Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Mefisto - 29-11-2007

całkiem przyjemne bannery z I am legend http://moviesoonhk.com/2007/11/29/i-am-legend-international-banner/


- Mierzwiak - 29-11-2007

Zgadzam się, bardzo ładne, ale to powtórka pomysłu z Batman Begins :P

http://www.movieweb.com/movies/film/11/1211/posters.php


- Danus - 29-11-2007

Calkiem niezle te plakaty i takie klimatyczne. Nie moge sie doczekac tego filmu.


- Mierzwiak - 01-12-2007

[Obrazek: 72957169cj5.th.jpg][Obrazek: 12757918az9.th.jpg][Obrazek: 90488964fw9.th.jpg]


- Jakuzzi - 01-12-2007

Ciekawe kiedy trailer wyjdzie.


- Mierzwiak - 02-12-2007

[Obrazek: inthenameofthekingadungwk1.th.jpg]

Uwe Boll reżyseruje, Leelee Sobieski w obsadzie... Tak, to będzie gniot :D


- Tomek-1 - 03-12-2007

"Rise and Fight"... :lol:

Jakiś rok temu był zwiastun do tego już - wyglądało jak telewizyjny Robin Hood (oczywiście nie ten z Preadem, ten z takim aktorem o kręconych włosach)...


- Karol - 05-12-2007

Świetny plakat! :shock:


- Mierzwiak - 05-12-2007

Kapitalny. No i to zaledwie teaser poster.


- Karol - 05-12-2007

Teaser a lepszy od połowy obecnych plakatów. I mógłby robić za plakat do filmu :D


- Mierzwiak - 05-12-2007

To miłe że podzielasz moje zdanie.

Szkoda że ludzie na forum SHH tak strasznie po nim jadą. Dla mnie doskonały. Prosty i stylowy, bardzo ładny.


- tomashec - 05-12-2007

bomba. pomyslowe!


- piXi - 05-12-2007

A co w nim jest takiego świetnego? Technicznie jest ubogi na maksa... A pomysł... Hmm... Subiektywne odczucia - do mnie nie trafia...


- Jakuzzi - 05-12-2007

Technicznie ubogi na maksa? Przeciez w prostocie tkwi wlasnie sila tego plakatu.
Swietny teaser poster. Moge wreszcie uzyc jakiegos pozytywnego okreslenia wobec TDK.


- romeck - 05-12-2007

Re-we-la-cyj-ny plakat.


- Eorath - 05-12-2007

Super. Pomysłowe i proste.


- Mush Room - 05-12-2007

wow... rzeczywiście kapitalny.


- Hannibal - 05-12-2007

Oficjalny plakat wyraźnie wskazuje na złośliwą działalność Jokera i o to właśnie chodzi, a na tym Twoim to wygląda jakby to sobie Batman nababrał.


- desjudi - 05-12-2007

cudo. nie widziałem ostatnio bardziej pomysłowego plakatu.


- desjudi - 05-12-2007

Phil napisał(a):Ale te oczy brzydko wygladaja. Wolałbym, żeby po takim wyczekiwaniu dali plakat prawdziwy :/.

plakat prawdziwy czyli jaki? kilka mord na krzyż, tagline "Batman returns to kick the Joker's ass" i oczojebne napisy typu "film autora BATMAN BEGINS"? no litości, kurła, poster jest niebanalny, intrygujący, oryginalny. odkrywa niewiele, a zapowiada dużo wiecej. Do tego ten przewrotny tagline... no pokażcie mi drugi tak przemyślany i niestandardowy plakat z tego roku.