![]() |
|
The Matrix (1999-2022) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: The Matrix (1999-2022) (/Thread-The-Matrix-1999-2022--97) |
RE: The Matrix (1999-2022) - Kryst_007 - 09-09-2021 Fakt. Kiepski ten trailer, choć za użycie "White Rabbit" w tle szanuję. Keanu w wannie i z kaczuszką na głowie już żyje swoim życiem xD RE: The Matrix (1999-2022) - Spoilerowo - 09-09-2021 przynajmniej na końcu nie ma holidays tylko ![]() tak swoją drogą jest młody Morfeusz, młoda Wyrocznia a pod koniec to młody Merowing? RE: The Matrix (1999-2022) - Corn - 09-09-2021 To jeszcze powinien pojawić się Chalamet jako młody Agent Smith ;) The Matrix (1999-2022) - zombie001 - 09-09-2021 Zielonego filtra niema chyba już nawet w finale 3. Zwiastun dziwaczny. Nie przypominający sequela Matrixa, od tego samego twórcy. Ale może to i lepiej. Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka RE: The Matrix (1999-2022) - Danus - 09-09-2021 Ale to jest nijakie. W ogole nie czuje, ze to jest sequel Matrixa. Nie dosc, ze nie ma to za krzty klimatu to jeszcze po trailerze przynajmniej widac, ze pomyslu tez za bardzo tam nie ma. RE: The Matrix (1999-2022) - Doppelganger - 09-09-2021 (09-09-2021, 17:06)Corn napisał(a):(09-09-2021, 16:49)Doppelganger napisał(a): Niech mi ktoś wyjasni jak oni chca polaczyc ten film fabularnie z koncowka serii? Jakies pomysly?Wydaje mi się, że to będzie takie "What if...", w którym Neo z oryginału nie wziął czerwonej tylko niebieską pigułkę Czekaj, przecież jest.... Na początku trailera u Barney Stinsona Neo mówi że miał dziwne "sny"... Ja pierdole. RE: The Matrix (1999-2022) - SonnyCrockett - 09-09-2021 Primo Keanu w tej fryzurze i zaroście kojarzy mi się już tylko z Wickiem, nie widzę w nim Neo. Secundo trailer nie zapowiada nic nowego w temacie, wszystko to już pokazano w 3 poprzednich filmach. Obejrzę może jak dadzą na HBO. RE: The Matrix (1999-2022) - marsgrey21 - 09-09-2021 Apropo tego, że Matrix nie ma zielonego odcienia...Tak wyglądał po resecie.
RE: The Matrix (1999-2022) - raven.second - 09-09-2021 Fajny ten czwarty John Wick, szkoda tylko, że Keanu nie biega z pistoletami. RE: The Matrix (1999-2022) - simek - 09-09-2021 (09-09-2021, 16:48)srebrnik napisał(a): A tego filtra nie pozbyto się już trochę przy remasterach?Kwestia jest złożona. Pierwszy Matrix na BD wygląda okrutnie zielono, zbyt zielono (chociaż nie wiem jak wyglądał w kinie na premierę), a w 4K jest już (przynajmniej dla mnie) lepiej, bo jest tylko lekko zielony akcent, a nie nasrane zielonym. RE: The Matrix (1999-2022) - Badus - 09-09-2021 W momencie, gdy wjechało "This Christmas" i jebnęło muzyką, to włączył mi się ten sam feel jak przy zwiastunie "The Force Awakens". Największy zarzut - jakieś to wszystko...przekombinowane? Za wypacykowane, za szczegółowe, zbyt efekciarskie HD? Czuję tu współczesnego Wicka, a nie retro Neo... RE: The Matrix (1999-2022) - Mefisto - 09-09-2021 Ten zwiastun to całe współczesne kino w pigułce - okrutnie obrzydliwy color timing i wygląd jak telewizyjny film dla Netflixa. Nawet jeśli fabularnie to może się udać, tak wizualnie to jest oczu kąpiel (choć kto wie, czy nie jest to zamierzone). RE: The Matrix (1999-2022) - Rozgdz - 09-09-2021 (09-09-2021, 16:49)Doppelganger napisał(a): Niech mi ktoś wyjasni jak oni chca polaczyc ten film fabularnie z koncowka serii? Jakies pomysly? Hmm... Mam wrażenie że to co jest pokazane to jest po prostu przywracanie pamięci Neo po amnezji na zasadzie "przeżyj to jeszcze raz". I jest to tylko wstęp, a właściwej treści filmu w zwiastunie nawet nie pokazano. RE: The Matrix (1999-2022) - Kluski - 09-09-2021 Bracia Wachowscy wyszli z formy, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Odgrzewany, plastikowy, generyczny kotlet się zapowiada, ale pieniążki się zgodzą, chłopaki nie będą narzekać. RE: The Matrix (1999-2022) - marsgrey21 - 09-09-2021 Bracia tego nie reżyserują, tylko jeden brat/siostra. RE: The Matrix (1999-2022) - Doppelganger - 09-09-2021 Tam w tym rodzenstwie juz nikt chyba nie wie czym/kim jest. Ja sie pogubiłem. Kuhwa, to bedzie smutna porażka przy ktorych czesciowo krytykowane czesci 2 i 3 beda arcydziełami pewnie. Casus Nowej Trylogii SW. RE: The Matrix (1999-2022) - Rozgdz - 09-09-2021 2 i 3 tak samo kopiują z "Dark City" jak jedynka ;) RE: The Matrix (1999-2022) - Craven - 09-09-2021 Wygląda jak ekranizacja jakiegoś fan fica. RE: The Matrix (1999-2022) - Mental - 09-09-2021 Ale gówno dla Chińczyków :) Żeby nie było: dla mnie tylko pierwszy Matriks jest wybitny. Dwójkę i trójkę też uważam za gówniane filmy, od których na kilometr wali najgorszym Hollywoodem - praca kamery, dialogi, kadrowanie, wszystko było skrojone pod letni blockbuster. Tymczasem jedynka powalała już od pierwszego ujęcia. Takich rzeczy się nie zapomina. RE: The Matrix (1999-2022) - simek - 10-09-2021 (09-09-2021, 21:51)Doppelganger napisał(a): Kuhwa, to bedzie smutna porażka przy ktorych czesciowo krytykowane czesci 2 i 3 beda arcydziełami pewnie.Wszystko się zgadza, przy czym żadne SW nie dorównuje pierwszemu Matrixowi, poza tym racja: czwórka wygląda tak gównianie, że człowiek tęskni za dwójką i trójką, które są zaledwie niezłe, ale przynajmniej szczere w intencjach, bo skoro był gigantyczny sukces jedynki, to ta sama ekipa od razu dostała wielki hajs na produkcję sequeli i mogła zrealizować swoje marzenia bez żadnych hamulców. Przez to ostatecznie trochę przesadzili, ale wyszły fajne, bezwstydnie efekciarskie filmy. |