![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Mefisto - 29-11-2007 całkiem przyjemne bannery z I am legend http://moviesoonhk.com/2007/11/29/i-am-legend-international-banner/ - Mierzwiak - 29-11-2007 Zgadzam się, bardzo ładne, ale to powtórka pomysłu z Batman Begins :P http://www.movieweb.com/movies/film/11/1211/posters.php - Danus - 29-11-2007 Calkiem niezle te plakaty i takie klimatyczne. Nie moge sie doczekac tego filmu. - Mierzwiak - 01-12-2007 ![]() ![]()
- Jakuzzi - 01-12-2007 Ciekawe kiedy trailer wyjdzie. - Mierzwiak - 02-12-2007 ![]() Uwe Boll reżyseruje, Leelee Sobieski w obsadzie... Tak, to będzie gniot :D - Tomek-1 - 03-12-2007 "Rise and Fight"... :lol: Jakiś rok temu był zwiastun do tego już - wyglądało jak telewizyjny Robin Hood (oczywiście nie ten z Preadem, ten z takim aktorem o kręconych włosach)... - Karol - 05-12-2007 Świetny plakat! :shock: - Mierzwiak - 05-12-2007 Kapitalny. No i to zaledwie teaser poster. - Karol - 05-12-2007 Teaser a lepszy od połowy obecnych plakatów. I mógłby robić za plakat do filmu :D - Mierzwiak - 05-12-2007 To miłe że podzielasz moje zdanie. Szkoda że ludzie na forum SHH tak strasznie po nim jadą. Dla mnie doskonały. Prosty i stylowy, bardzo ładny. - tomashec - 05-12-2007 bomba. pomyslowe! - piXi - 05-12-2007 A co w nim jest takiego świetnego? Technicznie jest ubogi na maksa... A pomysł... Hmm... Subiektywne odczucia - do mnie nie trafia... - Jakuzzi - 05-12-2007 Technicznie ubogi na maksa? Przeciez w prostocie tkwi wlasnie sila tego plakatu. Swietny teaser poster. Moge wreszcie uzyc jakiegos pozytywnego okreslenia wobec TDK. - romeck - 05-12-2007 Re-we-la-cyj-ny plakat. - Eorath - 05-12-2007 Super. Pomysłowe i proste. - Mush Room - 05-12-2007 wow... rzeczywiście kapitalny. - Hannibal - 05-12-2007 Oficjalny plakat wyraźnie wskazuje na złośliwą działalność Jokera i o to właśnie chodzi, a na tym Twoim to wygląda jakby to sobie Batman nababrał. - desjudi - 05-12-2007 cudo. nie widziałem ostatnio bardziej pomysłowego plakatu. - desjudi - 05-12-2007 Phil napisał(a):Ale te oczy brzydko wygladaja. Wolałbym, żeby po takim wyczekiwaniu dali plakat prawdziwy :/. plakat prawdziwy czyli jaki? kilka mord na krzyż, tagline "Batman returns to kick the Joker's ass" i oczojebne napisy typu "film autora BATMAN BEGINS"? no litości, kurła, poster jest niebanalny, intrygujący, oryginalny. odkrywa niewiele, a zapowiada dużo wiecej. Do tego ten przewrotny tagline... no pokażcie mi drugi tak przemyślany i niestandardowy plakat z tego roku. |