Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co to za film? - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99)



- Predator895 - 04-01-2009

Szalony Begs na pewno nie ;] to raczej Przylądek Strachu była tam ostra scena jak De Niro szlachtuje samice w łóżku.


- Snuffer - 04-01-2009

Jak już mówiłem, też tak sądziłem, zadzwoniłem, kazałem ojcu włączyć TVP 1, bo leciał, a tu mówi że nie ;)
Nikt nie oglądał filmu z Robertem De Niro i seksem oralnym?


- Predator895 - 04-01-2009

To może ten film z DiCaprio :
http://www.filmweb.pl/f1034/Ch%C5%82opi%C4%99cy+%C5%9Bwiat,1993
De Niro miał tu fetysz baraszkowania z żonką tylko i wyłącznie od tyłu :) Gra tu starego sadystę wiec może i siedział wcześniej przy okazji :P


- Jakuzzi - 04-01-2009

Snuffer napisał(a):a) Ojca - chodzi mu o film w którym rzekomo miałby grać Robert De Niro - podobno facet wychodzi z więzienia, i pozatym ojciec tylko pamięta scenę seksu oralnego xD Aha, i w tytule ma być coś z "Max", ale to można pominąć, bo słabą pamięć ma tata, i mu się coś pewnie poplątało.

Moze tacie chodzilo o imie glownego bohatera Przyladka Strachu.


- Snuffer - 04-01-2009

Nie, twierdzi że to nie Przylądek Strachu..
W każdym razie, dzięki bardzo za pomoc, postaram się uzyskać więcej szczegółów ;)


- piXi - 04-01-2009

Snuffer napisał(a):b) kumpla satanistę - tematem filmu jest seryjny morderca, wykańczający osoby z biblijnymi nazwiskami - podobno na końcu filmu jest Chrystus ułożony z ich części ciał, albo skór, sam już nie wiem :P.

Może chodzi o tą podróbkę Se7en, tzn. film Resurrection (Pol. Odkupienie)?

http://www.filmweb.pl/f9143/Odkupienie,1999


- Snuffer - 04-01-2009

Tak, to to :)
Wdzięczny bardzo jestem, a raczej mój mroczny kumpel :P


- Anonymous - 05-01-2009

Witam wszystkich. Szukam pewnego filmu. Jest to film polski o grupce wyrostków, którzy gwałcą pewną kobietę. Następnie jeden z nich trafia do szpitala i okazuje się, że owa kobieta jest tu pielęgniarką. Tylko tyle wiem - kiedyś mówili o tym w Telemaniaku ale tytułu nie pamiętam. Z góry dzięki.


- D'mooN - 05-01-2009

http://przebacz.filmweb.pl/


- Anonymous - 06-01-2009

Wielkie dzięki. Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi.


- vast - 07-01-2009

no dobra to teraz ja mam małego requesta. tylko że będzie trudno. film można zaklasyfikować jako "zakurzone SF" klasy b.

ok teraz konkrety. film oglądałem jakieś 10 lat temu. jedyne co zapamiętałem to to że jacyś komandosi z niedalekiej (bądź dalekiej :D ) przyszłości teleportują się na jakąś pustynię. jeden komandos był czarny :D . na tej pustyni walczą z jakimiś cyborgami, które wyglądają jak połączenie robocopa z terminatorem i mają małe działka na nadgarstkach.

w jednej scenie dwoje komandosów (chyba baba i facet) jest uwięzionych w jakimś pomieszczeniu które przypomina kościół. na środku znajduje się coś co przypomina ołtarz. a więc tych dwoje chowa się za tym "ołtarzem" przed cyborgiem który idzie prosto na nich. tamci zza zasłony odpowiadają ogniem z pistoletów (bo tylko to im chyba zostało).

i to by było tyle. więcej grzechów nie pamiętam :)


- D'mooN - 07-01-2009

Może A.P.E.X.?




