![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Mierzwiak - 17-01-2017 Co trailery gier DC mają wspólnego z filmami DC? RE: Gry - military - 21-01-2017 Napieprzam od ok. 10 godzin w Star Wars Battlefront i podoba mi się. Od premiery dodano sporo rzeczy - darmowe mapy i tryby - które sprawiają, że gra jest "pełniejsza" niż kiedy dorwali ją recenzenci. Strzela się bardzo, ale to bardzo przyjemnie, grafika jest PRZEPIĘKNA, a klimat SW wylewa się z każdego piksela. Brak trybu single to duża wada, ale byłem na nią gotowy, a grę zgarnąłem raczej tanio, wiec nie narzekam - biorę, co jest. Nie czepiałem się Killing Floor 2 o brak pełnoprawnego singla, nie będę czepiał się i tutaj. Choć przy takiej grafice i mechanice singiel byłby bardzo pożądany. Wadą są niektóre chybione tryby - np. "Łowy na bohatera", gdzie jeden gracz jest mega przepakowanym herosem, a reszta biega po mapie, starając się znaleźć jego aktualną kryjówkę - tylko po to, żeby zginąć w dwie sekundy, zadając 0,5% obrażeń. Dno. Wkurza też fakt, że choć leveluje się szybko, kasa, za którą kupuje się perki czy odblokowane bronie płynie woooooolno. Oczywiście można punkty i odblokowania kupić za prawdziwą kasę, ale drogie EA, WEŹ S P I E R D A L A J. Wkurza to o tyle bardziej, że ci, co kupili sobie lepsze bronie (dla mnie w ogóle niedostępne na obecnym levelu) są władcami pola walki. Ja muszę ich trafić 5 razy, żeby zabić, im wystarczą 2. Gdyby uzbrojenie było przypisane do poziomu, nie byłoby takiego problemu. ![]() Ogólnie jednak zabawa przednia, choć pewnie nie bawiłbym się tak dobrze, gdyby nie otoczka SW. Tę odwzorowano idealnie. 8/10 Ale i tak najlepszym, absolutnie najlepszym elementem Battlefronta jest Obrona bazy, czyli przeglądarkowa gierka karciano-planszowa, w którą można zagrać po zalogowaniu się na koncie EA. Postępy w niej dają kasę do użycia w grze (grosze, ale zawsze), ale i tak do spędzania z nią czasu motywuje mnie po prostu zajebistość tego maleństwa. Krótko mówiąc: jest baza, do której co turę zbliżają się przeciwnicy w określonej dla danego poziomu liczbie. Co turę losujesz trzy karty jednostek i trzy perki do wykorzystania - celem jest załatwienie wrogów zanim dotrą do bazy i ją zniszczą. ALE TO WCIĄGA! Rewelacyjna minigierka, polecam Battlefronta choćby dla niej, 10/10.:)
RE: Gry - Hitch - 21-01-2017 Gram w Companiona na telefonie podczas srania. Cholernie wciąga. Czasami tak się zasiedzę, że nogi mi drętwieją do takiego stopnia, że zataczam się jak jakiś ułom :) Wkurza mnie tylko, że żeby przejść niektóre mapki na trzy gwiazdki trzeba grać w Battlefronta by odblokować mocniejsze karty, bez których nie jest to możliwe. RE: Gry - military - 22-01-2017 To swoją drogą ciekawa sytuacja - największa wadą bonusowej minigierki jest to, że zmusza cię do grania we właściwą grę.:D RE: Gry - Gal Anonim - 26-01-2017 RE: Gry - Mierzwiak - 26-01-2017 RE: Gry - military - 26-01-2017 (26-01-2017, 00:55)Crov napisał(a): Powtarzam to od lat. RE: Gry - Gal Anonim - 26-01-2017 Zabawne jest to, ze autentycznie wrzucajac wideo Maddoksa chcialem napisac, ze brzmi jak military. :D RE: Gry - military - 26-01-2017 Więcej: napisałem takie wideo już 6 lat temu.:) RE: Gry - Kuba - 26-01-2017 https://naekranie.pl/aktualnosci/marvel-i-square-enix-nawiazuja-wspolprace-oto-teaser-gry-the-avengers-project-1599575 I to jest news! A więc nie tylko mamy Spidera, Injustice 2 i za pewne nową grę o Batmanie, ale także gry od Marvela, o ile ci Avengers wyglądają mi na jakieś MMO to mocno licze na grę o Doctorze, Daredevilu czy Iron Manie w stylu serii Arkham. RE: Gry - Gladius - 27-01-2017 Obsidian wreszcie ogłosił drugą część Pillars of Eternity! Pomimo wad, jedynka to dla mnie najlepszy powrót do klasycznych RPGów, a świat wykreowany przez Obsidian daje ogromne pole do popisu. RE: Gry - Snappik - 28-01-2017 Jedynka była naprawdę spoko, choć czuć było w niej "krałdfundowego" ducha - świat był mały, a liczba lokacji, w których można było poszaleć była także niewielka. Nie zapamiętałem też z niej jakichś super porywających dialogów, ale bawiłem się dobrze - w dużej mierze to zasługa konstrukcji fabuły (środek gry to głównie zwiedzanie podziemi i levelowanie postaci). Fajnie, że robią sequel i nie będzie na siłę "unowocześniany". RE: Gry - Salto - 28-01-2017 PoE miało trochę wad, choćby dialogi z towarzyszami, ale było to odpowiednie odrodzenie izometryków. W lutym Torment, później czekamy na PoE II. Cieszę się, bo te gry praktycznie się nie starzeją. W Baldura można grać do teraz bez zgrzytów graficznych. W początki pełnego 3D już nie bardzo. RE: Gry - Gal Anonim - 28-01-2017 W PoE gra mi sie bardzo dobrze, niedawno do niego wrocilem, ale jednak znudzilo mnie troche to lazenie po podziemiach. Ten swiat tez jest dla mnie zbyt bliski klasycznego fantasy, ktore mnie nie jara. Ale na Tormenta czekam. To w ogole moze byc ciekawy rok dla RPGów. RE: Gry - Kuba - 30-01-2017 Przeanalizowałem newsy, trailery i kupuje, razem z ME :D Na wakacje obie gry (Torment w sensie) i będę robił dłuuugie maratony :D Trzeba po-wieśkowy niedosyt RPGowy zaleczyć. http://pl.ign.com/square-enix-x-marvel/9474/news/deweloper-serii-deus-ex-prawdopodobnie-pracuje-nad-gra-zwiaz Poważnie rozwija się ta współpraca widać. RE: Gry - Perfik - 14-02-2017 Final Fantasy XV tanio sprzedam :). Naprawdę chciałem polubić tę grę. Pewnie gdybym nie wywalił na nią prawie 40 funciaków rzucił bym ją w kąt po godzinie czy dwóch, a tak męczyłem się z 15. Nie da się. Ta gra jest tak, jakby to określić, emo (?), że zgrzytałem zębami co pięć minut. Nie wiem, czy po prostu wyrosłem z tych klimatów, bo FF VII i XII uwielbiam, a i XIII do pewnego momentu mi się podobała, czy twórcy po prostu przesadzili. Historia jest opowiadana po łebkach (jak to w tej serii), walka to tak nieziemski chaos, że głowa mała, świat to burdel na kółkach (postacie to niby coś ala azjaci, ale np. typy na prowincji gadają z typowo redneckim akcentem, "jeździmy" po świecie autem i napieprzamy się magią i mieczem, bo dlaczego by nie), a side-questy to DOSŁOWNIE "znajdź mi ziemniaka w miasteczku obok". Robota w sam raz da księcia i jego świty :). To jak chce ktoś? ;) RE: Gry - Mierzwiak - 14-02-2017 Dlaczego wydałeś 40 funciaków na to coś? :) RE: Gry - Perfik - 14-02-2017 Tak jak napisałem lubię poprzednie części plus recenzje krzyczały, że to powrót do wielkiej formy :). W sumie to ciekawa historia, bo sprzedałem swojego pleja z 1,5 roku temu, ale coś mi się nudziło ostatnio plus byłem tak napalony na tę grę, że postanowiłem nabyć sobie slima :). Gierkę kupiłem ze trzy tygodnie przed konsolą i przebierałem nogami z niecierpliwości zanim udało mi się odłożyć kasę, a tu taki zonk. Na szczęście nie skończyłem wcześniej Wieśka (nawet podstawki a kupiłem z dodatkami) także jest w co grać :). Na liczniku 50h+ i końca nie widać. RE: Gry - Proteus - 20-02-2017 Podejrzewam, że tutaj sami dorośli. Niektórzy pewnie żonaci i dzieciaci. Pytanie kompletnie z dupy, ze zdrożnej ciekawości. Ile mniej-więcej godzin dziennie poświęcacie na gry? Gracie codziennie? Znajdujecie zazwyczaj czas w dniu zarówno na gry jak i na filmy? RE: Gry - Kluski - 20-02-2017 Niestety mój problem polega na tym, że mam kilka gier rozkopanych i nie potrafię żadnej skończyć. Nawet Uncharted 4 wisi mi w zaległościach, bo zaciąłem się na jakimś trudnym momencie i nie mam motywacji żeby się zabrać (końcowy fragment, strzelanina na tych słupach skalnych). Poza Uncharted mam Wiedźmina 3 na PC, Rise of Tomb Raider, Dishonored, a ostatnio zainstalowałem Batman Arkham Night. Szczerze powiedziawszy ostatnia gra, która ukończyłem od dechy do dechy to TLoU. |