![]() |
|
Iron Man 3 (2013) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: Iron Man 3 (2013) (/Thread-Iron-Man-3-2013--2883) |
RE: Iron Man 3 - Mr. ?? - 20-06-2013 "Tony Stark się boi" Pewnie dla tego powiedział swój adres w TV :). Druga faza zaczyna się od filmu który nic nie wnosi do uniwersum, kalkuje Batmany Nolana oraz Bondy, robi ze Starka idiotę, ma słabą finałową bitwę i słabych przeciwników. Shane Black próbuje jeszcze tego bronić http://www.filmweb.pl/news/SPOILER%3A+Shane+Black+broni+Mandaryna+z+%22Iron+Mana+3%22-95755 RE: Iron Man 3 - Huntersky - 20-06-2013 No i zaskoczenia chyba nie ma. RDJ oficjalnie wraca w Avengers 2 i 3. http://marvel.com/news/story/20786/robert_downey_jr_to_return_as_marvels_iron_man Jak myślicie, ile mu obiecali? Połowę przychodów z biletów, czy może archipelag na Pacyfiku? RE: Iron Man 3 - Mierzwiak - 20-06-2013 Zaskoczenie jest, bo nie ma mowy o Iron Manie 4, 5, 6... RE: Iron Man 3 - Grievous - 20-06-2013 Przecież od dawna była mowa o tym że jak RDJ przedłuży kontrakt to tylko na sequele Avengers. RE: Iron Man 3 - Gieferg - 20-06-2013 Od dawna gdzie? Od dawna kiedy? RE: Iron Man 3 - Juby - 21-06-2013 Ten kontrakt może oznaczać jedno - nie będzie Iron Manów 4 i dalszych, a postać tą zobaczymy tylko w TA2 i TA3. Fine by me. RE: Iron Man 3 - Gieferg - 21-06-2013 Mi też to odpowiada. Jakoś brakowało im dobrego pomysłu na sequele (zwłaszcza ostatni), a sam Iron Man najlepszy występ miał i tak w Avengers. RE: Iron Man 3 - Gal Anonim - 21-06-2013 Nie wiem dlaczego ostentacyjnie kłamiesz Gieferg. W sądzie już dostałbyś grzywnę za krzywoprzysięstwo. Prawda natomiast jest taka, ze Iron Man mial rownie dobre występy w solowych filmach. (21-06-2013, 08:04)Juby napisał(a): Ten kontrakt może oznaczać jedno - nie będzie Iron Manów 4 i dalszych, a postać tą zobaczymy tylko w TA2 i TA3. Fine by me.Taaa, pewnie. :) Ten kontrakt oznacza tylko, ze nie bedzie dalszy IRON MANów póki co. RE: Iron Man 3 - Gieferg - 21-06-2013 Sorry Crov, ale będąc największym ekspertem, wyrocznią i duchowym przewodnikiem mylić się nie mogę :) Now I will shortly pour out My wrath on you and spend My anger against you; judge you according to your ways and bring on you all your abominations. Avengers for the win, IM3 w sam raz do spuszczenia w toalecie. So says the Master. Przyjmij to jako jedną z prawd wiary, idź i nie bluźnij więcej :) RE: Iron Man 3 - Huntersky - 21-06-2013 Może Tony Stark miał równie dobre występy w poprzednich filmach, ale nie Iron Man. Przynajmniej walczy dłużej niż 10 minut. :) RE: Iron Man 3 - Craven - 12-07-2013 ![]() http://io9.com/hayley-atwells-back-in-action-in-marvels-newest-short-747805424 daję tutaj ale nie wiem czy nie powinniśmy mieć tematu dla filmowego uniwersum marvela. RE: Iron Man 3 - Craven - 16-07-2013 RE: Iron Man 3 - Huntersky - 29-07-2013 Kilka zajebistych projektów, które nie dostały się do filmu: ![]() Nieco inny wygląd Extremis ![]() ![]() ![]() Powyżej: Fap fap fap ![]() I absolutna perełka, aż się troszkę wzruszyłem. Też tak kiedyś chcę projektować :((( ![]() CZEMU TEGO WSZYSTKIEGO NIE BYŁO W FILMIE???? RE: Iron Man 3 - patyczak - 29-07-2013 Bo i tak wszystkiego było już za dużo?:D RE: Iron Man 3 - Mefisto - 30-07-2013 zdefiniuj "zajebistych" poza tym :) RE: Iron Man 3 - Huntersky - 20-08-2013 Więcej fajnych conceptów: RE: Iron Man 3 - military - 23-08-2013 Czy garnitury z Hollywoodu już kompletnie mają w dupie, czy filmy mają choćby odrobinę sensu? Star Trek Into Darkness wczoraj obejrzałem i był głupi w ciul, ale przy Iron Manie 3 to film głęboko logiczny i spójny. Przez większość filmu intryga opiera się na tym, że Stark traci zbroję i musi ją naprawić, a w końcówce okazuje się, że miał pierdyliard zapasowych zbroi w piwnicy? NAPRAWDĘ?! NAPRAWDĘ?!?!? No i na dodatek choć w jednej zbroi powstrzymał inwazję kosmitów, to teraz jakieś świecące bolki niszczą większość egzemplarzy - a te, których nie zniszczyli, Stark niszczy sam, bo... Bo [wsadź wymuszone zamknięcie podróży postaci]. Końcówka bije rekordy debilizmu, wspinając się pod tym względem na poziom, którego nie osiągnął nawet Bay w TF2. Idźcie w pizdu z takim chłamem. Zero pamiętnych scen, zero ciekawych postaci, nuda, nuda, nuda, a na koniec głupota, której rozmiary mogą pochłonąć wszechświat. 1+/10 - za te dwa czy trzy fajne dialogi. Więcej nie będzie, bo film nie ma sensu na najbardziej podstawowym poziomie - to tak jakby robić film o gościu tułającym się po pustyni, który na końcu mówi: "już nie mogę, zaraz umrę. Może wreszcie czas użyć magicznego teleportu do domu?". Dżizas fajkin krajst. 0/10 RE: Iron Man 3 - Gal Anonim - 23-08-2013 (23-08-2013, 20:53)military napisał(a): Przez większość filmu intryga opiera się na tym, że Stark traci zbroję i musi ją naprawić, a w końcówce okazuje się, że miał pierdyliard zapasowych zbroi w piwnicy? NAPRAWDĘ?! NAPRAWDĘ?!?!?...zbroi do których przez większość filmu nie ma dostępu. RE: Iron Man 3 - military - 23-08-2013 Do momentu kiedy nagle ma. Wskoczył mu kolejny level? RE: Iron Man 3 - Gal Anonim - 23-08-2013 (23-08-2013, 20:53)military napisał(a): No i na dodatek choć w jednej zbroi powstrzymał inwazję kosmitów, to teraz jakieś świecące bolki niszczą większość egzemplarzyZ pomocą boga, Hulka, super-żołnierza, super-agentów i super-agencji. ;) (23-08-2013, 21:05)military napisał(a): Do momentu kiedy nagle ma. Wskoczył mu kolejny level?Nie, odzyskał dostęp do podziemnego hangaru, który został przysypany i odcięty po ataku na jego posiadłość w pierwszej połowie filmu. |