![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- military - 05-05-2008 Glut napisał(a):Jeżeli stwierdzisz że to naprawdę słabe i mało klimatyczne to kupuj Gears of War. Gears of War mnie odrzucil tym, ze gra ma jeden kolor: szary. Rozumiem - ograniczanie kolorystyki dla uzyskania klimatu itp., ale bez przesady. Kupilem Lost Planet i Far Cry: Instincts Predator. To pierwsze jest zajebista strzelanka, w ktorej bitwy czasem przypominaja Matrixa Rewolucje i walke z milionem matw, a klimat to cos miedzy Aliens a Imperium Kontratakuje. Far Cry IP z kolei spodobalby sie Mentalowi, bo glowny bohater rzuca miechem naturalnie i z dosc duza czestotliwoscia. :) - Glut - 06-05-2008 Mierzwiak napisał(a)::1) Grę ukończyłem w jakieś 6 godzin co jest po prostu żenujące. Fajnie, ale teraz co drugą strzelankę przechodzi się w 6-10h. ;) Military, ale odpaliłeś sobie demko HL2, czy nie? - Don Vito - 06-05-2008 Cytat:Grę ukończyłem w jakieś 6 godzin co jest po prostu żenujące. Enter of the Matrix ukończyłem w 4,5 godziny a i tak byłem zadowolony. - military - 06-05-2008 Glut napisał(a):Military, ale odpaliłeś sobie demko HL2, czy nie? Nie mialem mozliwosci zagrac w demko. Widzialem milion filmikow. - Mierzwiak - 06-05-2008 GTA IV na PC!!! http://www.gram.pl/upl/news/20080506170541.jpg ROTFL - romeck - 06-05-2008 :lol: - Snuffer - 06-05-2008 :lol: Mierzwiak, rozłożyłeś mnie tym na łopatki! :P - Gal Anonim - 07-05-2008 Dobre, jak z tą wodą na marsie. ;) - Mierzwiak - 07-05-2008 W ciągu pierwszego tygodnia GTA IV zarobiło 500 mln dolarów, sprzedając się w ilości 6 mln egzemplarzy :shock: - Dr_Bakier - 07-05-2008 bo to pierwsza gra tej generacji (x360&PS3) za którą można bez drżenia ręki kupic za te 249zł :D - Don Vito - 09-05-2008 parodia GTA IV :) - Mierzwiak - 10-05-2008 Pierwszy gameplay z Gears of War 2: SD - CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425"> HD - http://www.gametrailers.com/player/33780.html Fuck yeah, będzie się działo :D - Mierzwiak - 12-05-2008 Jak już wspominałem, dałem drugą szansę Bioshockowi, który za pierwszym razem mi nie podszedł. Jedno słowo: arcydzieło (no, może nie w 100%, ale jednak :wink: ). Grafika, klimat, muzyka, no i ogólnie fabuła, o nieziemskim duecie Little Sister + Big Daddy nie wspominając. Coś niesamowitego. Malutkim minusikiem jest nieco mniej sugestywny klimat pod koniec gry, ale to nic. No i nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w grę, która umożliwia aż tak różnorodne załatwianie przeciwników. Eee... nigdy? Jeśli spaprają film na podstawie tej gry (a wierzę że nie), będzie to gigantyczne marnotrawstwo potencjału. Na koniec przepiękna tapeta, nadająca się w sam raz na plakat filmu:
- Negrin - 13-05-2008 Mierzwiak napisał(a):Jeśli spaprają film na podstawie tej gry (a wierzę że nie), będzie to gigantyczne marnotrawstwo potencjału.Jeśli sfilmują samą grę, to faktycznie jest szansa, że go spaprzą. Natomisat idealnym materiałem są nie same wydarzenia z gry, ale upadek Rapture. To bardzo bym chciał zobaczyć. A tapeta... sorry, ale paskudna :) - Mental - 13-05-2008 zgadzam sie z Negrinem. tapeta jest paskudna, w sam raz na film w PG13 dla calej rodziny w rezyserii Pirata z Karaibow. - Negrin - 13-05-2008 Nie, tapeta jest paskudna, bo jest brzydka. Tylko tyle i aż tyle. - Mental - 13-05-2008 no to ja oprocz tego, ze jest brzydka mowie, ze kojarzy sie z ET Spielberga albo innym niedzielnym filmem familijnym. - Mierzwiak - 13-05-2008 Mental napisał(a):zgadzam sie z Negrinem. tapeta jest paskudna, w sam raz na film w PG13 dla calej rodziny w rezyserii Pirata z Karaibow.Bioshock to nie tylko krew i fucki, ale też coś bardziej subtelnego i ta tapeta ładnie to uchwyciła. Poza tym to kadr z trailera którym dopiero co się zachwycałeś. Trzeba było napisać że to boski trailer minus dziadowskie, końcowe ujęcie rodem z filmu familijnego. PS. Verbinski chce nakręcić ten film w R, więc może wstrzymaj się ze złośliwościami dopóki nie okaże się czy tak rzeczywiście będzie. - Negrin - 13-05-2008 Mierzwiak napisał(a):Bioshock to nie tylko krew i fuckiBa. Bioshock to PRZEDE WSZYSTKIM nie krew i fucki. Bo krew jest stylizowana jak sto pięćdziesiąt, a fucki są przy okazji :) - Snuffer - 13-05-2008 A mi się tapeta bardzo podoba - i nie chodzi tu o to że jest PG-13 czy coś.. Czuć od niej klimatem na kilometr ;) |