![]() |
|
Batman (temat ogólny) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +--- Wątek: Batman (temat ogólny) (/Thread-Batman-temat-og%C3%B3lny--375) |
RE: Batmany - Gieferg - 13-05-2014 Fajnie, ale o tym już dyskutujemy we właściwym temacie. RE: Batmany - Craven - 13-05-2014 Tj w którym? RE: Batmany - Mefisto - 14-05-2014 tym o supermanie xD RE: Batmany - zombie001 - 26-05-2014 ![]() 9-ciu aktorów wcielających się w postać Batmana. Od góry: LEWIS WILSON ROBERT LOWERY ADAM WEST MICHAEL KEATON VAL KILMER GEORGE CLOONEY KEVIN CONROY (do niego nawiązuje oczywiście Batman z animacji) CHRISTIAN BALE BEN AFFLECK RE: Batmany - Mefisto - 27-05-2014 Beznadziejna grafika. Raz, że już wszystkich mogli w stroju gacka dać, a dwa, że i poczekać na Batflecka, a nie dawać jego podobiznę od czapy. Poza tym chaos, chaos, chaos. RE: Batmany - Lawrence - 28-05-2014 Ja też jestem na nie, szczególnie, że Batfleckiem powinni jeszcze poczekać. Plus jako Bruce'a Wayna to powinni wybrać Bale'a, który moim zdaniem był jednym z najlepszych Bruce'ów Waynów. RE: Batmany - Juby - 18-06-2014 ![]() ![]()
RE: Batmany - OGPUEE - 18-06-2014 Zapomnieli o Schumacherze :)? RE: Batmany - SonnyCrockett - 18-06-2014 O kim? ;) RE: Batmany - Pitero - 19-06-2014 Zapomnieli o widmie ;) RE: Batmany - Mierzwiak - 19-06-2014 Zagadka: News o solowym Batmanie z Bene Affleckiem nadaje się do tematu o filmach Burtona i Schumachera, czy może do tematu o Batman v Superman z Affleckiem? Czas start. RE: Batmany - Juby - 19-06-2014 To nowy początek Batmana, więc do tematu o Batman Begins? Co wygrałem? RE: Batmany - Mierzwiak - 19-06-2014 Nikt. Podział wydaje się oczywisty. Jest ten temat, w którym powracamy do filmów wspomnianych przeze mnie reżyserów, są tematy o filmach Nolana, i jest temat o kontynuacji MoS z Affleckiem. Whatever, jak dla mnie możesz sobie pisać o tym nawet w temacie o Avengers. Wracając jednak z lodówki do świata żywych, to nie mogłoby mnie to bardziej nie obchodzić. Raz że nie widziałem Afflecka w tej roli, a dwa - dopiero za 5 lat? Spekulacje o trailerze czas zacząć! :D RE: Batmany - Juby - 23-06-2014 ![]() Dziś mija 25 lat od premiery! RE: Batmany - Snuffer - 23-06-2014 Z tej okazji.. http://uproxx.com/gammasquad/2014/06/15-things-you-probably-didnt-know-about-tim-burtons-batman-on-its-25th-anniversary/ RE: Batmany - Juby - 28-06-2014 RE: Batmany - OGPUEE - 15-07-2014 ![]()
RE: Batmany - Juby - 08-08-2014 http://www.batcave.com.pl/2014/08/niewykorzystany-projekt-plakatu-do-batmana-tima-burtona/#more-11113 RE: Batmany - OGPUEE - 08-08-2014 Poza Batmana z projektu 1989 podobna do jednego kadru TDKR. ![]() RE: Batmany - OGPUEE - 04-09-2014 |