Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Snappik - 29-12-2016

Punch Club - mieszanka Rocky'ego, Batmana, Żółwi Ninja i Podziemnego Kręgu, a to wszystko okraszone oprawą godną miana "retro". Na początku myślałem, że to jakiś "symulator boksera", ale to tylko ułamek całego gameplaya bo gra ma w sobie fabułę (głupią ale śmiechową i ja ją kupuję). W skrócie, jako młody uliczny fighter szukamy morderców ojca, a trop zaprowadza nas do okolicy, w których rozgrywane są amatorskie, legalne i mniej legalne walki. Na Steamie kilka osób trafnie ujęło to co czuję po około 5 godzinach rozgrywki - Punch Club paradoksalnie jest bardzo złożony, ale w żadnym elemencie nie wybija się ponad przeciętność, a w pewnym - kluczowym - momencie staje się bardzo powtarzalnym clickfestem. Grindowanie umiejętności oraz powtarzanie tych samych czynności może wkurzać, ale i tak uważam że w tej grze drzemie niemały czad oraz potencjał.

[Obrazek: f0e99a03bbdc68f85e1f47163c821fd1.jpg]

[Obrazek: 95179610.jpg]


RE: Gry - Mierzwiak - 29-12-2016

(28-12-2016, 09:23)military napisał(a): [Obrazek: far-cry-classic-pnet-3.jpg]
Pamiętam tę grę z fragmentów na Hyperze, na widok wody i grafiki w ogóle moja szczęka przebijała podłogę i lądowała u sąsiadów. Niesamowite jak wraz z postępem grafiki zmienia się nasze postrzeganie.


RE: Gry - military - 01-01-2017

Przy premierze zarzekali się, że to kanon, że mają błogosławieństwo Foxa itp., że naprawiają błędy trójki (to samo mówili, co Blomkamp), ale kiedy gra okazała sie niedorobionym niewypałem, jakos ucichli i chyba woleliby, żeby świat o niej zapomniał.:) Zresztą - Hicks wraca, ale musisz kupić DLC żeby sie dowiedzieć, jak przeżył, bo główna gra pomija to słowami (to dluga historia, nie teraz).:) Ja DLC kupiłem i w sumie nie żałuję, bo lepsze niż właściwa kampania. Choć fabularnie to taka nędza, że można doznać szoku - zwłaszcza widząc ostatnią cutscenkę, która wpisuje się w finał A3.


RE: Gry - military - 01-01-2017

Haha, ta limitowana edycja to jedyna edycja, jaka powstała - innych nie było. Chyba dlatego, że nie sprzedali nawet tej limitowanej. KAŻDY ma postacie z Aliens w multi.:) A DLC fabularne parę baksów kosztuje.

Mnie w sumie ACM nawet się podobało - durne to, ale strzelasz sobie w znanych sceneriach. W takiej cenie więcej mi do szczęścia nie trzeba.


RE: Gry - military - 07-01-2017

Gra ktoś w Battlefronta na PS4?:)


RE: Gry - Proteus - 10-01-2017

Wracam po latach do serii Arkham, nadrabiając Origins. Czy to ja robie się zbyt stetryczały na wychowaną w internecie generację do której celowane są te gry, czy to Origins ma totalnie spierdolony interfejs, lub przynajmniej sposób w jaki oswaja z nim gracza (czy też raczej tego nie robi)? Odpalam grę myśląc, że ta powoli i sprawnie nauczy mnie jak być Gackiem, a tu kurva od samego poczatku takie zatrzęsienie ikon, napisów, infromacji, świeciących na niebiesko pierdolników na całym ekranie i user interfejsie, który do mnie krzyczy ze wszystkich stron. Gram już z półtorej godziny, ale nie czuje się tu swobodnie. Nie pamiętam, ale City i Asylum chyba gładziej w to wszystko wprowadzały, a przecież nie były prostsze mechanicznie.


RE: Gry - Salto - 10-01-2017

Ja ostatnio grywam w Shadow Tactics i muszę przyznać, że już dawno gra mi nie dawała tyle satysfakcji. Tytuł jest opisywany jako następca Commandosa i faktycznie budzi takie skojarzenia - i tak samo wciąga, bo pamiętam, że za dzieciaka sporo czasu się potraciło na komandosów.

Nawet na normalnym poziomie dosyć wymagająca, ale i oferuje sporo swobody co do przebiegu misji. Do tego trzeba uwzględnić szereg czynników - pogodę, światło, przeszkody, patrole. Dobrze wykonane grupowe akcje dają dużo radochy. Oczywiście zdarzają się absurdy w zachowaniach przeciwników, jednak i tak widać, że to przemyślana produkcja. Do tego japoński dubbing i jest klimacik.

[Obrazek: 25537.jpeg]


RE: Gry - military - 10-01-2017

Zajebiaszcza gierka. To i Aragami = powrót nindżów.:)


RE: Gry - Mierzwiak - 13-01-2017

Serio kurfa?




RE: Gry - jarod - 13-01-2017

Obsługuje ps4 pro? :)


RE: Gry - military - 13-01-2017

Czekaj, CZEKAJ!

Czy dobrze widzę, że pełen tytuł tej gry to:

Life of Black Tiger: The Rage of Black Tiger?

AAAHAHAA! Szykuje się dzieło na miarę Godzilli, choć prawdę mówiąc, za dzieciaka wymarzyła mi się taka gra i wciąż pamiętam, jak ją sobie wyobrażałem.


RE: Gry - Snappik - 13-01-2017

Ten power-punch z 1:05 po prostu wymiata, uśmiałem się po stokroć :)


RE: Gry - Grievous - 13-01-2017

Na bank ktoś się włamał na kanał i robi sobie jaja.


RE: Gry - SonnyCrockett - 13-01-2017

Znaczy może jakiegoś dowcipu nie skumałem ale to z tym lwem to jakiś tam dodatek do gry o nazwie Life. Biegasz sobie zającem czy innym lwem. Do obczajenia na byle jejach.pl.


RE: Gry - Proteus - 13-01-2017

Najlepsze jest to, że z 18 lat temu, ludzie by się jarali takim trailerem :)


RE: Gry - Gal Anonim - 14-01-2017

No ja w ogole nie widze powodu do zdziwienia szczerze mowiac. Tj. chyba, ze to jakies AAA coś za 200 milionów. :) Bo wyglada jak indie gierka, jakich na PC jest pelno, wiec czemu na PS4 nie?


RE: Gry - military - 14-01-2017

Bo jakość modeli jak PS1, otoczenie jak z PSP, a chodzi to w 15 klatkach na sekundę na PS4.


RE: Gry - Gal Anonim - 14-01-2017

No tak, ale indie gry generalnie nie powalają grafiką, wiec nie widze powodu do takiej burzy, chyba że gra będzie kosztowała miliony. :) Troche mnie irytuje śmieszkowanie na całym świecie z tej gry, bo "łojeny, jaka grafika, taka słaba, że to chyba żart, a nie poważna gra dislajk" jakby to było najważniejsze w grach. Jakby to była kolejna część Kol of Djuti to okej, rozumiem, ale to jakas mała gra, która - nota bene - jest adaptacją gry z telefonów, na których zresztą dostępna jest za darmo. :)


RE: Gry - military - 14-01-2017

Ziom...

15 FPS.

15.

F.

P.

S.

W grze wyglądającej na coś sprzed ery Dreamcasta.

W takiej grze na PS4.


RE: Gry - Kuba - 17-01-2017






Co by nie gadać o produkcjach DC, każdy trailer wychodzi im mega :D 

Edit. Nie licząc WW