Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Proteus - 22-12-2015

Hej siusiaki. Ruszył ktoś z was Undertale?


RE: Gry - Proteus - 26-12-2015

Dopóki Valve nie naprawi clusterfucka, o którym obecnie rozmawia pół internetu, to czujcie się na moim koncie jak u siebie w domu. I gdybyście chcieli zakupić parę gier, to nie krępujcie się. Najlepiej coś z TOP AAA ostatnich 2 lat, bo mam sporo zaległości ;)


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 26-12-2015

Z ostatniej chwili:
Cytat:We've gotten reports that people sometimes see other people's account information on the account page. Valve has been made aware of this and are working on a fix.

Some frequently asked questions:
- No, Steam is not hacked

- Creditcard info and phone numbers are, as required by law, censored and not visible to users

Sorry, Proteus nie zdążyłem spełnić Twojego Gwiadkowego życzenia ;-)


RE: Gry - military - 06-01-2016

Ja jestem skłonny do wymiany, ale nie tych i nie na te.:)


RE: Gry - military - 06-01-2016

Na co? Sam zaproponuj, co tam jeszcze masz.:) Czego? Hm, MGS4, Medal of Honor (+ Frontline), Killzone 2.


RE: Gry - Proteus - 07-01-2016

Podsumowanie roku od SuperBunnyHopa.




RE: Gry - Norton - 08-01-2016

(22-12-2015, 20:10)Proteus napisał(a): Hej siusiaki. Ruszył ktoś z was Undertale?

Dunkey i, o dziwo, zachciało mi się w to zagrać.




RE: Gry - military - 13-01-2016

Przeszedłem właśnie Deadly Premonition i muszę powiedzieć, że to gra jak żadna inna. Technicznie słaba, ale z tak sympatycznymi bohaterami, tak świetną intrygą, takim niezapomnianym klimatem i tak szalonymi momentami, że mniej niż 10/10 nie będzie. Jak dorosnę, chcę być jak agent Francis York Morgan: nosić spluwę, palić faje, nawijać do niewidzialnego przyjaciela o filmach z lat 80. i prowadzić śledztwo na podstawie wróżb z kawy.

[Obrazek: deadlypremonition2.png]

P.S. Czy Naomi Watts pozwała? Mam nadzieję, że nie, bo goście poszliby z torbami.:)

[Obrazek: deadly-premonition-emily.jpg]

P.S.2 Rozwiązanie zagadki morderstwa w lesie na zadupiu USA ma w tej grze jeden z najmocniejszych horrorowych momentów, jakie widziałem. Choć całość jest mocno bekowa, to jedna scena pozostawia bliznę na mózgu. Oczywiście nie powiem jaka. Gra chodziła ostatnio za 29 zł na PSN, więc kupować.:)


RE: Gry - Gal Anonim - 14-01-2016

Na PC tez jest i to lepsza, i fajniejsza, i w ogole, dla fajniejszych ludzi. :P


RE: Gry - Cassel - 14-01-2016

Cytat:Czy Naomi Watts pozwała?

Chodzi o podobieństwo? Dla mnie z kolei ten Morgan to wykapany Patrick Wilson. :)


RE: Gry - military - 14-01-2016

Ha, rzeczywiście, choć mnie na pierwszy rzut oka skojarzył się z Loganem Marshallem Greenem.


RE: Gry - Turus - 14-01-2016

Dawali te gierkę w Plusie już dosyć dawno. Leży na dysku i jakoś odpalić mi się jej nie chce, do tego musiałbym jeszcze wyciągać PS3 z szafy. Może kiedyś spróbuję, bo to już nie pierwsza bardzo dobra opinia o tej grze jaką słyszę/czytam.


RE: Gry - Norton - 25-01-2016

(08-01-2016, 00:29)Norton napisał(a):
(22-12-2015, 20:10)Proteus napisał(a): Hej siusiaki. Ruszył ktoś z was Undertale?

Dunkey i, o dziwo, zachciało mi się w to zagrać.


Dobra, ruszyłem, więc mogę odpowiedzieć na serio.

Świetny humor - polewałem wielokrotnie. Muzyka rewelacyjna (podobna do tej z Neverhooda, tylko w formie, powiedzmy, midi). Grafika ładna, na modłę starych gierek, wykonanie ogólnie spoko. I tyle, bo gameplay to dla mnie porażka. Po 30 minutach byłem zmęczony, bo 90 olałem i nie wiem, czy do tego wrócę.

Wygląda to tak - idziesz (w prawo, w lewo, w górę, w dół), gadasz z kimś (zabawne teksty), idziesz, scenka (śmieszna, muzyczka super), idziesz, atakuje cię potworek (śmieszna scena walki), idziesz, scenka, idziesz, potworek, pętla while...

Pograłem trochę dla wspomnianych wyżej przymiotów, ale po pewnym czasie nie potrafiłem już zdzierżyć jednostajnego, nudnego gameplayu. Trochę szkoda, bo opakowanie ta gierka ma świetne. Właśnie, gierka - nie gra, tylko ciekawostka. Tak też traktuję Undertale - jako ciekawostkę. Jak się będę nudził to może do niej wrócę, bo ponoć można ją relatywnie szybko ukończyć.


RE: Gry - rogaluz - 25-01-2016

Ja też się od Undertale odbiłem, taki ubogi krewny bardzo zacnego Earthbounda. W ogóle wnerwiają mnie już indyki, nawet Hotline Miami 2 to dla mnie katorga, a w jedynkę zagrywałem jak głupi.

W Undertale grałem tylko kilkadziesiąt minut, ale dosyć wyraźnie się już zarysował 'konflikt moralny gracza' - oczywiście zero-jedynkowy. Co dalej - nie wiem, ale przypomniał mi się artykuł o Bioshocku, którzy czytałem wieki i temu i gdzie taka zero-jedynkowość została skrytykowana od góry do dołu. Bardzo jestem ciekaw, co autor sądzi o Undertale, ale coś nie mogę tego tekstu znaleźć. 


RE: Gry - Proteus - 28-01-2016




RE: Gry - Proteus - 01-02-2016

Mistrz świata UFC wagi muszej, streamuje na Twichu jak gra w Bloodbourne'a, gdy nagle w środku streama odwiedza go kontrola antydopingowa :)

http://kotaku.com/ufc-champ-streams-bloodborne-drug-testers-barge-in-1756304566


RE: Gry - Juby - 01-02-2016

O anulowanej grze opartej na TDK



RE: Gry - Proteus - 08-02-2016

Amen. Reszta branżowej prasy spuszcza się nad tytułem, a dla mnie to wygląda jak sudoku w 3D. No thank you.




RE: Gry - Danus - 11-02-2016

Pograłem trochę w Havy Rain i nie dałem rady tego skończyć.
Brak słów by opisać jak bardzo fajny pomysł i fabułę skopać tak tragiczną mechaniką rozgrywki, beznadziejną grywalnością. W tej grze nawet wysikać się nie można bez machania padem jak jakiś pojeb:)
Już na początku gra mnie zirytowała, ale coś tam słyszałem, że fabuła jest mocna to zacisnąłem zęby i grałem dalej. Niestety gdzieś w połowie odpadłem, nie dałem rady.
Rozwiązanie fabuły obejrzałem na Youtube:)
Nie polecam, powoduje raka.


RE: Gry - Hitch - 11-02-2016

Told you :)