![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - military - 22-09-2016 Ale to wyszło dosłownie parę dni temu.:) Biblioteka PS4 już nie jest mała. RE: Gry - tchopz - 22-09-2016 Ok, to się poddaję, nie ogarniam. ;P RE: Gry - Proteus - 24-09-2016 RE: Gry - Pelivaron - 27-09-2016 http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/good-universe-campo-santo-team-932558 Kilku fanów tej gierki chyba na forumku jest :) RE: Gry - Proteus - 28-09-2016 Rotfl. Obadajcie ten techno-babble napisany dla urzędasów :) http://polygamia.pl/projektor-numerycznie-dezintegrowalnych-konglomeratow-generowanych-proceduralnie-i-inne-bareizmy-polskiego-gamedevu/ RE: Gry - Gal Anonim - 30-09-2016 Widze ten rozpierdziel na zwiastunie: I przypominam sobie powolny, realistyczny klimat pierwszej Mafii, gdzie kulke w leb mozna bylo dostac calkiem latwo, a strzelaniny to bylo siedzenie za rogiem i strzelanie serii co jakis czas. Ewentualnie kombinowanie, zeby trafic kogos miedzy barierkami. W dwojke nie gralem, bo mi wtedy komp nie pozwalal, wiec nie wiem jak sie zmienila, ale trojka nie zapowiada sie na powrot do czasow jedynki. PS bedzie mozna wystrzelac KKK RE: Gry - Kluski - 30-09-2016 (30-09-2016, 12:56)Crov napisał(a): PS bedzie mozna wystrzelac KKK A dlaczego nie w drugą stronę? Gdzie równouprawnienie? Co z graczami, którzy chcieliby wcielić się w postać z białym kapturem? Zgłaszam to do prokuratury. Mafia 2 poza totalnie pustym miastem była całkiem spoko, tylko, że ja nie grałem w pierwowzór. RE: Gry - Gal Anonim - 30-09-2016 Czarnych tez pewnie bedziesz mogl wystrzelac, spokojnie. RE: Gry - Gal Anonim - 12-10-2016 No Man's Sky na powaznie: Nie interesowalem sie ta gra zbytnio, ale jak juz w koncu kiedyś wyjdzie to chetnie w nia zagram. Mozliwosci jakie daje wydaja sie bardzo ciekawe i - w przeciwienstwie do NMS - naprawde wydaja sie byc w grze. (W ktora chyba w wersji beta juz mozna grac?) RE: Gry - Grievous - 17-10-2016 Szok i niedowierzanie! Podobno kampania w "Battlefield 1" jest całkiem przyzwoita. Niech stanieje do jakichś 30-40 zł na PS4, to może się nawet zainteresuję. RE: Gry - military - 18-10-2016 Graliście w Aragami? Taka niskobudżetowa skradanka na PS4 (i PC). Fajna, bo o nindżach, a tych nieurodzaj ostatnio, ale mocno nierówna. Czasem wygląda świetnie, czasem fatalnie, a do tego chodzi w 20-30 fpsach. Ma ekstremalnie wkurzający, trudny początek, ale jak już się wkręcisz, to nie można się oderwać. Ma tylko dwa rodzaje przeciwników w całej grze, ale jakoś to nawet nie przeszkadza. Głównie wkręca klimatem i frajdą z robienia idiotów z przeciwników - bo to nie jest mocno oskryptowana gra jak np. Splinter Cell Conviction. Ot, łażą sobie ludziki swoimi ścieżkami, a jak zauważą coś dziwnego, reagują na kilka możliwych sposobów. Zajebiaszcze jest to, jak wiele scenariuszy można tu rozegrać w każdej sytuacji, bo levele są świetnie zaprojektowane i dają mnóstwo możliwości działania (w ramach skradania i zastawiania pułapek). Nawet jeśli chcesz przejść fragment bez zabijania nikogo, to spokojnie możesz to zrobić na jakieś 10 sposobów, korzystając z mnóstwa dróg. Ogólnie polecam, zwłaszcza że raczej tania, ale technicznie gra to gigantyczna porażka i powód do wstydu dla programistów. Tutaj się rozpisałem, jeśli was to interesuje: http://puczynski.gadzetomania.pl/58903,recenzja-aragami
