Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Batman (temat ogólny) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+--- Wątek: Batman (temat ogólny) (/Thread-Batman-temat-og%C3%B3lny--375)



RE: Batmany - Gieferg - 13-05-2014

Fajnie, ale o tym już dyskutujemy we właściwym temacie.


RE: Batmany - Craven - 13-05-2014

Tj w którym?


RE: Batmany - Mefisto - 14-05-2014

tym o supermanie xD


RE: Batmany - zombie001 - 26-05-2014

[Obrazek: movies-batman-75th-anniversary-artwork-ds.jpg]

9-ciu aktorów wcielających się w postać Batmana.

Od góry:
LEWIS WILSON
ROBERT LOWERY
ADAM WEST
MICHAEL KEATON
VAL KILMER
GEORGE CLOONEY
KEVIN CONROY (do niego nawiązuje oczywiście Batman z animacji)
CHRISTIAN BALE
BEN AFFLECK


RE: Batmany - Mefisto - 27-05-2014

Beznadziejna grafika. Raz, że już wszystkich mogli w stroju gacka dać, a dwa, że i poczekać na Batflecka, a nie dawać jego podobiznę od czapy. Poza tym chaos, chaos, chaos.


RE: Batmany - Lawrence - 28-05-2014

Ja też jestem na nie, szczególnie, że Batfleckiem powinni jeszcze poczekać. Plus jako Bruce'a Wayna to powinni wybrać Bale'a, który moim zdaniem był jednym z najlepszych Bruce'ów Waynów.


RE: Batmany - Juby - 18-06-2014

[Obrazek: tumblr_n789aeFXKu1qg8i80o1_500.jpg]
[Obrazek: tumblr_n789aeFXKu1qg8i80o2_500.jpg]
[Obrazek: tumblr_n789aeFXKu1qg8i80o3_500.jpg]


RE: Batmany - OGPUEE - 18-06-2014

Zapomnieli o Schumacherze :)?


RE: Batmany - SonnyCrockett - 18-06-2014

O kim? ;)


RE: Batmany - Pitero - 19-06-2014

Zapomnieli o widmie ;)


RE: Batmany - Mierzwiak - 19-06-2014

Zagadka:

News o solowym Batmanie z Bene Affleckiem nadaje się do tematu o filmach Burtona i Schumachera, czy może do tematu o Batman v Superman z Affleckiem?

Czas start.


RE: Batmany - Juby - 19-06-2014

To nowy początek Batmana, więc do tematu o Batman Begins? Co wygrałem?


RE: Batmany - Mierzwiak - 19-06-2014

Nikt. Podział wydaje się oczywisty. Jest ten temat, w którym powracamy do filmów wspomnianych przeze mnie reżyserów, są tematy o filmach Nolana, i jest temat o kontynuacji MoS z Affleckiem.

Whatever, jak dla mnie możesz sobie pisać o tym nawet w temacie o Avengers.

Wracając jednak z lodówki do świata żywych, to nie mogłoby mnie to bardziej nie obchodzić. Raz że nie widziałem Afflecka w tej roli, a dwa - dopiero za 5 lat? Spekulacje o trailerze czas zacząć! :D


RE: Batmany - Juby - 23-06-2014

[Obrazek: bbucks4_zps66891bde.jpg]

Dziś mija 25 lat od premiery!


RE: Batmany - Snuffer - 23-06-2014

Z tej okazji..
http://uproxx.com/gammasquad/2014/06/15-things-you-probably-didnt-know-about-tim-burtons-batman-on-its-25th-anniversary/


RE: Batmany - Juby - 28-06-2014




RE: Batmany - OGPUEE - 15-07-2014

[Obrazek: A6pxv0KCMAAA8lT.jpg:large]
[Obrazek: imr9.jpg]


RE: Batmany - Juby - 08-08-2014

http://www.batcave.com.pl/2014/08/niewykorzystany-projekt-plakatu-do-batmana-tima-burtona/#more-11113


RE: Batmany - OGPUEE - 08-08-2014

Poza Batmana z projektu 1989 podobna do jednego kadru TDKR.

[Obrazek: CCF20140911_00000.jpg]



RE: Batmany - OGPUEE - 04-09-2014