Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90)



RE: Rambo - Lawrence - 12-09-2014

Rambo V? Myślałem, że IV Stallone oficjalnie zakończył tę serię. Znaczy się widok powrotu do domu itd. Zresztą sam nie jestem fanem V. I ciekawe jakby się miała V nazywać, skoro IV to "Rambo", albo samo "John Rambo"?


RE: Rambo - Bucho - 12-09-2014

Last Blood


RE: Rambo - shamar - 12-09-2014

"Last Blood" jest tandetne i zarazem... fajne. Bo przypomni tłuszczom, że pierwszy film to nie był żaden Rambo a "First Blood".

Trzymam kciuki, choć nie wierzę w powodzenie.


RE: Rambo - Gieferg - 12-09-2014

Cytat:Lepiej napisz co ze sceną, w barze na początku filmu. Ktoś na FW pyta o tą scenę i rzeczywiście coś takiego pamiętam ale już na dvd tego nie ma.

Raczej nie ma takiej sceny, może komuś się popieprzyło z książką, gdzie była scena w barze na początku, z tym, że nie przupominam sobie by go nie chcieli obsłużyć, ale przylazł Teasle i go chyba wygonił.





RE: Rambo - Lawrence - 12-09-2014

Last Widmoblood.


RE: Rambo - shamar - 12-09-2014

(12-09-2014, 01:09)Gieferg napisał(a): Raczej nie ma takiej sceny, może komuś się popieprzyło z książką, gdzie była scena w barze na początku, z tym, że nie przupominam sobie by go nie chcieli obsłużyć, ale przylazł Teasle i go chyba wygonił.

No w książce tak było ale... ALE... znalazłem na WikiRambo, że taka scena istnieje i jest "deleted scene" więc możliwe, że na VHSach w Polszy mieliśmy taką wersję.




RE: Rambo - Predator895 - 13-09-2014

Owa scena jak najbardziej istnieje , albo inaczej na pewno została sfilmowana. Kiedyś na IMDb wyczytałem , że obecna była na pierwszych pokazach i wydaniach VHS. Kilku użytkowników szczegółowo opisało te scenę. Jednak w kolejnych wznowieniach nie wiedzieć czemu zniknęła jak dziewictwo na 100dniówce ;) Z tego co wiem to na necie nawet nie ma zdjęć z owej sekwencji. Na imdb w ciekawostkach piszą , że pierwotna wersja trwała prawie 3 h a Stallonek wkurzył się, że film za mało skupia się na jego postaci i kazał wykastrować filmik do pierwotnej formy :P


RE: Rambo - Mental - 01-01-2015

Rambo z jednej ręki wali z M60:





Kyle Myers też:







RE: Rambo - military - 29-01-2015

Rambo 3 powtórzone. Kocham ten film. Nikt nie strzela z biodra tak kozacko jak Stallone. To przez niego przez całe dzieciństwo myślałem, że tak należy strzelać z kałacha.

R3 ma słaby początek, ale od sceny gry w polo truchłem wyruchanej na śmierć kozy zaczyna się czyste dobro. To z tej części pochodzą takie teksty, jak "jestem twoim najgorszym koszmarem" czy "Bóg bywa litościwy, Rambo nie". To tutaj jest strzelanie z łuku do helikopterów. To tutaj jest zasklepianie rany prochem strzelniczym. 130% Rambo w Rambo.

R3 ma u mnie 10/10 i wciąż walczy o pozycję najlepszego Rambo zaraz po niepowtarzalnej jedynce.


RE: Rambo - Gieferg - 29-01-2015

Chocby za słabujący początek... początek? W sumie to pierwszą połowę filmu, należą się punkty karne, więc do 10/10, czy choćby do Rambo II to się nigdy nawet nie zbliży, to powiedziawszy... I like it a lot! Szczególnie z Szołajskim z Polsatu :D


RE: Rambo - Pelivaron - 18-11-2015

http://movieweb.com/rambo-reboot-sylvester-stallone-ryan-gosling/

Ogólnie bardzo lubię Ryana, ale...




RE: Rambo - Gieferg - 18-11-2015

Jeśli pominąć to, że Rambo jest dla mnie jedną z postaci których recastować nie wypada, jak dla mnie Gosling nawet by się nadawał.


RE: Rambo - Corn - 18-11-2015

Ale mówimy tutaj o tym skromnym dramacie jakim była "Pierwsza krew" gdzie mieliśmy doczynienia z człowiekiem cierpiącym na PTSD? Jeśli tak to Gosling jest spoko. Michael Pitt czy Cillian Murphy też by się nadawali.


RE: Rambo - shamar - 18-11-2015

W książce, o ile pamiętam, Rambo był prawdziwym skurwysynem-psychopatą, który zabijał np. murzyna za krzywe spojrzenie ale nie... ŻADNEGO sreboota, który oznaczałby, że i tak nie zekranizowaliby wiernie książki bo historia w książce jest zamknięta.


RE: Rambo - nawrocki - 18-11-2015

No ale Gosling i tak przecież w tym nie zagra, więc nie wiem o co halo.


RE: Rambo - Pelivaron - 02-12-2015

http://deadline.com/2015/12/rambo-new-blood-tv-series-sylvester-stallone-fox-father-son-1201635077/




RE: Rambo - shamar - 02-12-2015

To się nie dzieje naprawdę?

Tak przy okazji - ktoś powinien założyć temat z zestawem seriali, stworzonych na bazie filmów. Tego jest już tak dużo...


RE: Rambo - Juby - 08-12-2015

http://www.filmweb.pl/news/Sylvester+Stallone+ukatrupi%C5%82+syna+Johna+Rambo-114779

Szybko zmienili zdanie. Ach ten filmweb i jego newsy.


RE: Rambo - Gieferg - 13-01-2016

http://variety.com/2016/film/news/sylvester-stallone-retiring-rambo-1201672291/

Nara, John :(


RE: Rambo - Snappik - 13-01-2016

I bardzo dobrze. Ostatnia część byłaby już zbyt geriatryczna. Stallone wie kiedy zrezygnować ze swojej ikonicznej roli, w przeciwieństwie do Arnolda.