![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Proteus - 16-06-2018 No właśnie :) RE: Gry - Gal Anonim - 16-06-2018 No wlasnie. ;) RE: Gry - Proteus - 16-06-2018 No właśnie, na sterydach. RE: Gry - Kluski - 16-06-2018 Byłeś, widziałeś? RE: Gry - Kluski - 17-06-2018 Co macie na kompie? Właśnie ściągnąłem Dying Light ze steama, wersja ze wszystkimi dodatkami chodzi po 65 zeta. Śmieszne, bo to będzie dopiero moja druga gra z zombiakami (pierwszą było TLoU), RE: Gry - Snappik - 17-06-2018 Wszyscy jarają się Cyberpunkiem, ale w sekcji "indyków" show skradło Phantom Doctrine, na które czekam - premiera jesienią. Miks X-coma, Bonda oraz klimatu zimnej wojny, myślę że ten tytuł warto mieć na radarze ;) RE: Gry - tchopz - 18-06-2018 Hard West było niezłe. Ale krótkie i bardzo powtarzalne. Jak uda im się te problemy rozwiązać to spoko. W zasadzie to muszę rozwiązać ten drugi, bo długa i powtarzalna gra to żaden postęp. ;) RE: Gry - Proteus - 14-07-2018 Mega beka z Gearboxu. Okazuje się, że fatalne AI w Aliens: Colonial Marines, nie było fatalnie zaprojektowane, tylko zostało zjebane przez jedno, małe typo w linijce kodu. https://www.pcgamer.com/all-this-time-aliens-colonial-marines-stupid-ai-may-have-been-caused-by-a-single-typo/ RE: Gry - Proteus - 03-08-2018 RE: Gry - Kluski - 03-08-2018 O matko WoW, nigdy tego nie tknąłem i się to nie zmieni. Natomiast chętnie bym zagrał w Warcrafta IV. RE: Gry - Cator - 03-08-2018 Zajebisty cinematic. Alliance pewnie też dostanie jeden na dniach (inaczej znowu Hordowy faworytyzm ;) Mam nadzieję, że też będzie spokojniejszy i bardziej charakter driven, jak ten. Ktoś w ogóle będzie pykał w Battle for Azeroth? Ja odpadłem w połowie Legionu, ale z tego co widziałem najlepsze mnie ominęło, a BFA zapowiada się bardzo ciekawie. Build up fabularnie ciekawszy niż chyba przed jakimkolwiek dodatkiem do WoWa. No i kontrowersyjny. Sporo ludzi jest wkurwionych tym co zrobili z Sylvanas, a ja jestem ciekawy jak to rozwiążą. RE: Gry - Proteus - 03-08-2018 (03-08-2018, 19:53)Cator napisał(a): Ktoś w ogóle będzie pykał w Battle for Azeroth? Ja. Legion był całościowo bardzo fajny, jedyny dodatek do WoWa, który utrzymał moje zainteresowanie od początku aż do ostatniego raidu (z przerwami of kors, nie jestem aż takim fanem by grindowac wszystkie repy, czy powtarzać w kółko te same instancje na wyzszych poziomach trudnosci). Przygotowuję się już od kilku tygodni levelując na spokojnie i powoli mojego alta, chłonąc lore i questy. A mainem zacząłem po raz pierwszy na powaznie podchodzic do PVP. Do tej pory absolutnie nie cierpiałem walki player vs player w wowie i byłem w niej absolutnie do dupy, ale biorąc pod uwagę na czym skupiać się będzie BFA i jaki jest głowny motyw fabularny tego dodatku, to postanowiłem spróbować i podejść do tego nieco rzetelniej. Zaskakujące jak wiele potrafi zmienić kilka prostych rebindów kluczowych klawiszy by przyspieszyć reakcje w ferworze walki, zainstalowanie kilku addonów oraz poświęcenie czasu na studiowanie przewodników do klasy. Od razu zrobiłem się przyzwoity i nawet czerpię teraz z tego jakąś przyjemność. 14 lat temu przeklinałem graczy Alliance, którzy gankowali mnie jak sobie levelowałem postać, a dzisiaj sam wypadam z innymi graczami Hordy na szybkie, grupowe akcje szturmowe przeciw graczom drugiej strony na Warmode. Już się napaliłem, że w BFA mój main character będzie "For the Horde!" reprezentować swoją frakcje na polach bitew, aż tu nagle Blizzard przypierdoliło zwrotem akcji z Sylvanas....i trochę zeszło ze mnie powietrze. Bo słabo mi się widzi by mój bohater z entuzjazmem reprezentował masowych morderców i zbrodniarzy wojennych. Dyskusji od kilku dni w necie wpizdziet. Ludzie z jednej strony wkurwienie, z drugiej apelują, by się wstrzymać z osądami, bo to jedynie prolog dwuletniej opowieści. Moje zdanie jest takie, że ogólny obraz historii Blizzard pewnie ma fajny i w przyszych patchach na pewno wiele fabularnych wolt rozjaśni wszystko, tyle że w szczegółach już trochę zaczęło się to sypać w sposób, który będzie raczej niemożliwy do załatania w przyszłości w 100%. Zwłaszcza, że wielu graczy ograło już fabularny content bety, więc wiemy, ze przynajmnie przez pierwsze miesiące część zarzutów fabularnych została zmieciona pod dywan. Blizzard zresztą często w WoWie lepi historie z gromkopierdnym kopem, które ładnie i emocjonująco wyglądają z góry, ale jak im się przyjrzeć, to w szczegółach nic tam nie ma sensu. Ale prawda, że eksctacja i ciekawość przed startem dodatku, większa niż kiedykolwiek. RE: Gry - Maćko - 09-08-2018 Szykujcie pieluchy - dzisiaj w okolicach 18.00 Rockstar ma wrzucić gameplay trailer z nadchodzącego Red Dead Redemption 2. Czekam cholernie. RE: Gry - Badus - 09-08-2018 (09-08-2018, 09:56)Maćko napisał(a): Szykujcie pieluchy - dzisiaj w okolicach 18.00 Rockstar ma wrzucić gameplay trailer z nadchodzącego Red Dead Redemption 2. Ja nadal pierwszej części nie mogę zmęczyć ;) RE: Gry - Mierzwiak - 09-08-2018 Po pierwsze, jest temat o RDR. Po drugie - zieeew. RE: Gry - Maćko - 09-08-2018 Nieczułe dranie z Was. ;) RE: Gry - Danus - 09-08-2018 Mam podobnie jak Badus. Pierwsza czesc wylaczylem po godzinie grania. Nie trafila do mnie ta gra, grajac w nia tylko sie meczylem. Trailer dwojki przywitam ziewem:) RE: Gry - Proteus - 27-08-2018 Nasi Yntelektualiści. Tacy wspaniali. Tacy piękni. https://twitter.com/Pan_Realizator/status/1033821974106124289 RE: Gry - Huntersky - 03-09-2018 Sony chyba mocno wierzy w sukces nowej gry :)
RE: Gry - Badus - 03-09-2018 Omg, jak oni mogą tak nawiązywać do World Trade Center???!!!oneone ;) |