Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Arahan - 25-01-2018

Jak już w końcu kupię PS4, która jest w kolejce jest 3 w kolejce po:

1. Prawo Jazdy na autobus (pierwsza rata zapłacona)
2. SmartWatch

to będzie to druga, po U4 gra którą kupię :)


RE: Gry - tchopz - 25-01-2018

Było mówić. U mnie w robocie prawko miałbyś za darmo i jeszcze premia za polecenie do podziału.
No i pojeździł byś trochę tym autobusem po okolicach Torunia za darmo jeszcze. ;)
Za darmo, pff, jeszcze pensja by wpadła.


RE: Gry - Arahan - 25-01-2018

(25-01-2018, 11:42)tchopz napisał(a): Było mówić. U mnie w robocie prawko miałbyś za darmo i jeszcze premia za polecenie do podziału.
No i pojeździł byś trochę tym autobusem po okolicach Torunia za darmo jeszcze. ;)
Za darmo, pff, jeszcze pensja by wpadła.

Na razie zapłaciłem pierwszą ratę, całość 7 kafli, jak zaoszczędzę te 6 które mam do zapłaty to skrzynka bronxów dla Ciebie :) 
tylko, że Toruń daleko :/


RE: Gry - tchopz - 25-01-2018

3 lata lojalki... ;)
http://www.arrivabus.pl/pl/o-nas/praca/akademia-kandydatow-na-kierowcow-arriva
Nie wiem gdzie szukają. Może nie tylko w Toruniu.

Sorry za offtop...


RE: Gry - Arahan - 25-01-2018

Ło panie, to nie. Ja potrzebuję zrobić do Norwegii ;)


RE: Gry - Mierzwiak - 25-01-2018

(25-01-2018, 13:44)tchopz napisał(a): 3 lata lojalki... ;)
Lojalka jest niezgodna z prawem :)


RE: Gry - tchopz - 25-01-2018

To pokaż mi, w którym miejscu jest coś nie tak.
Aaa, że nie masz przed oczami dokumentu i nie wiesz jak wygląda umowa, o której w skrócie myślowym napisałem "lojalka" ?
:P

To inaczej napiszę. Trzeba popracować trochę czasu po zdobyciu uprawnień, żeby miało to sens z punktu widzenia pracownika.


RE: Gry - Mierzwiak - 25-01-2018

U mnie lojalka to umowa w której po odbyciu szkolenia zobowiązujesz się do zwrotu kosztów w przypadku wypowiedzenia umowy z twojej strony. Stąd skojarzenie.

Za kadrową: wiem że to niezgodne z prawem, ale nie każdy o tym wie. LOL


RE: Gry - Maćko - 06-02-2018

Już jutro - remake mojej ulubionej gry wszechczasów.

Ograłem 2 razy na PS2, ograłem 2 razy remaster na PS3, pewnie ze dwa razy ogram ten remake na PS4 i mam nadzieję, że zagram w też na PS5. 

Jak tu wytrzymać jeszcze te kilkanaście godzin?!




RE: Gry - Arahan - 06-02-2018

Wygląda obłędnie.


RE: Gry - Kuba - 11-02-2018

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107845

I super. Ostro się jaram


RE: Gry - Norton - 18-02-2018

Ludzie, grajcie w Celeste.

Platformówka 2D z ładną, pikselową grafiką przywodzącą na myśl lata 90 (albo chociażby takie Spelunky). Mechanika gry prosta - skok, dash i wspinanie się (oraz trzymanie) po krawędziach. Do tego kilka poziomów dodających własne, niezależne od gracza mechaniki i tysiące ekranów do przejścia, wymagających często od gracza chirurgicznej precyzji i kombinowania. Dla bardziej cierpliwych - znajdźki i dodatkowe poziomy, których trudność doprowadza do pasji.

Dark Souls platformówek 2D. ;) (Tak, znam tego mema)




RE: Gry - Proteus - 18-02-2018

Bardzo, bardzo, bardzo poproszę.

http://www.komputerswiat.pl/gamezilla/newsy/2018/7/warcraft-3-hd-zapowiedz-remastera-juz-za-kilkanascie-dni


RE: Gry - Kluski - 18-02-2018

Wolałbym Warcraft IV, ale dobre i to, na pewno lepsze niż te durne MMO...


