Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - patyczak - 19-11-2018

Gdzie ja bronię gry w ten sposób? Po prostu opisuję, że gra mi się bardzo przyjemnie. I wcale nie uważam poprzednich produkcji Bethesdy za beznadziejne, chociaż z genialną jedynką i dwójką nie mają nic wspólnego.

I raczej nie napisałem też, że nowy "Fallout" ma więcej wad niż poprzednie. Brak NPC'ów i klasycznej fabuły to nie są wady same w sobie, to specyfika gry. Żeby nie było, "Fallout 76" ma mnóstwo problemów i tutaj nie zamierzam niczego bronić. Każda gra Bethesdy jest na starcie technicznym gniotem i tutaj nie jest inaczej, a jest może i gorzej, bo wcześniej nie wydawali gry sieciowej.


RE: Gry - Proteus - 19-11-2018

Dzisiaj mija 20 (! Dżizas fak'n krajst) lat od premiery pierwszego Half-Life'a.

Z tej okazji, link do Laserów i Potworów:

https://laseryipotwory.blogspot.com/2018/11/po-zycia-rozpadu-poowicznego.html?zx=4aea1ae57f9df3c


RE: Gry - Kluski - 21-11-2018

Wygląda na to, że Redzi popłynęli z Gwintem, ciekawe jakie będą decyzje zarządu.






RE: Gry - rogaluz - 22-11-2018

Trochę naiwna jest ta logika w internetowych analizach - wątpię, żeby Redzi liczyli na jakikolwiek większy sukces Thronebreakera i tym bardziej wątpię, że decyzja o wypuszczeniu tego na Steama to był efekt słabej sprzedaży na GOGu, a nie coś ogarniętego z Potężnym Gabenem dużo wcześniej.

Bardziej bym się skłaniał do zdania, że Redzi chcieli "przetestować" GOGa jako platformę do własnych wydawniczych exclusive'ów. Z Thronebreakerem nie wiązało się żadne ryzyko - mechanikę Gwinta mieli gotową, do tego dodali jakiegoś prostego rpga/visual novel i jazda. Marka na tym nie ucierpi, bo to zbyt "mały" tytuł, a jednocześnie słupki sprzedaży dadzą jakąś tam wiedzę - no bo to jednak Wiedźmin, więc ktoś to kupi.


RE: Gry - Khet - 23-11-2018

(19-11-2018, 09:36)Kluski napisał(a): Tutaj głos z drugiej strony barykady:


Obejrzałeś ten film czy zasugerowałeś się jedynie tytułem? :D 


RE: Gry - Kluski - 23-11-2018

No co ty, nigdy nie oglądam filmów, które wklejam, tak samo jak nigdy nie korzystam z ironii.


RE: Gry - Khet - 23-11-2018

Jeśli to była ironia, to zwracam honor oczywiście. Po prostu link zaraz po hejtach Kuby sprawiał inne wrażenie w pierwszej chwili :) Szczególnie że sam jako dość umiarkowany fan gier Bethesdy mam totalnie wyjebane na F76


RE: Gry - Mierzwiak - 23-11-2018

Skoro przy F76 jesteśmy...



:)


RE: Gry - MOLQ - 24-11-2018

I co tu mozna wiecej napisac? hes a gud boi didnufing.


RE: Gry - Kluski - 24-11-2018

Ekspedient też czarnoskóry?


RE: Gry - Proteus - 26-11-2018

Oh fuck.




RE: Gry - Proteus - 27-11-2018

https://news.avclub.com/the-real-life-martial-artists-behind-the-first-mortal-k-1830666739


RE: Gry - Arahan - 27-11-2018

Nie wiedziałeś? :)


RE: Gry - Proteus - 27-11-2018

Wiedziałem, że autentyczni aktorzy/marital artyści w kostiumach, wykorzystywani byli do nagrywania ruchów, ale nie słyszałem wcześniej, że zostali finansowo wyjebani.


RE: Gry - Arahan - 01-12-2018

Niestety tak było :) nie wiem czy na ahrn nie było o tym filmiku kiedyś.
Pytanie z innej beczki. Gra tutaj ktoś w FIFĘ? CHodzi mi konkretnie o 19.
Jako, że PS4 PRO już w domu myślę o zakupie. Ostatnio grałem w 15.
Warto kupić 19? Chodzi głównie o tryb online.


RE: Gry - simek - 01-12-2018

Też ostatnio z FIFĄ miałem kontakt na wysokości 2014 czy coś takiego.
Ja gram w 19stkę na... PS3 :D a to kompletnie inna gra niż na PS4, którą też ogrywam u kumpla i według mnie jest świetna, ten nowy silnik naprawdę robi fajną robotę, to spora przyjemność patrzyć na mecz dwóch lub więcej osób, które ogarniają sterowanie, bo akcje już bardzo przypominają te z prawdziwego boiska. O online nic nie wiem, bo ja od zawsze gram tylko lokalnie.


RE: Gry - Arahan - 01-12-2018

Dzięki, na wykopie mówią żeby kupić i grać bo gra naprawdę daje radę, więc chyba się szarpnę.
Konsola od 4 dni na chacie i do ogrania już:

- Kolekcja Uncharted,
- Uncharted 4: Kres Złodzieja
- Mafia 3
- Spider-Man
- Battlefield 1

nie wiem kiedy to ogarnę jak jeszcze muszę kwalifikację zawodową zrobić :)


RE: Gry - Wawrzyniec - 01-12-2018

Z Mafią 3 uważaj - osobiście nie grałem, ale jest sporo sygnałów, że w porównaniu z poprzednimi częściami mocno nie domaga.


RE: Gry - Arahan - 01-12-2018

Widziałem już chyba każdą możliwą recenzję, od Angry Joe, po Quaza, aż do arhn.eu i wiem mniej więcej czego się spodziewać.
Zresztą mnie już 2 rozczarowała, ale na olx kupiłem za 35 zł, to wiesz ;)


RE: Gry - srebrnik - 01-12-2018

Co do FIFY, to u mnie po wieeelu latach zagościł znowu PES. Tegoroczna edycja siedzi mi bardzo dobrze. Znacznie bardziej niż ostatnie FIFY. To mocno inna gra, dynamika rozgrywki to inna bajka - moim zdaniem o wiele ciekawsza i bardziej wymagająca. Polecam rzucić okiem na demo choćby.

Przy graniu lokalnym brak licencji to kwestia 30 minut zabawy i jest wszystko perfekt - z logiem Ligi Mistrzów włącznie.