Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46)
+--- Wątek: Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile (/Thread-Taniuchne-DVD-Blu-ray-gdzie-i-za-ile--57)



- romeck - 09-05-2008

I dlatego warto rozpakowywać płyty tuż po wyjściu ze sklepu, co też zawsze czynię.


- Bart - 09-05-2008

Ja właśnie sobie jeszcze nie wyrobiłem nawyku :) Wcześniej tylko raz mnie rypnięto, kupiłem za 15 zł puste pudełko - da się przeżyć ;)


- Tyler Durden - 12-05-2008

W ostatni weekend dorwałem w Saturnie dwupłytowe, ładne wydanie King Konga za 20 złotych. Co ciekawe, za 5 złotych więcej można było dorwać wydanie jednopłytowe. Wyższa cena spowodowana zapewne niezwykle atrakcyjnym kartonikiem "festiwalowej kolekcji" ;)


- romeck - 12-05-2008

Cholera, byłem w Saturnie w sobotę (Arkadia), czemu mi to nie wpadło w ręce? :?


- Mefisto - 17-05-2008

czy tylko mnie bawią ostatnie obłędne ceny i wyprzedaże na oceanie? :D


- Don Vito - 17-05-2008

Collateral z przesyłką będzie mnie kosztował tak z grosz więcej, niż jakbym się przejechał do jakiegoś hipermarketu :lol:


- Eorath - 17-05-2008

Mnie z oceana kusi Kabaret


- Mefisto - 17-05-2008

akurat Kabaret nie jest z Oceana ;)


- Eorath - 17-05-2008

Liczy się, gdyż sprowadzają :P


- Mefisto - 17-05-2008

sama sobie sprowadzisz - wyjdzie taniej :P


- majkel78 - 18-05-2008

W Katowickim realu widziałem 2płytowe M:i-3 za 19.99


- Eorath - 26-05-2008

W bydgoskim Saturnie mignęło mi I Am Legend i Zaczarowana za 25 zł :D


- Mefisto - 27-05-2008

The Backwoods za 5 (słownie pięć) złotych z okolicznościową tekturką-niby pismem. Filmu nie znam, ale gra Oldman i Ledoyen, trailer był niezły, a film 5 zł :D
No i odkryłem, że w niektórych empikach wciąż do dostania Perfect Blue, co mnie cieszy niezmiernie :D


- piXi - 28-05-2008

Byłem wczoraj w obydwu MM i Saturnie (Poznań) i nie ma nic ciekawego... Czy tylko w tym mieście nie dają promocji w stylu tych o których piszecie?!

Sorka za OT, ale można się lekko %!#@!$...


- Mierzwiak - 28-05-2008

piXi, nie jesteś sam, w łódzkim MM nie ma kompletnie nic ciekawego, może poza Trylogią Jonesa za 119 zł, no ale co to za promocja :roll:


- Tedeward - 09-06-2008

A ja dziś widziałem w kieleckim Empiku "Człowieka z księżyca" za 7 złotych. Ale się nie połasiłem.


- Predator895 - 11-06-2008

[Obrazek: clinteastwood_promo_kon.jpg]

Kusząca propozycja, sam zaopatrzyłbym się w : Złoto dla zuchwałych, Rzekę tajemnic i dylogię Eastwooda. Ciekaw jestem tylko czy poszczególne markety będą przestrzegać owej promocji, bo z Galapagos bywało różnie w tej kwestii :P


- Don Vito - 14-06-2008

Czy to jakaś ogólnopolska wyprzedaż, czy tylko w jakimś konkretnym sklepie?


- Mierzwiak - 14-06-2008

To sugerowana oferta Galapagos.

Zwracam uwagę na napis OD 24,99 :wink:


- Don Vito - 14-06-2008

To kupiłem sobie "Listy z Iwo Jimy"...