![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Kluski - 09-06-2018 Chyba najsilniejsze E3 od wielu, wielu lat: Red Dead Redemption 2 The Last of Us 2 Death Stranding Cyberpunk 2077 TES VI? Dying Light 2 Nowe Soulsy Beyond Good and Evil 2 RE: Gry - Kuba - 10-06-2018 EA zapowiedziało "Star Wars: Fallen Order", gra od twórców Titanfalla pokaże się razem z IX Epizodem Sagi, historia dziać się będzie między III a IV Epizodem i opowie o jednym z Jedi którzy przetrwali pogrom. RE: Gry - Mierzwiak - 10-06-2018 Nie nazwałbym tego zapowiedzią. Żadnego logo, żadnej grafiki koncepcyjnej, nic, tylko rzucone od niechcenia przez gostka w czapce z daszkiem dwa zdania na krzyż którym trzeba wierzyć na słowo. Nie mogli tego, bo ja wiem, napisać na twitterze zamiast pchać się z taką żenadą na E3? E3???!!! KomEAdia. RE: Gry - Kuba - 10-06-2018 EA to ogólnie błaźni sie z roku na rok. Ale już niedługo Sony pokaze im jak się robi konfe. RE: Gry - Kluski - 10-06-2018 Cyberpunk na 90%: https://www.twitch.tv/xbox RE: Gry - Kuba - 11-06-2018 Bethesda znowu się chwali, że świat będzie 4 razy większy niż w Falloucie 4. CZTERY razy. WTF, jak oni to chcą zapełnić jakąkolwiek treścią? Oczywiście u nich światy generują się przede wszystkim automatycznie (patrz. absurdalne rozmiary Dagerfalla). Naprawdę liczę na to, że oni kiedyś zrobią dobre RPG. RE: Gry - Kluski - 11-06-2018 Bardzo mehowy ten zwiastun, niech się idą schować z tymi wszystkimi pierdami na jedno kopyto, tu się robi analizy klatek z trailera Cyberpunka :) RE: Gry - Proteus - 11-06-2018 Zwiastun nowego Halo. Ta marka jako uniwersum, setting, fabuła, obecnie zupełnie mnie nie jara (a i gejmplejowo, nowe części nie były tak dopracowane jak za czasów gdy odpowiadało za nie Bungie), ale jeżeli nowej części uda się oddać uczucia, które towarzyszyły mi podczas przechodzenia ponadczasowej jedynki i jej wybornego remastera, to biorę to bez popity. A tak się wstępnie zapowiada. Zwiastun nie tylko zalatuje duchem jednyki, jest ładny i kameralny. Nie pokazano za dużo, ale z wypowiedzi devów, można odnieść wrażenie, że nie celują w masówkę jak ostatnie części, tylko chcą do tego podejść wolniej, na spokojnie i z powrotem do korzeni. Z ostrożnością jaram się. RE: Gry - Proteus - 11-06-2018 OH YEAH. Ogłosili w końcu sequel do ostatniego DOOMA. I do tego rozgrywa się na ziemi. Sam teaser raczej meh, ale tutaj sama informacja powstawania jest wystarczająca. DOOM 2. Rage 2. Halo Infinite. Witchfire. Co to się porobiło? Az kilka nowych, dużych FPSów ogłoszonych tego samego roku, z których każdy daje podstawy by być do nich względnie optymistycznie nastawionym? Czy cofnęliśmy się w czasie? Teaser sugeruje DOOMGUY miał mieć klasyczną zbroję.
RE: Gry - Kluski - 11-06-2018 No i mamy potwierdzenie The Elder Scrolls VI. Nie jest to jakieś wielkie zaskoczenie, bo wszyscy dopominają się o następce Skyrima już od baaaardzo dawna. Od premiery piątej odsłony minęło jedyne 7 lat, a na szóstkę poczekamy jeszcze kolejne kilka. RE: Gry - Kluski - 11-06-2018 (11-06-2018, 02:45)Proteus napisał(a): Zwiastun nowego Halo. Ta marka jako uniwersum, setting, fabuła, obecnie zupełnie mnie nie jara (a i gejmplejowo, nowe części nie były tak dopracowane jak za czasów gdy odpowiadało za nie Bungie), ale jeżeli nowej części uda się oddać uczucia, które towarzyszyły mi podczas przechodzenia ponadczasowej jedynki i jej wybornego remastera, to biorę to bez popity. To jeszcze sobie trochę poczekasz, to była tylko prezentacja silnika, do gry jeszcze daleko: https://www.gamespot.com/articles/e3-2018s-halo-infinite-trailer-was-only-an-engine-/1100-6459632/ Ja nigdy nie grałem, ani w Halo, ani Gearsy, zawsze mi się te serie kojarzyły z takim amerykańskim piu-piu-piu. RE: Gry - Mierzwiak - 11-06-2018 Gearsy są akurat fajne (choć grałem tylko w jedynkę), głównie dzięki stylistyce i satysfakcjonującym strzelaninom oraz systemowi osłon z którego po tej grze zrzynali dokładnie wszyscy. TPP też w moim przypadku zrobiło swoje bo za FPSami nie przepadam. W Halo nigdy nie grałem, ale ta seria zawsze odpychała