![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - patyczak - 19-11-2018 Gdzie ja bronię gry w ten sposób? Po prostu opisuję, że gra mi się bardzo przyjemnie. I wcale nie uważam poprzednich produkcji Bethesdy za beznadziejne, chociaż z genialną jedynką i dwójką nie mają nic wspólnego. I raczej nie napisałem też, że nowy "Fallout" ma więcej wad niż poprzednie. Brak NPC'ów i klasycznej fabuły to nie są wady same w sobie, to specyfika gry. Żeby nie było, "Fallout 76" ma mnóstwo problemów i tutaj nie zamierzam niczego bronić. Każda gra Bethesdy jest na starcie technicznym gniotem i tutaj nie jest inaczej, a jest może i gorzej, bo wcześniej nie wydawali gry sieciowej. RE: Gry - Proteus - 19-11-2018 Dzisiaj mija 20 (! Dżizas fak'n krajst) lat od premiery pierwszego Half-Life'a. Z tej okazji, link do Laserów i Potworów: https://laseryipotwory.blogspot.com/2018/11/po-zycia-rozpadu-poowicznego.html?zx=4aea1ae57f9df3c RE: Gry - Kluski - 21-11-2018 Wygląda na to, że Redzi popłynęli z Gwintem, ciekawe jakie będą decyzje zarządu. RE: Gry - rogaluz - 22-11-2018 Trochę naiwna jest ta logika w internetowych analizach - wątpię, żeby Redzi liczyli na jakikolwiek większy sukces Thronebreakera i tym bardziej wątpię, że decyzja o wypuszczeniu tego na Steama to był efekt słabej sprzedaży na GOGu, a nie coś ogarniętego z Potężnym Gabenem dużo wcześniej. Bardziej bym się skłaniał do zdania, że Redzi chcieli "przetestować" GOGa jako platformę do własnych wydawniczych exclusive'ów. Z Thronebreakerem nie wiązało się żadne ryzyko - mechanikę Gwinta mieli gotową, do tego dodali jakiegoś prostego rpga/visual novel i jazda. Marka na tym nie ucierpi, bo to zbyt "mały" tytuł, a jednocześnie słupki sprzedaży dadzą jakąś tam wiedzę - no bo to jednak Wiedźmin, więc ktoś to kupi. RE: Gry - Khet - 23-11-2018 (19-11-2018, 09:36)Kluski napisał(a): Tutaj głos z drugiej strony barykady: Obejrzałeś ten film czy zasugerowałeś się jedynie tytułem? :D RE: Gry - Kluski - 23-11-2018 No co ty, nigdy nie oglądam filmów, które wklejam, tak samo jak nigdy nie korzystam z ironii. RE: Gry - Khet - 23-11-2018 Jeśli to była ironia, to zwracam honor oczywiście. Po prostu link zaraz po hejtach Kuby sprawiał inne wrażenie w pierwszej chwili :) Szczególnie że sam jako dość umiarkowany fan gier Bethesdy mam totalnie wyjebane na F76 RE: Gry - Mierzwiak - 23-11-2018 Skoro przy F76 jesteśmy... :) RE: Gry - MOLQ - 24-11-2018 I co tu mozna wiecej napisac? hes a gud boi didnufing. RE: Gry - Kluski - 24-11-2018 Ekspedient też czarnoskóry? RE: Gry - Proteus - 26-11-2018 Oh fuck. RE: Gry - Proteus - 27-11-2018 https://news.avclub.com/the-real-life-martial-artists-behind-the-first-mortal-k-1830666739 RE: Gry - Arahan - 27-11-2018 Nie wiedziałeś? :) RE: Gry - Proteus - 27-11-2018 Wiedziałem, że autentyczni aktorzy/marital artyści w kostiumach, wykorzystywani byli do nagrywania ruchów, ale nie słyszałem wcześniej, że zostali finansowo wyjebani. RE: Gry - Arahan - 01-12-2018 Niestety tak było :) nie wiem czy na ahrn nie było o tym filmiku kiedyś. Pytanie z innej beczki. Gra tutaj ktoś w FIFĘ? CHodzi mi konkretnie o 19. Jako, że PS4 PRO już w domu myślę o zakupie. Ostatnio grałem w 15. Warto kupić 19? Chodzi głównie o tryb online. RE: Gry - simek - 01-12-2018 Też ostatnio z FIFĄ miałem kontakt na wysokości 2014 czy coś takiego. Ja gram w 19stkę na... PS3 :D a to kompletnie inna gra niż na PS4, którą też ogrywam u kumpla i według mnie jest świetna, ten nowy silnik naprawdę robi fajną robotę, to spora przyjemność patrzyć na mecz dwóch lub więcej osób, które ogarniają sterowanie, bo akcje już bardzo przypominają te z prawdziwego boiska. O online nic nie wiem, bo ja od zawsze gram tylko lokalnie. RE: Gry - Arahan - 01-12-2018 Dzięki, na wykopie mówią żeby kupić i grać bo gra naprawdę daje radę, więc chyba się szarpnę. Konsola od 4 dni na chacie i do ogrania już: - Kolekcja Uncharted, - Uncharted 4: Kres Złodzieja - Mafia 3 - Spider-Man - Battlefield 1 nie wiem kiedy to ogarnę jak jeszcze muszę kwalifikację zawodową zrobić :) RE: Gry - Wawrzyniec - 01-12-2018 Z Mafią 3 uważaj - osobiście nie grałem, ale jest sporo sygnałów, że w porównaniu z poprzednimi częściami mocno nie domaga. RE: Gry - Arahan - 01-12-2018 Widziałem już chyba każdą możliwą recenzję, od Angry Joe, po Quaza, aż do arhn.eu i wiem mniej więcej czego się spodziewać. Zresztą mnie już 2 rozczarowała, ale na olx kupiłem za 35 zł, to wiesz ;) RE: Gry - srebrnik - 01-12-2018 Co do FIFY, to u mnie po wieeelu latach zagościł znowu PES. Tegoroczna edycja siedzi mi bardzo dobrze. Znacznie bardziej niż ostatnie FIFY. To mocno inna gra, dynamika rozgrywki to inna bajka - moim zdaniem o wiele ciekawsza i bardziej wymagająca. Polecam rzucić okiem na demo choćby. Przy graniu lokalnym brak licencji to kwestia 30 minut zabawy i jest wszystko perfekt - z logiem Ligi Mistrzów włącznie. |