![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Arahan - 12-12-2018 (10-12-2018, 21:21)Snappik napisał(a): II wojna światowa, Niemcy czyli naziści, ale w sumie nie do końca ;) Czyli JAKA TA GRA JEST GŁUPIA. Niby głupia, ale tak jak Quaz mówi w swojej recenzji, mentalność tłumu. Bo gra wcale nie jest zła i całkiem inna niż przedstawia ja zwiastun. RE: Gry - Arahan - 10-01-2019 Pierwsza platyna w pierwszej ukończonej grze na PS4. Kapitalna gra! Gry - srebrnik - 10-01-2019 Gratuluję, bo sam nie miałem siły wbijać platyny. Przerosły mnie tę misję, gdzie trzeba gonić drona. Faktycznie mega spoko gra, ale jednak w pewnym momencie się znudziłem, a w DLC to wręcz nie chce mi się grać. Ile można skakać po mieście i spamować te same kombosy. Niemniej jest to fajna zabawa bardzo. RE: Gry - Arahan - 11-01-2019 Akurat drona wystarczy zaliczyć na najniższy poziom jak nie roztrwoniles żetonów wyzwań na pierdoły :) ja niestety tak zrobiłem i musiałem wbijać na nowo. Mam skradanki, bijatyki i bomby od Taskmastera wszystkie na Gold, a wyzwania drona jedno na złoto, reszta na srebro :) Jak wszystkie 3 DLC będą w dobrej cenie to wezmę :) Walki faktycznie stają się wtórne po czasie, ale przyjemność śmigania po NY jest niewyczerpalna :) Gry - srebrnik - 11-01-2019 O, to może wrócę i jednak spróbuję :-) Przerwa może wyjść na dobre. RE: Gry - Arahan - 11-01-2019 Najwięcej frajdy oprócz fabuły i oczywiście śmigania po Nowym Jorku dawało śrubowanie rekordów w wyzwaniach właśnie :) Polecam wbijać platynę bo to mega satysfakcja. Teraz mam do wyboru Uncharted 4 i God of War. Za co się zabrać? Tzn mam też trylogię zremasterowaną, ale przeszedłem ją jeszcze na PS3 więc to na spokojnie. RE: Gry - Mierzwiak - 11-01-2019 Ja bym sobie jednak powtórzył U1-3 przed 4 dla lepszego wczucia się w historię i pożegnanie z serią (przynajmniej tą główną, przynajmniej na razie ;) no i remastery wyszły im naprawdę fajnie, nawet w przypadku wiekowej (sic!) już jedynki. RE: Gry - Arahan - 11-01-2019 A zmienili coś oprócz grafiki? No i w sumie jak im poszedł upgrade grafiki? Duża różnica? Przecież pierwsza część na PS2 miała wyjść. RE: Gry - Hitch - 11-01-2019 Nie wiem skąd takie info wziąłeś. Na PS2 nawet byś pół dema technologicznego z wodotryskami graficznymi z pierwszego Uncharted nie odpalił. RE: Gry - Badus - 11-01-2019 W odświeżoną trylogię popykałem chwilę u znajomego dawno temu i z tego co pamiętam, to większych zmian w rozgrywce nie popełniono. Warstwa graficzna za to na uległa znacznej poprawie, z naciskiem na płynność rozgrywki. Zarówno U4 i GoW są tak zajebistymi produkcjami, że możesz rzucić monetą i każdy wynik Cię zadowoli ;) RE: Gry - Arahan - 11-01-2019 (11-01-2019, 01:19)Hitch napisał(a): Nie wiem skąd takie info wziąłeś. Na PS2 nawet byś pół dema technologicznego z wodotryskami graficznymi z pierwszego Uncharted nie odpalił. Pierwotnie ta gra miała wyjść na PS2, dopiero pod koniec życia konsoli Sony i ND zdecydowało, że to wyjdzie na PS3. Wszystkie projekty i wstępne animacje były tworzone pod PS2. Dopiero kiedy Sony miało gotową architekturę PS3 okazało się, że można z tego wycisnąć więcej. Dzięki@badus :) RE: Gry - Pelivaron - 11-01-2019 God of War zdecydowanie :) Ogólnie to Spider-Man jest również moją pierwszą i jak do tej pory jedyną platyną, którą wbiłem :) Ogólnie platynowanie