Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Arahan - 12-12-2018

(10-12-2018, 21:21)Snappik napisał(a): II wojna światowa, Niemcy czyli naziści, ale w sumie nie do końca ;) Czyli JAKA TA GRA JEST GŁUPIA.


Niby głupia, ale tak jak Quaz mówi w swojej recenzji, mentalność tłumu. Bo gra wcale nie jest zła i całkiem inna niż przedstawia ja zwiastun.


RE: Gry - Arahan - 10-01-2019

Pierwsza platyna w pierwszej ukończonej grze na PS4. Kapitalna gra!

[Obrazek: DwlA_yrW0AAhMjO?format=jpg&name=large]


Gry - srebrnik - 10-01-2019

Gratuluję, bo sam nie miałem siły wbijać platyny. Przerosły mnie tę misję, gdzie trzeba gonić drona.

Faktycznie mega spoko gra, ale jednak w pewnym momencie się znudziłem, a w DLC to wręcz nie chce mi się grać. Ile można skakać po mieście i spamować te same kombosy.

Niemniej jest to fajna zabawa bardzo.


RE: Gry - Arahan - 11-01-2019

Akurat drona wystarczy zaliczyć na najniższy poziom jak nie roztrwoniles żetonów wyzwań na pierdoły :) ja niestety tak zrobiłem i musiałem wbijać na nowo.

Mam skradanki, bijatyki i bomby od Taskmastera wszystkie na Gold, a wyzwania drona jedno na złoto, reszta na srebro :)

Jak wszystkie 3 DLC będą w dobrej cenie to wezmę :)
Walki faktycznie stają się wtórne po czasie, ale przyjemność śmigania po NY jest niewyczerpalna :)


Gry - srebrnik - 11-01-2019

O, to może wrócę i jednak spróbuję :-) Przerwa może wyjść na dobre.


RE: Gry - Arahan - 11-01-2019

Najwięcej frajdy oprócz fabuły i oczywiście śmigania po Nowym Jorku dawało śrubowanie rekordów w wyzwaniach właśnie :)

Polecam wbijać platynę bo to mega satysfakcja.

Teraz mam do wyboru Uncharted 4 i God of War. Za co się zabrać? Tzn mam też trylogię zremasterowaną, ale przeszedłem ją jeszcze na PS3 więc to na spokojnie.


RE: Gry - Mierzwiak - 11-01-2019

Ja bym sobie jednak powtórzył U1-3 przed 4 dla lepszego wczucia się w historię i pożegnanie z serią (przynajmniej tą główną, przynajmniej na razie ;) no i remastery wyszły im naprawdę fajnie, nawet w przypadku wiekowej (sic!) już jedynki.


RE: Gry - Arahan - 11-01-2019

A zmienili coś oprócz grafiki? No i w sumie jak im poszedł upgrade grafiki? Duża różnica? Przecież pierwsza część na PS2 miała wyjść.


RE: Gry - Hitch - 11-01-2019

Nie wiem skąd takie info wziąłeś. Na PS2 nawet byś pół dema technologicznego z wodotryskami graficznymi z pierwszego Uncharted nie odpalił.


RE: Gry - Badus - 11-01-2019

W odświeżoną trylogię popykałem chwilę u znajomego dawno temu i z tego co pamiętam, to większych zmian w rozgrywce nie popełniono. Warstwa graficzna za to na uległa znacznej poprawie, z naciskiem na płynność rozgrywki.

Zarówno U4 i GoW są tak zajebistymi produkcjami, że możesz rzucić monetą i każdy wynik Cię zadowoli ;)


RE: Gry - Arahan - 11-01-2019

(11-01-2019, 01:19)Hitch napisał(a): Nie wiem skąd takie info wziąłeś. Na PS2 nawet byś pół dema technologicznego z wodotryskami graficznymi z pierwszego Uncharted nie odpalił.

Pierwotnie ta gra miała wyjść na PS2, dopiero pod koniec życia konsoli Sony i ND zdecydowało, że to wyjdzie na PS3.
Wszystkie projekty i wstępne animacje były tworzone pod PS2. Dopiero kiedy Sony miało gotową architekturę PS3 okazało się, że można z tego wycisnąć więcej.