RE: Gry - Proteus - 18-02-2018

Trójczka i Frozen Throne z grafiką z Heroes of the Storm, cutscenkami w high-definition rozdzielczości i może jakimiś tyci, tyci poprawkami w interfejsie i byłbym bardzo szczęśliwym graczem.

Ot, tak mało mi do szczęścia potrzeba.

Teraz akurat przechodzę Starcrafta zremasterowanego.


RE: Gry - Gal Anonim - 18-02-2018

Jesli ktoś jeszcze nie grał w oryginalnego Deus Exa to Elon Musk poleca :)




RE: Gry - Kluski - 18-02-2018

Cytat:Overwatch

Spadaj.


RE: Gry - Kluski - 23-02-2018

Kto grał w pierwszego AoE`sa? Jakimś cudem pominąłem tę produkcję, a teraz jest idealna okazja do nadrobienia zaległości bo ponoć remaster wymiata.


RE: Gry - Snappik - 03-03-2018

All Walls Must Fall - fuck you Duncan Jones. Właśnie tak powinien wyglądać futurystyczny Berlin AD 2089 :) A tak na serio - jeżeli lubicie połączenie Shadowruna z Deus Exem i nie chcecie przy tym wydać 200 zł to zagrajcie w to. Naprawdę miodne połączenie kilku gatunków - RPG, turówki, s-f, cyberpunka i co tam jeszcze się napatoczyło... Choć fabuła trąci banałem na kilometr i wydaje się skrajnie idiotyczna oraz pretekstowa, to ja wsiąkłem w nią na maksa w czym duża zasługa idealnego mixa wizualnego stylu z fantastyczną muzyką. Mamy Berlin przyszłości, spisek i wybuch wielkiej bomby. Jako agent specjalny cofamy się w czasie, wchodzimy w środek zawieruchy i mamy na zadanie sprawdzić kto odpowiada za zamach.

[Obrazek: 603614607id11173gol.jpg]

Od razu napiszę, że to nie jest "wielka" gra opracowana w tabelkach Excela i wydana z myślą oo 20 dodatkach DLC. To projekt małej grupy, która znalazła hajs na Kickstarterze i przez ostatni rok szlifowała co się dało. Może dlatego ma to swój urok, ponieważ bugów nie brakuje, a niektóre rozwiązania są kontrowersyjne, ale przy tym podnoszą poziom trudności. Gameplay jest wymagający, ponieważ mamy mały margines błędu związany z żywotnością naszego bohatera - zdrowie nie regeneruje się automatycznie, a nawet nie z misji na misję - za "rehabilitację" trzeba zapłacić kasą zdobytą w trakcie misji. No ale obok są przecież dodatkowe wyposażenia, broń, wszczepy, a wrogów z misji na misję coraz więcej. Na całe szczęście wiele pojedynków można rozwiązać dialogowo i tutaj wchodzi zajebisty plus i minus tej produkcji - dialogi możemy rozstrzygnąć na swoją korzyść na 3 sposoby: strasząc (s=chcesz w ryja?), flirtując (ej masz fajny nowy pistolet, pokaż go:)) lub budując respekt (chłopcze, za takich ja ty walczyłem na wojnie). Jest to o tyle ciekawe, że trzeba się pilnować, aby wroga nie wkurzyć bo wtedy zacznie się jatka. Minusem jest to, że tak naprawdę do końca nigdy nie wiadomo jaka opcja dialogowa odpowiada za dany efekt, same odpowiedzi również często się powtarzają (natomiast zmienia się ścieżka prowadzenia rozmowy).

Zajebiście wyglądają również krótkie powtórki wymian ognia, ponieważ są pewnego rodzaju nagrodą za udane kombinowanie i szukanie osłon. Grę kupiłem na Steamie za 33 zł i nie żałuję. Jestem aktualnie na 4 misji i muszę zaczynać od nowa ponieważ spieprzyłem sobie postać i nie mam kasy na zdroowie :>


RE: Gry - Proteus - 06-03-2018

Się wyrabia reputację na zagranicznej dzielni ;)

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2018/03/06/rumor-the-witchers-geralt-to-appear-in-soulcalibur-vi.aspx