![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Mierzwiak - 19-12-2007 Wow, fatalny plakat, a mimo to jeden z najlepszych ostatnich lat. Jak zwykle fatalnie dobrana czcionka i badziewnie wyglądający tytuł. - Mierzwiak - 20-12-2007 Geezas!
- Jakuzzi - 20-12-2007 Mam juz pierwszego kandydata do: "musisz zobaczyc w 2008 roku". <ok> - ARmy - 20-12-2007 OMFG ROTFLOL... - Cassel - 20-12-2007 Ja w zasadzie nie mam nic przeciwko wprowadzeniu takiej zasady: jaka aktorka, taki plakat. :wink: - Glut - 20-12-2007 Obejrzę Porę Mroku, tylko dlatego że nie gram tam Małaszyński. - Eorath - 25-12-2007 ![]() ![]() ![]()
- Snuffer - 25-12-2007 Pride and glory ----> na początku myślałem że na plakacie jest Robert De Niro i Ryan Phillipe : ) Ale to Edzio! nowy film z Edziem! a plakat niczym się nie wyróżnia. - simek - 25-12-2007 The Killing of John Lennon - Plakat byłby lepszy gdyby ten koleś się nie odbijał w szkiełkach. W ogóle tak troche bez pomysłu, mogli jakoś lepiej wkomponować te okularki... O filmie pierwszy raz słyszę, ale z opisu nie za wiele wynika, równie dobrze można wyjść arcydzieło jak i kiepściutki filmik żerujący na popularności Johna. - picek - 27-12-2007 wow, Tomasz Opasiński uaktualnił swo:ją nową stronę: pojawił się dział Evolution: http://www.tom-arthur-opasinski.com/tao_evolution - Mierzwiak - 27-12-2007 Facet ma talent, to trzeba przyznać, tylko dziwi mnie, że niektórych plakatów do znanych filmów w życiu nie widziałem, zapewne to po prostu jedne z wersji które odrzucono. A szkoda. Świetne plakaty King Konga, i wspaniałe do The Fountain. - picek - 27-12-2007 Do 'The Fountain' ma genialne plakaty. To widać nie tylko w Evolution ale i w portfolio. Szkoda, że dvd nie ma takiej okładki a tylko jakiś kolorowy syf niczym polska komedia romantyczna. zauważyliście, że do 'I Am Legend' wykorzystał zdjęcie Warszawy? - Mierzwiak - 27-12-2007 picek napisał(a):zauważyliście, że do 'I Am Legend' wykorzystał zdjęcie Warszawy?Bo to ma przedstawiać Warszawę :roll: Oficjalnie Warszawy nie wykorzystali, ale są bannery z innymi stolicami: http://www.impawards.com/2007/i_am_legend_ver5.html - picek - 27-12-2007 a, sorry :) nie oglądałem filmu i nie wiem też o co chodzi :) - Jakuzzi - 27-12-2007 picek napisał(a):wow, Tomasz Opasiński uaktualnił swo:ją nową stronę: pojawił się dział Evolution: Te wszystkie plakaty to jego dziela czy dokonywal on tylko jakichs photoshopowych przerobek na plakatach juz istniejacych? - Tomek-1 - 28-12-2007 A widzieliście plakat do "Elektronicznego mordercy"? hehe :wink: - Mierzwiak - 28-12-2007 Jakuzzi napisał(a):Te wszystkie plakaty to jego dziela czy dokonywal on tylko jakichs photoshopowych przerobek na plakatach juz istniejacych?Jego. http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=42527 Buożesz ty mój panie Wladyslawie jakiż tuo syf! - Mierzwiak - 29-12-2007 Co to ma być :?:
- Jakuzzi - 29-12-2007 Calkiem fajny plakat. - Glut - 29-12-2007 Ale Will ma fajne wargi. Ooooo. |