Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - BezcelowyAlbatros - 26-06-2011

No, plakat świetny, ale spełniłby swoją rolę tylko wtedy, gdyby "Siedem" było serialem a poster ów promowałby drugi jego sezon, po tym, jak pierwsza seria zakończyła się wiadomym cliffhangerem :)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 26-06-2011

(26-06-2011, 22:40)Crov napisał(a): zrozumiały tylko dla znających film
Moim zamiarem było zrobienie plakatu, który pokazując głównego bohatera, który padł na kolana w akcie rozpaczy i pytając o to, co jest w pudełku, byłby intrygujący. Ciężko to ocenić znając film, ale taki miałem cel.

Czy jest zrozumiały tylko dla znających film? Nie zgodzę się, choć na pewno jest nieco bardziej zrozumiały ;)

BezcelowyAlbatros - fajny pomysł :)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 27-06-2011

[Obrazek: matrixkopiakopia.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 27-06-2011

taki se niestety, poza tym Wachowscy to nie brothers :)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 27-06-2011

już nie, ale wtedy byli:)


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 27-06-2011

no ale zdaje się, że jesteśmy w roku 2011 i nie jest to też żadne z Twoich dzieł archiwalnych :)

ale podoba mi się plakat do "Hunger", tylko może pokombinowałbyś z tymi kratami - może więcej dał, albo jakoś inaczej. ten biały pasek po prawej nie widzi mi się.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 27-06-2011

Mnie się akurat ten pasek podoba:P

A więcej krat nie mogłoby być ze względów kompozycyjnych (zasłoniłyby za dużo ciała i zbytnio rzucałyby się w oczy). No, i chciałem pokazać, że on jest taki chudy, a przestrzeń pomiędzy kratami taka duża, więc ciaśniej być nie może.


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 27-06-2011

Hunger jest rewelacyjny, ale Matrixa w ogóle nie czuję.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 29-06-2011

[Obrazek: ludzkiedziecimale.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Bucho - 30-06-2011


Arty-farty troche z tym bocianem. Plakat do Hunger miodny <ok>


RE: NASZE PLAKATY - Karol - 30-06-2011

Farty czy nie - mocne. I klimatyczne rozmieszczenie i kolorystyka tytułu/reżysera.

Za mało pochwał dla Mierzwiaka - świetny, intrygujący poster!


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 30-06-2011

Bałem się, czy widać, że to bociek.

Jednak widać:)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 30-06-2011

Zrobiłem taki propagandowy:

[Obrazek: kapitankopiamala.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Jakuzzi - 30-06-2011

Patyczak, od jakiegoś tygodnia obserwuję u Ciebie spadek formy. ;)
Ale może to i dobrze, inaczej byłoby nudno, a naprawdę znakomite plakaty w końcu przestałyby robić wrażenie. ;)


RE: NASZE PLAKATY - Craven - 30-06-2011

Mi się z kapitana plakat podoba tylko wymaga pracy - dłoń wygląda źle, Tommy Lee też albo jakoś go bardziej splakacić albo coś. No tekst przerobić "I want you to be a supersoldier". Czy jakoś tak.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 30-06-2011

Dzięki Craven.

[Obrazek: kapitankopia2male.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Craven - 30-06-2011

No i wypas. Ślesz te swoje wyroby do jakiś studio?


RE: NASZE PLAKATY - Pitero - 30-06-2011

I Want You to be a Widmo!


RE: NASZE PLAKATY - Bucho - 30-06-2011

(30-06-2011, 00:32)Karol napisał(a): Farty czy nie - mocne.


Karolu, a co w tym mrocznego? :)




RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 30-06-2011

Przez kilka minut zastanawiałem się co jest nie tak z tym plakatem Kapitana Ameryki i już wiem - Lee Jones wskazuje na mnie palcem, ale patrzy się gdzieś w bok. Gdyby patrzył się na wprost, poster spełniałby swoją rolę w 100%. A tak... : )