![]() |
|
The Matrix (1999-2022) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: The Matrix (1999-2022) (/Thread-The-Matrix-1999-2022--97) |
RE: The Matrix (1999-2022) - Gieferg - 10-09-2021 Mi się tam zwiastun podoba, wybrałbym się do kina. Oczywiście scenariuszowo może z tego być kompletna porażka ale na chwilę obecną jestem na tak. RE: The Matrix (1999-2022) - yacajackowski - 10-09-2021 (10-09-2021, 11:58)Gieferg napisał(a): Mi się tam zwiastun podoba, wybrałbym się do kina. Oczywiście scenariuszowo może z tego być kompletna porażka ale na chwilę obecną jestem na tak. W końcu, chociaż ktoś co myśli podobnie do mnie. RE: The Matrix (1999-2022) - Mental - 10-09-2021 @Gieferg @yacayackowski Przełomowe efekty specjalne, przypominające intro pierwszego Crisisa, też wam się podobają? Czy liczycie na niesamowite doznania fabularne i doświadczenie trans (hehe) gresji gatunkowej? RE: The Matrix (1999-2022) - Bartholomew - 10-09-2021 KMF w akcji. Czy to nie nasz były forumowy kolega? https://film.org.pl/kmf/matrix-zawsze-byl-metafora-transplciowosci RE: The Matrix (1999-2022) - Gieferg - 10-09-2021 Ostatnim filmem który zrobił na mnie wrażenie efektami było Transformers z 2007 roku. Matrix może sobie być retro w tym aspekcie, nawet nie zwróciłem uwagi na efekty w zwiastunie. Nie mam specjalnych oczekiwań, zwiastun zainteresował mnie na tyle, że jestem skłonny zapłacić za obejrzenie tego, choćby po to, żeby wrócić do świata i bohaterów, których lubię (nawet jeśli nigdy nie byłem fanów dotychczasowych sequeli). Podobnie miałem po zwiastunach TFA - okazało się niestety gównem (więc za kolejne części już nie płaciłem, ostatniej nawet nie obejrzałem), z drugiej strony zrobiony po latach sequel Blade Runnera nie porwał mnie zwiastunami, a stawiam go teraz na równi z pierwszym filmem. You never know. RE: The Matrix (1999-2022) - yacajackowski - 10-09-2021 @Mental, Ja już pisałem czego oczekuje od filmu. Wiem, że czasami dla Ciebie cofnąć się kilka stron w temacie który Cię (nie)interesuje jest trudne ale znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie :) RE: The Matrix (1999-2022) - Doppelganger - 10-09-2021 (10-09-2021, 12:43)Bartholomew napisał(a): KMF w akcji. Czy to nie nasz były forumowy kolega? Tak, to on. Został zjedzony przy okazji The Last Jedi, potem była jakaś gównoburza i chciał usunąć forum :D Teraz znowu wychodzi z norki. Ale to zabawne, bo mam wrażenie że on bezczelnie skopiował ten tekst z jakieś stronki bo dokładnie to samo gdzieś już czytałem. Jeden z komentarzy :D : "Jest w pierwszym Matrixie taki moment jak Neo bije Smitha i podnosi nogę śmiesznie się przekręcając. Myślę, że to metafora transpłciowości i jaja już mu niepotrzebne," RE: The Matrix (1999-2022) - Mental - 10-09-2021 Czemu Laurence Fishburne nie gra Morfeusza? Nie kojarzę - zginął w trzeciej części? Ten upośledzony murzyn, który gra zamiast niego, jest przekomiczny :) RE: The Matrix (1999-2022) - shamar - 10-09-2021 Było.com.pl Zginął w jakieś grze ;) RE: The Matrix (1999-2022) - Snappik - 10-09-2021 Zginął w grze Path of Neo a ta jest uznawana za kanon (moim zdaniem niepotrzebnie). RE: The Matrix (1999-2022) - Jan_Władeczek - 10-09-2021 ^ w Matrix Online. RE: The Matrix (1999-2022) - Snappik - 10-09-2021 To tym bardziej niepotrzebnie. Ta gra umarła przy premierze. RE: The Matrix (1999-2022) - Mental - 10-09-2021 Żartujecie? hahaaha RE: The Matrix (1999-2022) - marsgrey21 - 10-09-2021 Jest fabularny powód dla którego nie ma Morfeusza. RE: The Matrix (1999-2022) - yacajackowski - 10-09-2021 (10-09-2021, 14:28)Mental napisał(a): Czemu Laurence Fishburne nie gra Morfeusza? Bo jest w chuj za gruby :) RE: The Matrix (1999-2022) - SonnyCrockett - 10-09-2021 Jest powód dla którego nie ma Fishburne'a. Jest gruby. EDIT: Ehhh...o kilka sekund za późno. RE: The Matrix (1999-2022) - shamar - 10-09-2021 Dziś mogli go odchudzić cyfrowo. To nie jest żadne wyjaśnienie. RE: The Matrix (1999-2022) - yacajackowski - 10-09-2021 Fishburne jest tak gruby, że musieliby 50% budżetu przeznaczyć na odchudzanie :) RE: The Matrix (1999-2022) - marsgrey21 - 10-09-2021 Z ciekawości sprawdziłem, nie jest aż tak gruby, twarz zawsze miał okrągłą, jedyne co to piwny bebzun widać, ale on i tak przez większość czasu by w płaszczu chodził. RE: The Matrix (1999-2022) - Rozgdz - 10-09-2021 Mi też się zwiastun całkiem podoba, a właściwie ta pierwsza część zanim "idziemy w akcję". Jest całkiem sympatyczny nastrój tajemnicy :) |