Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Grievous - 30-05-2019

Super. Pamiętam że w okolicach premiery chciałem ograć, ale demo na PS3 chodziło tak tragicznie, że sobie odpuściłem. Odnowioną wersję na PS4 chętnie przygarnę :)


RE: Gry - Arahan - 30-05-2019

Grałem na PS3 i to naprawdę solidna produkcja, która zresztą była scenariuszem do 3 części filmu.


RE: Gry - patyczak - 31-05-2019

Wiele wskazuje na to, że Larian Studios szykuje Baldur's Gate III :D Ich Divinity: Original Sin II było wybitne i obracało się wokół tematu boskości, więc mają raczej odpowiednie doświadczenie.

Jestem wielkim fanem serii i się jaram :D


RE: Gry - Kuba - 05-06-2019

https://www.gry-online.pl/newsroom/the-elder-scrolls-6-ma-starczyc-graczom-na-dziesiec-lat/z21c3c8

https://www.gry-online.pl/newsroom/todd-howard-wiedzielismy-ze-fallout-76-nie-otrzyma-wysokich-ocen/z31c393

Niby głupio tak kopać leżącego, ale Todd Howard to światowy ewenement jeśli chodzi o nie wyciąganie wniosków z własnych błędów i kopanie samemu sobie coraz to głębszego grobu. Sobie i całej Bethesdzie..

Za to samo E3 zapowiada się całkiem fajnie i gdyby Sony sobie nie odpuściło to nawet bym się jarał, w końcu to oni tradycyjnie i tak mają najciekawszą oferte.


RE: Gry - Huntersky - 05-06-2019

Bethesda się w końcu doigra. EA dostało nieco po dupie przez Battlefront i Andromedę / Anthem (choć w przypadku dwóch ostatnich to raczej wina samego BioWare), Bethesda też dostanie, szczególnie po takim ,,ciepłym" przyjęciu F76. Ludzie będą wyczuleni na ich kolejne premiery.


RE: Gry - Albertino - 05-06-2019

(31-05-2019, 07:00)patyczak napisał(a): Wiele wskazuje na to, że Larian Studios szykuje Baldur's Gate III :D Ich Divinity: Original Sin II było wybitne i obracało się wokół tematu boskości, więc mają raczej odpowiednie doświadczenie.

Jestem wielkim fanem serii i się jaram :D

Z tego co się orientuję to Larian Studios temu zaprzeczyło. Skąd to info? Bardziej chodzą ostatnio plotki, że to CD Projekt kupił prawa do serii.

Edit: OK, doczytałem. Czyli jednak ściemniali :)


RE: Gry - Kuba - 05-06-2019

To z Redami to była teoria GOL, tylko bardzo logiczna :P
Ale Larian to pewniak, jestem tylko ciekaw jak dużo z niej pokażą.

Obstawiam też ogłoszenie przy okazji E3 powstania nowego Gothica.


RE: Gry - Salto - 06-06-2019

Baldur 3 oficjalnie. Od Lariana.



Ja się jaram :) Do Lariana mam sporo zaufania po DOS2 i myślę, że spokojnie są w stanie zmienić klimat na mroczniejszy. Część ludzi chciało Obsidian, ale dla mnie drugie Pillarsy były baaardzo przeciętne, więc tutaj czuję lepszą jakość.


RE: Gry - rogaluz - 06-06-2019

Kurde, z jednej strony się jaram, bo nowy Baldur, a z drugiej... Nie grałem w nic od Lariana :) Poleci ktoś jakiś nowszy 'entry level' w serii Divinity? Nie chce mi się sprawdzać całego uniwersum, a na GOGu mam Divine i Beyond, więc prehistoria. 


RE: Gry - Kuba - 06-06-2019

Ciekawe co z tego będzie. Premiera podobno nie prędko, ale mam nadzieje, że już wkrótce podadzą konkretne szczegóły i pokażą czystą rozgrywkę, potem niech pracują ile muszą :)

Jak to wypali to tylko czekać aż ktoś (Obsydian?) odkopie Icewind Dale lub zrobi faktyczną kontynuację Tormenta.


