![]() |
|
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90) |
RE: Rambo - shamar - 12-11-2016 Ciekawe znalezisko. Są jeszcze inne 2 czy 3 sceny ogólnie dostępne ale to i tak za mało by złożyć jakiś specjalnie wyróżniający się fan-edit. RE: Rambo - Baretto - 12-11-2016 Ostatni powtórzyłem sobie całą serię. Będzie krótko.
First Blood - Najlepsza część, drugi najlepszy film ze Stallonem, zaraz po Rockym oczywiście. Wychowałem się na nim i mogę go oglądać codziennie - 9/10. Rambo: First Blood Part II - Sequel niemalże równy jedynce. Uwielbiam go i tak jak jedynkę mógłbym go obejrzeć jeszcze raz, choćby i teraz - 9/10. Rambo III - Gorszy od poprzedników, ale i tak bardzo dobry, pewnie dlatego, że tak jak do pierwszych dwóch części, mam do niego ogromny sentyment, bo w dzieciństwie oglądałem te filmy niezliczoną ilości razy - 8/10. Rambo - Kontynuacja po latach, dobrze kończąca serię. Co prawda nie tak dobry jak poprzednie trzy filmy, ale i tak zawsze fajnie mi się go ogląda - 7/10. Podsumowując, Rambo to jedna z moich ulubionych serii filmowych i tak jak wspomniałem wychowałem się na tych filmach i nigdy mi się nie znudzą, pewnie za jakiś rok znowu je powtórzę. Czwórka dobrze zamknęła historię i piątka jest tu w ogóle niepotrzebna, ale jeżeli już chcą ją robić, to niech zrobi ja Stallone i definitywnie skończy z postacią Johna Rambo. Oby nigdy nie powstał tego remake ani reboot. RE: Rambo - Dirk - 06-05-2018 http://deadline.com/2018/05/sylvester-stallone-in-line-to-take-on-mexican-cartel-in-rambo-5-1202383468/ Czwórka mi się podobała, a Stallone trzyma się na tyle dobrze, że czekam z ciekawością. Mimo, że ostatnia scena z IV stwarza piękną klamrę nad całą historią. Tradycyjnie mam tylko nadzieję, że go nie ubiją. RE: Rambo - shamar - 06-05-2018 Czyli wracają do planu sprzed wielu lat, który już porzucili. Chciałbym skrytykować Sylwka za odcinanie kuponów i miałkie kontynuacje ale wystarczy spojrzeć na to, co robi Arnold... RE: Rambo - Szaman - 06-05-2018 Zupełnie niepotrzebny powrót, czwórka ma świetną klamrę. A, że Creed? On też jest w sumie niepotrzebnym, dla mnie przeciętnym epilogiem po bardzo dobrej szóstce. RE: Rambo - shamar - 06-05-2018 Nie ma :) Bo gdzie było powiedziane w poprzednich częściach, że on ma do kogo/czego wracać? Przecież w "Pierwszej Krwi" on szukał towarzyszy z wojska i nie było ani słowa, że ma rodzinę. RE: Rambo - zombie001 - 06-05-2018 Hmm. Niby spoko. Te powroty Sylwka z pewnością wypadają lepiej, niż Arnolda, więc czemu nie. Sly chyba kiedyś coś mówił, że chce zrobić Rambo w stylu "No Country for Old Men", tak że może być ciekawie. RE: Rambo - shamar - 06-05-2018 A później miał być Rambo walczący z bestią oraz Rambo walczący z ISIS :) Jak chce robić Rambo to lepiej niech nie mędrkuje. Ponoć wersja reżyserksa cz.4 jest rozwleczona i poobcinana RE: Rambo - Dirk - 06-05-2018 (06-05-2018, 18:11)shamar napisał(a): Ponoć wersja reżyserksa cz.4 jest rozwleczona i poobcinana A wydali ją gdzieś? Bo kinowa miała coś koło 80 minut i momentami tempo nieco siadało. Za to końcowa rozwałka była cudowna. Choć generalnie uważam ją za udany film. Oby V miała R-kę. Sly próbował PG-13 przy Expendables 3 i wyszło średnio. Wprawdzie sam potem stwierdził, że to był błąd, więc może wyciągnął wnioski. RE: Rambo - shamar - 06-05-2018 Wydali tylko właśnie, z tego co pamiętam, jest to wersja... zaskakująca bo poobcinana. A zresztą - czytej -> ;) * widzę, że im usunęli fotki z serwerwów https://www.movie-censorship.com/report.php?ID=624222 RE: Rambo - Gieferg - 07-05-2018 Wersja reżyserska wyszła na Blu-ray w cywilizowanych krajach. Dodali w niej więcej ględolenia irytującej baby i ocenzurowali przemoc, szczególnie w scenie masakry wioski, a film dalej jest krótki, bo wydłużono go w stosunku do wersji kinowej o ledwie 7 minut. Nie warto. Piątkę jakiś czas temu wrzucono do kosza, teraz znowu ją wyławiają? I co z Ex4? RE: Rambo - Szaman - 07-05-2018 Prosto z targów licencyjnych wokół festiwalu w Cannes. Początek zdjęć prawdopodobnie we wrześniu.
RE: Rambo - Bucho - 08-05-2018 Przypomina to troche stare czasy, gdy Menahem Golan i Yoram Globus z The Canon Film smigali po festiwalu w Canes szukajac inwestorow dla swoich akcyjniakow. RE: Rambo - Mental - 08-05-2018 O kurde. Kto w roli głównej? Sly? edit O kurde! John Rambo powraca. Tym razem weteran wojny w Wietnamie rzuci wyzwanie meksykańskim kartelom. https://www.antyradio.pl/Film/News/Stallone-rzuci-wyzwanie-meksykanskim-kartelom-w-Rambo-5-22389 edit 2 shamar napisał(a):Czyli wracają do planu sprzed wielu lat, który już porzucili. Nic nie porzucili. Na podstawie oryginalnego scenariusza do piątki (autorstwa Stallone'a) nakręcili "Homefront" ze Stathamem. Pomysł z kartelami jest nowy. RE: Rambo - OGPUEE - 08-05-2018 A czy Rambo nie zginął przypadkiem w Jeżu Jerzym :)?
RE: Rambo - Dirk - 08-05-2018 (07-05-2018, 08:44)Gieferg napisał(a): Piątkę jakiś czas temu wrzucono do kosza, teraz znowu ją wyławiają? I co z Ex4? W Cannes można znaleźć również poniższą zapowiedź:
RE: Rambo - shamar - 08-05-2018 (08-05-2018, 01:46)Mental napisał(a): Pomysł z kartelami jest nowy. Jaki nowy? Przecież ten pomysł podawali już kilka lat temu. RE: Rambo - Dirk - 22-05-2018 Coś chyba jednak z tego będzie. Chiny inwestują w Rambo V i Ex 4 http://deadline.com/2018/05/the-expendables-4-sylvester-stallone-rambo-5-china-millenium-avi-lerner-dadi-1202395134/ RE: Rambo - Dirk - 14-08-2018 Sly prze do przodu nie zważając na przeszkody: https://naekranie.pl/aktualnosci/stallone-zapowiada-rambo-5-na-instagramie-3431977 Czekam. RE: Rambo - Mierzwiak - 14-08-2018 Sly znowu publikuje gówniany fan art. Nie ma ciekawszych newsów? |