja chcę np. plakat do "Dziewczyny z tatułażem" Finchera, o. RE: NASZE PLAKATY - Motoduf - 14-06-2011 Podbijam prośbę Albertino :). Właśnie obejrzałem zwiastun kolejne dziesięć razy i jestem cholernie ciekawy, co Patyczak wymyśli :). RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 14-06-2011 Chciałem właśnie zrobić coś do "Dziewczyny z tatuażem". RE: NASZE PLAKATY - Jakuzzi - 14-06-2011 Moze zatem w koncu przypadnie temu filmowi jakis dobry plakat. ;) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 14-06-2011 Tylko dla dorosłych:P Nie miałem pomysłu na nic metaforycznego, więc zrobiłem coś takiego. RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 14-06-2011 no no, ładny tylko te napisy są tak sobie wkomponowane RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 14-06-2011 Wrzucaj na devianta. Ale to już! RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 14-06-2011 ale wcześniej nazwiska dałbym u góry, a tytuł wcisnął trochę niżej i zmienił może czcionkę na jakąś mniej oczywistą. Wtedy będzie idealnie, bo rysunek jest 11/10 :) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 14-06-2011 Później się pobawię jeszcze czcionkami:) ![]() Znacie jakieś fajne stronki z filmowymi czcionkami? RE: NASZE PLAKATY - Craven - 14-06-2011 Lajk. RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 14-06-2011 teraz jest gitara :) RE: NASZE PLAKATY - Motoduf - 14-06-2011 Tak, teraz jest świetnie :) |