![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Dirk - 21-03-2019 Ron Gilbert chciał odkupić od nich prawa do Monkey Island i nie było odzewu. Znalazłoby się sporo nabywców, ale najwyraźniej niewystarczająco dużo dla księgowych Disneya. Co jest oczywiście zrozumiałe z marketingowego punktu widzenia. RE: Gry - Arahan - 21-03-2019 Myślę, że Indy dałby radę. Jako action & adventure z dużą ilością elementów zręcznościowych i zagadek logicznych. Do tego dobra fabuła i spokojnie przy machinie marketingowej przy okazji V części filmu gra by się sprzedała. To w końcu Indy. RE: Gry - Grievous - 21-03-2019 Odkupić prawa a wykupić licencję, to jednak różnica. Disney jako posiadacz praw do "Monkey Island", nic nie robiąc z nimi i tak na nich zarabia (te gry są dostępne na GOGach czy Steam). RE: Gry - Kuba - 21-03-2019 Wszyscy czekają na info o wampirach a tu bum, w 2020 dostaniemy grę osadzoną w uniwersum "Peaky Blinders" ! https://www.nme.com/news/tv/peaky-blinders-video-game-coming-2464956 Steven Knight pracuje też ciągle nad filmem i kolejnymi sezonami, jeszcze pare lat i PB będą naprawdę wielką marką RE: Gry - Gal Anonim - 22-03-2019 Nawet nazwali to Bloodlines 2 :))) RE: Gry - zdzichon - 22-03-2019 Fantastycznie, chociaz ten trailer własciwie nic nie mówi, a poprzeczka w tym przypadku jest zawieszona cholernie wysoko. Właśnie sobie ostatnio myślałem, że oprócz Cyberpunka nie mam za bardzo na co czekać. Same Battle Royale i inne MMO-twory, a tu nagle Outer Worlds, System Shock 3, teraz Bloodlines. Biorąc pod uwagę ilość wolnego czasu i fakt że jeszcze nie przeszedłem Preya, idealnie. RE: Gry - Kuba - 30-03-2019 W temacie powrotu marek - GOL rozkminiał na YT co tam szykuje CDPR na 2021 i padł tytuł Baldursa 3. Brzmi dziwnie, ale w sumie czy niemożliwie? Fargo potwierdził, że jakieś studio Baldura robi, Avellone chyba też coś przebąkiwał i jeśli jest w produkcje zaangażowany to odpada Obsydian, zresztą tam wątpie aby mieli ekipe pracującą nad kolejnym RPG. Nowa gra Redów ma być RPG AAA, dużym, ale raczej nie aż tak jak W3 czy Cyber. Robi go kilkadziesiąt osób. Spokojnie przez te pare lat przygotowaliby izometryka o rozmiarach Deadfire. A marka potężna i w połączeniu z renomą studia mógłby być sukces. Obstawiałbym Westeros, ale najwyrażniej Software ma prawa. Btw. Bethesda na E3 będzie, ale bez TES i tego kosmicznego cośka. Boje sie co Howardowi po głowie sie mota... RE: Gry - Badus - 30-03-2019 O, padło gdzieś oficjalne info o tym Baldurze? Jeśli mieliby robić to Redzi to spoko, ale może fajniej byłoby sięgnąć po samą licencję na D&D i upichcić coś nowego? Planescape, Ravenloft - to byłby czad :) RE: Gry - Kuba - 30-03-2019 Fargo po prostu napisał, że ktoś pracuje i on doskonale wie kto. Wypowiedzi Avellona potem poszukam. Same ploty o grze są od lat. RE: Gry - Badus - 30-03-2019 To byłby w sumie miły twist, gdyby za kontynuację jednego z kultowych tytułów w historii cRPG odpowiadałaby firma, która wprowadziła świetną i jedną z pierwszych pełnych profesjonalnych lokalizacji w PL :) RE: Gry - Kuba - 10-04-2019 Jeśli ktoś miał jeszcze nikłą nadzieje na to, że DA4 wyciągnie BioWare z dołka: https://www.gry-online.pl/newsroom/dragon-age-4-to-anthem-ze-smokami-kotaku-odslania-kulisy-produkcj/zf1bf3c RE: Gry - zdzichon - 10-04-2019 Inkwizycja to już było właściwie single player MMO, więc to mnie specjalnie dziwi. Chyba juz przestali udawać po prostu. RE: Gry - Kuba - 11-04-2019 ![]() Już w sobote wieczorem materiały i zapewne data premiery z pierwszej sensownej gry SW. Według pogłosek z ostatnich dni - liniowy singiel w stylu eksów Sony, walka w duchu Sekiro i innych produkcji FromSoftware. RE: Gry - Huntersky - 12-04-2019 Być może jedyna gra po CP77 na którą będę czekał. Szkoda że wydaje to EA. RE: Gry - Badus - 12-04-2019 Cytat:liniowy singiel w stylu eksów Sony, walka w duchu Sekiro i innych produkcji FromSoftwareCiekawe czy sama walka czy też przechodzenie leveli na pamięć+wkurw over 9000. Długo przyszło czekać na coś wzbudzającego zainteresowanie w temacie gierek SW. Trzymam kciuki, ale widmo EA jednak wywołuje obawę przed Ciemną Stroną Mocy. RE: Gry - Grievous - 12-04-2019 Gra była już w produkcji zanim EA wykupiło Respawn (jednak dalej na ich zlecenie), więc jest szansa że nie zdążyli tego zjebać za bardzo. RE: Gry - Huntersky - 12-04-2019 Respawn, czyli stare Infinity Ward? Mite b cool then. Chętnie zobaczyłbym powrót Raven Software, ale oni są zajęci masową produkcją map do nowych CoDów dla Activision. RE: Gry - Mental - 25-04-2019 Ładna dziewczyna ma zespół Tourette'a i gra w gry: RE: Gry - Kuba - 22-05-2019 https://www.gry-online.pl/newsroom/thq-nordic-przejelo-studio-piranha-bytes-oraz-marki-gothic-elex-i/zc1c2c3 News dla typowych polskich graczy RPG którzy zaczynali przygodę od Gothica. Nordic (będący wydawcą Elexa) przejął Piranha Bytes oraz zakupił prawa do wszystkich trzech marek jakie studio wydało. Jakiś czas temu ogłosili również powrót dwóch znanych i kochanych na całym świecie serii. Niby troche złudna nadzieja, ale jednak.. Co prawda PB od dawna jest lata świetlne za konkurencją, ale Nordic ma im zapewnić większy budżet i możliwości, przy zachowaniu swobody twórczej. Warto zauważyć, że samo studio potwierdziło wiele miesięcy temu powstawanie pierwszych assetów do Gothica 4. Osobiście bym miał większe oczekiwania gdyby zaangażowano w projekt starą gwardie która opuściła studio po premierze Risena 1. RE: Gry - Arahan - 30-05-2019 Jak ktoś nie grał na PS3 to polecam :) https://www.ppe.pl/news/133183/ghostbusters-the-video-game-remastered-potwierdzone-odswiezona-gra-na-pierwszym-zwiastunie.html |