![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Proteus - 22-12-2015 Hej siusiaki. Ruszył ktoś z was Undertale? RE: Gry - Proteus - 26-12-2015 Dopóki Valve nie naprawi clusterfucka, o którym obecnie rozmawia pół internetu, to czujcie się na moim koncie jak u siebie w domu. I gdybyście chcieli zakupić parę gier, to nie krępujcie się. Najlepiej coś z TOP AAA ostatnich 2 lat, bo mam sporo zaległości ;) RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 26-12-2015 Z ostatniej chwili: Cytat:We've gotten reports that people sometimes see other people's account information on the account page. Valve has been made aware of this and are working on a fix. Sorry, Proteus nie zdążyłem spełnić Twojego Gwiadkowego życzenia ;-) RE: Gry - military - 06-01-2016 Ja jestem skłonny do wymiany, ale nie tych i nie na te.:) RE: Gry - military - 06-01-2016 Na co? Sam zaproponuj, co tam jeszcze masz.:) Czego? Hm, MGS4, Medal of Honor (+ Frontline), Killzone 2. RE: Gry - Proteus - 07-01-2016 Podsumowanie roku od SuperBunnyHopa. RE: Gry - Norton - 08-01-2016 (22-12-2015, 20:10)Proteus napisał(a): Hej siusiaki. Ruszył ktoś z was Undertale? Dunkey i, o dziwo, zachciało mi się w to zagrać. RE: Gry - military - 13-01-2016 Przeszedłem właśnie Deadly Premonition i muszę powiedzieć, że to gra jak żadna inna. Technicznie słaba, ale z tak sympatycznymi bohaterami, tak świetną intrygą, takim niezapomnianym klimatem i tak szalonymi momentami, że mniej niż 10/10 nie będzie. Jak dorosnę, chcę być jak agent Francis York Morgan: nosić spluwę, palić faje, nawijać do niewidzialnego przyjaciela o filmach z lat 80. i prowadzić śledztwo na podstawie wróżb z kawy. ![]() P.S. Czy Naomi Watts pozwała? Mam nadzieję, że nie, bo goście poszliby z torbami.:) ![]() P.S.2 Rozwiązanie zagadki morderstwa w lesie na zadupiu USA ma w tej grze jeden z najmocniejszych horrorowych momentów, jakie widziałem. Choć całość jest mocno bekowa, to jedna scena pozostawia bliznę na mózgu. Oczywiście nie powiem jaka. Gra chodziła ostatnio za 29 zł na PSN, więc kupować.:) RE: Gry - Gal Anonim - 14-01-2016 Na PC tez jest i to lepsza, i fajniejsza, i w ogole, dla fajniejszych ludzi. :P RE: Gry - Cassel - 14-01-2016 Cytat:Czy Naomi Watts pozwała? Chodzi o podobieństwo? Dla mnie z kolei ten Morgan to wykapany Patrick Wilson. :) RE: Gry - military - 14-01-2016 Ha, rzeczywiście, choć mnie na pierwszy rzut oka skojarzył się z Loganem Marshallem Greenem. RE: Gry - Turus - 14-01-2016 Dawali te gierkę w Plusie już dosyć dawno. Leży na dysku i jakoś odpalić mi się jej nie chce, do tego musiałbym jeszcze wyciągać PS3 z szafy. Może kiedyś spróbuję, bo to już nie pierwsza bardzo dobra opinia o tej grze jaką słyszę/czytam. RE: Gry - Norton - 25-01-2016 (08-01-2016, 00:29)Norton napisał(a):(22-12-2015, 20:10)Proteus napisał(a): Hej siusiaki. Ruszył ktoś z was Undertale? Dobra, ruszyłem, więc mogę odpowiedzieć na serio. Świetny humor - polewałem wielokrotnie. Muzyka rewelacyjna (podobna do tej z Neverhooda, tylko w formie, powiedzmy, midi). Grafika ładna, na modłę starych gierek, wykonanie ogólnie spoko. I tyle, bo gameplay to dla mnie porażka. Po 30 minutach byłem zmęczony, bo 90 olałem i nie wiem, czy do tego wrócę. Wygląda to tak - idziesz (w prawo, w lewo, w górę, w dół), gadasz z kimś (zabawne teksty), idziesz, scenka (śmieszna, muzyczka super), idziesz, atakuje cię potworek (śmieszna scena walki), idziesz, scenka, idziesz, potworek, pętla while... Pograłem trochę dla wspomnianych wyżej przymiotów, ale po pewnym czasie nie potrafiłem już zdzierżyć jednostajnego, nudnego gameplayu. Trochę szkoda, bo opakowanie ta gierka ma świetne. Właśnie, gierka - nie gra, tylko ciekawostka. Tak też traktuję Undertale - jako ciekawostkę. Jak się będę nudził to może do niej wrócę, bo ponoć można ją relatywnie szybko ukończyć. RE: Gry - rogaluz - 25-01-2016 Ja też się od Undertale odbiłem, taki ubogi krewny bardzo zacnego Earthbounda. W ogóle wnerwiają mnie już indyki, nawet Hotline Miami 2 to dla mnie katorga, a w jedynkę zagrywałem jak głupi. W Undertale grałem tylko kilkadziesiąt minut, ale dosyć wyraźnie się już zarysował 'konflikt moralny gracza' - oczywiście zero-jedynkowy. Co dalej - nie wiem, ale przypomniał mi się artykuł o Bioshocku, którzy czytałem wieki i temu i gdzie taka zero-jedynkowość została skrytykowana od góry do dołu. Bardzo jestem ciekaw, co autor sądzi o Undertale, ale coś nie mogę tego tekstu znaleźć. RE: Gry - Proteus - 28-01-2016 RE: Gry - Proteus - 01-02-2016 Mistrz świata UFC wagi muszej, streamuje na Twichu jak gra w Bloodbourne'a, gdy nagle w środku streama odwiedza go kontrola antydopingowa :) http://kotaku.com/ufc-champ-streams-bloodborne-drug-testers-barge-in-1756304566 RE: Gry - Juby - 01-02-2016 O anulowanej grze opartej na TDK RE: Gry - Proteus - 08-02-2016 Amen. Reszta branżowej prasy spuszcza się nad tytułem, a dla mnie to wygląda jak sudoku w 3D. No thank you. RE: Gry - Danus - 11-02-2016 Pograłem trochę w Havy Rain i nie dałem rady tego skończyć. Brak słów by opisać jak bardzo fajny pomysł i fabułę skopać tak tragiczną mechaniką rozgrywki, beznadziejną grywalnością. W tej grze nawet wysikać się nie można bez machania padem jak jakiś pojeb:) Już na początku gra mnie zirytowała, ale coś tam słyszałem, że fabuła jest mocna to zacisnąłem zęby i grałem dalej. Niestety gdzieś w połowie odpadłem, nie dałem rady. Rozwiązanie fabuły obejrzałem na Youtube:) Nie polecam, powoduje raka. RE: Gry - Hitch - 11-02-2016 Told you :) |