Dzięki@badus :)


RE: Gry - Pelivaron - 11-01-2019

God of War zdecydowanie :)

Ogólnie to Spider-Man jest również moją pierwszą i jak do tej pory jedyną platyną, którą wbiłem :)

Ogólnie platynowanie gier mi wisi, ale Pajączka jakoś nie mogłem odpuścić. Zresztą szanuję gry, w których można wbijać platynę właśnie w ten sposób - że grę trzeba przejść na 100%. Chciałem wbić platynę w TLOU, ale granie na tym najtrudniejszym poziomie mi się średnio uśmiecha chyba ;(


RE: Gry - Mierzwiak - 11-01-2019

Nie wbijesz platyny w TLoU bez trofeów z trybu multi, debilna zagrywka która skutecznie zniechęca do platyny. Sam tryb nie jest wcale taki trudny jak się wydaje :)


RE: Gry - Arahan - 11-01-2019

Też nie za często wbijam platyny, ale na PS3 miałem ogarnięta trylogię Uncharted i GoW3 :)
Teraz mam zamiar wbić platynę w Uncharted 1-4 i GoW.
A granie w niektóre gry na najwyższym poziomie trudności to sama przyjemność. Pomieszana z frustracją, ale jednak ;)

Więc jednak GoW. Chociażby dla samej mitologii nordyckiej. Uwielbiam Skandynawię.


RE: Gry - Hitch - 11-01-2019

Cytat:Pierwotnie ta gra miała wyjść na PS2, dopiero pod koniec życia konsoli Sony i ND zdecydowało, że to wyjdzie na PS3.

"Nie wiem, skąd wziąłeś takie info" nie znaczy "proszę, pisz dalej głupoty" :)

Znam te gry oraz dodatki do nich na pamięć i pamiętam tylko, że zaczęli etap zastanawiania się, co dalej po premierze Jaka 3 w 2004 roku. Ale samo Uncharted jako takie od początku zmierzało tylko i wyłącznie na PS3, bo ND uważało, że nie da się zrobić odpowiednio realistycznych ludzi na PS2.


RE: Gry - Badus - 11-01-2019

Ktokolwiek wpadł na pomysł, by multi było niezbędne do wbicia platyny - smaż się w Piekle, tępy chuju :)


RE: Gry - Pelivaron - 11-01-2019

(11-01-2019, 01:40)Mierzwiak napisał(a): Nie wbijesz platyny w TLoU bez trofeów z trybu multi, debilna zagrywka która skutecznie zniechęca do platyny. Sam tryb nie jest wcale taki trudny jak się wydaje :)

Multi to akurat ja mam z 400 level i trofea powbijane dawno :D

Nie licząc grania w FIFE, to TLOU jest jedyną grą, w którą spędziłem tyle czasu grając multi. Absolutne mistrzostwo, nigdy nie było i nie będzie niczego lepszego pod względem rozgrywki sieciowej dla mnie :) wszystkie BF i inne tego typu ścierwa mogą się schować.


RE: Gry - Grievous - 11-01-2019

(11-01-2019, 00:44)Arahan napisał(a): A zmienili coś oprócz grafiki? No i w sumie jak im poszedł upgrade grafiki? Duża różnica? Przecież pierwsza część na PS2 miała wyjść.

Modele postaci bardziej przypominają te z U3, oczywiście wyższa rozdziałka i framerate (PS3 wersja potrafiła konkretnie zamulić), poprawiono sterowanie i zbalansowano rozgrywkę. To ostanie nieco podzieliło graczy, gdyż niektóry uważają, że gra stała się znacznie łatwiejsza, ale ja bym powiedział, że raczej mniej upierdliwa.


RE: Gry - tchopz - 11-01-2019

Tylko nie myśl o platynie w czasie grania w GoW. Skup się na fabule. Tu jest podobnie jak w Spideyu. Możesz spokojnie zrobić wszystko po wątku fabularnym.
Nie to co w Unchartedach, że trzeba lizać ściany przez całą grę, żeby nie przegapić jednej znajdźki.
Tu znajdźki też są, ale jest free roam po fabule, także luz.

Dla tych co ukończyli GoW polecam powtórkę, albo choć obejrzenie tego filmu.



RE: Gry - Dr Strangelove - 11-01-2019

Jako człowiek bez konsoli i mało obeznany ze współczesnymi grami, to aż sobie wygooglowałem o co chodzi z tą platyną.
I wyskoczyło mi coś takiego:
https://www.antyradio.pl/Technologia/Gry/Ksiega-Rekordow-Guinessa-mezczyzna-zdobyl-platyne-w-1700-grach-26255
Niezły kozak.