![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Proteus - 28-05-2017 Ja grałem przez jakiś czas ostro w zamkniętą betę, ale przestałem na chwilę przed wprowadzeniem Nilfgaardu. Przedwczoraj zajrzałem do otwartej by sprawdzić co się zmieniło, ale gdy zobaczyłem, że tak dużo efektów kart zostało fundamentalnie przebudowanych (plus cała nowa frakcja), trochę straciłem ochotę na uczenie się tego od początku i uznałem, że zostawię to na gotową grę w dniu premiery. Zresztą, ja w sumie i tak najbardziej czekam na tryb fabularny. 2D Geralt wdziany z góry, looks hella cute :) RE: Gry - Kluski - 28-05-2017 Ja próbowałem, ale mnie przerosło, przynajmniej na razie nie mam czasu żeby to rozkminiać na nowo. Jeśli ktoś się łudzi, że będzie pykał tak jak w Dzikim Gonie to niech lepiej prędko zrewiduje wyobrażenia. Gwint jest np. dużo bardziej złożony niż Hearthstone. RE: Gry - zdzichon - 30-05-2017 poprzez interakcje z otoczeniem. (15-05-2017, 15:49)Indroman napisał(a): A co do gry to jest to absolutny mózgojeb. Myślałem, że nie da się pobić geniuszem Limbo, a tu się okazało, że można zrobić coś kilkukrotnie lepszego. INSIDE- nic tylko sie podpisać. Najładniejsza gra dekady. To co tu się wyprawia ze światłem i cieniem to przechodzi ludzkie pojęcie. Do tego nie są to tylko ozdobniki a integralna część gameplayu. Do tego nastój zaszczucia i niebezpieczeństwa czychającego na każdym kroku. Animacje gdy sfora psów po nieudanej akcji dopada chłopca i rozszarpuje go na strzępy/przegryzają tchawicę sponieierała mnie konkretnie. Z resztą animacje w ogóle to mistrzostwo świata. Widac inspiracje Another world/Heart of Darkness. Często łapię sie na tym że nurkuję tylko po to by popatrzeć jak postac pływa. Worldbuilding to kolejna petarda. Żadnej nachalnej łopatologi, świat odkrywa sie przed nami zupełnie naturalnie, jakby od niechcenia, klocki jeden po drugim wpadają na swoje miejsce. RE: Gry - tchopz - 30-05-2017 No dobra, nakręciłem się na Dishonored. Warto grać w jedynkę, czy od razu siadać do dwójki? Bo fabularnie to podobno trochę banał, a zalety, czyli świat i mechanika gry w dwójce mamy niemal te same. Pytam jako gracz o małej ilości growego czasu... RE: Gry - patyczak - 30-05-2017 Jedynka jest świetna, no ale jak nie masz czasu, to bierz się za dwójkę, bo pewne aspekty doprowadzono tu do mistrzostwa... RE: Gry - Gal Anonim - 30-05-2017 Jedynka jest świetna, choc fabularnie to raczej pretekstowa zemsta. W dwójke nie grałem jeszcze, ale slyszalem tez glosy, ze w pewnych aspektach gorsza niz jedynka. RE: Gry - Kluski - 30-05-2017 Mi się jedynka nie podobała (nudna fabuła, niski poziom trudności) a w dwójkę nie grałem, więc zacznij od dwójki :) RE: Gry - tchopz - 31-05-2017 Dzięki. Jednak wziąłem jedynkę, bo dostałem info, że dwójka na moim sprzęcie może słabo działać (GTX760). Przynajmniej na premierę miała problemy z optymalizacją i wolałem nie sprawdzać, czy to poprawili. Fabuła rzeczywiście pretekstowa, ale nadrabia klimatem. Na pierwszej misji wszystkie 7 run znalazłem i poziom trudności spadł do zera. Ale mimo to gra się przyjemnie. RE: Gry - Mental - 08-06-2017 Pamiętacie polską ekipę od "Hatred" - Destructive Creations? Ich nowy projekt: http://destructivecreations.pl/ RE: Gry - Proteus - 08-06-2017 https://twitter.com/CDPROJEKTRED/status/872840969795899394 RE: Gry - Kuba - 11-06-2017 Pierwsza tegoroczna konferencja EA na E3 była żenująca, bardzo złe otwarcie i dostaje ode mnie note 2/10. Śmieszna "zapowiedź" nowej marki BioWare, Battlefronta pokazali, sporo rzeczy wyglada fajnie, kampania fabularna ma spory potencjał, ale jak przeszli do gameplaya to przypomnialem sobie czemu mnie do tej gry kompletnie nie ciągnie. Tradycyjnie pięknie wygladający BF1. A tak to ciągłe pitu pitu o grach które interesują ludzi ktorzy o istnieniu E3 nie wiedzą. Jedyną dobrą zapowiedzia jest "A Way Out", zerżnięte jak cholera z "Prison Breaka" (są dokładnie takie same sceny"), ale motyw gry polegajacej tylko na coopie (w tym podzielny ekran), wydobywaniu sie z kicia, nieliniowa przygodówka akcji jest bardzo fajny, świeży i ciekawy. Więc czekam choć z nóg nie zwaliło. Pewnie znowu dopiero Sony pokaże klase. RE: Gry - PropJoe - 11-06-2017 Wiecie może czy działa obecnie jakiś serwis streamujacy gry tak jak kilka lat temu OnLive? RE: Gry - Maćko - 11-06-2017 Z tego, co mi się kojarzy to prawie wszystkie tego typu usługi wykupili rynkowi giganci. ;) Nvidia ma jakąś swoją usługę tego typu (ale chyba tylko dla posiadaczy GeForców), a z innych to kojarzę Playstation Now od Sony (ale to nie działa w Polsce w tym momencie). No i jest jeszcze coś takiego: https://www.gamefly.com/#!/streaming Nie wiem czy działa i jak. :D RE: Gry - Kluski - 12-06-2017 Zwiastun nowego Metra robi wrażenie: RE: Gry - Reno - 12-06-2017 A to będzie ex na nowego Xboxa? sprawdzone, wychodzi też na PC i PS4. RE: Gry - Pelivaron - 12-06-2017 Fajna promocja na Battlefronta na PS Store. Wszystkie DLC z grą za 39 zł. Wczoraj kupiłem i w sumie spoko. W Plusie natomiast fajny shoter do kopo - Killing Floor 2. Za hajs bym nie kupił, ale skoro dali w plusie to ściągnąłem i fajna zabawa, jak ma się swoją ekipę. RE: Gry - Grievous - 12-06-2017 Trochę szkoda kasy na Battlefrona, skoro sequel wychodzi pod koniec roku i sama podstawka będzie zawierać więcej niż kompletna wersja jedynki. RE: Gry - Pelivaron - 12-06-2017 39 zł to nie jest jakiś majątek, a jednak różnica ponad 100 zł robi robotę i mimo wszystko wartoo :) RE: Gry - Grievous - 12-06-2017 Za 39 zł można by kupić coś innego :) No i musisz opłacić jeszcze PS+. RE: Gry - Pelivaron - 12-06-2017 Nie jestem fanatykiem gier, kupuje to co mnie interesuje. 39 zł było dla mnie okazją i ją wykorzystałem. PS+ i tak opłacam. Dla mnie liczy się w zasadzie tylko i wyłącznie multiplayer na konsoli :) |