![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Mierzwiak - 13-06-2017 Fascynuje mnie ta gra i cieszę się, że w końcu będę mieć szansę w nią zagrać, do tego w takiej formie. Próbowałem grać w wersję na PS3, ale koszmarne sterowanie i praca kamery tak bardzo mnie odrzuciły, że dałem sobie spokój jeszcze przed ubiciem pierwszego kolosa. CZEKAM!!! RE: Gry - Grievous - 13-06-2017 Cytat: Próbowałem grać w wersję na PS3, ale koszmarne sterowanie i praca kamery tak bardzo mnie odrzuciły, że dałem sobie spokój jeszcze przed ubiciem pierwszego kolosa. Przecież sterowanie i praca kamery to część wyzwania! :P Da się do tego przywyknąć. No i gra jest rewelacyjna kiedy walczymy z kolosami. Niestety brzydki, pusty świat którego "zwiedzanie" jest straszliwie nudne oraz półgodzinne bełkotliwe zakończenie, popadające w typową japońską sztampę i zabijające całkowicie klimat wytworzony przez grę, mocno ujmują tej produkcji. Replay value też raczej mierny, bo ubicie kolosa to w większości łamigłówka, więc jak już znasz rozwiązanie, to reszta jest dosyć prosta. RE: Gry - Gal Anonim - 14-06-2017 Cudowna konferencja: Jednak można coś fajnego na E3 zrobić :) I na pewno beda o tym gadac ludzie, bo wyroznia sie ogromnie na tle nudnych, niezręcznych wystapień od linijki na E3. RE: Gry - Kuba - 14-06-2017 Tegoroczne E3 było niestety bardzo słabe, konfy EA i Microsoftu były wręcz żenujące. Deweloperom nagle skończyły się pomysły? Prawie żadnej dużej i interesujacej gry nowej nie zapodano. Anthem to takie ME na sterydach a BioWare ostatnio zalicza wpadke za wpadka, nie ufam im. Ubi z AC i Far Cry'em dał nawet rade i pozytywnie zaskoczył. Podobnie God of War czy Days Gone, oba projekty zapowiadaja sie znakomicie, w końcu Sony. Spider wygląda okej, ale tylko okej i mam spore obawy, zwłaszcza, że rozgrywka wydaje mi się liniowa mocno. Na plus A Way Out, może być ciekawie, zapowiada się sympatyczna gierka. Generalnie jestem zawiedziony, w tamtym roku było znacznie lepiej. RE: Gry - Mierzwiak - 14-06-2017 (14-06-2017, 00:54)Kuba napisał(a): konfy E3 i Microsoftu były wręcz żenujące.Nie grałem w żadną grę E3, to jakieś nowe studio? :) RE: Gry - Gal Anonim - 14-06-2017 Nie, to prawdopodobnie literówka i pomylka, Mierzwiak. RE: Gry - Mierzwiak - 14-06-2017 No shit! RE: Gry - Kuba - 14-06-2017 [Cenzura] znowu. Chodziło rzecz jasna o EA. Acz gdzieś na jakiś pustkowiach USA pewnie by się takowe znalazło. RE: Gry - Cator - 15-06-2017 Będzie trzeba w końcu ograć sławetną jedynkę. RE: Gry - Kluski - 15-06-2017 Na ten moment dla mnie liczy się tylko Cyberpunk 2077, wszystko inne to popierdółki :) Biorąc pod uwagę, że Bethesda uparła się na MMO i ciągnie szekle z TESO, a Bioware SJW zeszło na psy, to w zasadzie nie ma żadnej konkurencji na rynku. Ach... no tak, czekam oczywiście jeszcze na TLoU 2, całą reszta się nie liczy, mogą te wszystkie konferencje rozwiązać :) RE: Gry - Kuba - 15-06-2017 To tak jakby RPGi Bethesdy mogły kiedykolwiek być zagrożeniem dla RPGa CD Projektu ;) BioWare od dłuższego czasu ma problem ze zrobieniem czegoś naprawdę dobrego, zamknęli się w konkretnym schemacie i coś tam dłubią bez szczególnych efektów. Szansa jest w DA IV które ma duży potencjał fabularny który pewnie popsuje cała reszta. Ale są jeszcze klasyczne RPGi w tym nowe Pillarsy ;) RE: Gry - Grievous - 15-06-2017 Cytat:Będzie trzeba w końcu ograć sławetną jedynkę. Tak samo pomyślałem. A że jakoś tak kiedyś wpadło za darmo na Uplayu, to zainstalowałem, odpaliłem i pograłem godzinę w towarzystwie graficznych bugów, tak że mi się odechciało :( RE: Gry - patyczak - 15-06-2017 Kocham Wiedźmina, ale stwierdzenie, że RPGi Bethesdy nie są żadnym zagrożeniem dla gier CD