![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Grievous - 30-05-2019 Super. Pamiętam że w okolicach premiery chciałem ograć, ale demo na PS3 chodziło tak tragicznie, że sobie odpuściłem. Odnowioną wersję na PS4 chętnie przygarnę :) RE: Gry - Arahan - 30-05-2019 Grałem na PS3 i to naprawdę solidna produkcja, która zresztą była scenariuszem do 3 części filmu. RE: Gry - patyczak - 31-05-2019 Wiele wskazuje na to, że Larian Studios szykuje Baldur's Gate III :D Ich Divinity: Original Sin II było wybitne i obracało się wokół tematu boskości, więc mają raczej odpowiednie doświadczenie. Jestem wielkim fanem serii i się jaram :D RE: Gry - Kuba - 05-06-2019 https://www.gry-online.pl/newsroom/the-elder-scrolls-6-ma-starczyc-graczom-na-dziesiec-lat/z21c3c8 https://www.gry-online.pl/newsroom/todd-howard-wiedzielismy-ze-fallout-76-nie-otrzyma-wysokich-ocen/z31c393 Niby głupio tak kopać leżącego, ale Todd Howard to światowy ewenement jeśli chodzi o nie wyciąganie wniosków z własnych błędów i kopanie samemu sobie coraz to głębszego grobu. Sobie i całej Bethesdzie.. Za to samo E3 zapowiada się całkiem fajnie i gdyby Sony sobie nie odpuściło to nawet bym się jarał, w końcu to oni tradycyjnie i tak mają najciekawszą oferte. RE: Gry - Huntersky - 05-06-2019 Bethesda się w końcu doigra. EA dostało nieco po dupie przez Battlefront i Andromedę / Anthem (choć w przypadku dwóch ostatnich to raczej wina samego BioWare), Bethesda też dostanie, szczególnie po takim ,,ciepłym" przyjęciu F76. Ludzie będą wyczuleni na ich kolejne premiery. RE: Gry - Albertino - 05-06-2019 (31-05-2019, 07:00)patyczak napisał(a): Wiele wskazuje na to, że Larian Studios szykuje Baldur's Gate III :D Ich Divinity: Original Sin II było wybitne i obracało się wokół tematu boskości, więc mają raczej odpowiednie doświadczenie. Z tego co się orientuję to Larian Studios temu zaprzeczyło. Skąd to info? Bardziej chodzą ostatnio plotki, że to CD Projekt kupił prawa do serii. Edit: OK, doczytałem. Czyli jednak ściemniali :) RE: Gry - Kuba - 05-06-2019 To z Redami to była teoria GOL, tylko bardzo logiczna :P Ale Larian to pewniak, jestem tylko ciekaw jak dużo z niej pokażą. Obstawiam też ogłoszenie przy okazji E3 powstania nowego Gothica. RE: Gry - Salto - 06-06-2019 Baldur 3 oficjalnie. Od Lariana. Ja się jaram :) Do Lariana mam sporo zaufania po DOS2 i myślę, że spokojnie są w stanie zmienić klimat na mroczniejszy. Część ludzi chciało Obsidian, ale dla mnie drugie Pillarsy były baaardzo przeciętne, więc tutaj czuję lepszą jakość. RE: Gry - rogaluz - 06-06-2019 Kurde, z jednej strony się jaram, bo nowy Baldur, a z drugiej... Nie grałem w nic od Lariana :) Poleci ktoś jakiś nowszy 'entry level' w serii Divinity? Nie chce mi się sprawdzać całego uniwersum, a na GOGu mam Divine i Beyond, więc prehistoria. RE: Gry - Kuba - 06-06-2019 Ciekawe co z tego będzie. Premiera podobno nie prędko, ale mam nadzieje, że już wkrótce podadzą konkretne szczegóły i pokażą czystą rozgrywkę, potem niech pracują ile muszą :) Jak to wypali to tylko czekać aż ktoś (Obsydian?) odkopie Icewind Dale lub zrobi faktyczną kontynuację Tormenta. RE: Gry - zdzichon - 06-06-2019 (06-06-2019, 19:33)rogaluz