![]() |
|
Grand Theft Auto (seria) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Grand Theft Auto (seria) (/Thread-Grand-Theft-Auto-seria--2644) |
RE: Grand Theft Auto - hanys - 16-09-2013 http://www.metacritic.com/game/xbox-360/grand-theft-auto-v RE: Grand Theft Auto - military - 16-09-2013 (16-09-2013, 19:07)simek napisał(a): Wątpisz w uczciwą dyche dla GTA? Choćby ocena IGN-u wydawała się salomonowa, ten portal jest dla mnie spalony. Każde napisane przez nich słowo to reklama. RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 16-09-2013 (16-09-2013, 16:54)PropJoe napisał(a): Anyway, właśnie dostałem maila z empik.com, że wysłali zamówienie do salonu i mam czekać na maila z info o możliwości odbioru. Czyli jednak jest szansa, że będzie można odbierać "już" jutro. W razie, gdybym nie załapał się o północy.Ja nie czekam na żadnego maila, zawsze jak zamawiałem z empiku to do salonu docierało na drugi dzień, do tego często odbierałem z samego rana zaraz po otwarciu, także jutro stawiam się tam razem z resztą fanatyków, Tobie radzę to samo :) RE: Grand Theft Auto - MOLQ - 16-09-2013 Wykopowa recenzja. http://www.wykop.pl/ramka/1653118/wykopowa-recenzja-gta-v/ RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 16-09-2013 @MOLQ: Przedostatni screen! Pytanie do posiadaczy gry: da się zmieniać poziom przezroczystości HUDa? RE: Grand Theft Auto - Perfik - 16-09-2013 ...grałem we wszystkie części prócz GTA:SA... Czyli koleś nigdy nie grał w GTA ;) A przezroczystości zmienić się chyba nie da. Można wyłączyć całkiem. RE: Grand Theft Auto - MOLQ - 16-09-2013 (16-09-2013, 23:37)Mierzwiak napisał(a): @MOLQ: Przedostatni screen! Cos nie tak? Jakis spoiler? jakby co to zrobilem to nie zamierzajac i ostrzegam :) RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 17-09-2013 To zakrzyknięcie z wrażenia :) RE: Grand Theft Auto - PropJoe - 17-09-2013 (16-09-2013, 23:15)Mierzwiak napisał(a):(16-09-2013, 16:54)PropJoe napisał(a): Anyway, właśnie dostałem maila z empik.com, że wysłali zamówienie do salonu i mam czekać na maila z info o możliwości odbioru. Czyli jednak jest szansa, że będzie można odbierać "już" jutro. W razie, gdybym nie załapał się o północy.Ja nie czekam na żadnego maila, zawsze jak zamawiałem z empiku to do salonu docierało na drugi dzień, do tego często odbierałem z samego rana zaraz po otwarciu, także jutro stawiam się tam razem z resztą fanatyków, Tobie radzę to samo :) Zmiękłem i byłem o północy. O dziwo (chyba, bo już sam nie wiem, czy tak miało być) wersja ze sterowcem. Gratis jeszcze plakat i "pocztówka 3D" (nie mam pojęcia, jak to się nazywa), czyli wersja preorderowa chyba. Poszło dosyć sprawnie. Poza tym, że poczułem się mega staro w tłumie nastolatków. RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 17-09-2013 W Gdańsku na tej premierze o północy jakiś koleś zajebał drugiemu, bo ten krzyknął "Playstation jest dla pedałów". Nerdy się wkurzyły, gry to poważna sprawa. :D PS Mam sterowiec. RE: Grand Theft Auto - Hitch - 17-09-2013 Rockstar nareszcie dodał GTA5 do Social Club. Widzę w statystykach, że w końcu oddzielili zabijanie policjantów i cywili :) RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 17-09-2013 Swoją drogą spora kolejka w empiku od samego otwarcia :) RE: Grand Theft Auto - Khet - 17-09-2013 W moim Empiku też, nie widziałem w nim jeszcze tylu ludzi stojących za jednym tytułem. Oddałem im dwie gry w zamian za GTAV, więc nie dopłaciłem ani grosza. O dziwo wyszło to bardziej opłacalnie, niż opchnięcie tego na Allegro, co się w Empiku rzadko zdarza. RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 17-09-2013 Powrót z Empiku. Rozpakowanie. LOL dla "Poleć sterowiec Atomic" na ulotce. No dobra, polecam sterowiec Atomic! Instalacja. 20 minut gry. Umieram ze szczęścia.
RE: Grand Theft Auto - Hitch - 17-09-2013 Damn you! U mnie kurier będzie między 13:00 a 15:00. RE: Grand Theft Auto - shamar - 17-09-2013 Można oddawać stare gry? Fajnie a jak płyta jest porysowana to też biorą? Mają jakieś skanery czy jak? I o co chodzi z tym "sterowcem"? Długo już nie śledziłem rynku gier-może to ktoś wyjasnić? RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 17-09-2013 @Hitch: Cierpliwości. Oczekiwanie zostanie nagrodzone :) @shamar: Nad miastem lata sobie sterowiec. Do preorderów dodają kod pozwalający na wejście na jego pokład i, jak rozumiem, latanie sobie nim dowolnie nad całym obszarem gry. RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 17-09-2013 Za mną już dwie godziny, pierwsze wrażenia: -jeszcze duużo czasu minie, zanim przyzwyczaję się do sterowania (szczególnie po ciągłym strzelaniu w Uncharted) -strzelanie to Max Payne 3, łącznie z "X" i chwilowym rozjaśnieniem ekranu podczas zabójstwa -grafika jest śliczna -bardzo dobra muzyka, bębny skutecznie pompują napięcie w czasie prologu -od cholery różnych ubrań i stylizacji, z Michaela można zrobić wykapanego Vincenta z Collateral minus siwe włosy -nie ogarniam tego miasta :) -walka wręcz jest bardzo fajna i dużo lepsza od systemu z IV -pierwsze (właściwie drugie) spotkanie Franklina i Michaela jest genialne :) RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 17-09-2013 Ja, pomijając oprawę graficzną, która ZACHWYCA, jestem przede wszystkim zadowolony z tego jak świetnie prowadzi się samochody. Fizyka postaci też zmieniła się na plus, ta w IV była bardzo dobra, ale w porównaniu z V jawi się jako nieco toporna. RE: Grand Theft Auto - Hitch - 17-09-2013 Jako, że instalacja dobiega końca mam jedno do napisania: SO LONG, SUCKERS! :) |