![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Kluski - 11-06-2018 Najlepsza konferencja ciągle przed nami, ale nocki nie będę zarywał. RE: Gry - Proteus - 11-06-2018 Ja chyba będę nolajfował za Was, jak dam radę :) RE: Gry - Kuba - 11-06-2018 Ale ogólnie E3 znowu na duży minus, szkoda :( RE: Gry - Kluski - 11-06-2018 Do roboty nie idziesz? Azjaci mają jakąś genetycznie zwiększoną odporność na brak snu? Ja jak nie prześpię minimum 7 to jestem do niczego. A szkoda, bo w tym roku śledzenie konferencji, wyjątkowo sprawia mi frajdę. I TLoU 2, ech... Może się obudzę w nocy, to sprawdzę na komórce ;) RE: Gry - Badus - 11-06-2018 Co do BG&E2 jeszcze. Ubi ogłosiło kooperację z platformą Gordon-Levitta w zakresie tworzenia contentu do gry. Społeczność zebrana wokół gry wrzuca na jego stronę content pod konkretne zadania, najlepsze lecą do gry, a autorzy zgarniają za to szekle. Inicjatywa podoba mi się, to (chyba) coś świeżego w marketingu gejmingowym. Kurczę, chyba sam odkurzę tablet i coś tam poszkicuję dla radochy ;) RE: Gry - Proteus - 11-06-2018 (11-06-2018, 22:54)Kluski napisał(a): Do roboty nie idziesz? Freelancer jestem. Prokrastynacja i zarywanie nocy, wbudowane są w opis pracy. ![]() Adam Jensen budzi się uwięziony w hologramie wiszącym na ściane wieżowca, będącego częścią gry z totalnie innej franczyzy: "I DIDN'T ASK FOR THIIIIIIIIIIS!" RE: Gry - Danus - 11-06-2018 O ktorej konferencja o TLoU i gdzie obejrzec mozna? Dzisiaj siedze w pracy wiec nie musze nocki zarywac:) RE: Gry - Kluski - 11-06-2018 Po zapoznaniu się z kierunkiem jaki obrali przy produkcji nowej odsłony przygód Lary "sportowy biust" Croft, mogę już stwierdzić, że po kolejną część Tomb Raidera na pewnonie sięgnę. Dwójkę wymęczyłem do końca, ale to była mordęga, trójka wygląda jak DLC do poprzedniczki, dziękuję, postoję. RE: Gry - Kluski - 11-06-2018 (11-06-2018, 23:02)Danus napisał(a): O ktorej konferencja o TLoU i gdzie obejrzec mozna? Dzisiaj siedze w pracy wiec nie musze nocki zarywac:) O 3 w nocy się zaczyna, obejrzeć może choćby z Gamespotem: RE: Gry - Kuba - 11-06-2018 (11-06-2018, 23:02)Danus napisał(a): O ktorej konferencja o TLoU i gdzie obejrzec mozna? Dzisiaj siedze w pracy wiec nie musze nocki zarywac:) 3:0 YT, Twitch. Pewnie ktoś tu wrzuci linka. RE: Gry - Proteus - 11-06-2018 (11-06-2018, 22:56)Badus napisał(a): Co do BG&E2 jeszcze. Zerknąłem na stronę tego projektu, bo inicjatywa jest rajcująca i może nawet wziąłbym udział, jakbym nie był tak zalatany. Ale oczywiście, jak to bywa - "idea fajna, tylko ludzie chuje" :) Wlazłem do poddziału projektu, gdzie prosili fanów o designy plakatów i murali religijnych, opartych na hinduskiej mitologii. Jak na razie była tylko jedna, fanowska praca sprzed 14 minut. Chcieli czegoś takiego. A dostali coś takiego. W dodatku owa praca zatytułowana była "Took me 3 days", nick autora to: "IWannaBeInAVideoGame", a opis pracy to: "really good fucking work". :D :D :D Potrzebują lepszy system filtrowania i moderacji. RE: