![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - zdzichon - 08-11-2017 Mi OST z nowego DOOMA siadł niemiłosiernie. Rzadko gram w FPS bo sobie kiedyś błędnik rozwaliłem i nigdy nie wrócił do stanu z przed, ale po tym: Mam ochotę zagrać, najwyżej sobie wiadro podstawię RE: Gry - Kluski - 09-11-2017 Dwaj byli pracownicy potwierdzają większość plotek i przecieków dotyczących produkcji CP77. Z materiału przygotowanego przez YongYea można się dowiedzieć między innymi o tym, że prawdziwa produkcja rozpoczęła się dopiero po premierze dodatku Krew i Wino, a owoc trzyletniej pracy projektantów został wrzucony do kosza. W tym samym roku, czyli około połowy 2016 twórcy zorientowali się, że na wiedźmińskim silniku daleko nie pociągną - brakowało podstawowych narzędzi do produkcji mechanik dla futurystycznego RPG z drapaczami chmur i systemem strzelania. W dodatku programiści wyrazili opinię, że wprowadzenie potrzebnych modyfikacji do RED Engine to materiał na co najmniej kilkuletnią pracę. RE: Gry - Mierzwiak - 09-11-2017 To co, premiera w 2077? No dobra, żarty na bok. Niech będzie 2027 :) RE: Gry - Kluski - 09-11-2017 Kiedy zapowiadali grę w 2012 premiera w 2020 wydawała się głupim żartem, w 2015 taka data była już realistyczna, obecnie wewnątrz studia uważa się to ponoć za wariant najbardziej optymistyczny, przy założeniu że crunch będzie srogi. Ogólnie w trakcie całych tych roszad personalnych wizja gry została bardzo mocno sprowadzona na ziemię i okrojona z gromkopierdnych ambicji. No i kolejny raz potwierdza się opinia, że Badowski to buc. RE: Gry - Badus - 09-11-2017 (09-11-2017, 21:39)Mierzwiak napisał(a): To co, premiera w 2077? No dobra, żarty na bok. Niech będzie 2027 :) RE: Gry - Cator - 09-11-2017 Ale czy to czasem od początku nie było wiadomo, że ta gra nie była nawet we wczesnych fazach produkcji, gdy wypuścili pierwszy trailer w 2012? W sensie to był taki celowy hajp job, by nakręcić inwestorów i potencjalnych pracowników, ale zawsze wydawało mi się, że już wtedy czytałem o tym, że ta gra w tamych czasach była jedynie w fazie teoretycznej burzy mózgów pomiędzy CDPR, a Mike'iem Pondsmithem. RE: Gry - Proteus - 09-11-2017 @Kluski Z ciekawości - co wcześniej nie tak było z Badowskim? Chodzi Ci tylko o ten wcześniejszy list, czy były jeszcze jakieś ploty? RE: Gry - Huntersky - 09-11-2017 Możliwość przechodzenia przez fabułę tyloma różnymi klasami od początku kojarzyła mi się jako coś nierzeczywistego. Ale nie tracę nadziei, że wypuszczą coś przynajmniej dobrego, nawet biorąc pod uwagę okoliczności. RE: Gry - Kluski - 09-11-2017 @Proteus Tak, oprócz tych, już wcześniej przebijały się takie ploty. Osobiście go nie znam, ale z wywiadów też mi raczej nie podchodził, a według informatorów YY Badowski to jeden z głównych problemów studia, bo w jego osobie zawiera się cała chora filozofia studia karmiona pychą z poprzednich sukcesów. Kilka razy się udało o włos, tym razem mogą już nie mieć szczęścia, zwłaszcza, że cały projekt w obecnym stanie wygląda jak niezły bajzel i coraz trudniej mi uwierzyć, że w magiczny sposób z tego chaosu wyłoni się arcydzieło przebijające skalą W3. RE: Gry - Maćko - 10-11-2017 Jest i artykuł na Eurogamerze http://www.eurogamer.pl/articles/2017-11-10-cd-projekt-i-problemy-cyberpunk-2077-raport Ciekawy czy i tym razem CDPR będzie pisał listy z wyjaśnieniami. :D RE: Gry - Kluski - 10-11-2017 No, YongYea narobił im niezłego smrodku trzeba przyznać. Ciekaw jestem czy będzie jakaś reakcja. RE: Gry - shamar - 11-11-2017 :) Dobrze, że wracają klasyczne wersje. Szkoda, że Krueger był tym nowym kaszanem RE: Gry - Grievous - 15-11-2017 Warto chyba wspomnieć, bo skutki tego będą decydujące dla całej branży gier video - jeżeli cała gównoburza wokół "Battlefront II" nie odbije się w znaczący sposób na wynik finansowy tej gry, to chyba można już spokojnie skreślić wszystkie przyszłe multiplatformowe gry AAA z listy oczekiwań. RE: Gry - Kluski - 15-11-2017 To jest zupełnie poza mną, bo się tym nie interesuję. Dla mnie to jakaś totalna abstrakcja, no ale gdyby tak zaczęli kombinować z Rocket League to zmieniłbym perspektywę ;) Szczerzę mówiąc wątpię, aby gracze mieli na tyle samokontroli aby ukarać pazernego dewelopera portfelami. RE: Gry - Kluski - 16-11-2017 YongYea przyczynił się do 10% spadku cen akcji CDPR: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106574&utm_source=FB&utm_medium=post_link&utm_campaign=november17&utm_content=news RE: Gry - Maćko - 16-11-2017 Jednak wszystko spoko jest ;) https://www.pb.pl/cyberpunk-liczy-kamienie-milowe-898363 RE: Gry - Kluski - 16-11-2017 Z pokoju wyjechało sporo sprzętu, w tym duży ekran! Co świadczy o zaawansowaniu produkcji! Śpię spokojnie. RE: Gry - Kluski - 20-11-2017 89 nowych ofert pracy w CDPR, można chyba powiedzieć, że produkcja nabiera rozpędu, he he... http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106646 RE: Gry - Norton - 23-11-2017 Cuphead jest tak dobry, na jakiego wygląda. Bałem się, że piękna animacja koniec końców będzie jedynym atutem tego cudeńka no i miło się rozczarowałem. 75% rozgrywki to pojedynki z bossami - każdy unikalny, dopieszczony graficznie i pod względem mechaniki, z kilkoma fazami (każdej trzeba się "nauczyć" jak w pewnej znanej serii gier akcji spod szyldu From Software [wink wink]), często generowanymi losowo - jedna walka różni się od drugiej typem stawianych przed graczem wyzwań - świetne to, bo nie pozwala poczuć znużenia. Jakbym miał się czepiać, to wytknąłbym znikomą ilość poziomów typowo platformowych (przykładowo - pierwszy świat to dwie dość krótkie plansze do przejścia i 5 bossów). Chciałoby się (oj chciało) troszkę wincyj "zwykłych" leveli (na szczęście te dostępne są perfekcyjne). Tak czy siak jestem zachwycony - ciężko się oderwać, poziom trudności to okolice Spelunky (czyli bardzo ciężko, acz uczciwie względem gracza), a oprawa audiowizualna powala. Bardzo, bardzo polecam. RE: Gry - Badus - 23-11-2017 O, to w końcu wyszło? Naprawdę giera opiera się na naparzankach z bossami? To mocno szkoda, liczyłem po cichu na tradycyjnego platformera w rewelacyjnej oprawie graficznej :( |