RE: Gry - patyczak - 18-10-2016 Odnośnie tak klasycznych, że aż świeżych skradanek polecam Styx: Master of Shadows. Gra wygląda i zachowuje się może trochę topornie, ale czuć w niej serducho. RE: Gry - military - 18-10-2016 Wygląda ciekawie, choć Aragami ma przewagę w postaci ciekawego, kolorowego settingu. Styx graficznie nuuudny. RE: Gry - Azgaroth - 21-10-2016 Serious Sam: The First Encounter - powtórzyłem sobie po latach w wersji HD. Niby fajna strzelanka w starym stylu, ale jak na tak krótką grę szybko zaczyna nudzić. Gra jest strasznie monotonna i po otrzymaniu całego arsenału staje się bardzo monotonna. Brakuje jakiegoś urozmaicenia. Bronie też nie są tak przyjemne w użyciu jak to zapamiętałem. Po otrzymaniu wszystkich gra sprowadza się praktycznie do używania trzech rodzajów, a resztę używałem tylko w ostateczności jak zabrakło amunicji co zdarza się rzadko. Do tego scenerie wyglądają niemal identycznie. Kiedyś głównym atutem gry były duże przestrzenie, ale dziś to już nie robi takiego wrażenia zwłaszcza, że te przestrzenie to po prostu puste kwadraty otoczone murem. HD wykonane bardzo ładnie, grafika wygląda nieźle i nie widać, że ta gra powstała w 2001. Tutaj duży plus. Ogólnie jednak trochę zawód i gra na takie 6/10. RE: Gry - military - 21-10-2016 Największym problemem tej gry jest to, ze kreatywności starczyło w niej na pierwsze 3 levele. Wtedy masz jeszcze trochę eksploracji, mieszanie aren z poziomami bardziej krętymi. Potem to już jest kwadratowy plac za kwadratowym placem. Nuda. RE: Gry - Snappik - 26-10-2016 Spec Ops: The Line - sporo dobrego słyszałem o tym tytule, nawet z rok temu w robocie dwójka kumpli mówiła, że kupili w promo za grosze i w sumie żałowali że nie dali zarobić twórcom więcej. A że ostatnio nadrabiam kilka zaległości które zostawiłem na emeryturę to Spec Ops trafił na dysk za 1 dolca w jakimś bundlu i...petarda! To znaczy, nie aż taka duża bo gra miesza świetne elementy fabularne i klimat z nienajlepszym wykonaniem - grafika nawet jak na 2012 rok jest słaba (oświetlenie jest mocno przesadzone), a AI wroga złożono chyba z 3 linijek kodu - nie mniej jest przynajmniej dobrze. Przede wszystkim świetnie wykorzystano tutaj motyw Dubaju po apokalipsie. Jasne, twórcy trochę wyciągają całe podłoże kataklizmu z d... ale nie przeszkadza to świetnie się bawić i napawać widokami. Poza tym gra cały czas stara się urozmaicać atmosferę - samego piachu starczyło tutaj może na 3-4 levele bo reszta to już podróż do serca miasta przez budynki i inne atrakcje. ![]() ![]() ![]() Mocna jest fabuła, ale nie dlatego że jest jakaś nadzwyczajna, tylko zrobiona z szacunkiem do gracza - nie ma tutaj wielkich zwrotów akcji, ani zagadek. W odpowiednich miejscach autorzy dokręcają śrubę. Jest brutalnie, a 2 momenty - na dodatek występujące po sobie - zmroziły mi krew w żyłach. Jestem właściwie przy zakończeniu, zostały mi 2 chaptery i w sumie nie wiem co mogłoby się stać, aby wystawił mniej niż 7/10. Solidna giera, polecam. RE: Gry - Kluski - 28-10-2016 Szkoda mi kasy na nową Cywilizację skoro mi tyle gierek zalega, ale z okazji premiery postanowiłem odpalić sobie piątkę i... ratunku! Siedzę głodny, siku mi się chce, ale jeszcze jedna tura i pójdę, a jeszcze tyko jedna... RE: Gry - Gal Anonim - 28-10-2016 Zbuduj kilka farm i połącz je z miastem, przestaniesz byc głodny! RE: Gry - Kluski - 29-10-2016 Dobrze jest wylądować w środku dżungli na odseparowanym półwyspie jako irokez - wszyscy się między sobą wyżynają, a ty spokojnie budujesz potęgę i bogactwo. Moja armia jest trzykrotnie większa od drugiego w kolejności mocarstwa, a i tak nie wziąłem się jeszcze za budowanie wojska, bo ładuje wszystko w naukę. Nadwyżki hajsu takie, że zamiast czekać na budynki to je po prostu kupuję. Niby za prosto, a i tak wciąga jak cholera. No i musiałem do roboty dzisiaj iść :( RE: Gry - Kluski - 04-11-2016 Nowy gemeplay z Agony: O matko, co się tam dzieje... |