Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-07-2011

Rispekt, ja bym na to nie wpadł:D

http://patyczak.deviantart.com/#/d3kknkl


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 01-07-2011

Ogromna różnica, teraz jest super <ok>


RE: NASZE PLAKATY - Bucho - 01-07-2011


Mnie, caly czas przeraza problem kregoslupa u Pana Lee Jonesa :)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-07-2011

Coś tam nie pasi, ale wsadziłem głowę w tym samym miejscu, co w oryginalne:P


RE: NASZE PLAKATY - Gwahlur - 01-07-2011

Pan Jones cierpi na zespół ABS, czyli Absolutny Brak Szyi. Poza tym zdecydowanie dobre.


RE: NASZE PLAKATY - Jakuzzi - 01-07-2011

Przestańcie poprawiać już tego Jonesa. Jak bardzo by nie szlifować tego plakatu, i tak nie nada się do niczego. ;p


RE: NASZE PLAKATY - Karol - 01-07-2011

Cytat:Karolu, a co w tym mrocznego? :)

Nie wiem, ale wiem za to, co jest mocnego ;P.


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 01-07-2011

Ja tylko nie bardzo wiem czemu mają służyć zabiegi wytłuszczania jednych nazwisk, a omijania pod tym względem drugich - bo to już od kilku plakatów stosujesz :)
A CoM niezłe, ale jakoś nie do końca mi pasuje do filmu.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-07-2011

Cytat:Ja tylko nie bardzo wiem czemu mają służyć zabiegi wytłuszczania jednych nazwisk, a omijania pod tym względem drugich - bo to już od kilku plakatów stosujesz :)

To nie ma żadnego znaczenia, poza estetycznym - uznałem, że fajnie będzie ożywić w ten sposób typografię. I wytłuszczenie nazwiska lub jego brak nie świadczy o moim stosunku do aktora albo o jego roli:)


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 01-07-2011

Nie to miałem na myśli - wygląda to po prostu... dziwnie :)


RE: NASZE PLAKATY - military - 05-07-2011

W plakacie Kapitana proporcje TLJ ci trochę nie wyszły i przez to wygląda koślawo. Powinno być raczej tak:

[Obrazek: scaled.php?server=829&filename=captainam...res=medium]

Poza tym głowę dałbym odrobinę wyżej i pokazał kawałek szyi. I jakieś dystynkcje, pagony na ramionach, żeby było widać że to ktoóś ważny. I w sumie domalowałbym trochę lewej ręki, jakby wskazującej coś za TLJ - zapraszającej do amerykańskiej flagi. Dopracuj, a plakat będzie w pytkę.:)


RE: NASZE PLAKATY - Bucho - 05-07-2011


Pierwsze skojarzenie, Tommy'ego osrala wielka mewa <rotfl>


RE: NASZE PLAKATY - Gwahlur - 06-07-2011

Sorry za offtop...

Mierzwiak a jakbyś ocenił plakat do walki bokserskiej Kliczko-Adamek, jednego z największych wydarzeń sportowych w historii naszego kraju? Dla mnie to kicz i komputerowa sraka, obu komputerowo opalili i sie w tych koszulkach prezentuja jak dwaj wlasciciele solarium.

http://www.bokser.org/content/2011/07/06/141549/20110910-Adamek-Kliczko.jpg


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 06-07-2011

Imprezowe plakaty są lepsze...

Military, dzięki:)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 08-07-2011

[Obrazek: theadjustmentbureaupostm.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 08-07-2011

Zajebioza:)

Twój najlepszy plakat.

Tylko zrobiłeś błąd w tytule:P


RE: NASZE PLAKATY - BezcelowyAlbatros - 08-07-2011

Ło, super plakat! Jestem świeżo po seansie i wizualizacja powyższa pasuje tak, że nic dodać i (prawie) nic ująć.*

*Poza creditsami, które - ja wiem, krawat - tak stłoczone wyglądają na trochę dziwaczne i lekko niepotrzebne.

EDIT:

patyczak napisał(a):Tylko zrobiłeś błąd w tytule:P

...AdjSUTment...

Sut... Khy-Khy-Khy ;)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 08-07-2011

Dzięki!

Błąd poprawiony :)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 08-07-2011

Creditsy świetne są, choć mogą być nieczytelne.


RE: NASZE PLAKATY - BezcelowyAlbatros - 08-07-2011

W sumie tak, o to właśnie mi chodziło.