Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+---- Dział: GWIEZDNE WOJNY (https://forumkmf.pl/Forum-GWIEZDNE-WOJNY--56)
+---- Wątek: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard (/Thread-Solo-A-Star-Wars-Story-2018-re%C5%BC-Ron-Howard--4434)



RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Kuba - 11-05-2018

To mi nie wygląda na zwyczajne cameo.


RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - harlequinade - 11-05-2018

Twoje wyjaśnienie chociaż jakoś pasuje do tego wszystkiego, to co znalazłam nie ma sensu ale tak jak mówię, ja znam tylko filmy więc w ogóle zgłupiałam próbując zweryfikować tego newsa Uśmiech


RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Lawrence - 11-05-2018

(11-05-2018, 19:15)Krismeister napisał(a): Nazwijcie mnie ignorantem. Dla mnie liczą się już tylko pierwsze sześć epizodów i Tartakovsky. 


Ja Ciebie nazwę, zdrowo-myślącym, gdyż ja tak samo uważam. Uśmiech

.


RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Phlogiston2 - 11-05-2018




RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - harlequinade - 11-05-2018




RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Lawrence - 11-05-2018




Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - srebrnik - 11-05-2018

Może to jakieś podchody w kierunku usunięcia prequeli z kanonu. To by była jazda dopiero


RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Szaman - 11-05-2018

Nieee, przecież dopiero co Jimmy Smits grał w Łotrze Jeden.


RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Kuba - 11-05-2018

W Rebelsach są podróże w czasie więc ten, może jakiś myk i w ogóle wszystko wywalą z kanonu Uśmiech


RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - harlequinade - 11-05-2018

(11-05-2018, 22:02)Lawrence napisał(a):




RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Szaman - 11-05-2018

Nie narobią sobie takiego bałaganu jak w X-Menach. Cameo ma pewnie podkreślić spójność i wagę historii z nowego EU o czym usłyszymy w dumnych wypowiedziach twórców. Ma też pewnie podnieść morale ludzi zaangażowanych w nowe rozszerzone uniwersum, przekonać ich, że rysują i piszą coś ważnego.


RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Krismeister - 11-05-2018

"A zdychaj", jak powiedział Franz.


RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - srebrnik - 11-05-2018

(11-05-2018, 22:04)Szaman napisał(a): Nieee, przecież dopiero co Jimmy Smits grał w Łotrze Jeden.
Bohaterów będą używać, bo znani. Jednak ich losy zretconują. Prequele nie będą się liczyły. Ile to by dało możliwości grzebania w okresie przed EIV.


RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Szaman - 11-05-2018

Już maja ogromne możliwości bo odpuścili w aktorskich filmach trzy lata Wojen Klonów i (prawie) 19 lat między Zemstą a Nadzieją. Nie mówiąc już o tym, że mogą opowiedzieć o dowolnym czasie i miejscu, a sama, tak niesamowicie charakterystyczna technologia i mitologia byłaby mimo to od razu znajoma widzom. Jeśli skasowaliby sobie prequele z jakiegoś kaprysu, to nawet ja, który nie jestem jakimś radykalnym wrogiem Kennedy, zbzikowałbym i wszędzie gadał o obciąganiu kosmicznej krowie Uśmiech


Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - srebrnik - 11-05-2018

Mówię to ogólnie żartem, bo burza po takim zabiegu by była cudowna. Jednak jak patrzę na to wszystko, to nie wiem, czy to nie jest jakoś tam realne :-D


RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Badus - 11-05-2018

Cytat:Bohaterów będą używać, bo znani. Jednak ich losy zretconują.

[Obrazek: star-trek-2009-abrams-old-spock-leonard-...n-sign.jpg]


RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Lawrence - 11-05-2018

W sumie J.J. Abrams może i tutaj maczać swoje palce, a więc nic mnie nie zdziwi. 


RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - Szaman - 11-05-2018

Ale JJ wie, że podróże w czasie są od dekad wpisane w Star Treka, także w jego kinowej wersji (choćby w części "Powrót na Ziemię" powracają na Ziemię i to taką z lat 80-tych XX wieku). Wie zatem również, że podróże w czasie nie są składową GW, a TFA chyba pokazało, że jest większym konserwatystą niż Johnson.


RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - al_jarid - 11-05-2018

(11-05-2018, 19:08)Kuba napisał(a): W RO jedynym fanserwisowaniem był C3PO, robot z Rebels a każda inna postać miała sens, uzasadnienie i potrzebę bycia na ekranie.

Eee... No nie. Nie widziałem w "Rogue one" żadnej potrzeby gościnnego występu tego zakapiora z kantyny w Mos Eisley. To już ten C3PO miał większy sens (choćby tylko po to, by nie przerywać tradycji, że występuje we wszystkich "Star Warsach").


RE: Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard - shamar - 11-05-2018

Ale, że jak? Przecie R2 też tam był.

---------------------------------------------------------------

Tu są jakieś spoilery a nawet był filmik spoilerowy ale YT już usunął.

https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/8ipaol/full_spoiler_review_this_is_a_spoilerspoiler/