Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Mierzwiak - 19-12-2007

Wow, fatalny plakat, a mimo to jeden z najlepszych ostatnich lat. Jak zwykle fatalnie dobrana czcionka i badziewnie wyglądający tytuł.


- Mierzwiak - 20-12-2007

Geezas!

[Obrazek: hottieandthenottiexlgpo2.th.jpg]


- Jakuzzi - 20-12-2007

Mam juz pierwszego kandydata do: "musisz zobaczyc w 2008 roku". <ok>


- ARmy - 20-12-2007

OMFG ROTFLOL...


- Cassel - 20-12-2007

Ja w zasadzie nie mam nic przeciwko wprowadzeniu takiej zasady: jaka aktorka, taki plakat. :wink:


- Glut - 20-12-2007

Obejrzę Porę Mroku, tylko dlatego że nie gram tam Małaszyński.


- Eorath - 25-12-2007

[Obrazek: czteryrn6.th.jpg]
[Obrazek: dwadp9.th.jpg]
[Obrazek: jedeney8.th.jpg]
[Obrazek: trzynh0.th.jpg]


- Snuffer - 25-12-2007

Pride and glory ----> na początku myślałem że na plakacie jest Robert De Niro i Ryan Phillipe : ) Ale to Edzio! nowy film z Edziem! a plakat niczym się nie wyróżnia.


- simek - 25-12-2007

The Killing of John Lennon - Plakat byłby lepszy gdyby ten koleś się nie odbijał w szkiełkach. W ogóle tak troche bez pomysłu, mogli jakoś lepiej wkomponować te okularki... O filmie pierwszy raz słyszę, ale z opisu nie za wiele wynika, równie dobrze można wyjść arcydzieło jak i kiepściutki filmik żerujący na popularności Johna.


- picek - 27-12-2007

wow, Tomasz Opasiński uaktualnił swo:ją nową stronę: pojawił się dział Evolution:

http://www.tom-arthur-opasinski.com/tao_evolution


- Mierzwiak - 27-12-2007

Facet ma talent, to trzeba przyznać, tylko dziwi mnie, że niektórych plakatów do znanych filmów w życiu nie widziałem, zapewne to po prostu jedne z wersji które odrzucono. A szkoda.

Świetne plakaty King Konga, i wspaniałe do The Fountain.


- picek - 27-12-2007

Do 'The Fountain' ma genialne plakaty. To widać nie tylko w Evolution ale i w portfolio. Szkoda, że dvd nie ma takiej okładki a tylko jakiś kolorowy syf niczym polska komedia romantyczna.

zauważyliście, że do 'I Am Legend' wykorzystał zdjęcie Warszawy?


- Mierzwiak - 27-12-2007

picek napisał(a):zauważyliście, że do 'I Am Legend' wykorzystał zdjęcie Warszawy?
Bo to ma przedstawiać Warszawę :roll:

Oficjalnie Warszawy nie wykorzystali, ale są bannery z innymi stolicami: http://www.impawards.com/2007/i_am_legend_ver5.html


- picek - 27-12-2007

a, sorry :)

nie oglądałem filmu i nie wiem też o co chodzi :)


- Jakuzzi - 27-12-2007

picek napisał(a):wow, Tomasz Opasiński uaktualnił swo:ją nową stronę: pojawił się dział Evolution:
http://www.tom-arthur-opasinski.com/tao_evolution

Te wszystkie plakaty to jego dziela czy dokonywal on tylko jakichs photoshopowych przerobek na plakatach juz istniejacych?


- Tomek-1 - 28-12-2007

A widzieliście plakat do "Elektronicznego mordercy"? hehe :wink:


- Mierzwiak - 28-12-2007

Jakuzzi napisał(a):Te wszystkie plakaty to jego dziela czy dokonywal on tylko jakichs photoshopowych przerobek na plakatach juz istniejacych?
Jego.



http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=42527 Buożesz ty mój panie Wladyslawie jakiż tuo syf!


- Mierzwiak - 29-12-2007

Co to ma być :?:

[Obrazek: hancockqp0.th.jpg]


- Jakuzzi - 29-12-2007

Calkiem fajny plakat.


- Glut - 29-12-2007

Ale Will ma fajne wargi. Ooooo.