![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Mierzwiak - 11-06-2019 Jezuuuuuuuuuuuuuu, człowiek przez 10 lat zżył się z obsadą MCU a tu najbardziej generyczne gęby prosto z The Sims. Poza tym fatalnie to wygląda, jak lepsza graficznie wersja wypuszczanych na urządzenia mobilne szrotów na licencji. Bleh. RE: Gry - Pelivaron - 11-06-2019 Eee, ogólnie meh. Do poziomu wybitnego Spider-Mana nie doskoczy. Wolałbym solowe gry o każdym :) RE: Gry - Kuba - 11-06-2019 Gra ogólnie wygląda fatalnie, również pod względem kompletnie nieciekawych założeń. Wielka szkoda. Już nie wspomne o oklepanym jednak i nudnym od strony gameplayu składzie. RE: Gry - Kluski - 11-06-2019 Najgorsze E3 jakie kojarzę, jak do tej pory :) Rok przejściowy pomiędzy starą a nową generacją. Redzi wytarli podłogę konkurencją, ale trzeba uczciwie powiedzieć, że nie mieli wielkiej konkurencji. RE: Gry - Huntersky - 11-06-2019 I trzeba też powiedzieć, że Redzi nie zaprezentowali (prawie) niczego nowego jeśli chodzi o grę. Cały hype odwalił za nich Keanu, który również nie musiał robić wiele, poza byciem sobą. ;) Moja aktualna lista oczekiwań: - Cyberpunk - Doom Eternal jak stanieje - ....? Dość powiedzieć, że liczba moich zaległości starczy chyba do połowy przyszłej generacji. RE: Gry - Gal Anonim - 11-06-2019 (11-06-2019, 11:42)Huntersky napisał(a): Moja aktualna lista oczekiwań:VTMB 2 i Cyberpunk. RE: Gry - Badus - 11-06-2019 "Niby człowiek wiedział, a jednak się trochę łudził." Gra wygląda fatalnie. Gdyby nie rozdziałka i fajerwerki, to myślałbym, że to coś z ery PS3. Mordy Avengersów jakieś takie mało wyjściowe, serio nie można było zrobić deala na facjaty aktorów z MCU? Ten tytuł to powinna być petarda dla fanbazy filmów, a póki co wygląda na potwarz i wywalenie marki do kosza. Jedyne co mnie jeszcze napawa jakąś nadzieją, to Crystalsi i potencjał fajnego filmowego co-opa, bo takich gier zawsze jest za mało. Ps. Leciwy Wolverine: Origins wyglądał ciekawiej :P RE: Gry - Huntersky - 11-06-2019 Przede wszystkim powinni pójść w bardziej stylizowane mordy, obecne wyglądają jak uncanny koszmar z jakiegoś Injustice. Do tego są naprawdę nieciekawe, Kapitan wygląda jak oderwany od pługa. RE: Gry - Badus - 11-06-2019 I ta Wdowa...jak radziecka sportsmenka... Poszliby w jakąś cel-shadingową stylizację, by gracz czuł, że gra w komiks i byłoby git. Eh... RE: Gry - Grievous - 11-06-2019 Designy postaci są wzięte 1:1 z filmów z jednym wyjątkiem - mordy są inne. Powoduje u mnie to dysonans. Prawie jak jakaś porno-parodia. Jak poszli w quasi realizm, powinni postawić na oryginalne designy, różniące się od filmowych. RE: Gry - Huntersky - 11-06-2019 Właśnie nie 1:1. Paradygmat jest ten sam, czyli bierzemy komiksowy strój i sprawiamy że wygląda bardziej realistycznie, ale tutaj efekt jest zwyczajnie brzydki. Strój Capa mógłby być fajny, ale wyszła nieciekawa, klocowata buła, Thor wygląda jak tani cosplay, a Iron Man to najnudniejsza interpretacja od lat. RE: Gry - marsgrey21 - 11-06-2019 Injustice 2 na androidzie wygląda lepiej od "Marvel's Avengers", a to już mówi wiele na temat tego jak prezentuje się ta gra. RE: Gry - Kluski - 11-06-2019 W3 na Switchu potwierdzony. Jeśli udało im się uzyskać stabilne 30 klatek to ja nie mam pytań. RE: Gry - Pelivaron - 11-06-2019 Ej to prawda, że na E3 ma być ogłoszone "Diablo IV"? RE: Gry - Huntersky - 12-06-2019 Pewnie na komórki ;) RE: Gry - Pelivaron - 13-06-2019 Jedynka była kapitalna, jedna z najlepszych gierek w jakie grałem, jeśli chodzi o kooperację. Kilka godzin z kumplami online się spędziło :) W dwójkę na pewno zagram. RE: Gry - Norton - 13-06-2019 Kółko miłośników gier logicznych #1 Return of the Obra Dinn to najlepsza łamigłówka ostatnich lat. Fabuła ma tu pierwszorzędne znaczenie, a co więcej - na jej odkryciu opiera się mechanika gry (nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim motywem). Wstępnie wiemy tylko, że coś doprowadziło do wyparowania każdej żywej duszyczki z tytułowego statku-widma Obra Dinn. W oparciu o szczątkowe informacje, poszlaki i fragmenty rozmów musimy rozpoznać i określić los wszystkich członków załogi i pasażerów. Do dyspozycji mamy podręczny wehikuł czasu w formie zegarka kieszonkowego, który przenosi nas do momentu śmierci danej postaci oraz dziennik z podstawowymi informacjami i 10 rozdziałami historii do własnoręcznego wypełnienia. Upraszczając: mamy blisko 60 twarzy na rycinie, listę nazwisk z przypisaną do nich funkcją na łajbie oraz flashbacki. O ile na początku łatwo zidentyfikować i ustalić sposób zejścia kapitana, to dalsze rozwiązywanie zagadki wymaga niezłego kombinowania. Z czasem kluczowe stają się detale - miejsce, w którym przebywa konkretny bohater, akcent czy nawet obuwie. Rozgrywka wciąga od znalezienia pierwszego trupa i nie puszcza aż do zapełnienia ostatniej strony księgi. Grę w pojedynkę zrobił Lucas Pope, czyli gość od Papers, Please. Facet jest obecnie moim ulubionym twórcą indie - wymyśla nowe mechaniki i oprawia je w świetną fabułę. RE: Gry - patyczak - 13-06-2019 Jedna z najlepszych gier w jakie grałem i niesamowite doświadczenie :) 10/10 RE: Gry - Kluski - 16-06-2019 (13-06-2019, 13:49)Pelivaron napisał(a): Nie wiem czy "zabawne" to właściwe określeniem w tym kontekście, ale ciekawe jak muszą się czuć twórcy DL2 tworzący grę pod każdym względem przewyższającą i tak znakomity pierwowzór, będącą drugą najlepszą grą targów, która totalnie niknie w cieniu drugiej polskiej produkcji jaką jest CP77 :) RE: Gry - Proteus - 05-07-2019 Jaram się jak cholera. https://www.destructoid.com/obsidian-asserts-the-outer-worlds-is-more-humorous-than-politically-charged--559770.phtml |