Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Kluski - 11-06-2018

Najlepsza konferencja ciągle przed nami, ale nocki nie będę zarywał.


RE: Gry - Proteus - 11-06-2018

Ja chyba będę nolajfował za Was, jak dam radę :)


RE: Gry - Kuba - 11-06-2018

Ale ogólnie E3 znowu na duży minus, szkoda :(


RE: Gry - Kluski - 11-06-2018

Do roboty nie idziesz? Azjaci mają jakąś genetycznie zwiększoną odporność na brak snu? Ja jak nie prześpię minimum 7 to jestem do niczego. A szkoda, bo w tym roku śledzenie konferencji, wyjątkowo sprawia mi frajdę. I TLoU 2, ech... Może się obudzę w nocy, to sprawdzę na komórce ;)


RE: Gry - Badus - 11-06-2018

Co do BG&E2 jeszcze. 

Ubi ogłosiło kooperację z platformą Gordon-Levitta w zakresie tworzenia contentu do gry. Społeczność zebrana wokół gry wrzuca na jego stronę content pod konkretne zadania, najlepsze lecą do gry, a autorzy zgarniają za to szekle.

Inicjatywa podoba mi się, to (chyba) coś świeżego w marketingu gejmingowym. Kurczę, chyba sam odkurzę tablet i coś tam poszkicuję dla radochy ;)






RE: Gry - Proteus - 11-06-2018

(11-06-2018, 22:54)Kluski napisał(a): Do roboty nie idziesz?


Freelancer jestem. Prokrastynacja i zarywanie nocy, wbudowane są w opis pracy.



[Obrazek: lwVPeFq.jpg]

Adam Jensen budzi się uwięziony w hologramie wiszącym na ściane wieżowca, będącego częścią gry z totalnie innej franczyzy:

"I DIDN'T ASK FOR THIIIIIIIIIIS!"


RE: Gry - Danus - 11-06-2018

O ktorej konferencja o TLoU i gdzie obejrzec mozna? Dzisiaj siedze w pracy wiec nie musze nocki zarywac:)


RE: Gry - Kluski - 11-06-2018

Po zapoznaniu się z kierunkiem jaki obrali przy produkcji nowej odsłony przygód Lary "sportowy biust" Croft, mogę już stwierdzić, że po kolejną część Tomb Raidera na pewnonie sięgnę. Dwójkę wymęczyłem do końca, ale to była mordęga, trójka wygląda jak DLC do poprzedniczki, dziękuję, postoję.


RE: Gry - Kluski - 11-06-2018

(11-06-2018, 23:02)Danus napisał(a): O ktorej konferencja o TLoU i gdzie obejrzec mozna? Dzisiaj siedze w pracy wiec nie musze nocki zarywac:)

O 3 w nocy się zaczyna, obejrzeć może choćby z Gamespotem:




RE: Gry - Kuba - 11-06-2018

(11-06-2018, 23:02)Danus napisał(a): O ktorej konferencja o TLoU i gdzie obejrzec mozna? Dzisiaj siedze w pracy wiec nie musze nocki zarywac:)

3:0
YT, Twitch. Pewnie ktoś tu wrzuci linka.


RE: Gry - Proteus - 11-06-2018

(11-06-2018, 22:56)Badus napisał(a): Co do BG&E2 jeszcze. 

Ubi ogłosiło kooperację z platformą Gordon-Levitta w zakresie tworzenia contentu do gry. Społeczność zebrana wokół gry wrzuca na jego stronę content pod konkretne zadania, najlepsze lecą do gry, a autorzy zgarniają za to szekle.

Inicjatywa podoba mi się, to (chyba) coś świeżego w marketingu gejmingowym. Kurczę, chyba sam odkurzę tablet i coś tam poszkicuję dla radochy ;)




Zerknąłem na stronę tego projektu, bo inicjatywa jest rajcująca i może nawet wziąłbym udział, jakbym nie był tak zalatany.

Ale oczywiście, jak to bywa - "idea fajna, tylko ludzie chuje" :)

Wlazłem do poddziału projektu, gdzie prosili fanów o designy plakatów i murali religijnych, opartych na hinduskiej mitologii. Jak na razie była tylko jedna, fanowska praca sprzed 14 minut.

