Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Grand Theft Auto (seria) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Grand Theft Auto (seria) (/Thread-Grand-Theft-Auto-seria--2644)



RE: Grand Theft Auto - hanys - 16-09-2013

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/grand-theft-auto-v


RE: Grand Theft Auto - military - 16-09-2013

(16-09-2013, 19:07)simek napisał(a): Wątpisz w uczciwą dyche dla GTA?

Choćby ocena IGN-u wydawała się salomonowa, ten portal jest dla mnie spalony. Każde napisane przez nich słowo to reklama.


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 16-09-2013

(16-09-2013, 16:54)PropJoe napisał(a): Anyway, właśnie dostałem maila z empik.com, że wysłali zamówienie do salonu i mam czekać na maila z info o możliwości odbioru. Czyli jednak jest szansa, że będzie można odbierać "już" jutro. W razie, gdybym nie załapał się o północy.
Ja nie czekam na żadnego maila, zawsze jak zamawiałem z empiku to do salonu docierało na drugi dzień, do tego często odbierałem z samego rana zaraz po otwarciu, także jutro stawiam się tam razem z resztą fanatyków, Tobie radzę to samo :)


RE: Grand Theft Auto - MOLQ - 16-09-2013

Wykopowa recenzja.

http://www.wykop.pl/ramka/1653118/wykopowa-recenzja-gta-v/


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 16-09-2013

@MOLQ: Przedostatni screen!

Pytanie do posiadaczy gry: da się zmieniać poziom przezroczystości HUDa?


RE: Grand Theft Auto - Perfik - 16-09-2013

...grałem we wszystkie części prócz GTA:SA...

Czyli koleś nigdy nie grał w GTA ;)

A przezroczystości zmienić się chyba nie da. Można wyłączyć całkiem.


RE: Grand Theft Auto - MOLQ - 16-09-2013

(16-09-2013, 23:37)Mierzwiak napisał(a): @MOLQ: Przedostatni screen!

Cos nie tak? Jakis spoiler? jakby co to zrobilem to nie zamierzajac i ostrzegam :)


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 17-09-2013

To zakrzyknięcie z wrażenia :)


RE: Grand Theft Auto - PropJoe - 17-09-2013

(16-09-2013, 23:15)Mierzwiak napisał(a):
(16-09-2013, 16:54)PropJoe napisał(a): Anyway, właśnie dostałem maila z empik.com, że wysłali zamówienie do salonu i mam czekać na maila z info o możliwości odbioru. Czyli jednak jest szansa, że będzie można odbierać "już" jutro. W razie, gdybym nie załapał się o północy.
Ja nie czekam na żadnego maila, zawsze jak zamawiałem z empiku to do salonu docierało na drugi dzień, do tego często odbierałem z samego rana zaraz po otwarciu, także jutro stawiam się tam razem z resztą fanatyków, Tobie radzę to samo :)

Zmiękłem i byłem o północy. O dziwo (chyba, bo już sam nie wiem, czy tak miało być) wersja ze sterowcem. Gratis jeszcze plakat i "pocztówka 3D" (nie mam pojęcia, jak to się nazywa), czyli wersja preorderowa chyba.
Poszło dosyć sprawnie. Poza tym, że poczułem się mega staro w tłumie nastolatków.




RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 17-09-2013

W Gdańsku na tej premierze o północy jakiś koleś zajebał drugiemu, bo ten krzyknął "Playstation jest dla pedałów". Nerdy się wkurzyły, gry to poważna sprawa. :D

PS Mam sterowiec.


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 17-09-2013

Rockstar nareszcie dodał GTA5 do Social Club. Widzę w statystykach, że w końcu oddzielili zabijanie policjantów i cywili :)


RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 17-09-2013

Swoją drogą spora kolejka w empiku od samego otwarcia :)


RE: Grand Theft Auto - Khet - 17-09-2013

W moim Empiku też, nie widziałem w nim jeszcze tylu ludzi stojących za jednym tytułem. Oddałem im dwie gry w zamian za GTAV, więc nie dopłaciłem ani grosza. O dziwo wyszło to bardziej opłacalnie, niż opchnięcie tego na Allegro, co się w Empiku rzadko zdarza.


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 17-09-2013

Powrót z Empiku. Rozpakowanie. LOL dla "Poleć sterowiec Atomic" na ulotce. No dobra, polecam sterowiec Atomic! Instalacja. 20 minut gry. Umieram ze szczęścia.

[Obrazek: tumblr_inline_mkuws0cy3J1qz4rgp.gif]


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 17-09-2013

Damn you!

U mnie kurier będzie między 13:00 a 15:00.


RE: Grand Theft Auto - shamar - 17-09-2013

Można oddawać stare gry? Fajnie a jak płyta jest porysowana to też biorą?
Mają jakieś skanery czy jak?

I o co chodzi z tym "sterowcem"? Długo już nie śledziłem rynku gier-może to ktoś wyjasnić?


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 17-09-2013

@Hitch: Cierpliwości. Oczekiwanie zostanie nagrodzone :)

@shamar: Nad miastem lata sobie sterowiec. Do preorderów dodają kod pozwalający na wejście na jego pokład i, jak rozumiem, latanie sobie nim dowolnie nad całym obszarem gry.


RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 17-09-2013

Za mną już dwie godziny, pierwsze wrażenia:
-jeszcze duużo czasu minie, zanim przyzwyczaję się do sterowania (szczególnie po ciągłym strzelaniu w Uncharted)
-strzelanie to Max Payne 3, łącznie z "X" i chwilowym rozjaśnieniem ekranu podczas zabójstwa
-grafika jest śliczna
-bardzo dobra muzyka, bębny skutecznie pompują napięcie w czasie prologu
-od cholery różnych ubrań i stylizacji, z Michaela można zrobić wykapanego Vincenta z Collateral minus siwe włosy
-nie ogarniam tego miasta :)
-walka wręcz jest bardzo fajna i dużo lepsza od systemu z IV
-pierwsze (właściwie drugie) spotkanie Franklina i Michaela jest genialne :)


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 17-09-2013

Ja, pomijając oprawę graficzną, która ZACHWYCA, jestem przede wszystkim zadowolony z tego jak świetnie prowadzi się samochody. Fizyka postaci też zmieniła się na plus, ta w IV była bardzo dobra, ale w porównaniu z V jawi się jako nieco toporna.


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 17-09-2013

Jako, że instalacja dobiega końca mam jedno do napisania:

SO LONG, SUCKERS! :)