Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Kluski - 09-06-2018

Chyba najsilniejsze E3 od wielu, wielu lat:

Red Dead Redemption 2
The Last of Us 2
Death Stranding
Cyberpunk 2077
TES VI?
Dying Light 2
Nowe Soulsy
Beyond Good and Evil 2


RE: Gry - Kuba - 10-06-2018

EA zapowiedziało "Star Wars: Fallen Order", gra od twórców Titanfalla pokaże się razem z IX Epizodem Sagi, historia dziać się będzie między III a IV Epizodem i opowie o jednym z Jedi którzy przetrwali pogrom.


RE: Gry - Mierzwiak - 10-06-2018

Nie nazwałbym tego zapowiedzią.

Żadnego logo, żadnej grafiki koncepcyjnej, nic, tylko rzucone od niechcenia przez gostka w czapce z daszkiem dwa zdania na krzyż którym trzeba wierzyć na słowo. Nie mogli tego, bo ja wiem, napisać na twitterze zamiast pchać się z taką żenadą na E3? E3???!!!

KomEAdia.


RE: Gry - Kuba - 10-06-2018

EA to ogólnie błaźni sie z roku na rok.
Ale już niedługo Sony pokaze im jak się robi konfe.


RE: Gry - Kluski - 10-06-2018

Cyberpunk na 90%:

https://www.twitch.tv/xbox


RE: Gry - Kuba - 11-06-2018






Bethesda znowu się chwali, że świat będzie 4 razy większy niż w Falloucie 4. CZTERY razy. WTF, jak oni to chcą zapełnić jakąkolwiek treścią? Oczywiście u nich światy generują się przede wszystkim automatycznie (patrz. absurdalne rozmiary Dagerfalla). Naprawdę liczę na to, że oni kiedyś zrobią dobre RPG.


RE: Gry - Kluski - 11-06-2018

Bardzo mehowy ten zwiastun, niech się idą schować z tymi wszystkimi pierdami na jedno kopyto, tu się robi analizy klatek z trailera Cyberpunka :)


RE: Gry - Proteus - 11-06-2018

Zwiastun nowego Halo. Ta marka jako uniwersum, setting, fabuła, obecnie zupełnie mnie nie jara (a i gejmplejowo, nowe części nie były tak dopracowane jak za czasów gdy odpowiadało za nie Bungie), ale jeżeli nowej części uda się oddać uczucia, które towarzyszyły mi podczas przechodzenia ponadczasowej jedynki i jej wybornego remastera, to biorę to bez popity. A tak się wstępnie zapowiada. Zwiastun nie tylko zalatuje duchem jednyki, jest ładny i kameralny. Nie pokazano za dużo, ale z wypowiedzi devów, można odnieść wrażenie, że nie celują w masówkę jak ostatnie części, tylko chcą do tego podejść wolniej, na spokojnie i z powrotem do korzeni. Z ostrożnością jaram się.




RE: Gry - Proteus - 11-06-2018

OH YEAH. Ogłosili w końcu sequel do ostatniego DOOMA. I do tego rozgrywa się na ziemi. Sam teaser raczej meh, ale tutaj sama informacja powstawania jest wystarczająca.

DOOM 2. Rage 2. Halo Infinite. Witchfire. Co to się porobiło? Az kilka nowych, dużych FPSów ogłoszonych tego samego roku, z których każdy daje podstawy by być do nich względnie optymistycznie nastawionym? Czy cofnęliśmy się w czasie?





Teaser sugeruje DOOMGUY miał mieć klasyczną zbroję.

[Obrazek: DfYCi0LVMAE0MlR.jpg]


RE: Gry - Kluski - 11-06-2018

No i mamy potwierdzenie The Elder Scrolls VI. Nie jest to jakieś wielkie zaskoczenie, bo wszyscy dopominają się o następce Skyrima już od baaaardzo dawna. Od premiery piątej odsłony minęło jedyne 7 lat, a na szóstkę poczekamy jeszcze kolejne kilka.




RE: Gry - Kluski - 11-06-2018

(11-06-2018, 02:45)Proteus napisał(a): Zwiastun nowego Halo. Ta marka jako uniwersum, setting, fabuła, obecnie zupełnie mnie nie jara (a i gejmplejowo, nowe części nie były tak dopracowane jak za czasów gdy odpowiadało za nie Bungie), ale jeżeli nowej części uda się oddać uczucia, które towarzyszyły mi podczas przechodzenia ponadczasowej jedynki i jej wybornego remastera, to biorę to bez popity.


To jeszcze sobie trochę poczekasz, to była tylko prezentacja silnika, do gry jeszcze daleko:

https://www.gamespot.com/articles/e3-2018s-halo-infinite-trailer-was-only-an-engine-/1100-6459632/

Ja nigdy nie grałem, ani w Halo, ani Gearsy, zawsze mi się te serie kojarzyły z takim amerykańskim piu-piu-piu.


RE: Gry - Mierzwiak - 11-06-2018

Gearsy są akurat fajne (choć grałem tylko w jedynkę), głównie dzięki stylistyce i satysfakcjonującym strzelaninom oraz systemowi osłon z którego po tej grze zrzynali dokładnie wszyscy. TPP też w moim przypadku zrobiło swoje bo za FPSami nie przepadam.

