![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Kluski - 17-06-2017 Cytat:Klimat lepszy niż w nowym Blade Runnerze Jeśli masz na myśli zwiastun, to o to akurat nie trudno :( *** Ostro poryte: RE: Gry - Gambit - 17-06-2017 Ja właśnie zrobiłem 4 epy Life is Strange i jestem pod bardzo dużym wrażeniem. RE: Gry - Gal Anonim - 19-06-2017 (17-06-2017, 15:54)Maćko napisał(a): Mała perełka z E3 - Last NightI opis brzmi dobrze: The Last Night is what we call post-cyberpunk – it’s not the kind of dystopia the genre is famous for, rather it depicts an alternate direction for society. One where the fight for survival doesn’t mean food and water, but a purpose for living. Human labour and creativity has been rendered obsolete by AI, so people are now defining themselves by what they consume, not what they create. Charlie is a lower-class citizen who can’t interface with the systems and augmentations of the world around him, due to an accident during his childhood. He’s a citizen of the thriving metropolis and yet he’ll never be a part of it. Then, a chance encounter offers him the chance to be part of something else and take matters into his own hands. RE: Gry - Proteus - 20-06-2017 A to widzieliśta? Wszystko ręcznie animowane. RE: Gry - Maćko - 20-06-2017 Ooo Panie, ta gra to od trzech lat chyba wychodzi i wyjść nie może. ;) Na samym początku to były tylko i wyłącznie poziomy z bossami, a dopiero później zorientowali się, że warto dodać też normalne levele. Ale gra wygląda pięknie - dobrze, że w końcu podali datę premiery. RE: Gry - Kuba - 20-06-2017 A mi na E3 brakowało przede wszystkim tej gry. Co prawda większość tej analizy wydaje mi się przesadzona tak na pewno te wszystkie teorie graczy i redaktorów robią smaka na grę. Znając Koijme ostatecznie nikt nie przewidział o co tak naprawdę będzie chodziło w tej przygodzie. Na grę pewnie jeszcze poczekamy acz na imprezie Sony na koniec roku już powinni dać jakiś sensowy gameplay. Może w odróżnieniu od MGS'ów tej gry doczekamy się w Polsce z ojczystą wersją jezykową, w końcu inny wydawca.
No i cieszę się, że wybrałem PS4 nie XONE które na razie pod względem tytułów na wyłączność jest lata świetlne.
Według nowych informacji "God of War", "Spider-man", "Days Gone" mają pojawić się w pierwszym półroczu 2018, nieźle :D
RE: Gry - Mierzwiak - 23-06-2017 Widzieliście? RE: Gry - Proteus - 13-07-2017 https://www.rockpapershotgun.com/2017/07/12/cyberpunk-2077-mike-pondsmith-interview/ RE: Gry - Huntersky - 21-07-2017 Niezły retrofuturystyczny design i Rutger Hauer w polskiej przygodówce. Ciekaw jestem efektu końcowego. RE: Gry - Maćko - 28-07-2017 Boski klimat, ale radzę nie oglądać gameplayu, bo wygląda słabo. Idealny materiał na "movie edit" z cutscenek. ;) RE: Gry - Snappik - 30-07-2017 Na moim słabszym lapku, który biorę na podróż odpalam najczęściej klasykę w postaci przygodówek lub gry sprzed 10 lat, w które chciałem zagrać ale nie miałem czasu :) Ostatnio jednak trafiła mi się z jednego bundle'a "nowość" w postaci ABC Murders z 2016 roku - przygodówka oparta na noweli Agathy Christie, w której bohaterem jest Hercules Poirot. Swego czasu powstał również film z Davidem Shuchetem. Znajomość obu wersji NIESAMOWICIE psuje wrażenia z gry, bo ta podąża niemal idealnie z fabułą książki. Dlatego też nie czytajcie żadnych streszczeń, bo sama gra jest całkiem ok ;) ![]() + Fajna, komiksowa grafika + Ma klimat śledztwa, są morderstwa, czyli to co lubię + Nawet fajne przesłuchania świadków + Niezła wiksa fabularna