- vast - 07-01-2009

wiesz co, to jednak chyba to. jeszcze dziś się upewnie :)


- Luke Starkiller - 14-01-2009

Wiem, że to stary post, ale że Arahan nigdy nie powiedział, że znalazł szukany film, więc...
Arahan napisał(a):Facet jest płatnym zabójcą, ma zabić jakiegoś vipa, wybiera pokój z którego dokładnie widać plac przez który ma iść pochód z ofiarą. Niestety upija się, bądź przyjmuje jakieś leki przez co zaczyna mu się kręcić w głowie i obraz rozmywać, bierze więc (tutaj nie pamiętam) przypadkowego lub znajomego z hotelu człowieka i każe mu strzelać. Policja wiedząc o zamachu przebiera vipa za zakonnika i umieszcza w środku grupy zakonników. Zabójca wie do którego strzelać lecz sam nie może tego wykonać i każde to zrobić temu drugiemu. Ten drugi strzela lecz trafia w człowieka obok, jak się później okazuje w tego właściwego.

Trochę to chaotyczne, ale tak to pamiętam. Film raczej starszy lata 60-70, a może i wcześniej.
Brzmi to bardzo podobnie do ostatniego filmu Wildera - ale raz, że trochę za nowy, a dwa, że (o ile mnie pamięć nie myli), tam ofiara była przebrana za policjanta/strażnika. Ale jest też francuski oryginał (którego nie widziałem). Może on?

http://www.imdb.com/title/tt0072934/


- Pitero - 16-01-2009

Szukam pewnego filmu, tak z pogranicza sensacji i romansu. Opowiadał on o pewnym seryjnym mordercy na zlecenie, który po każdym zabójstwie nie potrafił nie uronić łez po swoich ofiarach. Obserwowała to wszystko pewna dziewczyna-malarka, która później została kochanką tego zabójcy. Gdyby ktoś się domyślił o jaki film chodzi proszę o kontakt.


- Bucho - 16-01-2009

Najprawdopodobniej chodzi o "Crying Freeman":
http://www.imdb.com/title/tt0112750/


wczesniej powstal "Gong chang fei long" aka. "Dragon from Russia"
http://www.imdb.com/title/tt0099791/


oraz


"Long man sha shou tze yo ren" aka. "Killer's Romance"

http://www.imdb.com/title/tt0101016/


Wpierw byla Manga o tym samym tytule, pozniej szescio czesciowe anime.


- Mefisto - 16-01-2009

Crying Freeman - yeah :D


- Pitero - 16-01-2009

Dokładnie o ten pierwszy mi chodziło, dzięki.


- MacPhisto - 20-01-2009

to i ja mam zagwostki

pierwszy to chyba wiem ale...:
rzymskie wakacje chyba , ale czy to w tym filmie byłas scena gdy bohater scigal sie z jakimis dzieciakami pod gorke, wygral i potem jeszcze nie pokazane w filmie ale powiedziane ze wnosil ich wszystkich na gore. no i ogolnie to jezdzili ciagle na Vespie...

drugi:
tu juz nie pamietam, bylo na dwojce w tamym roku
glowny bohater pracowal w jakims przedsiebiorstwie ktore cos tam wynajdywalo, ale scene ktora najbardziej pamietam to taka, ze pod koniec filmu naukowiec przyniosl ciasteczka ktore byly czystym alkocholem. wszsycy sie ich najedli i potem tekst typu. jednego wyrzucilo na brzeg morza, jeden skakal po windzie, a bohater gdzie sie obudzil zaobraczkowany :) i wygladaja przez okno zauwazyl jeszcze jednego towarzysza niedoli kaca

wiem ze zagmatwalem, ale sprobojcie :)


- Bartholomew - 31-01-2009

ok teraz ja

film ogladalem z 10 lat temu. pamietam, ze glownym bohaterem byl jaskiniowiec, ktorego jacys ludzie (naukowcy?) znalezli w lodzie a nastepnie odmrozili i ozywili.
chyba nawet zrobili dla niego specjalne miejsce, w stylu jego naturalnego srodowiska. niesttey nie pamietam nic wiecej