Gry - Badus - 11-06-2018 Nie znam kompletnie funkcjonalności tego serwisu (hell, nie znałem go, ani tym bardziej kto temu szefuje! :D), ale to raczej typowe akcje przy early run. No i dajmy im trochę czasu na rozbujanie, w zasadzie to cały ten pomysł dopiero ruszył, moderacja da radę ;) RE: Gry - Mierzwiak - 11-06-2018 (11-06-2018, 22:35)Gambit napisał(a):Ujęcia otwierające ten trailer są tak zajebiste że aż mi dech zaparło. No i ogólnie fajne to, chociaż uniwersum nie znam kompletnie, grałem w demo jedynki dołączone na płycie do którejś gazety miliard lat temu. RE: Gry - Badus - 12-06-2018 Jedynka została zremasterowana w HD i nadal potrafi dostarczyć sporo frajdy. W rozgrywce i ogólnym feelingu gierka przypominała trochę Zeldę, ale z zupełnie innym klimatem. Polecam nadrobić, bo gra nadal broni się humorem i sympatycznymi bohaterami. Wiadomo, gameplay już nie ten, ale tragedii nie ma. RE: Gry - Kuba - 12-06-2018 Bardzo fajna muzyka i ogólnie wygląda to przyjemnie acz liczyłem na to, że pokażą coś większego. Mimo to będę chętnie obserwował bo bardzo licze na dobrą, dużą realistyczną grę w klimatach Japonii. A Spider-man wygląda bardzo fajnie po za tym, że bije od niego Arkhamem na kilometr i wszystko jest ostro oskryptowane. Ale pewnie wyjdzie coś przynajmniej zjadliwego. RE: Gry - Proteus - 12-06-2018 Assasins Creed. Death Stranding. The Last of Us 2. Ghost of Tsushima. Mój takeaway z dzisiejszego dnia E3 jest taki, że nawet jeżeli te gry będą średniackie gejmplejowo, to przynajmniej nachodzimy się po przepięknych lokacjach, w realistyczncyh animacjach ;) RE: Gry - Kluski - 12-06-2018 Poważnie tylko tyle? Liczyłem na większą bombę. Dobra idę spać dalej :p RE: Gry - Kuba - 12-06-2018 No jeszcze pokazali trailer Days Gone, to ciągle wygląda na naprawdę fajne zastępstwo za TLoU. W przyszłym roku zapowiada się na to, że wyjdą te 4 prezentowane gry więc Bloodborne 2 czy God of War 2 pewnie najszybciej zawitają na konsole w 2020. Aa no i zapowiedzieli Nioh 2, Japonia ma branie ostatnio. RE: Gry - Badus - 12-06-2018 Ghost of Tsushima podoba mi się. Bardzo. Klimat feudalnej Japonii wylewa się z ekranu - dla mnie póki najciekawsze gra pokazana na tych targach (sorry, Redsi) Wiadomo czy to będzie w miarę "realistyczna" gra czy dorzucą tam jakieś nadprzyrodzone bzdury? Spider-Man wygląda zacnie, mimo, że czuć szkielet wypracowany przez Batmany od Rocksteady. Pogoń za Electro - mega klima. Death Stranding mega intrygujący, ale obawiam się, że będą mi przeszkadzały kojimizmy - obrzydliwie przedłużone cutscenki i ogólnie dłużyzny. The Last of Us 2 fajnie, ale nie czuję hype'u (pewnie się to zmieni jeśli w końcu ogram pierwszą część :D). Generalnie po tych targach dopiero zaczynam się przekonywać do kupna jakiegoś current gena. Czekam jeszcze na to co pokaże Nintendo. RE: Gry - Kuba - 12-06-2018 Tak, ma byc realistycznie, bez magii i potworków.Klimatyczna gra z zemstą na pierwszym planie o samuraju korzystającym z technik ninja. Czego chcieć wiecej :) |