Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Mierzwiak - 17-01-2017

Co trailery gier DC mają wspólnego z filmami DC?


RE: Gry - military - 21-01-2017

Napieprzam od ok. 10 godzin w Star Wars Battlefront i podoba mi się. Od premiery dodano sporo rzeczy - darmowe mapy i tryby - które sprawiają, że gra jest "pełniejsza" niż kiedy dorwali ją recenzenci. Strzela się bardzo, ale to bardzo przyjemnie, grafika jest PRZEPIĘKNA, a klimat SW wylewa się z każdego piksela. Brak trybu single to duża wada, ale byłem na nią gotowy, a grę zgarnąłem raczej tanio, wiec nie narzekam - biorę, co jest. Nie czepiałem się Killing Floor 2 o brak pełnoprawnego singla, nie będę czepiał się i tutaj. Choć przy takiej grafice i mechanice singiel byłby bardzo pożądany.

Wadą są niektóre chybione tryby - np. "Łowy na bohatera", gdzie jeden gracz jest mega przepakowanym herosem, a reszta biega po mapie, starając się znaleźć jego aktualną kryjówkę - tylko po to, żeby zginąć w dwie sekundy, zadając 0,5% obrażeń. Dno. Wkurza też fakt, że choć leveluje się szybko, kasa, za którą kupuje się perki czy odblokowane bronie płynie woooooolno. Oczywiście można punkty i odblokowania kupić za prawdziwą kasę, ale drogie EA, WEŹ S P I E R D A L A J. Wkurza to o tyle bardziej, że ci, co kupili sobie lepsze bronie (dla mnie w ogóle niedostępne na obecnym levelu) są władcami pola walki. Ja muszę ich trafić 5 razy, żeby zabić, im wystarczą 2. Gdyby uzbrojenie było przypisane do poziomu, nie byłoby takiego problemu.

[Obrazek: star-wars-battlefront-ps4-pl-bitwa-o-jakku-8.jpg]

Ogólnie jednak zabawa przednia, choć pewnie nie bawiłbym się tak dobrze, gdyby nie otoczka SW. Tę odwzorowano idealnie. 8/10

Ale i tak najlepszym, absolutnie najlepszym elementem Battlefronta jest Obrona bazy, czyli przeglądarkowa gierka karciano-planszowa, w którą można zagrać po zalogowaniu się na koncie EA. Postępy w niej dają kasę do użycia w grze (grosze, ale zawsze), ale i tak do spędzania z nią czasu motywuje mnie po prostu zajebistość tego maleństwa. Krótko mówiąc: jest baza, do której co turę zbliżają się przeciwnicy w określonej dla danego poziomu liczbie. Co turę losujesz trzy karty jednostek i trzy perki do wykorzystania - celem jest załatwienie wrogów zanim dotrą do bazy i ją zniszczą. ALE TO WCIĄGA! Rewelacyjna minigierka, polecam Battlefronta choćby dla niej, 10/10.:)

[Obrazek: rendition1.img.jpg]


RE: Gry - Hitch - 21-01-2017

Gram w Companiona na telefonie podczas srania. Cholernie wciąga. Czasami tak się zasiedzę, że nogi mi drętwieją do takiego stopnia, że zataczam się jak jakiś ułom :)

Wkurza mnie tylko, że żeby przejść niektóre mapki na trzy gwiazdki trzeba grać w Battlefronta by odblokować mocniejsze karty, bez których nie jest to możliwe.


RE: Gry - military - 22-01-2017

To swoją drogą ciekawa sytuacja - największa wadą bonusowej minigierki jest to, że zmusza cię do grania we właściwą grę.:D


RE: Gry - Gal Anonim - 26-01-2017




RE: Gry - Mierzwiak - 26-01-2017




RE: Gry - military - 26-01-2017

(26-01-2017, 00:55)Crov napisał(a):

Powtarzam to od lat.


RE: Gry - Gal Anonim - 26-01-2017

Zabawne jest to, ze autentycznie wrzucajac wideo Maddoksa chcialem napisac, ze brzmi jak military. :D


RE: Gry - military - 26-01-2017

Więcej: napisałem takie wideo już 6 lat temu.:)




RE: Gry - Kuba - 26-01-2017

https://naekranie.pl/aktualnosci/marvel-i-square-enix-nawiazuja-wspolprace-oto-teaser-gry-the-avengers-project-1599575

I to jest news! A więc nie tylko mamy Spidera, Injustice 2 i za pewne nową grę o Batmanie, ale także gry od Marvela, o ile ci Avengers wyglądają mi na jakieś MMO to mocno licze na grę o Doctorze, Daredevilu czy Iron Manie w stylu serii Arkham.


RE: Gry - Gladius - 27-01-2017

Obsidian wreszcie ogłosił drugą część Pillars of Eternity!



Pomimo wad, jedynka to dla mnie najlepszy powrót do klasycznych RPGów, a świat wykreowany przez Obsidian daje ogromne pole do popisu.


