![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Arahan - 25-01-2018 Jak już w końcu kupię PS4, która jest w kolejce jest 3 w kolejce po: 1. Prawo Jazdy na autobus (pierwsza rata zapłacona) 2. SmartWatch to będzie to druga, po U4 gra którą kupię :) RE: Gry - tchopz - 25-01-2018 Było mówić. U mnie w robocie prawko miałbyś za darmo i jeszcze premia za polecenie do podziału. No i pojeździł byś trochę tym autobusem po okolicach Torunia za darmo jeszcze. ;) Za darmo, pff, jeszcze pensja by wpadła. RE: Gry - Arahan - 25-01-2018 (25-01-2018, 11:42)tchopz napisał(a): Było mówić. U mnie w robocie prawko miałbyś za darmo i jeszcze premia za polecenie do podziału. Na razie zapłaciłem pierwszą ratę, całość 7 kafli, jak zaoszczędzę te 6 które mam do zapłaty to skrzynka bronxów dla Ciebie :) tylko, że Toruń daleko :/ RE: Gry - tchopz - 25-01-2018 3 lata lojalki... ;) http://www.arrivabus.pl/pl/o-nas/praca/akademia-kandydatow-na-kierowcow-arriva Nie wiem gdzie szukają. Może nie tylko w Toruniu. Sorry za offtop... RE: Gry - Arahan - 25-01-2018 Ło panie, to nie. Ja potrzebuję zrobić do Norwegii ;) RE: Gry - Mierzwiak - 25-01-2018 (25-01-2018, 13:44)tchopz napisał(a): 3 lata lojalki... ;)Lojalka jest niezgodna z prawem :) RE: Gry - tchopz - 25-01-2018 To pokaż mi, w którym miejscu jest coś nie tak. Aaa, że nie masz przed oczami dokumentu i nie wiesz jak wygląda umowa, o której w skrócie myślowym napisałem "lojalka" ? :P To inaczej napiszę. Trzeba popracować trochę czasu po zdobyciu uprawnień, żeby miało to sens z punktu widzenia pracownika. RE: Gry - Mierzwiak - 25-01-2018 U mnie lojalka to umowa w której po odbyciu szkolenia zobowiązujesz się do zwrotu kosztów w przypadku wypowiedzenia umowy z twojej strony. Stąd skojarzenie. Za kadrową: wiem że to niezgodne z prawem, ale nie każdy o tym wie. LOL RE: Gry - Maćko - 06-02-2018 Już jutro - remake mojej ulubionej gry wszechczasów. Ograłem 2 razy na PS2, ograłem 2 razy remaster na PS3, pewnie ze dwa razy ogram ten remake na PS4 i mam nadzieję, że zagram w też na PS5. Jak tu wytrzymać jeszcze te kilkanaście godzin?! RE: Gry - Arahan - 06-02-2018 Wygląda obłędnie. RE: Gry - Kuba - 11-02-2018 https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107845 I super. Ostro się jaram RE: Gry - Norton - 18-02-2018 Ludzie, grajcie w Celeste. Platformówka 2D z ładną, pikselową grafiką przywodzącą na myśl lata 90 (albo chociażby takie Spelunky). Mechanika gry prosta - skok, dash i wspinanie się (oraz trzymanie) po krawędziach. Do tego kilka poziomów dodających własne, niezależne od gracza mechaniki i tysiące ekranów do przejścia, wymagających często od gracza chirurgicznej precyzji i kombinowania. Dla bardziej cierpliwych - znajdźki i dodatkowe poziomy, których trudność doprowadza do pasji. Dark Souls platformówek 2D. ;) (Tak, znam tego mema) RE: Gry - Proteus - 18-02-2018 Bardzo, bardzo, bardzo poproszę. http://www.komputerswiat.pl/gamezilla/newsy/2018/7/warcraft-3-hd-zapowiedz-remastera-juz-za-kilkanascie-dni RE: Gry - Kluski - 18-02-2018 Wolałbym Warcraft IV, ale dobre i to, na pewno lepsze niż te durne MMO... RE: Gry - Proteus - 18-02-2018 Trójczka i Frozen Throne z grafiką z Heroes