![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - military - 24-09-2015 Star Wars: Force Unleashed 2 - przeszedłem na mega hardzie, kto mi podskoczy? Ależ lubię tę grę - z jakiegoś powodu. Ma jakieś bugi które sprawiają, że czasem jest sekundowy zwiech; ma poziomy proste i liniowe do bólu; jest dość krótka (ale te 3 godziny, które jej zarzucano, to gruba przesada), ale... jest FAJNA. Naprawiono błędy z jedynki - walka jest płynniejsza, mocy używa się łatwiej, grafika jest o wiele lepsza, ciachanie szturmowców to kupa frajdy, bossowie są fajowi, no i jest całkiem fajna historia, w której bohater nie jest pewny, kim jest. No i spoko jest Witwer w roli głównej - gość nadał postaci charakter. Jeśli coś miałbym FU2 zarzucić, to zbyt mała różnorodność scenerii i wybiórcze traktowanie mocy: raz gościu bez problemu przesuwa statek kosmiczny, a za chwilę męczy się z otwarciem drzwi. Nosz kurna. Szkoda, że gra zaliczyła wtopę sprzedażową i nie ma FU3. 8/10
RE: Gry - Gal Anonim - 24-09-2015 (24-09-2015, 08:15)Mierzwiak napisał(a): To akurat przyznaję, poziomy są super (o ile gówniane Absolution, jedyne w jakie grałem, stanowi jakąś reprezentację).Absolution o tyle slabo to reprezentuje, ze wiele poziomow ma konkretna sciezke - Blood Money widac to znacznie lepiej, gdy poziomy to sandboksy, przez co lokacje wypadaja naturalniej. RE: Gry - Wawrzyniec - 24-09-2015 Poziomy w Blood Money to absolutna rewelacja. Grałem w tę grę bardzo dawno na PS2, ale mapy pamiętam bardzo dokładnie. Każda miała swój własny, cudowny klimat, wiele sposobów na przejście i po wielu latach dalej siedzą mi w bani. Jeśli nowa część zbliży się pod tym względem do BM, to kupuję ją w ciemno. RE: Gry - Grievous - 24-09-2015 Cytat:te 3 godziny, które jej zarzucano, to gruba przesada Trwa 4. No chyba że na najwyższych poziomach trudności trwa to dłużej, ale trochę ciężko mi zrozumieć że ktoś chciałby na nich grać, gdyż ta seria ma strasznie toporną, mało satysfakcjonującą mechanikę walki. military napisał(a):Szkoda, że gra zaliczyła wtopę sprzedażową i nie ma FU3. TFU3 zostało anulowane jeszcze przed premierą dwójki, gdyż zdali sobie sprawę że zamiast sequela wysmażyli średniej jakości DLC. I może jakby ta gra się ukazała jako DLC do jedynki w odpowiednio niższej cenie, to bym takiego żalu do niej nie miał, a tak krzyżyk LucasArts na drogę. Nie mam w ogóle za złe Disneyowi że ich zamknęli. RE: Gry - Gal Anonim - 24-09-2015 (24-09-2015, 12:42)Wawrzyniec napisał(a): Poziomy w Blood Money to absolutna rewelacja. Grałem w tę grę bardzo dawno na PS2, ale mapy pamiętam bardzo dokładnie. Każda miała swój własny, cudowny klimat, wiele sposobów na przejście i po wielu latach dalej siedzą mi w bani. Jeśli nowa część zbliży się pod tym względem do BM, to kupuję ją w ciemno.Jezeli nie grales w inne Hitmany to polecam. Choc Blood Money to absolutnie (no pun intended) najlepsza część serii i esencja Hitmana to trzy poprzedniczki są również świetne (choć toporniejsze np. w sterowaniu). Graficznie - tj. jezeli chodzi o projekt poziomów itp. - ta seria zawsze była fantastyczna. (Absolution ujdzie jako gra, można sobie rzeźnie porobić czy cuś, ale jako Hitman jest słabiutki.) RE: Gry - military - 24-09-2015 Cytat:ta seria ma strasznie toporną, mało satysfakcjonującą mechanikę walki. No wlaśnie w tym sęk, że jedynka - owszem, ale dwójka to inna bajka. Cytat: zamiast sequela wysmażyli średniej jakości DLC. Czego chciałbyś od