Projektu to jakaś głupota. Już nie będę pisał jak to jest pod względem popularności i zysków, ale ludzie szukają w produkcjach Bethesdy innych rzeczy niż w Witcherze i raczej je dostają. RE: Gry - Kuba - 15-06-2017 Wiesz, mnie osobiście trudno znaleźć choć jeden aspekt gier RPG który Bethesda robi lepiej. Fabularnie Wiedźmin miażdży i tratuje TES czy nowe Fallouty, wgniata w ziemię i nie zostawia śladu. Postacie, dialogi Bethesda robi drewniane, mdłe i nudne, zero porównania. Eksploracja, czyli coś co niby u Bethesdy jest najlepsze? Czy ja wiem....."Skyrim" to przede wszystkim podziemia, które wyglądają tak samo i nie różnią się nawet zestawem przeciwników, lokacje w większości (GÓRY) wyglądają świetnie, ale jednocześnie nie mają szczególnie dużo do zaoferowania, większość jest powtarzalnych i nudnych. W3 było pierwszą grą Redów z takim dużym światem i to jest świetny debiut. Pominę fakt, że level design jest o niebo lepszy tak po prostu lokacje są bardziej urozmaicone ciekawe, zadania poboczne, tutaj nie ma porównania. Co prawda W3 też jakoś wybitnie nie wypełnia tego świata, ale już w KiW w Toussaint Redzi naprawiają wszelkie mankamenty, pakując do gry masę listów, książek i historii które poznajmy w konkretnych miejscach przez co świat jest żywszy i ciekawszy. Rozwój postaci? Powiedziałbym, że tu jest remis. W Wieśkach nie zachwyca i jest po prostu dodatkiem a u Bethesdy mniej więcej tak samo. CO do walki, zależy kto co lubi. W Falloutach jest nawet przyjemna, ale Skyrim/Oblivion/Morrowind ma już bardzo słaby system walki a starcia są łatwe, nawet bardzo. Wieśki też nie należą do najtrudniejszych, ale już starcia z bossami w dodatkach do W3 były lepszy niż jakiekolwiek większe bitwy u Bethesdy. Na dodatek Bethesda od dawna robi tą samą grę tylko opakowuje ją w inną folię. RE: Gry - zdzichon - 15-06-2017 (15-06-2017, 10:32)patyczak napisał(a): Kocham Wiedźmina, ale stwierdzenie, że RPGi Bethesdy nie są żadnym zagrożeniem dla gier CD Projektu to jakaś głupota. Już nie będę pisał jak to jest pod względem popularności i zysków, ale ludzie szukają w produkcjach Bethesdy innych rzeczy niż w Witcherze i raczej je dostają. generyczności i powtarzalności ;) RE: Gry - patyczak - 15-06-2017 Wiele osób zarzuca Wieśkowi, że to tak naprawdę nie jest RPG - nie odgrywasz postaci, nie kształtujesz jej, bo nie możesz sprawić, żeby Geralt był mniej geraltowaty. To raczej jak odtwarzanie filmu, tyle że masz wpływ na rozwój postaci i możesz sobie powalczyć. Więc dla odmiany możesz sobie pograć w takiego Skyrima czy Fallouta 4, który skupia się na innych kwestiach i pewne rzeczy robi lepiej niż gra CD Projektu. Może wam się to nie podobać, ale sprowadzanie gatunku do samego Wiedźmina jest pozbawione podstaw. RE: Gry - Kluski - 15-06-2017 Cytat:Wiele osób zarzuca Wieśkowi, że to tak naprawdę nie jest RPG Dla mnie jest, szach mat wiele osób :) Skyrim jest lepszy w zasadzie tylko w jednej rzeczy - w zbieractwie. Tam naprawdę było co kolekcjonować i szperanie po beczkach miało sens. Wiesiek ze swoją dratwą i temerską żytnią niestety nie oferuje w tej materii zbyt wiele :) RE: Gry - Kuba - 15-06-2017 Ej, wiesz ile dwimerytowych blach się naszukałem na pancerze :P Jesli mamy być szczególowi to jedynymi RPGami na rynku są Pillarsy, Torment czy Tyranny. Nie widzę rzeczy które Skyrim robi lepiej, sorry. RE: Gry - patyczak - 15-06-2017 Cytat:Dla mnie jest, szach mat wiele osób :) Luz, nie mam zamiaru nikogo przekonywać. Dla mnie Wiesiek 3 jest RPGiem i jedną z najlepszych gier w jakie grałem. Po prostu nie spodobało mi się stwierdzenie Kuby. RE: Gry - Maćko - 17-06-2017 Mała perełka z E3 - Last Night Klimat lepszy niż w nowym Blade Runnerze |