gier mi wisi, ale Pajączka jakoś nie mogłem odpuścić. Zresztą szanuję gry, w których można wbijać platynę właśnie w ten sposób - że grę trzeba przejść na 100%. Chciałem wbić platynę w TLOU, ale granie na tym najtrudniejszym poziomie mi się średnio uśmiecha chyba ;( RE: Gry - Mierzwiak - 11-01-2019 Nie wbijesz platyny w TLoU bez trofeów z trybu multi, debilna zagrywka która skutecznie zniechęca do platyny. Sam tryb nie jest wcale taki trudny jak się wydaje :) RE: Gry - Arahan - 11-01-2019 Też nie za często wbijam platyny, ale na PS3 miałem ogarnięta trylogię Uncharted i GoW3 :) Teraz mam zamiar wbić platynę w Uncharted 1-4 i GoW. A granie w niektóre gry na najwyższym poziomie trudności to sama przyjemność. Pomieszana z frustracją, ale jednak ;) Więc jednak GoW. Chociażby dla samej mitologii nordyckiej. Uwielbiam Skandynawię. RE: Gry - Hitch - 11-01-2019 Cytat:Pierwotnie ta gra miała wyjść na PS2, dopiero pod koniec życia konsoli Sony i ND zdecydowało, że to wyjdzie na PS3. "Nie wiem, skąd wziąłeś takie info" nie znaczy "proszę, pisz dalej głupoty" :) Znam te gry oraz dodatki do nich na pamięć i pamiętam tylko, że zaczęli etap zastanawiania się, co dalej po premierze Jaka 3 w 2004 roku. Ale samo Uncharted jako takie od początku zmierzało tylko i wyłącznie na PS3, bo ND uważało, że nie da się zrobić odpowiednio realistycznych ludzi na PS2. RE: Gry - Badus - 11-01-2019 Ktokolwiek wpadł na pomysł, by multi było niezbędne do wbicia platyny - smaż się w Piekle, tępy chuju :) RE: Gry - Pelivaron - 11-01-2019 (11-01-2019, 01:40)Mierzwiak napisał(a): Nie wbijesz platyny w TLoU bez trofeów z trybu multi, debilna zagrywka która skutecznie zniechęca do platyny. Sam tryb nie jest wcale taki trudny jak się wydaje :) Multi to akurat ja mam z 400 level i trofea powbijane dawno :D Nie licząc grania w FIFE, to TLOU jest jedyną grą, w którą spędziłem tyle czasu grając multi. Absolutne mistrzostwo, nigdy nie było i nie będzie niczego lepszego pod względem rozgrywki sieciowej dla mnie :) wszystkie BF i inne tego typu ścierwa mogą się schować. RE: Gry - Grievous - 11-01-2019 (11-01-2019, 00:44)Arahan napisał(a): A zmienili coś oprócz grafiki? No i w sumie jak im poszedł upgrade grafiki? Duża różnica? Przecież pierwsza część na PS2 miała wyjść. Modele postaci bardziej przypominają te z U3, oczywiście wyższa rozdziałka i framerate (PS3 wersja potrafiła konkretnie zamulić), poprawiono sterowanie i zbalansowano rozgrywkę. To ostanie nieco podzieliło graczy, gdyż niektóry uważają, że gra stała się znacznie łatwiejsza, ale ja bym powiedział, że raczej mniej upierdliwa. RE: Gry - tchopz - 11-01-2019 Tylko nie myśl o platynie w czasie grania w GoW. Skup się na fabule. Tu jest podobnie jak w Spideyu. Możesz spokojnie zrobić wszystko po wątku fabularnym. Nie to co w Unchartedach, że trzeba lizać ściany przez całą grę, żeby nie przegapić jednej znajdźki. Tu znajdźki też są, ale jest free roam po fabule, także luz. Dla tych co ukończyli GoW polecam powtórkę, albo choć obejrzenie tego filmu. RE: Gry - Dr Strangelove - 11-01-2019 Jako człowiek bez konsoli i mało obeznany ze współczesnymi grami, to aż sobie wygooglowałem o co chodzi z tą platyną. I wyskoczyło mi coś takiego: https://www.antyradio.pl/Technologia/Gry/Ksiega-Rekordow-Guinessa-mezczyzna-zdobyl-platyne-w-1700-grach-26255 Niezły kozak. |