RE: Gry - Snappik - 28-01-2017

Jedynka była naprawdę spoko, choć czuć było w niej "krałdfundowego" ducha - świat był mały, a liczba lokacji, w których można było poszaleć była także niewielka. Nie zapamiętałem też z niej jakichś super porywających dialogów, ale bawiłem się dobrze - w dużej mierze to zasługa konstrukcji fabuły (środek gry to głównie zwiedzanie podziemi i levelowanie postaci). Fajnie, że robią sequel i nie będzie na siłę "unowocześniany".


RE: Gry - Salto - 28-01-2017

PoE miało trochę wad, choćby dialogi z towarzyszami, ale było to odpowiednie odrodzenie izometryków. W lutym Torment, później czekamy na PoE II. Cieszę się, bo te gry praktycznie się nie starzeją. W Baldura można grać do teraz bez zgrzytów graficznych. W początki pełnego 3D już nie bardzo.


RE: Gry - Gal Anonim - 28-01-2017

W PoE gra mi sie bardzo dobrze, niedawno do niego wrocilem, ale jednak znudzilo mnie troche to lazenie po podziemiach. Ten swiat tez jest dla mnie zbyt bliski klasycznego fantasy, ktore mnie nie jara. Ale na Tormenta czekam. To w ogole moze byc ciekawy rok dla RPGów.


RE: Gry - Kuba - 30-01-2017

Przeanalizowałem newsy, trailery i kupuje, razem z ME :D Na wakacje obie gry (Torment w sensie) i będę robił dłuuugie maratony :D Trzeba po-wieśkowy niedosyt RPGowy zaleczyć.


http://pl.ign.com/square-enix-x-marvel/9474/news/deweloper-serii-deus-ex-prawdopodobnie-pracuje-nad-gra-zwiaz

Poważnie rozwija się ta współpraca widać.


RE: Gry - Perfik - 14-02-2017

Final Fantasy XV tanio sprzedam :). Naprawdę chciałem polubić tę grę. Pewnie gdybym nie wywalił na nią prawie 40 funciaków rzucił bym ją w kąt po godzinie czy dwóch, a tak męczyłem się z 15. Nie da się. Ta gra jest tak, jakby to określić, emo (?), że zgrzytałem zębami co pięć minut. Nie wiem, czy po prostu wyrosłem z tych klimatów, bo FF VII i XII uwielbiam, a i XIII do pewnego momentu mi się podobała, czy twórcy po prostu przesadzili.

Historia jest opowiadana po łebkach (jak to w tej serii), walka to tak nieziemski chaos, że głowa mała, świat to burdel na kółkach (postacie to niby coś ala azjaci, ale np. typy na prowincji gadają z typowo redneckim akcentem, "jeździmy" po świecie autem i napieprzamy się magią i mieczem, bo dlaczego by nie), a side-questy to DOSŁOWNIE "znajdź mi ziemniaka w miasteczku obok". Robota w sam raz da księcia i jego świty :). To jak chce ktoś? ;)


RE: Gry - Mierzwiak - 14-02-2017

Dlaczego wydałeś 40 funciaków na to coś? :)


RE: Gry - Perfik - 14-02-2017

Tak jak napisałem lubię poprzednie części plus recenzje krzyczały, że to powrót do wielkiej formy :).

W sumie to ciekawa historia, bo sprzedałem swojego pleja z 1,5 roku temu, ale coś mi się nudziło ostatnio plus byłem tak napalony na tę grę, że postanowiłem nabyć sobie slima :). Gierkę kupiłem ze trzy tygodnie przed konsolą i przebierałem nogami z niecierpliwości zanim udało mi się odłożyć kasę, a tu taki zonk. Na szczęście nie skończyłem wcześniej Wieśka (nawet podstawki a kupiłem z dodatkami) także jest w co grać :). Na liczniku 50h+ i końca nie widać.


RE: Gry - Proteus - 20-02-2017

Podejrzewam, że tutaj sami dorośli. Niektórzy pewnie żonaci i dzieciaci.

Pytanie kompletnie z dupy, ze zdrożnej ciekawości. Ile mniej-więcej godzin dziennie poświęcacie na gry? Gracie codziennie? Znajdujecie zazwyczaj czas w dniu zarówno na gry jak i na filmy?


RE: Gry - Kluski - 20-02-2017

Niestety mój problem polega na tym, że mam kilka gier rozkopanych i nie potrafię żadnej skończyć. Nawet Uncharted 4 wisi mi w zaległościach, bo zaciąłem się na jakimś trudnym momencie i nie mam motywacji żeby się zabrać (końcowy fragment, strzelanina na tych słupach skalnych). Poza Uncharted mam Wiedźmina 3 na PC, Rise of Tomb Raider, Dishonored, a ostatnio zainstalowałem Batman Arkham Night. Szczerze powiedziawszy ostatnia gra, która ukończyłem od dechy do dechy to TLoU.