![]() |
|
Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +---- Dział: GWIEZDNE WOJNY (https://forumkmf.pl/Forum-GWIEZDNE-WOJNY--56) +---- Wątek: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard (/Thread-Solo-A-Star-Wars-Story-2018-re%C5%BC-Ron-Howard--4434) |
RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Kuba - 11-05-2018 To mi nie wygląda na zwyczajne cameo. RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - harlequinade - 11-05-2018 Twoje wyjaśnienie chociaż jakoś pasuje do tego wszystkiego, to co znalazłam nie ma sensu ale tak jak mówię, ja znam tylko filmy więc w ogóle zgłupiałam próbując zweryfikować tego newsa
RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Lawrence - 11-05-2018 (11-05-2018, 19:15)Krismeister napisał(a): Nazwijcie mnie ignorantem. Dla mnie liczą się już tylko pierwsze sześć epizodów i Tartakovsky. Ja Ciebie nazwę, zdrowo-myślącym, gdyż ja tak samo uważam. ![]() . RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Phlogiston2 - 11-05-2018 RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - harlequinade - 11-05-2018 RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Lawrence - 11-05-2018 Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - srebrnik - 11-05-2018 Może to jakieś podchody w kierunku usunięcia prequeli z kanonu. To by była jazda dopiero RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Szaman - 11-05-2018 Nieee, przecież dopiero co Jimmy Smits grał w Łotrze Jeden. RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Kuba - 11-05-2018 W Rebelsach są podróże w czasie więc ten, może jakiś myk i w ogóle wszystko wywalą z kanonu
RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - harlequinade - 11-05-2018 (11-05-2018, 22:02)Lawrence napisał(a): RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Szaman - 11-05-2018 Nie narobią sobie takiego bałaganu jak w X-Menach. Cameo ma pewnie podkreślić spójność i wagę historii z nowego EU o czym usłyszymy w dumnych wypowiedziach twórców. Ma też pewnie podnieść morale ludzi zaangażowanych w nowe rozszerzone uniwersum, przekonać ich, że rysują i piszą coś ważnego. RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Krismeister - 11-05-2018 "A zdychaj", jak powiedział Franz. RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - srebrnik - 11-05-2018 (11-05-2018, 22:04)Szaman napisał(a): Nieee, przecież dopiero co Jimmy Smits grał w Łotrze Jeden.Bohaterów będą używać, bo znani. Jednak ich losy zretconują. Prequele nie będą się liczyły. Ile to by dało możliwości grzebania w okresie przed EIV. RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Szaman - 11-05-2018 Już maja ogromne możliwości bo odpuścili w aktorskich filmach trzy lata Wojen Klonów i (prawie) 19 lat między Zemstą a Nadzieją. Nie mówiąc już o tym, że mogą opowiedzieć o dowolnym czasie i miejscu, a sama, tak niesamowicie charakterystyczna technologia i mitologia byłaby mimo to od razu znajoma widzom. Jeśli skasowaliby sobie prequele z jakiegoś kaprysu, to nawet ja, który nie jestem jakimś radykalnym wrogiem Kennedy, zbzikowałbym i wszędzie gadał o obciąganiu kosmicznej krowie
Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - srebrnik - 11-05-2018 Mówię to ogólnie żartem, bo burza po takim zabiegu by była cudowna. Jednak jak patrzę na to wszystko, to nie wiem, czy to nie jest jakoś tam realne :-D RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Badus - 11-05-2018 Cytat:Bohaterów będą używać, bo znani. Jednak ich losy zretconują.
RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Lawrence - 11-05-2018 W sumie J.J. Abrams może i tutaj maczać swoje palce, a więc nic mnie nie zdziwi. RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Szaman - 11-05-2018 Ale JJ wie, że podróże w czasie są od dekad wpisane w Star Treka, także w jego kinowej wersji (choćby w części "Powrót na Ziemię" powracają na Ziemię i to taką z lat 80-tych XX wieku). Wie zatem również, że podróże w czasie nie są składową GW, a TFA chyba pokazało, że jest większym konserwatystą niż Johnson. RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - al_jarid - 11-05-2018 (11-05-2018, 19:08)Kuba napisał(a): W RO jedynym fanserwisowaniem był C3PO, robot z Rebels a każda inna postać miała sens, uzasadnienie i potrzebę bycia na ekranie. Eee... No nie. Nie widziałem w "Rogue one" żadnej potrzeby gościnnego występu tego zakapiora z kantyny w Mos Eisley. To już ten C3PO miał większy sens (choćby tylko po to, by nie przerywać tradycji, że występuje we wszystkich "Star Warsach"). RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - shamar - 11-05-2018 Ale, że jak? Przecie R2 też tam był. --------------------------------------------------------------- Tu są jakieś spoilery a nawet był filmik spoilerowy ale YT już usunął. https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/8ipaol/full_spoiler_review_this_is_a_spoilerspoiler/ |