Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Proteus - 29-11-2017

Mmmmmm...

http://www.deathtrash.com


RE: Gry - Proteus - 30-11-2017

Ogłoszenie parafialne. Obie części Jazz Jackrabbit, są na GOG w fajnej cenie.

https://www.gog.com/game/jazz_jackrabbit_2_collection


RE: Gry - patyczak - 30-11-2017

60 zł to fajna cena? :D


RE: Gry - Proteus - 30-11-2017

My bad. Spojrzałem na JJR 2 colelction w 31zł. Ok. To w nie tak fajnej cenie :)

Ale nadal rozważam zakup, przynajmniej dwójki, bo sentyment mocarny, a screeny robią robotę.


RE: Gry - patyczak - 30-11-2017

Kosmiczne mają te ceny starych gierek, chociaż po wprowadzeniu złotówek i tak jest lepiej.


RE: Gry - Kluski - 01-12-2017

Odbanujcie und3ra bo nie wiem czy już kupować akcje, czy czekać aż jeszcze trochę spadną:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Akcje-CD-Projektu-najtansze-od-wrzesnia-7559505.html


RE: Gry - Maćko - 08-12-2017

Kolejny dziwny, ale intrygujący filmik od Hideo Kojimy:







RE: Gry - Kuba - 08-12-2017

Wygląda mega :D
Prosze Hideo wroc do kina! Dziś chyba jeszcze PS Experience więc moze dostaniemy coś jeszcze.


RE: Gry - Proteus - 08-12-2017

Nowa giera od Chmielarza:
http://www.theastronauts.com/2017/12/new-game-witchfire/


RE: Gry - Mierzwiak - 09-12-2017

Niesamowite są te materiały od Kojimy, ale jakoś nie umiem się tym ekscytować jako nadchodzącą grą, bo ani noe wiadomo o co chodzi, ani jaki to typ gry będzie, ani na czym będzie polegać gameplay.

Niech ktoś dam Kojimie 200 mln na film :)


RE: Gry - Kuba - 10-12-2017

Wiadomo co nieco o typie gry.
Ma to być gra akcji z otwartym (lub pół otwartym) światem, zawierająca rewolucyjny mutiplayer i styl narracji, na nowo definiująca pojęcie rywalizacji i śmierci w grze.

Podobno potrzeba paru godzin by zrozumieć o co chodzi w tym świecie.


RE: Gry - Mierzwiak - 10-12-2017

Nowa gra twórców Firewatch:




RE: Gry - Kluski - 20-12-2017

Grał ktoś w FTL? Mega wciągający roguelike osadzony w przestrzeni kosmicznej. W końcu udało mi się pokonać finalnego bossa, z tym że grałem na easy i wyszedłem na styk. Nie mam pojęcia w jaki sposób ktokolwiek mógłby to ukończyć na hardzie.


Gry - tchopz - 20-12-2017

(20-12-2017, 19:27)Kluski napisał(a): Grał ktoś w FTL? Mega wciągający roguelike osadzony w przestrzeni kosmicznej. W końcu udało mi się pokonać finalnego bossa, z tym że grałem na easy i wyszedłem na styk. Nie mam pojęcia w jaki sposób ktokolwiek mógłby to ukończyć na hardzie.


Ja grałem (ze dwa lata temu), ale chyba tez tylko na easy dałem radę. Dostałem jakiś inny statek za to. Torus chyba.
Tam trzeba mieć trochę fuksa do tego co dostępne w sklepach. Fajna gierka na tablet czy telefon, bo całkiem offline.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


RE: Gry - Gal Anonim - 20-12-2017

Też grałem. Świetna gra, aczkolwiek dość szybko mi się znudziła. Pewnie jeszcze do niej wróce, ale z takimi grami tak mam, że sobie raz na jakiś czas odpale, na chwile się wciągne i nara. Choć wolałbym coś takiego, ale bardziej RPGowo rozbudowanego. :)


RE: Gry - Azgaroth - 29-12-2017

Battlefield Hardline - fajnie, że zrobili coś innego niż strzekanke wojenną, ale na tym plusy się kończą. Strzelanie jest słabe, a jak na FPP to większej wady być już nie może. Bronie są nudne, strzela się mało przyjemnie. Motyw skradankowy równie słaby i wprowadzony bez jakiegoś dobrego pomysłu. Ogólnie da się grę przejść praktycznie nie strzelając, tylko to nie jest to czego oczekuję po serii Battlefield. O fabule, logice zdarzeń czy postaciach w kampanii single nie ma nawet co pisać, dno. Jedyne co się broni to grafika, ale akurat dla tej serii dobra grafika to standard i byłbym zdziwiony gdyby wyszło inaczej.


RE: Gry - Proteus - 05-01-2018




RE: Gry - tchopz - 05-01-2018

Proteus, jakby ta gra była darmowa to jeszcze może. Przecież zjedzenie drutu kolczastego i czekanie na wydalenie jest przyjemniejsze niż ta gra. A jeszcze za to płacić? Daj spokój. ;)


RE: Gry - Kluski - 10-01-2018

Cuberpunk 2077 potwierdzony:

https://twitter.com/CyberpunkGame/status/951091371200466944

A tak serio, dzisiaj mija okrągłe 5 lat od umieszczenia pamiętnego trailera, aż trudno uwierzyć...




RE: Gry - Kluski - 16-01-2018

Ha ha ha:

https://imgur.com/a/rhFuj

EA, firma kataklizm, a ludzie i tak im dają swoje pieniądze.