Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Proteus - 16-06-2018

No właśnie :)


RE: Gry - Gal Anonim - 16-06-2018

No wlasnie. ;)


RE: Gry - Proteus - 16-06-2018

No właśnie, na sterydach.


RE: Gry - Kluski - 16-06-2018

Byłeś, widziałeś?


RE: Gry - Kluski - 17-06-2018

Co macie na kompie?

Właśnie ściągnąłem Dying Light ze steama, wersja ze wszystkimi dodatkami chodzi po 65 zeta. Śmieszne, bo to będzie dopiero moja druga gra z zombiakami (pierwszą było TLoU),


RE: Gry - Snappik - 17-06-2018

Wszyscy jarają się Cyberpunkiem, ale w sekcji "indyków" show skradło Phantom Doctrine, na które czekam - premiera jesienią. Miks X-coma, Bonda oraz klimatu zimnej wojny, myślę że ten tytuł warto mieć na radarze ;)




RE: Gry - tchopz - 18-06-2018

Hard West było niezłe. Ale krótkie i bardzo powtarzalne.
Jak uda im się te problemy rozwiązać to spoko. W zasadzie to muszę rozwiązać ten drugi, bo długa i powtarzalna gra to żaden postęp. ;)


RE: Gry - Proteus - 14-07-2018

Mega beka z Gearboxu.

Okazuje się, że fatalne AI w Aliens: Colonial Marines, nie było fatalnie zaprojektowane, tylko zostało zjebane przez jedno, małe typo w linijce kodu.

https://www.pcgamer.com/all-this-time-aliens-colonial-marines-stupid-ai-may-have-been-caused-by-a-single-typo/


RE: Gry - Proteus - 03-08-2018




RE: Gry - Kluski - 03-08-2018

O matko WoW, nigdy tego nie tknąłem i się to nie zmieni. Natomiast chętnie bym zagrał w Warcrafta IV.


RE: Gry - Cator - 03-08-2018

Zajebisty cinematic. Alliance pewnie też dostanie jeden na dniach (inaczej znowu Hordowy faworytyzm ;) Mam nadzieję, że też będzie spokojniejszy i bardziej charakter driven, jak ten.

Ktoś w ogóle będzie pykał w Battle for Azeroth? Ja odpadłem w połowie Legionu, ale z tego co widziałem najlepsze mnie ominęło, a BFA zapowiada się bardzo ciekawie. Build up fabularnie ciekawszy niż chyba przed jakimkolwiek dodatkiem do WoWa.

No i kontrowersyjny. Sporo ludzi jest wkurwionych tym co zrobili z Sylvanas, a ja jestem ciekawy jak to rozwiążą.


RE: Gry - Proteus - 03-08-2018

(03-08-2018, 19:53)Cator napisał(a): Ktoś w ogóle będzie pykał w Battle for Azeroth?


Ja. Legion był całościowo bardzo fajny, jedyny dodatek do WoWa, który utrzymał moje zainteresowanie od początku aż do ostatniego raidu (z przerwami of kors, nie jestem aż takim fanem by grindowac wszystkie repy, czy powtarzać w kółko te same instancje na wyzszych poziomach trudnosci). Przygotowuję się już od kilku tygodni levelując na spokojnie i powoli mojego alta, chłonąc lore i questy. A mainem zacząłem po raz pierwszy na powaznie podchodzic do PVP. Do tej pory absolutnie nie cierpiałem walki player vs player w wowie i byłem w niej absolutnie do dupy, ale biorąc pod uwagę na czym skupiać się będzie BFA i jaki jest głowny motyw fabularny tego dodatku, to postanowiłem spróbować i podejść do tego nieco rzetelniej. Zaskakujące jak wiele potrafi zmienić kilka prostych rebindów kluczowych klawiszy by przyspieszyć reakcje w ferworze walki, zainstalowanie kilku addonów oraz poświęcenie czasu na studiowanie przewodników do klasy. Od razu zrobiłem się przyzwoity i nawet czerpię teraz z tego jakąś przyjemność. 14 lat temu przeklinałem graczy Alliance, którzy gankowali mnie jak sobie levelowałem postać, a dzisiaj sam wypadam z innymi graczami Hordy na szybkie, grupowe akcje szturmowe przeciw graczom drugiej strony na Warmode.

Już się napaliłem, że w BFA mój main character będzie "For the Horde!" reprezentować swoją frakcje na polach bitew, aż tu nagle Blizzard przypierdoliło zwrotem akcji z Sylvanas....i trochę zeszło ze mnie powietrze. Bo słabo mi się widzi by mój bohater z entuzjazmem reprezentował masowych morderców i zbrodniarzy wojennych. Dyskusji od kilku dni w necie wpizdziet. Ludzie z jednej strony wkurwienie, z drugiej apelują, by się wstrzymać z osądami, bo to jedynie prolog dwuletniej opowieści. Moje zdanie jest takie, że ogólny obraz historii Blizzard pewnie ma fajny i w przyszych patchach na pewno wiele fabularnych wolt rozjaśni wszystko, tyle że w szczegółach już trochę zaczęło się to sypać w sposób, który będzie raczej niemożliwy do załatania w przyszłości w 100%. Zwłaszcza, że wielu graczy ograło już fabularny content bety, więc wiemy, ze przynajmnie przez pierwsze miesiące część zarzutów fabularnych została zmieciona pod dywan. Blizzard zresztą często w WoWie lepi historie z gromkopierdnym kopem, które ładnie i emocjonująco wyglądają z góry, ale jak im się przyjrzeć, to w szczegółach nic tam nie ma sensu.

Ale prawda, że eksctacja i ciekawość przed startem dodatku, większa niż kiedykolwiek.






RE: Gry - Maćko - 09-08-2018

Szykujcie pieluchy - dzisiaj w okolicach 18.00 Rockstar ma wrzucić gameplay trailer z nadchodzącego Red Dead Redemption 2.

Czekam cholernie. 


RE: Gry - Badus - 09-08-2018

(09-08-2018, 09:56)Maćko napisał(a): Szykujcie pieluchy - dzisiaj w okolicach 18.00 Rockstar ma wrzucić gameplay trailer z nadchodzącego Red Dead Redemption 2.

Ja nadal pierwszej części nie mogę zmęczyć ;)


RE: Gry - Mierzwiak - 09-08-2018

Po pierwsze, jest temat o RDR.
Po drugie - zieeew.


RE: Gry - Maćko - 09-08-2018

Nieczułe dranie z Was. ;)


RE: Gry - Danus - 09-08-2018

Mam podobnie jak Badus. Pierwsza czesc wylaczylem po godzinie grania. Nie trafila do mnie ta gra, grajac w nia tylko sie meczylem. Trailer dwojki przywitam ziewem:)


RE: Gry - Proteus - 27-08-2018

Nasi Yntelektualiści. Tacy wspaniali. Tacy piękni.

https://twitter.com/Pan_Realizator/status/1033821974106124289


RE: Gry - Huntersky - 03-09-2018

Sony chyba mocno wierzy w sukces nowej gry :)
[Obrazek: VAlBqg4.png]


RE: Gry - Badus - 03-09-2018

Omg, jak oni mogą tak nawiązywać do World Trade Center???!!!oneone

;)