sequela? Masz fajnie pociągniętą fabułę, ulepszony pod każdym względem system walki/mocy i O WIELE lepszą grafikę. RE: Gry - Grievous - 24-09-2015 Czy progres w mechanice walki był? Był. Ale bardzo nieznaczny. To dalej bardzo toporny slasher który do serii "Devil May Cry" czy "Metal Gear Rising" nie ma nawet startu. Grafika ma dla mnie średnie znaczenie. Jest ładniej, to fajnie, ale nie rzutuje mi to jakoś specjalnie na odbiór gry. A fabuła była pociągnięta w najbardziej chujowy sposób i koniec końców nic z niej nie wynikło. Ciekawszym pomysłem były DLC do pierwszej części (lepsze niż podstawka) w których grało się Starkillerem który zastąpił Vadera. Zamiast robić z tego dodatki to było trza to poświęcić na pełnoprawną grę. Fajnie byłoby zobaczyć taką alternatywną historię z OT :) RE: Gry - Wawrzyniec - 24-09-2015 @Crov Grałem we wszystkie Hitmany, poza Absolution. Fakt, poziomy zostały pomysłowo zaprojektowane w każdej części, ale poziom immersji z Blood Money jest niedościgniony. Ta gra spokojnie bije pod tym względem większość eRPeGów, czy klimatycznych eFPeeSów. RE: Gry - Huntersky - 24-09-2015 military napisał(a):Szkoda, że gra zaliczyła wtopę sprzedażową i nie ma FU3. Szkoda, że LucasArts zapomniało o Kyle'u Katarnie i nie powstała kolejna część Jedi Knight. I już pewnie nie powstanie przez nowy kanon. Do tego jeszcze Star Wars 1313 z Boba Fettem w roli głównej. Star Warsy mają chyba najwięcej anulowanych gier z potencjałem. Grievous napisał(a):To dalej bardzo toporny slasher który do serii "Devil May Cry" czy "Metal Gear Rising" nie ma nawet startu.O, to. Marzy mi się Jedi Knight, w którym można dowolnie pociąć na kawałki niemal każdy element scenografii jak w MGR. RE: Gry - military - 24-09-2015 To psułoby klimat. Ja chętnie zobaczyłbym remake Jedi Knight i Outcast (Academy może gnić w niebycie). Nawet bez lepszej grafiki, bo ta się godnie starzeje. Po prostu niech działa na nowych sprzętach, bez crashy i w widescreenie. RE: Gry - Huntersky - 24-09-2015 Przechodzę Jedi Outcast średnio raz na rok, w widescreenie, full HD, powiekszonym FOV i bez crashy. :) A, jeszcze obowiązkowo difficulty Jedi Master i g_saberrealisticcombat na 3, dla trudniejszych walk i odrąbanych głów i nóg. :) RE: Gry - Gal Anonim - 24-09-2015 Gdyby zrobili dobry sequel Jedi Knight to byłby pierwszy raz od dawna, kiedy byłem podekscytowany Star Wars. RE: Gry - military - 25-09-2015 Huntersky, na Windows 7 nie mogę po uruchomieniu JO wrócić do menu bo mnie wywala do pulpitu.:) Aktualizacje wszystkiego, tryby zgodności - NIC nie dają. BTW: filmików nie wyświetla, szary ekran. RE: Gry - Hitch - 25-09-2015 Przesiądź się na 8.1 - żadnych problemów z grami. RE: Gry - Huntersky - 25-09-2015 Military, spróbuj wersji ze Steama lub GoGa, powinna być przystosowana do nowych systemów. RE: Gry - military - 25-09-2015 Wypróbuję, bo właśnie parę dni temu próbowałem (znów) odpalić JO - no i kurde się nie da po prostu, zmiana jakichkolwiek ustawień graniczy z cudem. RE: Gry - Grievous - 25-09-2015 Parę miechów temu kupiłem całą serię na wyprzedaży na Steamie. Outcast i Academy działają bezproblemowo. RE: Gry - Proteus - 01-10-2015 RE: Gry - military - 01-10-2015 Dobrze godo, polać jej. Nie wiem, kto to jest, ale spoko się wydaje. Przypomina trochę Natalie Portman, choć pod tym makijażem może być równie dobrze Morganem Freemanem. RE: Gry - Grievous - 01-10-2015 Urocze :) Coś ciekawego jeszcze na tym kanale? |