![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Proteus - 29-11-2017 Mmmmmm... http://www.deathtrash.com RE: Gry - Proteus - 30-11-2017 Ogłoszenie parafialne. Obie części Jazz Jackrabbit, są na GOG w fajnej cenie. https://www.gog.com/game/jazz_jackrabbit_2_collection RE: Gry - patyczak - 30-11-2017 60 zł to fajna cena? :D RE: Gry - Proteus - 30-11-2017 My bad. Spojrzałem na JJR 2 colelction w 31zł. Ok. To w nie tak fajnej cenie :) Ale nadal rozważam zakup, przynajmniej dwójki, bo sentyment mocarny, a screeny robią robotę. RE: Gry - patyczak - 30-11-2017 Kosmiczne mają te ceny starych gierek, chociaż po wprowadzeniu złotówek i tak jest lepiej. RE: Gry - Kluski - 01-12-2017 Odbanujcie und3ra bo nie wiem czy już kupować akcje, czy czekać aż jeszcze trochę spadną: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Akcje-CD-Projektu-najtansze-od-wrzesnia-7559505.html RE: Gry - Maćko - 08-12-2017 Kolejny dziwny, ale intrygujący filmik od Hideo Kojimy: RE: Gry - Kuba - 08-12-2017 Wygląda mega :D Prosze Hideo wroc do kina! Dziś chyba jeszcze PS Experience więc moze dostaniemy coś jeszcze. RE: Gry - Proteus - 08-12-2017 Nowa giera od Chmielarza: http://www.theastronauts.com/2017/12/new-game-witchfire/ RE: Gry - Mierzwiak - 09-12-2017 Niesamowite są te materiały od Kojimy, ale jakoś nie umiem się tym ekscytować jako nadchodzącą grą, bo ani noe wiadomo o co chodzi, ani jaki to typ gry będzie, ani na czym będzie polegać gameplay. Niech ktoś dam Kojimie 200 mln na film :) RE: Gry - Kuba - 10-12-2017 Wiadomo co nieco o typie gry. Ma to być gra akcji z otwartym (lub pół otwartym) światem, zawierająca rewolucyjny mutiplayer i styl narracji, na nowo definiująca pojęcie rywalizacji i śmierci w grze. Podobno potrzeba paru godzin by zrozumieć o co chodzi w tym świecie. RE: Gry - Mierzwiak - 10-12-2017 Nowa gra twórców Firewatch: RE: Gry - Kluski - 20-12-2017 Grał ktoś w FTL? Mega wciągający roguelike osadzony w przestrzeni kosmicznej. W końcu udało mi się pokonać finalnego bossa, z tym że grałem na easy i wyszedłem na styk. Nie mam pojęcia w jaki sposób ktokolwiek mógłby to ukończyć na hardzie. Gry - tchopz - 20-12-2017 (20-12-2017, 19:27)Kluski napisał(a): Grał ktoś w FTL? Mega wciągający roguelike osadzony w przestrzeni kosmicznej. W końcu udało mi się pokonać finalnego bossa, z tym że grałem na easy i wyszedłem na styk. Nie mam pojęcia w jaki sposób ktokolwiek mógłby to ukończyć na hardzie. Ja grałem (ze dwa lata temu), ale chyba tez tylko na easy dałem radę. Dostałem jakiś inny statek za to. Torus chyba. Tam trzeba mieć trochę fuksa do tego co dostępne w sklepach. Fajna gierka na tablet czy telefon, bo całkiem offline. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk RE: Gry - Gal Anonim - 20-12-2017 Też grałem. Świetna gra, aczkolwiek dość szybko mi się znudziła. Pewnie jeszcze do niej wróce, ale z takimi grami tak mam, że sobie raz na jakiś czas odpale, na chwile się wciągne i nara. Choć wolałbym coś takiego, ale bardziej RPGowo rozbudowanego. :) RE: Gry - Azgaroth - 29-12-2017 Battlefield Hardline - fajnie, że zrobili coś innego niż strzekanke wojenną, ale na tym plusy się kończą. Strzelanie jest słabe, a jak na FPP to większej wady być już nie może. Bronie są nudne, strzela się mało przyjemnie. Motyw skradankowy równie słaby i wprowadzony bez jakiegoś dobrego pomysłu. Ogólnie da się grę przejść praktycznie nie strzelając, tylko to nie jest to czego oczekuję po serii Battlefield. O fabule, logice zdarzeń czy postaciach w kampanii single nie ma nawet co pisać, dno. Jedyne co się broni to grafika, ale akurat dla tej serii dobra grafika to standard i byłbym zdziwiony gdyby wyszło inaczej. RE: Gry - Proteus - 05-01-2018 RE: Gry - tchopz - 05-01-2018 Proteus, jakby ta gra była darmowa to jeszcze może. Przecież zjedzenie drutu kolczastego i czekanie na wydalenie jest przyjemniejsze niż ta gra. A jeszcze za to płacić? Daj spokój. ;) RE: Gry - Kluski - 10-01-2018 Cuberpunk 2077 potwierdzony: https://twitter.com/CyberpunkGame/status/951091371200466944 A tak serio, dzisiaj mija okrągłe 5 lat od umieszczenia pamiętnego trailera, aż trudno uwierzyć... RE: Gry - Kluski - 16-01-2018 Ha ha ha: https://imgur.com/a/rhFuj EA, firma kataklizm, a ludzie i tak im dają swoje pieniądze. |