![]() |
|
Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43) +--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46) +--- Wątek: Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile (/Thread-Taniuchne-DVD-Blu-ray-gdzie-i-za-ile--57) |
- romeck - 09-05-2008 I dlatego warto rozpakowywać płyty tuż po wyjściu ze sklepu, co też zawsze czynię. - Bart - 09-05-2008 Ja właśnie sobie jeszcze nie wyrobiłem nawyku :) Wcześniej tylko raz mnie rypnięto, kupiłem za 15 zł puste pudełko - da się przeżyć ;) - Tyler Durden - 12-05-2008 W ostatni weekend dorwałem w Saturnie dwupłytowe, ładne wydanie King Konga za 20 złotych. Co ciekawe, za 5 złotych więcej można było dorwać wydanie jednopłytowe. Wyższa cena spowodowana zapewne niezwykle atrakcyjnym kartonikiem "festiwalowej kolekcji" ;) - romeck - 12-05-2008 Cholera, byłem w Saturnie w sobotę (Arkadia), czemu mi to nie wpadło w ręce? :? - Mefisto - 17-05-2008 czy tylko mnie bawią ostatnie obłędne ceny i wyprzedaże na oceanie? :D - Don Vito - 17-05-2008 Collateral z przesyłką będzie mnie kosztował tak z grosz więcej, niż jakbym się przejechał do jakiegoś hipermarketu :lol: - Eorath - 17-05-2008 Mnie z oceana kusi Kabaret - Mefisto - 17-05-2008 akurat Kabaret nie jest z Oceana ;) - Eorath - 17-05-2008 Liczy się, gdyż sprowadzają :P - Mefisto - 17-05-2008 sama sobie sprowadzisz - wyjdzie taniej :P - majkel78 - 18-05-2008 W Katowickim realu widziałem 2płytowe M:i-3 za 19.99 - Eorath - 26-05-2008 W bydgoskim Saturnie mignęło mi I Am Legend i Zaczarowana za 25 zł :D - Mefisto - 27-05-2008 The Backwoods za 5 (słownie pięć) złotych z okolicznościową tekturką-niby pismem. Filmu nie znam, ale gra Oldman i Ledoyen, trailer był niezły, a film 5 zł :D No i odkryłem, że w niektórych empikach wciąż do dostania Perfect Blue, co mnie cieszy niezmiernie :D - piXi - 28-05-2008 Byłem wczoraj w obydwu MM i Saturnie (Poznań) i nie ma nic ciekawego... Czy tylko w tym mieście nie dają promocji w stylu tych o których piszecie?! Sorka za OT, ale można się lekko %!#@!$... - Mierzwiak - 28-05-2008 piXi, nie jesteś sam, w łódzkim MM nie ma kompletnie nic ciekawego, może poza Trylogią Jonesa za 119 zł, no ale co to za promocja :roll: - Tedeward - 09-06-2008 A ja dziś widziałem w kieleckim Empiku "Człowieka z księżyca" za 7 złotych. Ale się nie połasiłem. - Predator895 - 11-06-2008 ![]() Kusząca propozycja, sam zaopatrzyłbym się w : Złoto dla zuchwałych, Rzekę tajemnic i dylogię Eastwooda. Ciekaw jestem tylko czy poszczególne markety będą przestrzegać owej promocji, bo z Galapagos bywało różnie w tej kwestii :P - Don Vito - 14-06-2008 Czy to jakaś ogólnopolska wyprzedaż, czy tylko w jakimś konkretnym sklepie? - Mierzwiak - 14-06-2008 To sugerowana oferta Galapagos. Zwracam uwagę na napis OD 24,99 :wink: - Don Vito - 14-06-2008 To kupiłem sobie "Listy z Iwo Jimy"... |