Chcieli czegoś takiego. A dostali coś takiego.

W dodatku owa praca zatytułowana była "Took me 3 days", nick autora to: "IWannaBeInAVideoGame", a opis pracy to: "really good fucking work".

:D :D :D

Potrzebują lepszy system filtrowania i moderacji.


RE: Gry - Badus - 11-06-2018

Nie znam kompletnie funkcjonalności tego serwisu (hell, nie znałem go, ani tym bardziej kto temu szefuje! :D), ale to raczej typowe akcje przy early run. No i dajmy im trochę czasu na rozbujanie, w zasadzie to cały ten pomysł dopiero ruszył, moderacja da radę ;)


RE: Gry - Mierzwiak - 11-06-2018

(11-06-2018, 22:35)Gambit napisał(a):

Ujęcia otwierające ten trailer są tak zajebiste że aż mi dech zaparło. No i ogólnie fajne to, chociaż uniwersum nie znam kompletnie, grałem w demo jedynki dołączone na płycie do którejś gazety miliard lat temu.


RE: Gry - Badus - 12-06-2018

Jedynka została zremasterowana w HD i nadal potrafi dostarczyć sporo frajdy. W rozgrywce i ogólnym feelingu gierka przypominała trochę Zeldę, ale z zupełnie innym klimatem.
Polecam nadrobić, bo gra nadal broni się humorem i sympatycznymi bohaterami. Wiadomo, gameplay już nie ten, ale tragedii nie ma.


RE: Gry - Kuba - 12-06-2018






Bardzo fajna muzyka i ogólnie wygląda to przyjemnie acz liczyłem na to, że pokażą coś większego. Mimo to będę chętnie obserwował bo bardzo licze na dobrą, dużą realistyczną grę w klimatach Japonii.


A Spider-man wygląda bardzo fajnie po za tym, że bije od niego Arkhamem na kilometr i wszystko jest ostro oskryptowane. Ale pewnie wyjdzie coś przynajmniej zjadliwego.


RE: Gry - Proteus - 12-06-2018

Assasins Creed. Death Stranding. The Last of Us 2. Ghost of Tsushima.

Mój takeaway z dzisiejszego dnia E3 jest taki, że nawet jeżeli te gry będą średniackie gejmplejowo, to przynajmniej nachodzimy się po przepięknych lokacjach, w realistyczncyh animacjach ;)


RE: Gry - Kluski - 12-06-2018

Poważnie tylko tyle? Liczyłem na większą bombę. Dobra idę spać dalej :p


RE: Gry - Kuba - 12-06-2018

No jeszcze pokazali trailer Days Gone, to ciągle wygląda na naprawdę fajne zastępstwo za TLoU. W przyszłym roku zapowiada się na to, że wyjdą te 4 prezentowane gry więc Bloodborne 2 czy God of War 2 pewnie najszybciej zawitają na konsole w 2020.

Aa no i zapowiedzieli Nioh 2, Japonia ma branie ostatnio.


RE: Gry - Badus - 12-06-2018

Ghost of Tsushima podoba mi się. Bardzo. Klimat feudalnej Japonii wylewa się z ekranu - dla mnie póki najciekawsze gra pokazana na tych targach (sorry, Redsi)
Wiadomo czy to będzie w miarę "realistyczna" gra czy dorzucą tam jakieś nadprzyrodzone bzdury?

Spider-Man wygląda zacnie, mimo, że czuć szkielet wypracowany przez Batmany od Rocksteady. Pogoń za Electro - mega klima.

Death Stranding mega intrygujący, ale obawiam się, że będą mi przeszkadzały kojimizmy - obrzydliwie przedłużone cutscenki i ogólnie dłużyzny.

The Last of Us 2 fajnie, ale nie czuję hype'u (pewnie się to zmieni jeśli w końcu ogram pierwszą część :D).

Generalnie po tych targach dopiero zaczynam się przekonywać do kupna jakiegoś current gena. Czekam jeszcze na to co pokaże Nintendo.


RE: Gry - Kuba - 12-06-2018

Tak, ma byc realistycznie, bez magii i potworków.Klimatyczna gra z zemstą na pierwszym planie o samuraju korzystającym z technik ninja. Czego chcieć wiecej :)