na koniec + element losujący nieco zakończenie + Strasznie niskie wymagania sprzętowe + Achievmenty na Steamie lecą jak szalone, mi wpadło 40/50 przy przejściu a z tego co widziałem do wymaksowania zabrakło mi 2-3, bo reszta zależy od podjętych decyzji w trakcie gry + Solidne point'n'click, tylko i aż :) - Mechanizmy rozgrywki w pewnym momencie niesamowicie męczą - mowa tutaj o funkcji dedukcji przez Poirot, która polega na ustawianiu "kółek z tropami", tak aby wydedukować z nich kolejny trop, - Słabe dialogi - Drętwy, suchy humor - Zagadki są łatwiutkie, zero wyzwań, - Mimo ciekawej wiksy fabuła jednak nie jest oryginalna - Ułomności technologiczne - gra powstała na silniku Unity i to się czuje - animacja postaci, sceny dialogowe, mimika twarzy, wszystko na poziomie AD 2005. Ocena 6/10 RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 30-07-2017 Jeśli masz AGATHA CHRISTIE: THE ABC MURDERS z Humble Monthly, to w poprzednim była najnowsza z odsłon serii SHERLOCK HOLMES od Frogwares. Twórcy ABC MURDERS mocno wzorowali się na tych grach, ale niestety dużo rzeczy - o czym właśnie się przekonuję - uprościli, lub zwyczajnie nieudolnie skopiowali. No i widać, że jednak Frogwares ma większy budżet, bo ich HOLMESY jednak stoją bardzo blisko jakości gier z półki AAA. SHERLOCK HOLMES: THE DEVIL'S DAUGHTER - według fanów serii - jest najsłabszą z grą z tego powszechnie chwalonego cyklu, ale mi się ogromnie podoba (może dlatego, że nie grałem w poprzednie?). Fajni bohaterowie (ten Sherlock to takie trochę połączenie Humpreya Bogarta z postacią graną przez Roberta Downeya Jr.), ciekawe zagadki - łącznie jest tu pięć śledztw (ja jestem dopiero po dwóch), które spina główna nić fabularna i których wyniki mają mieć wpływ na finał tej historii - i bardzo filmowy feeling całości. W przeciwieństwie do ABC MURDERS, tutaj obserwacja osób ma sens i niektóre błędnie zinterpretowane wskazówki mogą doprowadzić do błędnych wyników śledztwa. Tak, można skazać niewinną osobę - o czym przekonałem się oglądając inne, właściwe, zakończenie drugiej ze spraw. Fajne jest to, że naprawdę według logiki, zebranych dowodów i wskazówek wychodziło mi na 100%, że mam właściwego gościa na dołku. Świetny patent, którego zabrakło chociażby w L.A. NOIRE - do którego notabene najbardzej bym DEVIL'S DAUGHTER porównywał. Do dochodzi masa mini-gierek (jedne fajne, inne nie, ale niefajne sekwencje zręcznościowe można pominąć), przyzwoita oprawa graficzna i bardzo dobry voice acting (w ABC MURDERS to była momentami tragedia). Ogólnie polecam a sam z pewnością wezmę się po niej za poprzednie, ponoć lepsze części. RE: Gry - patyczak - 30-07-2017 Polecam część o Kubie Rozpruwaczu. Mega klimat, a oparcie w faktach sprawia, że wciąga i fascynuje niczym "Zodiak" Finchera. RE: Gry - Snappik - 30-07-2017 Na Sherlocki mam oko, ale nie pójdą na moim złomie :) RE: Gry - Gal Anonim - 31-07-2017 Ta seria jest tak stara, ze niektore pojda. :p RE: Gry - Gal Anonim - 23-08-2017 Oh shit, do Rainbow Six Siege dodają Bosaka we wrześniu. ;) RE: Gry - Proteus - 23-08-2017 Co to kurwa, za akcent? :) RE: Gry - Gal Anonim - 24-08-2017 <3 RE: Gry - Proteus - 25-08-2017 https://www.reddit.com/r/gaming/comments/6vwfmz/the_story_for_halflife_3_was_just_released_by_the/ RE: Gry - Huntersky - 25-08-2017 W sumie nic odkrywczego, każdy się spodziewał czegoś podobnego. Swoją drogą jakiś czas temu powtarzałem HL2, pod względem level designu, pacingu, budowania napięcia i klimatu to arcydzieło projektowania FPS-ów. |