Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Proteus - 28-05-2017

Ja grałem przez jakiś czas ostro w zamkniętą betę, ale przestałem na chwilę przed wprowadzeniem Nilfgaardu. Przedwczoraj zajrzałem do otwartej by sprawdzić co się zmieniło, ale gdy zobaczyłem, że tak dużo efektów kart zostało fundamentalnie przebudowanych (plus cała nowa frakcja), trochę straciłem ochotę na uczenie się tego od początku i uznałem, że zostawię to na gotową grę w dniu premiery. Zresztą, ja w sumie i tak najbardziej czekam na tryb fabularny. 2D Geralt wdziany z góry, looks hella cute :)


RE: Gry - Kluski - 28-05-2017

Ja próbowałem, ale mnie przerosło, przynajmniej na razie nie mam czasu żeby to rozkminiać na nowo. Jeśli ktoś się łudzi, że będzie pykał tak jak w Dzikim Gonie to niech lepiej prędko zrewiduje wyobrażenia. Gwint jest np. dużo bardziej złożony niż Hearthstone.


RE: Gry - zdzichon - 30-05-2017

poprzez interakcje z otoczeniem.
(15-05-2017, 15:49)Indroman napisał(a): A co do gry to jest to absolutny mózgojeb. Myślałem, że nie da się pobić geniuszem Limbo, a tu się okazało, że można zrobić coś kilkukrotnie lepszego.

INSIDE- nic tylko sie podpisać. Najładniejsza gra dekady. To co tu się wyprawia ze światłem i cieniem to przechodzi ludzkie pojęcie. Do tego nie są to tylko ozdobniki a integralna część gameplayu.

Do tego nastój zaszczucia i niebezpieczeństwa czychającego na każdym kroku. Animacje gdy sfora psów po nieudanej akcji dopada chłopca i rozszarpuje go na strzępy/przegryzają tchawicę sponieierała mnie konkretnie. Z resztą animacje w ogóle to mistrzostwo świata. Widac inspiracje Another world/Heart of Darkness. Często łapię sie na tym że nurkuję tylko po to by popatrzeć jak postac pływa.

Worldbuilding to kolejna petarda. Żadnej nachalnej łopatologi, świat odkrywa sie przed nami zupełnie naturalnie, jakby od niechcenia, klocki jeden po drugim wpadają na swoje miejsce.


RE: Gry - tchopz - 30-05-2017

No dobra, nakręciłem się na Dishonored.

Warto grać w jedynkę, czy od razu siadać do dwójki? Bo fabularnie to podobno trochę banał, a zalety, czyli świat i mechanika gry w dwójce mamy niemal te same.

Pytam jako gracz o małej ilości growego czasu...


RE: Gry - patyczak - 30-05-2017

Jedynka jest świetna, no ale jak nie masz czasu, to bierz się za dwójkę, bo pewne aspekty doprowadzono tu do mistrzostwa...


RE: Gry - Gal Anonim - 30-05-2017

Jedynka jest świetna, choc fabularnie to raczej pretekstowa zemsta. W dwójke nie grałem jeszcze, ale slyszalem tez glosy, ze w pewnych aspektach gorsza niz jedynka.


RE: Gry - Kluski - 30-05-2017

Mi się jedynka nie podobała (nudna fabuła, niski poziom trudności) a w dwójkę nie grałem, więc zacznij od dwójki :)


RE: Gry - tchopz - 31-05-2017

Dzięki.
Jednak wziąłem jedynkę, bo dostałem info, że dwójka na moim sprzęcie może słabo działać (GTX760). Przynajmniej na premierę miała problemy z optymalizacją i wolałem nie sprawdzać, czy to poprawili.
Fabuła rzeczywiście pretekstowa, ale nadrabia klimatem. Na pierwszej misji wszystkie 7 run znalazłem i poziom trudności spadł do zera. Ale mimo to gra się przyjemnie.


RE: Gry - Mental - 08-06-2017

Pamiętacie polską ekipę od "Hatred" - Destructive Creations? Ich nowy projekt:



http://destructivecreations.pl/


RE: Gry - Proteus - 08-06-2017

https://twitter.com/CDPROJEKTRED/status/872840969795899394


RE: Gry - Kuba - 11-06-2017

Pierwsza tegoroczna konferencja EA na E3 była żenująca, bardzo złe otwarcie i dostaje ode mnie note 2/10.

Śmieszna "zapowiedź" nowej marki BioWare, Battlefronta pokazali, sporo rzeczy wyglada fajnie, kampania fabularna ma spory potencjał, ale jak przeszli do gameplaya to przypomnialem sobie czemu mnie do tej gry kompletnie nie ciągnie. Tradycyjnie pięknie wygladający BF1. A tak to ciągłe pitu pitu o grach które interesują ludzi ktorzy o istnieniu E3 nie wiedzą.

Jedyną dobrą zapowiedzia jest "A Way Out", zerżnięte jak cholera z "Prison Breaka" (są dokładnie takie same sceny"), ale motyw gry polegajacej tylko na coopie (w tym podzielny ekran), wydobywaniu sie z kicia, nieliniowa przygodówka akcji jest bardzo fajny, świeży i ciekawy. Więc czekam choć z nóg nie zwaliło.

Pewnie znowu dopiero Sony pokaże klase.


RE: Gry - PropJoe - 11-06-2017

Wiecie może czy działa obecnie jakiś serwis streamujacy gry tak jak kilka lat temu OnLive?


RE: Gry - Maćko - 11-06-2017

Z tego, co mi się kojarzy to prawie wszystkie tego typu usługi wykupili rynkowi giganci. ;)

Nvidia ma jakąś swoją usługę tego typu (ale chyba tylko dla posiadaczy GeForców), a z innych to kojarzę Playstation Now od Sony (ale to nie działa w Polsce w tym momencie).

No i jest jeszcze coś takiego:

https://www.gamefly.com/#!/streaming

Nie wiem czy działa  i jak. :D


RE: Gry - Kluski - 12-06-2017

Zwiastun nowego Metra robi wrażenie:




RE: Gry - Reno - 12-06-2017

A to będzie ex na nowego Xboxa?


sprawdzone, wychodzi też na PC i PS4.


RE: Gry - Pelivaron - 12-06-2017

Fajna promocja na Battlefronta na PS Store. Wszystkie DLC z grą za 39 zł. Wczoraj kupiłem i w sumie spoko.

W Plusie natomiast fajny shoter do kopo - Killing Floor 2. Za hajs bym nie kupił, ale skoro dali w plusie to ściągnąłem i fajna zabawa, jak ma się swoją ekipę.


RE: Gry - Grievous - 12-06-2017

Trochę szkoda kasy na Battlefrona, skoro sequel wychodzi pod koniec roku i sama podstawka będzie zawierać więcej niż kompletna wersja jedynki.


RE: Gry - Pelivaron - 12-06-2017

39 zł to nie jest jakiś majątek, a jednak różnica ponad 100 zł robi robotę i mimo wszystko wartoo :)


RE: Gry - Grievous - 12-06-2017

Za 39 zł można by kupić coś innego :) No i musisz opłacić jeszcze PS+.


RE: Gry - Pelivaron - 12-06-2017

Nie jestem fanatykiem gier, kupuje to co mnie interesuje. 39 zł było dla mnie okazją i ją wykorzystałem. PS+ i tak opłacam. Dla mnie liczy się w zasadzie tylko i wyłącznie multiplayer na konsoli :)