![]() |
|
Co to za film? - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
|
- szymon1977 - 05-07-2009 Dwa filmy: 1. Horror. Młodzi ludzie robią sobie wycieczkę na pustynię. Po kolei zabija ich nieznana postać w czarnym pick-up'ie. Pozostaje przy życiu tylko jedna dziewczyna, która na zakończenie jest podejżewana/oskarżona o zabicie swoich przyjaciół. 2. Właśnie przechodzący na emeryturę (ewentualnie tuż po przejsciu na emeryturę) policjant - oczywiście nie ma rodziny i ma problemy z alkoholem. Jest sprawa (o ile dobrz pamiętam) morderstwa, zakończona. Ale on wpada na trop, że zabił kto inny. Zaczyna prowadzić prywatne śledztwo. W międzyczasie poznaje jakąś kobietę, z którą nawiązuje romans. I żyliby długo i szczęśliwie. Niestety znowu odnajduje trop i szykuje zasadzkę. W międzyczasie zabójca ginie w wypadku (samochodowym?). A policjant czai się dalej i rozpija. I tak się film jkończy. - Mental - 05-07-2009 odpowiadając na pytanie 2: chodzi o Obietnice (The Pledge) z Nicholsonem w reżyserii Seana Penna. - Anonymous - 05-07-2009 Dzięki za spoilera, od lat zabierałem się za ten film... - Mierzwiak - 05-07-2009 Solo, dobra rada na przyszłość - korzystaj z możliwości ignorowania tematów. - Anonymous - 05-07-2009 O - to nie wiedziałem że jest taka opcja. A gdzie? - Stark - 05-07-2009 Pytanie 1: to "Mirage" Billa Craina. Jeden z pierwszych horrorów jakie w życiu widziałem. Pamiętam że trochę mną wstrząsnął - ciekawe jak dziś by wypadł. - military - 09-07-2009 Kiedyś był taki serial westernowy, którego bohaterem był... rewolwer. Wszystkie odcinki łączył właśnie gnat - wpadał w ręce różnych ludzi i był wykorzystywany do lepszych/gorszych celów (zwykle gorszych). Pamiętam, że serial miał klimacik, był dość ponury i ogólnie mi się podobał. Zna ktoś jego tytuł? - Ciuniek - 09-07-2009 Wydaje mi się, że to może być to - military - 09-07-2009 Tak, to chyba to. Dzięki, a swoją drogą - polecam serial.:) - picek - 09-07-2009 Jak byłem małym chłopcem to oglądałem ten serial w telewizji. Ten serial leciał zazwyczaj w wakacje - pamiętam jak każdego dnia oczekiwałem na kolejny odcinek... Ciuniek, dzięki za przywołanie wspomnień :) - Anonymous - 21-07-2009 Witam! Kiedyś w Polsacie leciał film, którego nie oglądałem od początku. To było coś pomiędzy filmem sensacyjnym i czarną komedią. Ogólnie bohater był w przeszłości kimś kto miał do czynienia z przemocą(policjant, żołnierz, gangster...) A swojej dziewczynie obiecał, że z tym skończy. Ale jakimś sposobem wdał się w konflikt z jakimiś braćmi-bandziorami. Zabił jednego w samoobronie i, ze strachu przed dziewczyną schował pokrwawioną koszulkę i założył jej podkoszulek. Potem wykrecał się jakimś głupim tekstem, ale oczywiście dziewczyna się dowiedziała. Zabił ją w hotelu kolega braci(w tym jednego zabitego). Później facet został wciągnięty w większa sprawę(szczegółów nie pamiętam) Policja go szukała i bandyci. Była pod koniec scena, kiedy on i brat zabitego celują do siebie z pistoletów i postanawiają je odłożyć na ziemię. Odkładają je jednocześnie i zaraz potem jednocześnie wyciągają zapasowe pistolety. Wiem, że to co napisałem to w dużej mierze abstrakcyjne pieprzenie, ale może z tych szczegółów ktoś skojarzy tytuł filmu. Będę wdzięczny za pomoc. - vast - 14-08-2009 ok mam taki problem. poszukuję amerykańskiego filmu o wojnie wietnamskiej, oglądałem go parę ładnych lat temu i zapamiętałem mniej więcej taką scenę: główny bohater (chyba) jest FNG i nie wie za dużo co się dzieje dookoła. stoi na małej górce , widać dosyć długi płot z drutu kolczastego i zasieków, nowy kolo obserwuje jak z prowizorycznego bunkra wychodzi grupa żołnierzy, idą przed siebie ścieżką która jest dużo niżej lecz tuż koło tego ogrodzenia. w pewnym momencie jeden z żołnierzy spogląda na tego nowego gostka. żołnierz owy nie zaprzestając marszu złowieszczo spogląda przez kilka sekund na głównego bohatera. kiedy cały skład jest już dosyć daleko nowy pyta się jakiegoś kumpla który stoi obok: -kim oni są? -to zielone berety, jebane maszyny do zabijania. mają najebane w głowach lub coś w ten deseń. będę bardzo wdzięczny za pomoc. - Snuffer - 14-08-2009 Pytanie będzie nietypowe bo o reklamę : ) Kumpel zobaczył podczas oglądania na TVN Monka reklamę - facet w czarnym płaszczu w ogniu i tekst 'Przeznaczenie nie da o sobie zapomnieć', później ten sam facet w deszczu i pada ten sam tekst. Wie ktoś czego to reklama? - piter87 - 14-08-2009 pewnie Naznaczonego, nowego serialu TVN. - Snuffer - 14-08-2009 Tak, to to. Dzięki bardzo. - Mental - 28-08-2009 z jakiego filmu pochodzi poniższa scena?
- Tyler Durden - 28-08-2009 Za małe i za krótko miga na ekranie żeby się dobrze przyjrzeć ale czy aby ten miły pan to nie James Gandolfini a jeżeli tak, to być może jest to scena z "8 mm" (nie widziałem więc nie mogę potwierdzić). - Mental - 28-08-2009 "8 mm" niedawno widziałem i - zakładając, że nie umknęła mi żadna scena - to nie będzie "8 mm":) - slepy51 - 28-08-2009 "The Sopranos", a który ep pojęcia nie mam ;-) - Luis Cyfer - 28-08-2009 z rodziny soprano, ostatniego sezonu bodaj, fanie HBO:) |