Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Westworld (HBO, 2016-) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Westworld (HBO, 2016-) (/Thread-Westworld-HBO-2016--4072)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Westworld [HBO] SPOILERY - Albertino - 21-07-2019

Jaram się, wygląda to naprawdę fajnie.


RE: Westworld [HBO] SPOILERY - Kuba - 27-07-2019

Bloys na TCA powiedział, że mają podpisane z Nolanem i Joy wstępne umowy na realizacje czwartego oraz piątego (nowość!) sezonu. Nic nie jest pewne, ale wszyscy są otwarci i optymistyczni. Umowa na 150 milionów jaką małżeństwo podpisało z Amazonem w żaden sposób nie będzie przeszkadzać im w dokończeniu Westworld z HBO.


RE: Westworld [HBO] SPOILERY - nawrocki - 06-09-2019

Trzeci sezon będzie miał 8 odcinków:
https://www.thewrap.com/westworld-season-3-episode-count-eight-fewer-episodes-season-1-2/


RE: Westworld (HBO, 2016-) - Trailery Srailery - 09-11-2019

Wiralik...



RE: Westworld (HBO, 2016-) - Trailery Srailery - 13-01-2020

Premiera trzeciego sezonu - 15 marca 2020



RE: Westworld (HBO, 2016-) - Trailery Srailery - 12-02-2020

Plakacik...
[Obrazek: f39b300f1135732emed.jpg]


RE: Westworld (HBO, 2016-) - Predator895 - 13-02-2020

Westworld: Dark Fate ?? :D


RE: Westworld (HBO, 2016-) - Battonsson - 16-02-2020

Dobra czy ja nie ogarniam kalendarza czy HBO GO czy obu? U mnie jest teraz 16 marca 2020 wieczorem, a ja tutaj widzę tylko dwa pierwsze sezony:
https://hbogo.pl/seriale/westworld
:/


RE: Westworld (HBO, 2016-) - zombie001 - 16-02-2020

U mnie wieczór. 2020. 16. Luty.

Mógłbyś podać jakieś najbliższe typowanie lotto?

:)


RE: Westworld (HBO, 2016-) - Battonsson - 16-02-2020

OMG! Czyli jednak nie ogarniam kalendarza! :D Ale beka :P
Dzięki za info ;)


RE: Westworld (HBO, 2016-) - Trailery Srailery - 20-02-2020

Kolejny zwiastun...



RE: Westworld (HBO, 2016-) - Albertino - 20-02-2020

Co by nie mówić, bo fabularnie może nie być wcale lepiej niż w poprzednim sezonie (chociaż zapowiedzi podobają mi się dużo, dużo bardziej), to od strony czysto wizualnej wygląda to absolutnie zajebiście, jak gdyby mieli na to co najmniej 200 baniek. Po prostu wow.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - Trailery Srailery - 25-02-2020

Dwa nowe, "niepubliczne" zwiastuny trzeciego sezonu...

https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=zN5h_JW0mEU&feature=emb_title


RE: Westworld (HBO, 2016-) - raven.second - 16-03-2020

Trzeci sezon wystartował i jak to wygląda! Niby wszystko toczy się powolutku i jest naturalnym rozwinięciem tego, co było w poprzednim - dość kontrowersyjnym - sezonie, ale jakoś tak... to coś innego. Świat stanął otworem, dosłownie; akcja przeskakuje z miejsca na miejsce, choć nie dzieje się jakoś tak szczególnie dużo. Ot, wprowadzenie do czegoś większego i, jak pisałem, czegoś innego niż było. To nie jest już larp z wadliwymi robotami w stylu dzikiego zachodu, tylko srogi cyberpunk się robi.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - Albertino - 16-03-2020

Do trójki dopiero zasiądę, ale że drugiego sezonu prawie w ogóle już nie pamiętałem, to postanowiłem sobie zrobić powtórkę. I tak jak poprzednio, pierwszy sezon był wciągający i całkiem mi się podobał, choć te wszystkie twisty to takie czasem na siłę są żeby tylko były (mam na myśli głównie kwestię tożsamości Williama). Drugi sezon to natomiast momentami droga przez mękę - okropnie pretensjonalne dialogi, melodramatyczność wywołująca odruchy wymiotne i irytujące komplikowanie wszystkiego żeby tylko było skomplikowanie. Ledwo to zmęczyłem, mam nadzieję, że z trzecim sezonem odbiją się od dna (no nie mówię, niektóre retrospekcje czy odcinek z Indianinem były w s2 naprawdę spoko).


RE: Westworld (HBO, 2016-) - Craven - 16-03-2020

Super start
- Person of Interest vibes
- Tommy Flanagan, uwielbiam gościa. I chłop starzeje się jak wino.
- Cyberpunkowe klimaty miodzio. I czuję, że będzie więcej.
- Caleb w dość oczywisty sposób jest kreowany na kluczową postać, ale chyba nic w tym złego.
- Dwie wielkie korporacje, sztuczne inteligencje... zdecydowanie interesujące wątki  
- Wątek Bernarda interesujący, choć boję się czy nie będzie plątać się bokiem.
- No i piękne scenografię, głównie budynki.
- No i scena po napisach. Cieszy mnie, że akcja dzieje się na zewnątrz, ale jakoś to przeboleję. Bardziej czekam na nią na zewnątrz :)


RE: Westworld (HBO, 2016-) - michax - 16-03-2020

Nolan w końcu przestał udawać w 3 serii, że nie kręci sequela "Person of Interest", to jest porządna kontynuacja hitu Nolana:)


RE: Westworld (HBO, 2016-) - Albertino - 17-03-2020

Mają rozmach kurwisyny! Co by nie pisać, wygląda to absolutnie zajebiście. Nie wiem ile hajsu w to władowali, ale jeśli każdy odcinek będzie się tak prezentował, to z łatwością przebije to "Grę o tron" i wszystkie inne seriale, które do tej pory ustanawiały granice przepychu w telewizji.

Fabularnie też spoko, póki co zapowiada się fajniej niż sezon 2. Choć ta scena po napisach... sam nie wiem, nie bardzo mi się to klei z resztą, żeby tylko nie wyszła taka doklejona od czapy średniawka jak jidai-geki w poprzedniej serii.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - nawrocki - 17-03-2020

Bardzo udany start trzeciego sezonu, praktycznie z miejsca przykuł moja uwage, która utracilem po finale poprzedniej serii. Jak pisał juz raven, faktycznie czuć mocno cyberpunkowy klimat, duch Gibsona unosi się zwlaszcza nad wątkiem Caleba. Fajnie, że wzięli Flanagana, uwielbiam gościa. No i Dolores o dziwo zrobiła się calkiem spoko.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - Gal Anonim - 21-03-2020

W jakim sensie widzicie to jako "kontynuację" Person of Interest? Nie ogladalem PoI, ale ciekawi mnie jak Westworld się do tego serialu odnosi.

(Rozumiem, że nie dosłownie łaczy oba seriale, ale tak pytam. :))