![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Snappik - 29-12-2016 Punch Club - mieszanka Rocky'ego, Batmana, Żółwi Ninja i Podziemnego Kręgu, a to wszystko okraszone oprawą godną miana "retro". Na początku myślałem, że to jakiś "symulator boksera", ale to tylko ułamek całego gameplaya bo gra ma w sobie fabułę (głupią ale śmiechową i ja ją kupuję). W skrócie, jako młody uliczny fighter szukamy morderców ojca, a trop zaprowadza nas do okolicy, w których rozgrywane są amatorskie, legalne i mniej legalne walki. Na Steamie kilka osób trafnie ujęło to co czuję po około 5 godzinach rozgrywki - Punch Club paradoksalnie jest bardzo złożony, ale w żadnym elemencie nie wybija się ponad przeciętność, a w pewnym - kluczowym - momencie staje się bardzo powtarzalnym clickfestem. Grindowanie umiejętności oraz powtarzanie tych samych czynności może wkurzać, ale i tak uważam że w tej grze drzemie niemały czad oraz potencjał. ![]()
RE: Gry - Mierzwiak - 29-12-2016 (28-12-2016, 09:23)military napisał(a):Pamiętam tę grę z fragmentów na Hyperze, na widok wody i grafiki w ogóle moja szczęka przebijała podłogę i lądowała u sąsiadów. Niesamowite jak wraz z postępem grafiki zmienia się nasze postrzeganie. RE: Gry - military - 01-01-2017 Przy premierze zarzekali się, że to kanon, że mają błogosławieństwo Foxa itp., że naprawiają błędy trójki (to samo mówili, co Blomkamp), ale kiedy gra okazała sie niedorobionym niewypałem, jakos ucichli i chyba woleliby, żeby świat o niej zapomniał.:) Zresztą - Hicks wraca, ale musisz kupić DLC żeby sie dowiedzieć, jak przeżył, bo główna gra pomija to słowami (to dluga historia, nie teraz).:) Ja DLC kupiłem i w sumie nie żałuję, bo lepsze niż właściwa kampania. Choć fabularnie to taka nędza, że można doznać szoku - zwłaszcza widząc ostatnią cutscenkę, która wpisuje się w finał A3. RE: Gry - military - 01-01-2017 Haha, ta limitowana edycja to jedyna edycja, jaka powstała - innych nie było. Chyba dlatego, że nie sprzedali nawet tej limitowanej. KAŻDY ma postacie z Aliens w multi.:) A DLC fabularne parę baksów kosztuje. Mnie w sumie ACM nawet się podobało - durne to, ale strzelasz sobie w znanych sceneriach. W takiej cenie więcej mi do szczęścia nie trzeba. RE: Gry - military - 07-01-2017 Gra ktoś w Battlefronta na PS4?:) RE: Gry - Proteus - 10-01-2017 Wracam po latach do serii Arkham, nadrabiając Origins. Czy to ja robie się zbyt stetryczały na wychowaną w internecie generację do której celowane są te gry, czy to Origins ma totalnie spierdolony interfejs, lub przynajmniej sposób w jaki oswaja z nim gracza (czy też raczej tego nie robi)? Odpalam grę myśląc, że ta powoli i sprawnie nauczy mnie jak być Gackiem, a tu kurva od samego poczatku takie zatrzęsienie ikon, napisów, infromacji, świeciących na niebiesko pierdolników na całym ekranie i user interfejsie, który do mnie krzyczy ze wszystkich stron. Gram już z półtorej godziny, ale nie czuje się tu swobodnie. Nie pamiętam, ale City i Asylum chyba gładziej w to wszystko wprowadzały, a przecież nie były prostsze mechanicznie. RE: Gry - Salto - 10-01-2017 Ja ostatnio grywam w Shadow Tactics i muszę przyznać, że już dawno gra mi nie dawała tyle satysfakcji. Tytuł jest opisywany jako następca Commandosa i faktycznie budzi takie skojarzenia - i tak samo wciąga, bo pamiętam, że za dzieciaka sporo czasu się potraciło na komandosów. Nawet na normalnym poziomie dosyć wymagająca, ale i oferuje sporo swobody co do przebiegu misji. Do tego trzeba uwzględnić szereg czynników - pogodę, światło, przeszkody, patrole. Dobrze wykonane grupowe akcje dają dużo radochy. Oczywiście zdarzają się absurdy w zachowaniach przeciwników, jednak i tak widać, że to przemyślana produkcja. Do tego japoński dubbing i jest klimacik.
RE: Gry - military - 10-01-2017 Zajebiaszcza gierka. To i Aragami = powrót nindżów.:) RE: Gry - Mierzwiak - 13-01-2017 Serio kurfa? RE: Gry - jarod - 13-01-2017 Obsługuje ps4 pro? :) RE: Gry - military - 13-01-2017 Czekaj, CZEKAJ! Czy dobrze widzę, że pełen tytuł tej gry to: Life of Black Tiger: The Rage of Black Tiger? AAAHAHAA! Szykuje się dzieło na miarę Godzilli, choć prawdę mówiąc, za dzieciaka wymarzyła mi się taka gra i wciąż pamiętam, jak ją sobie wyobrażałem. RE: Gry - Snappik - 13-01-2017 Ten power-punch z 1:05 po prostu wymiata, uśmiałem się po stokroć :) RE: Gry - Grievous - 13-01-2017 Na bank ktoś się włamał na kanał i robi sobie jaja. RE: Gry - SonnyCrockett - 13-01-2017 Znaczy może jakiegoś dowcipu nie skumałem ale to z tym lwem to jakiś tam dodatek do gry o nazwie Life. Biegasz sobie zającem czy innym lwem. Do obczajenia na byle jejach.pl. RE: Gry - Proteus - 13-01-2017 Najlepsze jest to, że z 18 lat temu, ludzie by się jarali takim trailerem :) RE: Gry - Gal Anonim - 14-01-2017 No ja w ogole nie widze powodu do zdziwienia szczerze mowiac. Tj. chyba, ze to jakies AAA coś za 200 milionów. :) Bo wyglada jak indie gierka, jakich na PC jest pelno, wiec czemu na PS4 nie? RE: Gry - military - 14-01-2017 Bo jakość modeli jak PS1, otoczenie jak z PSP, a chodzi to w 15 klatkach na sekundę na PS4. RE: Gry - Gal Anonim - 14-01-2017 No tak, ale indie gry generalnie nie powalają grafiką, wiec nie widze powodu do takiej burzy, chyba że gra będzie kosztowała miliony. :) Troche mnie irytuje śmieszkowanie na całym świecie z tej gry, bo "łojeny, jaka grafika, taka słaba, że to chyba żart, a nie poważna gra dislajk" jakby to było najważniejsze w grach. Jakby to była kolejna część Kol of Djuti to okej, rozumiem, ale to jakas mała gra, która - nota bene - jest adaptacją gry z telefonów, na których zresztą dostępna jest za darmo. :) RE: Gry - military - 14-01-2017 Ziom... 15 FPS. 15. F. P. S. W grze wyglądającej na coś sprzed ery Dreamcasta. W takiej grze na PS4. RE: Gry - Kuba - 17-01-2017 Co by nie gadać o produkcjach DC, każdy trailer wychodzi im mega :D Edit. Nie licząc WW |