![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Lawrence - 29-01-2012 Z trailera wynika, że większość akcji będzie się działa w burdelu. To też można się domyśleć jaki poziom dowcipów i o jakiej tematyce nas może oczekiwać. :/ RE: Zapowiedzi - Hitch - 29-01-2012 Poziom humoru można było już wywnioskować po ogłoszeniu tytułu tego gówna. RE: Zapowiedzi - Lawrence - 29-01-2012 To wiadomo, ale to może być jeszcze gorsze od "Weekendu". A ja myślałem, że już niżej upaść się nie da. RE: Zapowiedzi - Hitch - 29-01-2012 Myślę, że akurat do "Weekendu" temu ścierwu będzie bardzo blisko. RE: Zapowiedzi - BezcelowyAlbatros - 29-01-2012 I co to za kit, że Karolak znalazł się tam przypadkiem? Przypadek to by był, gdyby się w jakimś polskim gównie nie znalazł :) RE: Zapowiedzi - Motoduf - 29-01-2012 Przecież to jest kapka w kapkę Weekend - tak samo nieudolne kopiowanie Guya Ritchiego i antyśmieszne żarty. No kurwa. RE: Zapowiedzi - Pitero - 29-01-2012 No to już jest przegięcie. To będzie dno dna. To nie jest śmieszne ani trochę. Scena z Koterskim należy do najgorszych: "za ile dziwka?" "500" "oo, dlaczego tak drogo?". No, żesz KURWA RE: Zapowiedzi - shamar - 30-01-2012 (29-01-2012, 22:23)Snappik napisał(a): UWAGA! Oglądać na własną odpowiedzialność ;) To serio nie jest film telewizyjny? JA zobaczyłem Milewicza to wyłączyłem. RE: Zapowiedzi - Arahan - 30-01-2012 przepraszam, ale patrząc na to tylko jedno przychodzi mi na myśl: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=25C8xGm-Pl4[/youtube] RE: Zapowiedzi - Turus - 30-01-2012 A najgorsze jest to, ze pewnie na to gówno pójdą tłumy polaków i to coś zarobi kupę kasy. RE: Zapowiedzi - leszek samo zuo - 30-01-2012 (30-01-2012, 09:58)Turus napisał(a): A najgorsze jest to, ze pewnie na to gówno pójdą tłumy polaków i to coś zarobi kupę kasy. I jeszcze powstanie sequel... RE: Zapowiedzi - raven.second - 30-01-2012 Kac Wawa w Krakowie 3d? RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 30-01-2012 Nie jestem w stanie napisać żadnego komentarza na temat tego, co zobaczyłem. RE: Zapowiedzi - Mefisto - 30-01-2012 ja jestem: kurwa mać, ja pierdolę, dlaczego ludzie za to odpowiedzialni jeszcze nie zostali rozstrzelani? RE: Zapowiedzi - simek - 30-01-2012 Ja się tylko zastanawiam kiedy tego rodzaju filmy wyjdą z mody i przestaną na nie chodzi tabuny Polaków, bo póki co sukces kasowy murowany, a budżet pewnie mikroskopijny. Jakbym był producentem filmowym to bym się do tego dołożył, ale z zastrzeżeniem, że nie będę musiał tego nigdy obejrzeć. RE: Zapowiedzi - Mefisto - 30-01-2012 Przecież producenci nie oglądają większości swoich filmów :) Wykładają kasę i chuj - ma się sprzedać. Więc jeśli już stawiać jakąś klauzulę, to raczej typu: dokładam się do tego, ale anonimowo. RE: Zapowiedzi - simek - 30-01-2012 O! Też może być. RE: Zapowiedzi - shamar - 30-01-2012 (30-01-2012, 17:13)Mefisto napisał(a): ja jestem: do kroćset fur beczek! (30-01-2012, 20:40)Mefisto napisał(a): i kurcze pieczone Cenzor-automat tu jakiś działa, czy jak? Ale skoro przepuścił k...we to jakiś cienki. RE: Zapowiedzi - BezcelowyAlbatros - 31-01-2012 E, tam shamar, widzę, że nie orientujesz się w nowych trendach złorzeczenia i przeklinania. ;-) RE: Zapowiedzi - shamar - 31-01-2012 Ja nigdy z niczym nie jestem na czasie... |