![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - BezcelowyAlbatros - 26-06-2011 No, plakat świetny, ale spełniłby swoją rolę tylko wtedy, gdyby "Siedem" było serialem a poster ów promowałby drugi jego sezon, po tym, jak pierwsza seria zakończyła się wiadomym cliffhangerem :) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 26-06-2011 (26-06-2011, 22:40)Crov napisał(a): zrozumiały tylko dla znających filmMoim zamiarem było zrobienie plakatu, który pokazując głównego bohatera, który padł na kolana w akcie rozpaczy i pytając o to, co jest w pudełku, byłby intrygujący. Ciężko to ocenić znając film, ale taki miałem cel. Czy jest zrozumiały tylko dla znających film? Nie zgodzę się, choć na pewno jest nieco bardziej zrozumiały ;) BezcelowyAlbatros - fajny pomysł :) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 27-06-2011
RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 27-06-2011 taki se niestety, poza tym Wachowscy to nie brothers :) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 27-06-2011 już nie, ale wtedy byli:) RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 27-06-2011 no ale zdaje się, że jesteśmy w roku 2011 i nie jest to też żadne z Twoich dzieł archiwalnych :) ale podoba mi się plakat do "Hunger", tylko może pokombinowałbyś z tymi kratami - może więcej dał, albo jakoś inaczej. ten biały pasek po prawej nie widzi mi się. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 27-06-2011 Mnie się akurat ten pasek podoba:P A więcej krat nie mogłoby być ze względów kompozycyjnych (zasłoniłyby za dużo ciała i zbytnio rzucałyby się w oczy). No, i chciałem pokazać, że on jest taki chudy, a przestrzeń pomiędzy kratami taka duża, więc ciaśniej być nie może. RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 27-06-2011 Hunger jest rewelacyjny, ale Matrixa w ogóle nie czuję. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 29-06-2011
RE: NASZE PLAKATY - Bucho - 30-06-2011 Arty-farty troche z tym bocianem. Plakat do Hunger miodny <ok> RE: NASZE PLAKATY - Karol - 30-06-2011 Farty czy nie - mocne. I klimatyczne rozmieszczenie i kolorystyka tytułu/reżysera. Za mało pochwał dla Mierzwiaka - świetny, intrygujący poster! RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 30-06-2011 Bałem się, czy widać, że to bociek. Jednak widać:) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 30-06-2011 Zrobiłem taki propagandowy:
RE: NASZE PLAKATY - Jakuzzi - 30-06-2011 Patyczak, od jakiegoś tygodnia obserwuję u Ciebie spadek formy. ;) Ale może to i dobrze, inaczej byłoby nudno, a naprawdę znakomite plakaty w końcu przestałyby robić wrażenie. ;) RE: NASZE PLAKATY - Craven - 30-06-2011 Mi się z kapitana plakat podoba tylko wymaga pracy - dłoń wygląda źle, Tommy Lee też albo jakoś go bardziej splakacić albo coś. No tekst przerobić "I want you to be a supersoldier". Czy jakoś tak. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 30-06-2011 Dzięki Craven.
RE: NASZE PLAKATY - Craven - 30-06-2011 No i wypas. Ślesz te swoje wyroby do jakiś studio? RE: NASZE PLAKATY - Pitero - 30-06-2011 I Want You to be a Widmo! RE: NASZE PLAKATY - Bucho - 30-06-2011 (30-06-2011, 00:32)Karol napisał(a): Farty czy nie - mocne. Karolu, a co w tym mrocznego? :) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 30-06-2011 Przez kilka minut zastanawiałem się co jest nie tak z tym plakatem Kapitana Ameryki i już wiem - Lee Jones wskazuje na mnie palcem, ale patrzy się gdzieś w bok. Gdyby patrzył się na wprost, poster spełniałby swoją rolę w 100%. A tak... : ) |