Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Mierzwiak - 11-06-2019

Jezuuuuuuuuuuuuuu, człowiek przez 10 lat zżył się z obsadą MCU a tu najbardziej generyczne gęby prosto z The Sims.

Poza tym fatalnie to wygląda, jak lepsza graficznie wersja wypuszczanych na urządzenia mobilne szrotów na licencji. Bleh.




RE: Gry - Pelivaron - 11-06-2019

Eee, ogólnie meh. Do poziomu wybitnego Spider-Mana nie doskoczy. Wolałbym solowe gry o każdym :)


RE: Gry - Kuba - 11-06-2019

Gra ogólnie wygląda fatalnie, również pod względem kompletnie nieciekawych założeń. Wielka szkoda.

Już nie wspomne o oklepanym jednak i nudnym od strony gameplayu składzie.


RE: Gry - Kluski - 11-06-2019

Najgorsze E3 jakie kojarzę, jak do tej pory :) Rok przejściowy pomiędzy starą a nową generacją. Redzi wytarli podłogę konkurencją, ale trzeba uczciwie powiedzieć, że nie mieli wielkiej konkurencji.


RE: Gry - Huntersky - 11-06-2019

I trzeba też powiedzieć, że Redzi nie zaprezentowali (prawie) niczego nowego jeśli chodzi o grę. Cały hype odwalił za nich Keanu, który również nie musiał robić wiele, poza byciem sobą. ;)

Moja aktualna lista oczekiwań:
- Cyberpunk
- Doom Eternal jak stanieje
- ....?


Dość powiedzieć, że liczba moich zaległości starczy chyba do połowy przyszłej generacji.


RE: Gry - Gal Anonim - 11-06-2019

(11-06-2019, 11:42)Huntersky napisał(a): Moja aktualna lista oczekiwań:
- Cyberpunk
- Doom Eternal jak stanieje
- ....?
VTMB 2 i Cyberpunk.


RE: Gry - Badus - 11-06-2019

"Niby człowiek wiedział, a jednak się trochę łudził."
Gra wygląda fatalnie. Gdyby nie rozdziałka i fajerwerki, to myślałbym, że to coś z ery PS3. Mordy Avengersów jakieś takie mało wyjściowe, serio nie można było zrobić deala na facjaty aktorów z MCU? Ten tytuł to powinna być petarda dla fanbazy filmów, a póki co wygląda na potwarz i wywalenie marki do kosza.
Jedyne co mnie jeszcze napawa jakąś nadzieją, to Crystalsi i potencjał fajnego filmowego co-opa, bo takich gier zawsze jest za mało.

Ps. Leciwy Wolverine: Origins wyglądał ciekawiej :P


RE: Gry - Huntersky - 11-06-2019

Przede wszystkim powinni pójść w bardziej stylizowane mordy, obecne wyglądają jak uncanny koszmar z jakiegoś Injustice. Do tego są naprawdę nieciekawe, Kapitan wygląda jak oderwany od pługa.


RE: Gry - Badus - 11-06-2019

I ta Wdowa...jak radziecka sportsmenka...
Poszliby w jakąś cel-shadingową stylizację, by gracz czuł, że gra w komiks i byłoby git. Eh...


RE: Gry - Grievous - 11-06-2019

Designy postaci są wzięte 1:1 z filmów z jednym wyjątkiem - mordy są inne. Powoduje u mnie to dysonans. Prawie jak jakaś porno-parodia. Jak poszli w quasi realizm, powinni postawić na oryginalne designy, różniące się od filmowych.


RE: Gry - Huntersky - 11-06-2019

Właśnie nie 1:1. Paradygmat jest ten sam, czyli bierzemy komiksowy strój i sprawiamy że wygląda bardziej realistycznie, ale tutaj efekt jest zwyczajnie brzydki. Strój Capa mógłby być fajny, ale wyszła nieciekawa, klocowata buła, Thor wygląda jak tani cosplay, a Iron Man to najnudniejsza interpretacja od lat.


RE: Gry - marsgrey21 - 11-06-2019

Injustice 2 na androidzie wygląda lepiej od "Marvel's Avengers", a to już mówi wiele na temat tego jak prezentuje się ta gra.


RE: Gry - Kluski - 11-06-2019

W3 na Switchu potwierdzony. Jeśli udało im się uzyskać stabilne 30 klatek to ja nie mam pytań.


RE: Gry - Pelivaron - 11-06-2019

Ej to prawda, że na E3 ma być ogłoszone "Diablo IV"?


RE: Gry - Huntersky - 12-06-2019

Pewnie na komórki ;)


RE: Gry - Pelivaron - 13-06-2019



Jedynka była kapitalna, jedna z najlepszych gierek w jakie grałem, jeśli chodzi o kooperację. Kilka godzin z kumplami online się spędziło :)

W dwójkę na pewno zagram.


RE: Gry - Norton - 13-06-2019

Kółko miłośników gier logicznych #1

Return of the Obra Dinn to najlepsza łamigłówka ostatnich lat. Fabuła ma tu pierwszorzędne znaczenie, a co więcej - na jej odkryciu opiera się mechanika gry (nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim motywem). Wstępnie wiemy tylko, że coś doprowadziło do wyparowania każdej żywej duszyczki z tytułowego statku-widma Obra Dinn. W oparciu o szczątkowe informacje, poszlaki i fragmenty rozmów musimy rozpoznać i określić los wszystkich członków załogi i pasażerów. Do dyspozycji mamy podręczny wehikuł czasu w formie zegarka kieszonkowego, który przenosi nas do momentu śmierci danej postaci oraz dziennik z podstawowymi informacjami i 10 rozdziałami historii do własnoręcznego wypełnienia. Upraszczając: mamy blisko 60 twarzy na rycinie, listę nazwisk z przypisaną do nich funkcją na łajbie oraz flashbacki. O ile na początku łatwo zidentyfikować i ustalić sposób zejścia kapitana, to dalsze rozwiązywanie zagadki wymaga niezłego kombinowania. Z czasem kluczowe stają się detale - miejsce, w którym przebywa konkretny bohater, akcent czy nawet obuwie. Rozgrywka wciąga od znalezienia pierwszego trupa i nie puszcza aż do zapełnienia ostatniej strony księgi.

Grę w pojedynkę zrobił Lucas Pope, czyli gość od Papers, Please. Facet jest obecnie moim ulubionym twórcą indie - wymyśla nowe mechaniki i oprawia je w świetną fabułę.


RE: Gry - patyczak - 13-06-2019

Jedna z najlepszych gier w jakie grałem i niesamowite doświadczenie :)

10/10


RE: Gry - Kluski - 16-06-2019

(13-06-2019, 13:49)Pelivaron napisał(a):

Jedynka była kapitalna, jedna z najlepszych gierek w jakie grałem, jeśli chodzi o kooperację. Kilka godzin z kumplami online się spędziło :)

W dwójkę na pewno zagram.

Nie wiem czy "zabawne" to właściwe określeniem w tym kontekście, ale ciekawe jak muszą się czuć twórcy DL2 tworzący grę pod każdym względem przewyższającą i tak znakomity pierwowzór, będącą drugą najlepszą grą targów, która totalnie niknie w cieniu drugiej polskiej produkcji jaką jest CP77 :)


RE: Gry - Proteus - 05-07-2019

Jaram się jak cholera.

https://www.destructoid.com/obsidian-asserts-the-outer-worlds-is-more-humorous-than-politically-charged--559770.phtml