Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: DC EXTENDED UNIVERSE (https://forumkmf.pl/Forum-DC-EXTENDED-UNIVERSE--55)
+---- Wątek: The Batman (2022) reż. Matt Reeves (/Thread-The-Batman-2022-re%C5%BC-Matt-Reeves--5467)



RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - deymos - 08-02-2022

To niech w końcu padnie jakiś konkret, kiedy on będzie miał rację, bo na razie pierdoli i marudzi zwyczajnie :)

Ten film flopnie? Będzie miał niską ocenę na filmwebie? Pojawi się odpowiednio duża liczba pochwalnych recenzji julek, a jeśli tak to jaka?

O co, do nędzy, chodzi?


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Paszczak - 08-02-2022

Film poniesie porażkę, jeżeli nie spodoba się Pixiemu. Zajebisty zakład, nie można go przegrać.


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Corn - 08-02-2022

No ja zrozumiałem, że film ma po prostu zbierać cęgi wśród krytyków i być czymś innym niż obiecywały zwiastuny


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Kerev - 08-02-2022

A ja nie rozumiem jak Batman mógłby się komukolwiek skojarzyć z Greyem czy innymi romansidłami dla nastolatek. Skąd ten pomysł? Bo Pattinson gra główna rolę? 


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - yacajackowski - 08-02-2022

Bo Pixie tak mówi.


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Corn - 08-02-2022

Nie no Grey z samego założenia jest wariacją na temat Batmana tylko w jednym masz BDSM a w drugim milionera z podwójnym życiem, który podrywa studentkę ;)


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - deymos - 08-02-2022

(08-02-2022, 13:46)Paszczak napisał(a): Film poniesie porażkę, jeżeli nie spodoba się Pixiemu. Zajebisty zakład, nie można go przegrać.

Tak to właśnie interpretuję :) Gdzie się ustawić w kolejce do przyjmowania zakładów?


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Pelivaron - 10-02-2022

https://deadline.com/2022/02/the-batman-imax-previews-sell-out-1234929726

WB czytając posty Pixiego

[Obrazek: woody-harrelson-crying.gif]


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - OGPUEE - 10-02-2022

Poczekajta na recenzje. "Batman i Robin" też sporo zarobił ;).


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Krismeister - 13-02-2022


Teraz pytanie ile z tego co mówi Rob jest prawdą a ile trollingiem xd


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Krismeister - 15-02-2022

04.03 20:55, bilety zaklepane, nic ani nikt mnie nie powstrzyma.


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Pelivaron - 15-02-2022

https://deadline.com/2022/02/the-batman-china-release-date-robert-pattinson-1234933650/

Batman będzie puszczany w Chinach!


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Huntersky - 17-02-2022


W 7:32 lepa z ucha na pysk w ryj.


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Corn - 17-02-2022

Ale dorosły facet biegnący ile fabryka dała, w tym kostiumie, przez posterunek pełen ludzi wygląda super bekowo :D


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - marsgrey21 - 17-02-2022

Szczerze? Moim zdaniem jest to wyreżyserowane i nakręcone tak, że ani przez moment nie przechodzi mi myśl, że to wygląda śmiesznie, wprost przeciwnie, kupuję to co widzę. 100% immersja.


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Krismeister - 17-02-2022

Obejrzałem tylko fragment i bez dźwięku a już jestem podjarany. Dziękuję Ci Matt Revees, od 7 lat nie miałem takiego hajpu na nic.


The Batman (2022) reż. Matt Reeves - srebrnik - 17-02-2022

Nie wiem sam. Nie wiem. Muzyka jakoś mi nie siedzi. Wizualnie fajnie, poza tym ujęcie na linie. Kolorki super, klimat ok. Sam motyw z ciosem w ryj ciężko ocenić, jak dla mnie. Może to być spoko, ale równie dobrze blisko tutaj do takiego ostentacyjnego twardzielstwa, które w pełnym metrażu będzie nieznośne.

Niemniej czekam. Mnie tam się te filmy o małpach od Reevesa podobały


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - slepy51 - 18-02-2022



Jak ten film będzie taki nudny, gromkopierdnie poważny i smutny jak ten dotychczas udostępniony soundtrack to tylko w trakcie seansu wyjąć żyletki i się chlastać :)


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Paszczak - 18-02-2022

Catwoman = smętny pseudo-jazz na pianinie.

Przypomnijcie mi, jak TEN DRUGI FILM to zrobił?
Coś kojarzę....
Jednym z największych problemów nowego Batmana jest to, że aż doprasza się o porównania z najlepszym superbohaterskim filmem wszechczasów. Kotka, Pingwin, korupcja w Gotham...  Już drżę na samą myśl o analitycznych postach Rozgrzdgzrzgrzdgza.


RE: The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Mefisto - 18-02-2022

Bo to pewnie będzie kolejny remake z drobnymi zmianami :)