napisał(a): Kurde, z jednej strony się jaram, bo nowy Baldur, a z drugiej... Nie grałem w nic od Lariana :) Poleci ktoś jakiś nowszy 'entry level' w serii Divinity? Nie chce mi się sprawdzać całego uniwersum, a na GOGu mam Divine i Beyond, więc prehistoria. Ja tam się jaram, jedyne obecnie studio będące w stanie to uciągnąć. Bierz się za Original Sin 2, spokojnie można grać bez znajomości jedynki, a jest pozbawiona mnóstwa jej upierdliwości, lepsza fabularnie i równiejsza, bo jedynka potrafiła zmęczyć w pewnym momencie. RE: Gry - Salto - 06-06-2019 Nom, do jedynki nie ma co startować na siłę. Miała sporo ciekawych rozwiązań, ale też wiele wad, szczególnie fabularnie. Kontynuacja ma wszystko lepsze. To też mi się podoba, że w dwójce poszli kilka klas wyżej i wydali świetny produkt, szczególnie w wersji Definitive. Z jeszcze większą mocą i doświadczeniem może wyjść coś pięknego. Tylko czekam na pierwszy gameplay, żeby zobaczyć czy nie przekombinowali. 2020 będzie super (bo zakładam, że się nie wyrobią w tym), tylko co robić do tego czasu. RE: Gry - Badus - 06-06-2019 Ok, aż tak nie zgłębiałem się w DD, ale tam jest ichni Cthulhu? ;) RE: Gry - Salto - 06-06-2019 https://en.wikipedia.org/wiki/Illithid Każdy ma swoją przerośniętą ośmiornicę :) RE: Gry - Badus - 06-06-2019 Czad, nie siekałem jeszcze squidsów w klimacie fantasy. Trzymam kciuki za udany powrót marki i na pierwszy gejplej. RE: Gry - Kuba - 08-06-2019 ![]() Wyciekła okładka i tytuł RPGa FromSoftware osadzonego w mrocznym uniwersum fantasy. To ta przy której pracował Martin. RE: Gry - Albertino - 08-06-2019 https://www.ppe.pl/news/133537/cyberpunk-2077-z-bogata-edycja-standardowa-wyciek-przed-e3-2019.html Obstawiałem marzec przyszłego roku, ale jak znają zawartość wydania, to nie wygląda na tak odległy termin :P Z drugiej strony absolutnie nieprawdopodobnym wydaje się, żeby to w tym roku wyszło. Okładka mi się nie podoba :( RE: Gry - Kuba - 08-06-2019 Jeden z najlepiej zorientowanych w temacie dziennikarzy Kotaku który ostatnio dobrze podał datę premiery "Death Stranding" twierdzi, że Cyberpunk wyjdzie w pierwszej połowie 2020 mimo, że był plan na 2019. Uważa nawet, że Redzi mogą ogłosić premiere na 2019 i po prostu ją potem, z jakiegoś powodu, przełożą. RE: Gry - Albertino - 08-06-2019 Jeśli wiedzą, że się nie wyrobią to raczej nie jest w ich interesie podawanie daty, która nie jest ich zdaniem legitna. RE: Gry - Kuba - 10-06-2019 Nowa gra twórców Dishonored, co prawda zmiana świata, ale obstawiam, że będzie mocno czuć kto robi tą gre. No i nowy twór FromSoftware tworzony do spółki z Martinem. Z ciekawszych informacji - prace ruszyły po zakończeniu tworzenia DLC do finału Soulsów, nie zabraknie zręcznościowej walki, ale twórcy mają położyć jak nigdy duży nacisk na elementy RPG. Mamy mieć też większa swoboode w stylu gry - więcej broni, magicznych sztuczek i taktyk do obrania.Będzie otwarty świat i kreator postaci.Uniwersum jest autorskie i MHROCZNE Byłem pewien, że skoro zabraknie Sony to nawet nie zauważe, że E3 ma miejsce, ale jest zaskakująco spoko. Mimo, że nic z butów nie wyrwało a EA do spóły z Toddem Howardem dalej obniża mój szacunek do środowiska deweloperów gier :P |