Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Iron Man 3 (2013) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: Iron Man 3 (2013) (/Thread-Iron-Man-3-2013--2883)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


RE: Iron Man 3 - Mr. ?? - 20-06-2013

"Tony Stark się boi"
Pewnie dla tego powiedział swój adres w TV :).
Druga faza zaczyna się od filmu który nic nie wnosi do uniwersum, kalkuje Batmany Nolana oraz Bondy,
robi ze Starka idiotę, ma słabą finałową bitwę i słabych przeciwników.
Shane Black próbuje jeszcze tego bronić
http://www.filmweb.pl/news/SPOILER%3A+Shane+Black+broni+Mandaryna+z+%22Iron+Mana+3%22-95755






RE: Iron Man 3 - Huntersky - 20-06-2013

No i zaskoczenia chyba nie ma. RDJ oficjalnie wraca w Avengers 2 i 3.
http://marvel.com/news/story/20786/robert_downey_jr_to_return_as_marvels_iron_man
Jak myślicie, ile mu obiecali? Połowę przychodów z biletów, czy może archipelag na Pacyfiku?


RE: Iron Man 3 - Mierzwiak - 20-06-2013

Zaskoczenie jest, bo nie ma mowy o Iron Manie 4, 5, 6...


RE: Iron Man 3 - Grievous - 20-06-2013

Przecież od dawna była mowa o tym że jak RDJ przedłuży kontrakt to tylko na sequele Avengers.


RE: Iron Man 3 - Gieferg - 20-06-2013

Od dawna gdzie? Od dawna kiedy?


RE: Iron Man 3 - Juby - 21-06-2013

Ten kontrakt może oznaczać jedno - nie będzie Iron Manów 4 i dalszych, a postać tą zobaczymy tylko w TA2 i TA3. Fine by me.


RE: Iron Man 3 - Gieferg - 21-06-2013

Mi też to odpowiada. Jakoś brakowało im dobrego pomysłu na sequele (zwłaszcza ostatni), a sam Iron Man najlepszy występ miał i tak w Avengers.


RE: Iron Man 3 - Gal Anonim - 21-06-2013

Nie wiem dlaczego ostentacyjnie kłamiesz Gieferg. W sądzie już dostałbyś grzywnę za krzywoprzysięstwo. Prawda natomiast jest taka, ze Iron Man mial rownie dobre występy w solowych filmach.
(21-06-2013, 08:04)Juby napisał(a): Ten kontrakt może oznaczać jedno - nie będzie Iron Manów 4 i dalszych, a postać tą zobaczymy tylko w TA2 i TA3. Fine by me.
Taaa, pewnie. :) Ten kontrakt oznacza tylko, ze nie bedzie dalszy IRON MANów póki co.


RE: Iron Man 3 - Gieferg - 21-06-2013

Sorry Crov, ale będąc największym ekspertem, wyrocznią i duchowym przewodnikiem mylić się nie mogę :) Now I will shortly pour out My wrath on you and spend My anger against you; judge you according to your ways and bring on you all your abominations. Avengers for the win, IM3 w sam raz do spuszczenia w toalecie. So says the Master.

Przyjmij to jako jedną z prawd wiary, idź i nie bluźnij więcej :)




RE: Iron Man 3 - Huntersky - 21-06-2013

Może Tony Stark miał równie dobre występy w poprzednich filmach, ale nie Iron Man. Przynajmniej walczy dłużej niż 10 minut. :)


RE: Iron Man 3 - Craven - 12-07-2013

[Obrazek: ku-xlarge.jpg]

http://io9.com/hayley-atwells-back-in-action-in-marvels-newest-short-747805424 daję tutaj ale nie wiem czy nie powinniśmy mieć tematu dla filmowego uniwersum marvela.




RE: Iron Man 3 - Craven - 16-07-2013




RE: Iron Man 3 - Huntersky - 29-07-2013

Kilka zajebistych projektów, które nie dostały się do filmu:
[Obrazek: aqV44d2.gif]
Nieco inny wygląd Extremis
[Obrazek: MFaT1nF.jpg]
[Obrazek: v1G29zf.jpg]
[Obrazek: znLtMfs.jpg]
Powyżej: Fap fap fap
[Obrazek: P81l0ym.jpg]


I absolutna perełka, aż się troszkę wzruszyłem. Też tak kiedyś chcę projektować :(((
[Obrazek: pCtsuae.jpg]


CZEMU TEGO WSZYSTKIEGO NIE BYŁO W FILMIE????


RE: Iron Man 3 - patyczak - 29-07-2013

Bo i tak wszystkiego było już za dużo?:D


RE: Iron Man 3 - Mefisto - 30-07-2013

zdefiniuj "zajebistych" poza tym :)


RE: Iron Man 3 - Huntersky - 20-08-2013

Więcej fajnych conceptów:



RE: Iron Man 3 - military - 23-08-2013

Czy garnitury z Hollywoodu już kompletnie mają w dupie, czy filmy mają choćby odrobinę sensu? Star Trek Into Darkness wczoraj obejrzałem i był głupi w ciul, ale przy Iron Manie 3 to film głęboko logiczny i spójny. Przez większość filmu intryga opiera się na tym, że Stark traci zbroję i musi ją naprawić, a w końcówce okazuje się, że miał pierdyliard zapasowych zbroi w piwnicy? NAPRAWDĘ?! NAPRAWDĘ?!?!?



No i na dodatek choć w jednej zbroi powstrzymał inwazję kosmitów, to teraz jakieś świecące bolki niszczą większość egzemplarzy - a te, których nie zniszczyli, Stark niszczy sam, bo... Bo [wsadź wymuszone zamknięcie podróży postaci]. Końcówka bije rekordy debilizmu, wspinając się pod tym względem na poziom, którego nie osiągnął nawet Bay w TF2. Idźcie w pizdu z takim chłamem. Zero pamiętnych scen, zero ciekawych postaci, nuda, nuda, nuda, a na koniec głupota, której rozmiary mogą pochłonąć wszechświat. 1+/10 - za te dwa czy trzy fajne dialogi. Więcej nie będzie, bo film nie ma sensu na najbardziej podstawowym poziomie - to tak jakby robić film o gościu tułającym się po pustyni, który na końcu mówi: "już nie mogę, zaraz umrę. Może wreszcie czas użyć magicznego teleportu do domu?". Dżizas fajkin krajst. 0/10


RE: Iron Man 3 - Gal Anonim - 23-08-2013

(23-08-2013, 20:53)military napisał(a): Przez większość filmu intryga opiera się na tym, że Stark traci zbroję i musi ją naprawić, a w końcówce okazuje się, że miał pierdyliard zapasowych zbroi w piwnicy? NAPRAWDĘ?! NAPRAWDĘ?!?!?
...zbroi do których przez większość filmu nie ma dostępu.


RE: Iron Man 3 - military - 23-08-2013

Do momentu kiedy nagle ma. Wskoczył mu kolejny level?


RE: Iron Man 3 - Gal Anonim - 23-08-2013

(23-08-2013, 20:53)military napisał(a): No i na dodatek choć w jednej zbroi powstrzymał inwazję kosmitów, to teraz jakieś świecące bolki niszczą większość egzemplarzy
Z pomocą boga, Hulka, super-żołnierza, super-agentów i super-agencji. ;)


(23-08-2013, 21:05)military napisał(a): Do momentu kiedy nagle ma. Wskoczył mu kolejny level?
Nie, odzyskał dostęp do podziemnego hangaru, który został przysypany i odcięty po ataku na jego posiadłość w pierwszej połowie filmu.