of the Storm, cutscenkami w high-definition rozdzielczości i może jakimiś tyci, tyci poprawkami w interfejsie i byłbym bardzo szczęśliwym graczem. Ot, tak mało mi do szczęścia potrzeba. Teraz akurat przechodzę Starcrafta zremasterowanego. RE: Gry - Gal Anonim - 18-02-2018 Jesli ktoś jeszcze nie grał w oryginalnego Deus Exa to Elon Musk poleca :) RE: Gry - Kluski - 18-02-2018 Cytat:Overwatch Spadaj. RE: Gry - Kluski - 23-02-2018 Kto grał w pierwszego AoE`sa? Jakimś cudem pominąłem tę produkcję, a teraz jest idealna okazja do nadrobienia zaległości bo ponoć remaster wymiata. RE: Gry - Snappik - 03-03-2018 All Walls Must Fall - fuck you Duncan Jones. Właśnie tak powinien wyglądać futurystyczny Berlin AD 2089 :) A tak na serio - jeżeli lubicie połączenie Shadowruna z Deus Exem i nie chcecie przy tym wydać 200 zł to zagrajcie w to. Naprawdę miodne połączenie kilku gatunków - RPG, turówki, s-f, cyberpunka i co tam jeszcze się napatoczyło... Choć fabuła trąci banałem na kilometr i wydaje się skrajnie idiotyczna oraz pretekstowa, to ja wsiąkłem w nią na maksa w czym duża zasługa idealnego mixa wizualnego stylu z fantastyczną muzyką. Mamy Berlin przyszłości, spisek i wybuch wielkiej bomby. Jako agent specjalny cofamy się w czasie, wchodzimy w środek zawieruchy i mamy na zadanie sprawdzić kto odpowiada za zamach. ![]() Od razu napiszę, że to nie jest "wielka" gra opracowana w tabelkach Excela i wydana z myślą oo 20 dodatkach DLC. To projekt małej grupy, która znalazła hajs na Kickstarterze i przez ostatni rok szlifowała co się dało. Może dlatego ma to swój urok, ponieważ bugów nie brakuje, a niektóre rozwiązania są kontrowersyjne, ale przy tym podnoszą poziom trudności. Gameplay jest wymagający, ponieważ mamy mały margines błędu związany z żywotnością naszego bohatera - zdrowie nie regeneruje się automatycznie, a nawet nie z misji na misję - za "rehabilitację" trzeba zapłacić kasą zdobytą w trakcie misji. No ale obok są przecież dodatkowe wyposażenia, broń, wszczepy, a wrogów z misji na misję coraz więcej. Na całe szczęście wiele pojedynków można rozwiązać dialogowo i tutaj wchodzi zajebisty plus i minus tej produkcji - dialogi możemy rozstrzygnąć na swoją korzyść na 3 sposoby: strasząc (s=chcesz w ryja?), flirtując (ej masz fajny nowy pistolet, pokaż go:)) lub budując respekt (chłopcze, za takich ja ty walczyłem na wojnie). Jest to o tyle ciekawe, że trzeba się pilnować, aby wroga nie wkurzyć bo wtedy zacznie się jatka. Minusem jest to, że tak naprawdę do końca nigdy nie wiadomo jaka opcja dialogowa odpowiada za dany efekt, same odpowiedzi również często się powtarzają (natomiast zmienia się ścieżka prowadzenia rozmowy). Zajebiście wyglądają również krótkie powtórki wymian ognia, ponieważ są pewnego rodzaju nagrodą za udane kombinowanie i szukanie osłon. Grę kupiłem na Steamie za 33 zł i nie żałuję. Jestem aktualnie na 4 misji i muszę zaczynać od nowa ponieważ spieprzyłem sobie postać i nie mam kasy na zdroowie :> RE: Gry - Proteus - 06-03-2018 Się wyrabia reputację na zagranicznej dzielni ;) http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2018/03/06/rumor-the-witchers-geralt-to-appear-in-soulcalibur-vi.aspx |