Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co w TV... - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


- Mierzwiak - 29-03-2008

Dzisiaj na Comedy Central o 21:00 świetna komedia Fatalny instynkt, parodiująca min. Sypiając z wrogiem i Fatalne zauroczenie.

[ostatni raz widziałem to na wideo chyba z 10 lat temu, mam nadzieję że film wciąż jest tak zabawny jak kiedyś]


- Jakuzzi - 29-03-2008

Fatalny instynkt daje rade. W roku 1993 wyszly jedne z ostatnich parodii, ktora mozna jeszcze zaliczyc do grona naprawde udanych. (Plus m.in. Loaded Weapon).


- Don Vito - 01-05-2008

Jutro o 9:50 na TVP1 "Spartakus" Kubricka


- simek - 01-05-2008

A dobry ten Spartacus? Bo to podobno taki najbardziej nie-kubricowski z jego filmów, znaczy się, że miał najmniejszy wpływ na produkcje.


- Don Vito - 01-05-2008

Jutro Ci powiem ;)


- simek - 01-05-2008

Dłuugaśny, to chyba najdłuższy film Stanleya, chociaż w jego przypadku żadne dłużyzny nie przeszkadzają.

Dzisiaj oglądam "Symetrię" na tvp1 o 2345. Bo jeszcze nie oglądałem, a może jest fajne.


- Glut - 03-05-2008

Za niecałą godzinę, tj. o 22:15, na TVP lecą 'Trzy Dni Kondora'. Generalnie nie oglądam filmów w TV, no ale że bez reklam to chyba zrobię wyjątek. :)

No i jeszcze na polsacie o północy 'Za Garść Dolarów'. Ale to dla prawdziwych komandosów.


- Don Vito - 03-05-2008

Za garść dolarów przerywane reklamami? To naprawdę dla komandosów.


- Strummer - 03-05-2008

Będę oglądał. To mówiłem ja : płk. Roman Polko.


- Don Vito - 03-05-2008

Powodzenia. Pewnie nie jeden Red Bull pójdzie.


- Predator895 - 11-05-2008

Wczoraj dla beki włączyłem sobie Scarface na TVP, ale po 30 min odpadłem. Puścili film bez fucków i wszystkie brutalne sceny są wykastrowane - jedna wielka migawka. Współczuję tym co oglądali ten film pierwszy raz :P


- Don Vito - 11-05-2008

Obejrzałem cały. Dobrze, że kiedyś widziałem na DVD i teraz tylko go sobie odświeżyłem.


- Predator895 - 11-05-2008

Aż się boje zapytać jak wyglądały pokastrowane sceny z efektywnego finału ;)

P.S. Mogę się założyć że scena wyrzucenia typa z helikoptera zaczyna sie na ujęciu wypchnięcia a kończy sie na dalekim ujęciu odlatującego już wisielca :P


- Don Vito - 11-05-2008

Scenę finałową przemilczę :)

A co do helikoptera to...

Zgadłeś ;)


- Predator895 - 11-05-2008

Byłbym doskonałym cenzorem dla MPAA lol


- Cassel - 13-05-2008

O, i proszę, wspomniany niedawno na tym forum "Człowiek w ogniu" ze Scottem Glennem będzie w sobotę w TV4. Sam też od dawna chciałem to obejrzeć, więc jest okazja.

EDIT: Takiego oszustwa, jakim przy tej okazji uraczyła mnie stacja TV 4, chyba nie zdarzyło mi się zaobserwować nawet na polszmacie i tan-det-enie. Film miał zacząć się o 20:05, taką właśnie godzinę stacja podała w swoim okienku, ale o 20:05 zamiast filmu wystartował niekończący się festiwal reklam, po których następowały zapowiedzi programów, a po nich znowu reklamy i tak do upadłego, przez bite 11 minut. Film łaskawie zaczął się o 20:16. Oszukańcze, złodziejskie praktyki, pazerność i niepohamowane parcie na kasę, z premedytacją robienie z widza jelenia i idioty – oto stacja TV 4.


- Strummer - 23-06-2008

O 20.30 na TVP Kultura będzie "Obywatel Kane".


- Cassel - 23-06-2008

Nigdy nie widziałem "Obywatela Kane'a", więc jest okazja, ale... najbezczelniej w świecie mam zamiar w tym czasie obejrzeć "Wakacje Jasia Fasoli" w Canal+. :P


- Azgaroth - 23-06-2008

Kane jest lepszy, obejrzyj Kane'a ;)


- simek - 23-06-2008

Kane jest świetny, chociaż co chwile spotykam się z takim podejściem, że lubienie tego filmu to snobizm w czystej postaci. Nie rozumiem tego, przecież dla mnie to nawet, jakby dzisiaj nakręcić film według tego scenariusza to wyszłoby coś dobrego, bo to po prostu świetna historia pokazana w oryginalny sposób, a że przy okazji Welles użył multum pionierskich rozwiązań(swoją drogą o większości pewnie nie wiem, bo są mało istotne dla mnie) to tym lepiej.