mnie swoją stroną wizualną, pod względem czysto projektowym zawsze wydawało mi się to po prostu mierne i brzydkie, nie rozumiem też powodzenia postaci Master Chefa, dokładniej jego zbroi. Meh. Doom mnie nigdy nie kręcił ani nigdy w żadnego nie grałem ale ten ostatni reboot wygląda tak, że absolutnie nie dziwi mnie że ma to swoich fanów. Teaser nowej części też niczego sobie. Jak na razie w ogólnym rozrachunku tegoroczne E3 jest nieprawdopodobnie nudne i wtórne (kolejne Elder Scrolls? Na sam widok niektórych nagłówków mam ochotę zapaść w śpiączkę) i gdyby nie Cyberpunk 2077 nie byłoby o czym rozmawiać. RE: Gry - Huntersky - 11-06-2018 Doom 2 wygląda fajnie, choć brauje mi trochę sci-fi stylistyki. Przeniesienie piekła do metropolii to też banał, a gdyby tak zamienić ją na jakieś stare europejskie miasteczko z górami i zamkami? RE: Gry - tchopz - 11-06-2018 Wolfestein wygląda fajnie, ale brakuje mi trochę sci-fi stylistyki. Zabijanie nazistów w zamku w starym europejskim miasteczku to banał, a gdyby tak zamienić lokację na Marsa i otworzyć tam piekło? - ID software 1992 Doom 2 wygląda fajnie, choć brauje mi trochę sci-fi stylistyki. Przeniesienie piekła do metropolii to też banał, a gdyby tak zamienić ją na jakieś stare europejskie miasteczko z górami i zamkami? - Huntersky 2018 ;) RE: Gry - Huntersky - 11-06-2018 Well, shit. Ale wtedy będzie bardziej Quake niż Wolfenstein. :) RE: Gry - Proteus - 11-06-2018 Co do Halo, mi też ta seria zawsze zalatywała tanim blockbusterem, a zbroja Master Chiefa wyglądała jak zapasowy kostium Power Rangersa. Ale jedynka to ponadczasowy klasyk, który pomimo swojej prostoty, był w dniu premieru, nie tylko miażdzący gejmplejowo, ale też mega, mega klimatyczny, pobudzający wyobraznie w duchu prawdziwego science-ficition (nawet jeżeli opierał się na dość prostym i wcale nie oryginalnym koncepcie). W czasach prehistorycznych, napisałem na forum tekst o tym dlaczego ta gra jest tak dobra. Od tamtego czasu mam jako-taki sentyment do tej marki. Pozniejsze części, fabularnie, klimatycznie i stylistycznie, to już czysty blockbuster, bez tajemnicy i fascynacji jedynki i w dodatku pokazujące miałkość tego uniwersum na poziomie ogólnikowej fabuły i frakcji (a te ostatnie dwie częśći od 343, to już totalne Lego Bionicle), ale przynajmniej gejmplejowo dają radę. No i ich multiplayer był swego czasu legendarny. A, no i jeszcze Halo Reach, jest całkiem zacne. RE: Gry - Kuba - 11-06-2018 Cieszę się, że nie oglądałem Bethesdy, to było chyba jeszcze gorsze od EA :) Niestety, ale od pewnego czasu wszyscy boją się chyba pokazać jakąś nową, fajną markę, tak naprawdę jedynie Sony idzie do przodu. Square Enix oczywiście będzie hypował Tomb Raidera który wygląda dokładnie tka jak każdy poprzedni (w ostatnią część nie dałem rady grać, nuuuda). Powinni też pokazać w końcu materiał z Avengers Project i to w sumie jedyne na co od nich czekam. Ubi pokaże Assasyna, jak Origins było świetne tak teraz ewidentnie będą chcieli dociągnąć całą trylogię na jednym schemacie, obawiam, że się dopóki nie zabiorą się za Japonie to te gry czeka raczej obojętność. Odyssey nawet nie próbuje udawać,że jest czymś więcej niż dużym DLC do Origins, sorry, opcje dialogowe to ciut za mało. Niewykluczone jednak, że zadbają o dobrą historię i da się w to grać. A cała reszta ich gier nie interesuje mnie nawet trochę. Niby Rocksteady powinno coś w końcu pokazać, chociażby grę o Supermanie o której plotkuje sie od dawna, ostatnią dużą produkcję wydali z 3 lata temu i za cicho o nich. Więc zostaje tylko Sony :) 4 fantastycznie zapowiadając się gry na wyłączność, pewnie jakieś nowe IP, niespodzianka w formie Bloodborne 2 i oby kolejny zwiastun Cyberpunka. RE: Gry - Kluski - 11-06-2018 Redzi, to nie jedyny deweloper z dystansem do siebie i "czujący" gracza: RE: Gry - Gambit - 11-06-2018 WTF Jade ?! Przecież to miał być prequel ??? RE: Gry - Badus - 11-06-2018 Fuck, yeah! Ok, dostałem już co chciałem z tych targów - Cyberka i BG&E2 - mogę iść spać :P Ps. No ewentualnie jeśli Nintendo pokaże nowego Metroida... |