W Halo nigdy nie grałem, ale ta seria zawsze odpychała mnie swoją stroną wizualną, pod względem czysto projektowym zawsze wydawało mi się to po prostu mierne i brzydkie, nie rozumiem też powodzenia postaci Master Chefa, dokładniej jego zbroi. Meh.

Doom mnie nigdy nie kręcił ani nigdy w żadnego nie grałem ale ten ostatni reboot wygląda tak, że absolutnie nie dziwi mnie że ma to swoich fanów. Teaser nowej części też niczego sobie.

Jak na razie w ogólnym rozrachunku tegoroczne E3 jest nieprawdopodobnie nudne i wtórne (kolejne Elder Scrolls? Na sam widok niektórych nagłówków mam ochotę zapaść w śpiączkę) i gdyby nie Cyberpunk 2077 nie byłoby o czym rozmawiać.


RE: Gry - Huntersky - 11-06-2018

Doom 2 wygląda fajnie, choć brauje mi trochę sci-fi stylistyki. Przeniesienie piekła do metropolii to też banał, a gdyby tak zamienić ją na jakieś stare europejskie miasteczko z górami i zamkami?


RE: Gry - tchopz - 11-06-2018

Wolfestein wygląda fajnie, ale brakuje mi trochę sci-fi stylistyki. Zabijanie nazistów w zamku w starym europejskim miasteczku to banał, a gdyby tak zamienić lokację na Marsa i otworzyć tam piekło? - ID software 1992


Doom 2 wygląda fajnie, choć brauje mi trochę sci-fi stylistyki. Przeniesienie piekła do metropolii to też banał, a gdyby tak zamienić ją na jakieś stare europejskie miasteczko z górami i zamkami? - Huntersky 2018
;)


RE: Gry - Huntersky - 11-06-2018

Well, shit. Ale wtedy będzie bardziej Quake niż Wolfenstein. :)


RE: Gry - Proteus - 11-06-2018

Co do Halo, mi też ta seria zawsze zalatywała tanim blockbusterem, a zbroja Master Chiefa wyglądała jak zapasowy kostium Power Rangersa.

Ale jedynka to ponadczasowy klasyk, który pomimo swojej prostoty, był w dniu premieru, nie tylko miażdzący gejmplejowo, ale też mega, mega klimatyczny, pobudzający wyobraznie w duchu prawdziwego science-ficition (nawet jeżeli opierał się na dość prostym i wcale nie oryginalnym koncepcie).

W czasach prehistorycznych, napisałem na forum tekst o tym dlaczego ta gra jest tak dobra.


Od tamtego czasu mam jako-taki sentyment do tej marki. Pozniejsze części, fabularnie, klimatycznie i stylistycznie, to już czysty blockbuster, bez tajemnicy i fascynacji jedynki i w dodatku pokazujące miałkość tego uniwersum na poziomie ogólnikowej fabuły i frakcji (a te ostatnie dwie częśći od 343, to już totalne Lego Bionicle), ale przynajmniej gejmplejowo dają radę. No i ich multiplayer był swego czasu legendarny.

A, no i jeszcze Halo Reach, jest całkiem zacne.


RE: Gry - Kuba - 11-06-2018

Cieszę się, że nie oglądałem Bethesdy, to było chyba jeszcze gorsze od EA :) Niestety, ale od pewnego czasu wszyscy boją się chyba pokazać jakąś nową, fajną markę, tak naprawdę jedynie Sony idzie do przodu.

Square Enix oczywiście będzie hypował Tomb Raidera który wygląda dokładnie tka jak każdy poprzedni (w ostatnią część nie dałem rady grać, nuuuda). Powinni też pokazać w końcu materiał z Avengers Project i to w sumie jedyne na co od nich czekam. Ubi pokaże Assasyna, jak Origins było świetne tak teraz ewidentnie będą chcieli dociągnąć całą trylogię na jednym schemacie, obawiam, że się dopóki nie zabiorą się za Japonie to te gry czeka raczej obojętność. Odyssey nawet nie próbuje udawać,że jest czymś więcej niż dużym DLC do Origins, sorry, opcje dialogowe to ciut za mało. Niewykluczone jednak, że zadbają o dobrą historię i da się w to grać. A cała reszta ich gier nie interesuje mnie nawet trochę.
Niby Rocksteady powinno coś w końcu pokazać, chociażby grę o Supermanie o której plotkuje sie od dawna, ostatnią dużą produkcję wydali z 3 lata temu i za cicho o nich.

Więc zostaje tylko Sony :) 4 fantastycznie zapowiadając się gry na wyłączność, pewnie jakieś nowe IP, niespodzianka w formie Bloodborne 2 i oby kolejny zwiastun Cyberpunka.


RE: Gry - Kluski - 11-06-2018

Redzi, to nie jedyny deweloper z dystansem do siebie i "czujący" gracza:




RE: Gry - Gambit - 11-06-2018

WTF Jade ?! Przecież to miał być prequel ???






RE: Gry - Badus - 11-06-2018

Fuck, yeah! 

Ok, dostałem już co chciałem z tych targów - Cyberka i BG&E2 - mogę iść spać :P

Ps. No ewentualnie jeśli Nintendo pokaże nowego Metroida...