RE: Gry - zdzichon - 06-06-2019

(06-06-2019, 19:33)rogaluz napisał(a): Kurde, z jednej strony się jaram, bo nowy Baldur, a z drugiej... Nie grałem w nic od Lariana :) Poleci ktoś jakiś nowszy 'entry level' w serii Divinity? Nie chce mi się sprawdzać całego uniwersum, a na GOGu mam Divine i Beyond, więc prehistoria. 

Ja tam się jaram, jedyne obecnie studio będące w stanie to uciągnąć. Bierz się za Original Sin 2, spokojnie można grać bez znajomości jedynki, a jest pozbawiona mnóstwa jej upierdliwości, lepsza fabularnie i równiejsza, bo jedynka potrafiła zmęczyć w pewnym momencie.


RE: Gry - Salto - 06-06-2019

Nom, do jedynki nie ma co startować na siłę. Miała sporo ciekawych rozwiązań, ale też wiele wad, szczególnie fabularnie. Kontynuacja ma wszystko lepsze. To też mi się podoba, że w dwójce poszli kilka klas wyżej i wydali świetny produkt, szczególnie w wersji Definitive. Z jeszcze większą mocą i doświadczeniem może wyjść coś pięknego. Tylko czekam na pierwszy gameplay, żeby zobaczyć czy nie przekombinowali.

2020 będzie super (bo zakładam, że się nie wyrobią w tym), tylko co robić do tego czasu.


RE: Gry - Badus - 06-06-2019

Ok, aż tak nie zgłębiałem się w DD, ale tam jest ichni Cthulhu? ;)


RE: Gry - Salto - 06-06-2019

https://en.wikipedia.org/wiki/Illithid

Każdy ma swoją przerośniętą ośmiornicę :)


RE: Gry - Badus - 06-06-2019

Czad, nie siekałem jeszcze squidsów w klimacie fantasy. Trzymam kciuki za udany powrót marki i na pierwszy gejplej.


RE: Gry - Kuba - 08-06-2019

[Obrazek: 246065578.jpg]


Wyciekła okładka i tytuł RPGa FromSoftware osadzonego w mrocznym uniwersum fantasy. To ta przy której pracował Martin. 


RE: Gry - Albertino - 08-06-2019

https://www.ppe.pl/news/133537/cyberpunk-2077-z-bogata-edycja-standardowa-wyciek-przed-e3-2019.html

Obstawiałem marzec przyszłego roku, ale jak znają zawartość wydania, to nie wygląda na tak odległy termin :P Z drugiej strony absolutnie nieprawdopodobnym wydaje się, żeby to w tym roku wyszło.

Okładka mi się nie podoba :(


RE: Gry - Kuba - 08-06-2019

Jeden z najlepiej zorientowanych w temacie dziennikarzy Kotaku który ostatnio dobrze podał datę premiery "Death Stranding" twierdzi, że Cyberpunk wyjdzie w pierwszej połowie 2020 mimo, że był plan na 2019. Uważa nawet, że Redzi mogą ogłosić premiere na 2019 i po prostu ją potem, z jakiegoś powodu, przełożą.


RE: Gry - Albertino - 08-06-2019

Jeśli wiedzą, że się nie wyrobią to raczej nie jest w ich interesie podawanie daty, która nie jest ich zdaniem legitna.


RE: Gry - Kuba - 10-06-2019



Nowa gra twórców Dishonored, co prawda zmiana świata, ale obstawiam, że będzie mocno czuć kto robi tą gre.




No i nowy twór FromSoftware tworzony do spółki z Martinem. Z ciekawszych informacji - prace ruszyły po zakończeniu tworzenia DLC do finału Soulsów, nie zabraknie zręcznościowej walki, ale twórcy mają położyć jak nigdy duży nacisk na elementy RPG. Mamy mieć też większa swoboode w stylu gry - więcej broni, magicznych sztuczek i taktyk do obrania.Będzie otwarty świat i kreator postaci.Uniwersum jest autorskie i MHROCZNE



Byłem pewien, że skoro zabraknie Sony to nawet nie zauważe, że E3 ma miejsce, ale jest zaskakująco spoko. Mimo, że nic z butów nie wyrwało a EA do spóły z Toddem Howardem dalej obniża mój szacunek do środowiska deweloperów gier :P