Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Dirk - 21-03-2019

Ron Gilbert chciał odkupić od nich prawa do Monkey Island i nie było odzewu. Znalazłoby się sporo nabywców, ale najwyraźniej niewystarczająco dużo dla księgowych Disneya.
Co jest oczywiście zrozumiałe z marketingowego punktu widzenia.


RE: Gry - Arahan - 21-03-2019

Myślę, że Indy dałby radę. Jako action & adventure z dużą ilością elementów zręcznościowych i zagadek logicznych. Do tego dobra fabuła i spokojnie przy machinie marketingowej przy okazji V części filmu gra by się sprzedała. To w końcu Indy.


RE: Gry - Grievous - 21-03-2019

Odkupić prawa a wykupić licencję, to jednak różnica. Disney jako posiadacz praw do "Monkey Island", nic nie robiąc z nimi i tak na nich zarabia (te gry są dostępne na GOGach czy Steam).


RE: Gry - Kuba - 21-03-2019

Wszyscy czekają na info o wampirach a tu bum, w 2020 dostaniemy grę osadzoną w uniwersum "Peaky Blinders" !
https://www.nme.com/news/tv/peaky-blinders-video-game-coming-2464956

Steven Knight pracuje też ciągle nad filmem i kolejnymi sezonami, jeszcze pare lat i PB będą naprawdę wielką marką


RE: Gry - Gal Anonim - 22-03-2019

Nawet nazwali to Bloodlines 2 :)))




RE: Gry - zdzichon - 22-03-2019

Fantastycznie, chociaz ten trailer własciwie nic nie mówi, a poprzeczka w tym przypadku jest zawieszona cholernie wysoko.

Właśnie sobie ostatnio myślałem, że oprócz Cyberpunka nie mam za bardzo na co czekać. Same Battle Royale i inne MMO-twory, a tu nagle Outer Worlds, System Shock 3, teraz Bloodlines. Biorąc pod uwagę ilość wolnego czasu i fakt że jeszcze nie przeszedłem Preya, idealnie.


RE: Gry - Kuba - 30-03-2019

W temacie powrotu marek - GOL rozkminiał na YT co tam szykuje CDPR na 2021 i padł tytuł Baldursa 3. Brzmi dziwnie, ale w sumie czy niemożliwie? Fargo potwierdził, że jakieś studio Baldura robi, Avellone chyba też coś przebąkiwał i jeśli jest w produkcje zaangażowany to odpada Obsydian, zresztą tam wątpie aby mieli ekipe pracującą nad kolejnym RPG.

Nowa gra Redów ma być RPG AAA, dużym, ale raczej nie aż tak jak W3 czy Cyber. Robi go kilkadziesiąt osób. Spokojnie przez te pare lat przygotowaliby izometryka o rozmiarach Deadfire. A marka potężna i w połączeniu z renomą studia mógłby być sukces.

Obstawiałbym Westeros, ale najwyrażniej Software ma prawa.

Btw. Bethesda na E3 będzie, ale bez TES i tego kosmicznego cośka. Boje sie co Howardowi po głowie sie mota...


RE: Gry - Badus - 30-03-2019

O, padło gdzieś oficjalne info o tym Baldurze? Jeśli mieliby robić to Redzi to spoko, ale może fajniej byłoby sięgnąć po samą licencję na D&D i upichcić coś nowego? Planescape, Ravenloft - to byłby czad :)


RE: Gry - Kuba - 30-03-2019

Fargo po prostu napisał, że ktoś pracuje i on doskonale wie kto. Wypowiedzi Avellona potem poszukam. Same ploty o grze są od lat.


RE: Gry - Badus - 30-03-2019

To byłby w sumie miły twist, gdyby za kontynuację jednego z kultowych tytułów w historii cRPG odpowiadałaby firma, która wprowadziła świetną i jedną z pierwszych pełnych profesjonalnych lokalizacji w PL :)


RE: Gry - Kuba - 10-04-2019

Jeśli ktoś miał jeszcze nikłą nadzieje na to, że DA4 wyciągnie BioWare z dołka:

https://www.gry-online.pl/newsroom/dragon-age-4-to-anthem-ze-smokami-kotaku-odslania-kulisy-produkcj/zf1bf3c


RE: Gry - zdzichon - 10-04-2019

Inkwizycja to już było właściwie single player MMO, więc to mnie specjalnie dziwi. Chyba juz przestali udawać po prostu.


RE: Gry - Kuba - 11-04-2019

[Obrazek: 56685708_1897594317012253_37533909724493...e=5D3FD74D]

Już w sobote wieczorem materiały i zapewne data premiery z pierwszej sensownej gry SW. Według pogłosek z ostatnich dni - liniowy singiel w stylu eksów Sony, walka w duchu Sekiro i innych produkcji FromSoftware.


RE: Gry - Huntersky - 12-04-2019

Być może jedyna gra po CP77 na którą będę czekał. Szkoda że wydaje to EA.


RE: Gry - Badus - 12-04-2019

Cytat:liniowy singiel w stylu eksów Sony, walka w duchu Sekiro i innych produkcji FromSoftware
Ciekawe czy sama walka czy też przechodzenie leveli na pamięć+wkurw over 9000.

Długo przyszło czekać na coś wzbudzającego zainteresowanie w temacie gierek SW. Trzymam kciuki, ale widmo EA jednak wywołuje obawę przed Ciemną Stroną Mocy.


RE: Gry - Grievous - 12-04-2019

Gra była już w produkcji zanim EA wykupiło Respawn (jednak dalej na ich zlecenie), więc jest szansa że nie zdążyli tego zjebać za bardzo.


RE: Gry - Huntersky - 12-04-2019

Respawn, czyli stare Infinity Ward? Mite b cool then. Chętnie zobaczyłbym powrót Raven Software, ale oni są zajęci masową produkcją map do nowych CoDów dla Activision.


RE: Gry - Mental - 25-04-2019

Ładna dziewczyna ma zespół Tourette'a i gra w gry:




RE: Gry - Kuba - 22-05-2019

https://www.gry-online.pl/newsroom/thq-nordic-przejelo-studio-piranha-bytes-oraz-marki-gothic-elex-i/zc1c2c3

News dla typowych polskich graczy RPG którzy zaczynali przygodę od Gothica. Nordic (będący wydawcą Elexa) przejął Piranha Bytes oraz zakupił prawa do wszystkich trzech marek jakie studio wydało. Jakiś czas temu ogłosili również powrót dwóch znanych i kochanych na całym świecie serii. Niby troche złudna nadzieja, ale jednak..
Co prawda PB od dawna jest lata świetlne za konkurencją, ale Nordic ma im zapewnić większy budżet i możliwości, przy zachowaniu swobody twórczej. Warto zauważyć, że samo studio potwierdziło wiele miesięcy temu powstawanie pierwszych assetów do Gothica 4. Osobiście bym miał większe oczekiwania gdyby zaangażowano w projekt starą gwardie która opuściła studio po premierze Risena 1.


RE: Gry - Arahan - 30-05-2019

Jak ktoś nie grał na PS3 to polecam :)

https://www.ppe.pl/news/133183/ghostbusters-the-video-game-remastered-potwierdzone-odswiezona-gra-na-pierwszym-zwiastunie.html