![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-07-2011 Rispekt, ja bym na to nie wpadł:D http://patyczak.deviantart.com/#/d3kknkl RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 01-07-2011 Ogromna różnica, teraz jest super <ok> RE: NASZE PLAKATY - Bucho - 01-07-2011 Mnie, caly czas przeraza problem kregoslupa u Pana Lee Jonesa :) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-07-2011 Coś tam nie pasi, ale wsadziłem głowę w tym samym miejscu, co w oryginalne:P RE: NASZE PLAKATY - Gwahlur - 01-07-2011 Pan Jones cierpi na zespół ABS, czyli Absolutny Brak Szyi. Poza tym zdecydowanie dobre. RE: NASZE PLAKATY - Jakuzzi - 01-07-2011 Przestańcie poprawiać już tego Jonesa. Jak bardzo by nie szlifować tego plakatu, i tak nie nada się do niczego. ;p RE: NASZE PLAKATY - Karol - 01-07-2011 Cytat:Karolu, a co w tym mrocznego? :) Nie wiem, ale wiem za to, co jest mocnego ;P. RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 01-07-2011 Ja tylko nie bardzo wiem czemu mają służyć zabiegi wytłuszczania jednych nazwisk, a omijania pod tym względem drugich - bo to już od kilku plakatów stosujesz :) A CoM niezłe, ale jakoś nie do końca mi pasuje do filmu. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-07-2011 Cytat:Ja tylko nie bardzo wiem czemu mają służyć zabiegi wytłuszczania jednych nazwisk, a omijania pod tym względem drugich - bo to już od kilku plakatów stosujesz :) To nie ma żadnego znaczenia, poza estetycznym - uznałem, że fajnie będzie ożywić w ten sposób typografię. I wytłuszczenie nazwiska lub jego brak nie świadczy o moim stosunku do aktora albo o jego roli:) RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 01-07-2011 Nie to miałem na myśli - wygląda to po prostu... dziwnie :) RE: NASZE PLAKATY - military - 05-07-2011 W plakacie Kapitana proporcje TLJ ci trochę nie wyszły i przez to wygląda koślawo. Powinno być raczej tak: ![]() Poza tym głowę dałbym odrobinę wyżej i pokazał kawałek szyi. I jakieś dystynkcje, pagony na ramionach, żeby było widać że to ktoóś ważny. I w sumie domalowałbym trochę lewej ręki, jakby wskazującej coś za TLJ - zapraszającej do amerykańskiej flagi. Dopracuj, a plakat będzie w pytkę.:) RE: NASZE PLAKATY - Bucho - 05-07-2011 Pierwsze skojarzenie, Tommy'ego osrala wielka mewa <rotfl> RE: NASZE PLAKATY - Gwahlur - 06-07-2011 Sorry za offtop... Mierzwiak a jakbyś ocenił plakat do walki bokserskiej Kliczko-Adamek, jednego z największych wydarzeń sportowych w historii naszego kraju? Dla mnie to kicz i komputerowa sraka, obu komputerowo opalili i sie w tych koszulkach prezentuja jak dwaj wlasciciele solarium. http://www.bokser.org/content/2011/07/06/141549/20110910-Adamek-Kliczko.jpg RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 06-07-2011 Imprezowe plakaty są lepsze... Military, dzięki:) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 08-07-2011
RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 08-07-2011 Zajebioza:) Twój najlepszy plakat. Tylko zrobiłeś błąd w tytule:P RE: NASZE PLAKATY - BezcelowyAlbatros - 08-07-2011 Ło, super plakat! Jestem świeżo po seansie i wizualizacja powyższa pasuje tak, że nic dodać i (prawie) nic ująć.* *Poza creditsami, które - ja wiem, krawat - tak stłoczone wyglądają na trochę dziwaczne i lekko niepotrzebne. EDIT: patyczak napisał(a):Tylko zrobiłeś błąd w tytule:P ...AdjSUTment... Sut... Khy-Khy-Khy ;) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 08-07-2011 Dzięki! Błąd poprawiony :) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 08-07-2011 Creditsy świetne są, choć mogą być nieczytelne. RE: NASZE PLAKATY - BezcelowyAlbatros - 08-07-2011 W sumie tak, o to właśnie mi chodziło. |