Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)



RE: Zapowiedzi - Lawrence - 29-01-2012

Z trailera wynika, że większość akcji będzie się działa w burdelu. To też można się domyśleć jaki poziom dowcipów i o jakiej tematyce nas może oczekiwać. :/


RE: Zapowiedzi - Hitch - 29-01-2012

Poziom humoru można było już wywnioskować po ogłoszeniu tytułu tego gówna.


RE: Zapowiedzi - Lawrence - 29-01-2012

To wiadomo, ale to może być jeszcze gorsze od "Weekendu". A ja myślałem, że już niżej upaść się nie da.


RE: Zapowiedzi - Hitch - 29-01-2012

Myślę, że akurat do "Weekendu" temu ścierwu będzie bardzo blisko.


RE: Zapowiedzi - BezcelowyAlbatros - 29-01-2012

I co to za kit, że Karolak znalazł się tam przypadkiem? Przypadek to by był, gdyby się w jakimś polskim gównie nie znalazł :)


RE: Zapowiedzi - Motoduf - 29-01-2012

Przecież to jest kapka w kapkę Weekend - tak samo nieudolne kopiowanie Guya Ritchiego i antyśmieszne żarty. No kurwa.


RE: Zapowiedzi - Pitero - 29-01-2012

No to już jest przegięcie. To będzie dno dna. To nie jest śmieszne ani trochę. Scena z Koterskim należy do najgorszych: "za ile dziwka?" "500" "oo, dlaczego tak drogo?". No, żesz KURWA



RE: Zapowiedzi - shamar - 30-01-2012

(29-01-2012, 22:23)Snappik napisał(a): UWAGA! Oglądać na własną odpowiedzialność ;)

To serio nie jest film telewizyjny? JA zobaczyłem Milewicza to wyłączyłem.




RE: Zapowiedzi - Arahan - 30-01-2012

przepraszam, ale patrząc na to tylko jedno przychodzi mi na myśl:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=25C8xGm-Pl4[/youtube]




RE: Zapowiedzi - Turus - 30-01-2012

A najgorsze jest to, ze pewnie na to gówno pójdą tłumy polaków i to coś zarobi kupę kasy.


RE: Zapowiedzi - leszek samo zuo - 30-01-2012

(30-01-2012, 09:58)Turus napisał(a): A najgorsze jest to, ze pewnie na to gówno pójdą tłumy polaków i to coś zarobi kupę kasy.

I jeszcze powstanie sequel...



RE: Zapowiedzi - raven.second - 30-01-2012

Kac Wawa w Krakowie 3d?


RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 30-01-2012

Nie jestem w stanie napisać żadnego komentarza na temat tego, co zobaczyłem.


RE: Zapowiedzi - Mefisto - 30-01-2012

ja jestem: kurwa mać, ja pierdolę, dlaczego ludzie za to odpowiedzialni jeszcze nie zostali rozstrzelani?


RE: Zapowiedzi - simek - 30-01-2012

Ja się tylko zastanawiam kiedy tego rodzaju filmy wyjdą z mody i przestaną na nie chodzi tabuny Polaków, bo póki co sukces kasowy murowany, a budżet pewnie mikroskopijny. Jakbym był producentem filmowym to bym się do tego dołożył, ale z zastrzeżeniem, że nie będę musiał tego nigdy obejrzeć.


RE: Zapowiedzi - Mefisto - 30-01-2012

Przecież producenci nie oglądają większości swoich filmów :) Wykładają kasę i chuj - ma się sprzedać. Więc jeśli już stawiać jakąś klauzulę, to raczej typu: dokładam się do tego, ale anonimowo.


RE: Zapowiedzi - simek - 30-01-2012

O! Też może być.


RE: Zapowiedzi - shamar - 30-01-2012

(30-01-2012, 17:13)Mefisto napisał(a): ja jestem: do kroćset fur beczek!

(30-01-2012, 20:40)Mefisto napisał(a): i kurcze pieczone

Cenzor-automat tu jakiś działa, czy jak?

Ale skoro przepuścił k...we to jakiś cienki.




RE: Zapowiedzi - BezcelowyAlbatros - 31-01-2012

E, tam shamar, widzę, że nie orientujesz się w nowych trendach złorzeczenia i przeklinania. ;-)


RE: Zapowiedzi - shamar - 31-01-2012

Ja nigdy z niczym nie jestem na czasie...