Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - zdzichon - 08-11-2017

Mi OST z nowego DOOMA siadł niemiłosiernie. Rzadko gram w FPS bo sobie kiedyś błędnik rozwaliłem i nigdy nie wrócił do stanu z przed, ale po tym:






Mam ochotę zagrać, najwyżej sobie wiadro podstawię


RE: Gry - Kluski - 09-11-2017

Dwaj byli pracownicy potwierdzają większość plotek i przecieków dotyczących produkcji CP77. Z materiału przygotowanego przez YongYea można się dowiedzieć między innymi o tym, że prawdziwa produkcja rozpoczęła się dopiero po premierze dodatku Krew i Wino, a owoc trzyletniej pracy projektantów został wrzucony do kosza. W tym samym roku, czyli około połowy 2016 twórcy zorientowali się, że na wiedźmińskim silniku daleko nie pociągną - brakowało podstawowych narzędzi do produkcji mechanik dla futurystycznego RPG z drapaczami chmur i systemem strzelania. W dodatku programiści wyrazili opinię, że wprowadzenie potrzebnych modyfikacji do RED Engine to materiał na co najmniej kilkuletnią pracę.




RE: Gry - Mierzwiak - 09-11-2017

To co, premiera w 2077? No dobra, żarty na bok. Niech będzie 2027 :)


RE: Gry - Kluski - 09-11-2017

Kiedy zapowiadali grę w 2012 premiera w 2020 wydawała się głupim żartem, w 2015 taka data była już realistyczna, obecnie wewnątrz studia uważa się to ponoć za wariant najbardziej optymistyczny, przy założeniu że crunch będzie srogi. Ogólnie w trakcie całych tych roszad personalnych wizja gry została bardzo mocno sprowadzona na ziemię i okrojona z gromkopierdnych ambicji. No i kolejny raz potwierdza się opinia, że Badowski to buc.


RE: Gry - Badus - 09-11-2017

(09-11-2017, 21:39)Mierzwiak napisał(a): To co, premiera w 2077? No dobra, żarty na bok. Niech będzie 2027 :)

[Obrazek: 151025699533222?3257707390]


RE: Gry - Cator - 09-11-2017

Ale czy to czasem od początku nie było wiadomo, że ta gra nie była nawet we wczesnych fazach produkcji, gdy wypuścili pierwszy trailer w 2012? W sensie to był taki celowy hajp job, by nakręcić inwestorów i potencjalnych pracowników, ale zawsze wydawało mi się, że już wtedy czytałem o tym, że ta gra w tamych czasach była jedynie w fazie teoretycznej burzy mózgów pomiędzy CDPR, a Mike'iem Pondsmithem.


RE: Gry - Proteus - 09-11-2017

@Kluski

Z ciekawości - co wcześniej nie tak było z Badowskim? Chodzi Ci tylko o ten wcześniejszy list, czy były jeszcze jakieś ploty?


RE: Gry - Huntersky - 09-11-2017

Możliwość przechodzenia przez fabułę tyloma różnymi klasami od początku kojarzyła mi się jako coś nierzeczywistego. Ale nie tracę nadziei, że wypuszczą coś przynajmniej dobrego, nawet biorąc pod uwagę okoliczności.


RE: Gry - Kluski - 09-11-2017

@Proteus

Tak, oprócz tych, już wcześniej przebijały się takie ploty. Osobiście go nie znam, ale z wywiadów też mi raczej nie podchodził, a według informatorów YY Badowski to jeden z głównych problemów studia, bo w jego osobie zawiera się cała chora filozofia studia karmiona pychą z poprzednich sukcesów. Kilka razy się udało o włos, tym razem mogą już nie mieć szczęścia, zwłaszcza, że cały projekt w obecnym stanie wygląda jak niezły bajzel i coraz trudniej mi uwierzyć, że w magiczny sposób z tego chaosu wyłoni się arcydzieło przebijające skalą W3.


RE: Gry - Maćko - 10-11-2017

Jest i artykuł na Eurogamerze

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-11-10-cd-projekt-i-problemy-cyberpunk-2077-raport

Ciekawy czy i tym razem CDPR będzie pisał listy z wyjaśnieniami. :D


RE: Gry - Kluski - 10-11-2017

No, YongYea narobił im niezłego smrodku trzeba przyznać. Ciekaw jestem czy będzie jakaś reakcja.


RE: Gry - shamar - 11-11-2017

:) Dobrze, że wracają klasyczne wersje. Szkoda, że Krueger był tym nowym kaszanem




RE: Gry - Grievous - 15-11-2017

Warto chyba wspomnieć, bo skutki tego będą decydujące dla całej branży gier video - jeżeli cała gównoburza wokół "Battlefront II" nie odbije się w znaczący sposób na wynik finansowy tej gry, to chyba można już spokojnie skreślić wszystkie przyszłe multiplatformowe gry AAA z listy oczekiwań.


RE: Gry - Kluski - 15-11-2017

To jest zupełnie poza mną, bo się tym nie interesuję. Dla mnie to jakaś totalna abstrakcja, no ale gdyby tak zaczęli kombinować z Rocket League to zmieniłbym perspektywę ;)

Szczerzę mówiąc wątpię, aby gracze mieli na tyle samokontroli aby ukarać pazernego dewelopera portfelami.


RE: Gry - Kluski - 16-11-2017

YongYea przyczynił się do 10% spadku cen akcji CDPR:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106574&utm_source=FB&utm_medium=post_link&utm_campaign=november17&utm_content=news


RE: Gry - Maćko - 16-11-2017

Jednak wszystko spoko jest ;)

https://www.pb.pl/cyberpunk-liczy-kamienie-milowe-898363


RE: Gry - Kluski - 16-11-2017

Z pokoju wyjechało sporo sprzętu, w tym duży ekran! Co świadczy o zaawansowaniu produkcji! Śpię spokojnie.


RE: Gry - Kluski - 20-11-2017

89 nowych ofert pracy w CDPR, można chyba powiedzieć, że produkcja nabiera rozpędu, he he...

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106646


RE: Gry - Norton - 23-11-2017



Cuphead jest tak dobry, na jakiego wygląda. Bałem się, że piękna animacja koniec końców będzie jedynym atutem tego cudeńka no i miło się rozczarowałem. 75% rozgrywki to pojedynki z bossami - każdy unikalny, dopieszczony graficznie i pod względem mechaniki, z kilkoma fazami (każdej trzeba się "nauczyć" jak w pewnej znanej serii gier akcji spod szyldu From Software [wink wink]), często generowanymi losowo - jedna walka różni się od drugiej typem stawianych przed graczem wyzwań - świetne to, bo nie pozwala poczuć znużenia.

Jakbym miał się czepiać, to wytknąłbym znikomą ilość poziomów typowo platformowych (przykładowo - pierwszy świat to dwie dość krótkie plansze do przejścia i 5 bossów). Chciałoby się (oj chciało) troszkę wincyj "zwykłych" leveli (na szczęście te dostępne są perfekcyjne).

Tak czy siak jestem zachwycony - ciężko się oderwać, poziom trudności to okolice Spelunky (czyli bardzo ciężko, acz uczciwie względem gracza), a oprawa audiowizualna powala. Bardzo, bardzo polecam.


RE: Gry - Badus - 23-11-2017

O, to w końcu wyszło? Naprawdę giera opiera się na naparzankach z bossami? To mocno szkoda, liczyłem po cichu na tradycyjnego platformera w rewelacyjnej oprawie graficznej :(